PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد متود ويديويي آموزش گيتار الكتريك

TheGoldMAN
Friday 29 April 2011, 04:29 PM
دوستان اميدوارم شاد و موفق باشين
من ميخواستم يه مقداري هم از متود هاي ويديويي استفاده كنم
متود كي مناسب تره؟
و از كجا ميتونم قسمت هاي كاملشوگير بيارم؟
ممنون

amir666
Friday 29 April 2011, 04:42 PM
در هر زمینهای بخواهی ویدیو اموزشی به زبان انگلیسی تو نت هست ولی حجمش بالاست این یکی حجمش کمتره شاید بدردت خوره خوشبختانه زیر 1G هست بقیه حداقل 1G هست

Guitar World – How to Play Hard Rock and Heavy Metal Guitar
English | AVC1 720 x 480 30fps | AC3 192kbps | 120min | 718 MB
Genre: Video TrainingLearn to play rock and metal today with our How to Play Hard Rock and Heavy Metal Guitar DVD. Containing more than 90 minutes of lessons and hundreds of examples, How to Play Hard Rock and Heavy Metal Guitar will show you how to play like a metal god using power chords, killer riffs, power soloing and tricks for beginning, intermediate and advanced players. You’ll rip like Zakk Wylde, crank like Dimebag Darrell, solo like Kirk Hammett and riff like Tony Iommi. Our rhythm and lead tutorial covers everything from the classic Seventies rock of Led Zeppelin to metal heroes of today like Killswitch Engage and Slayer.
The Classic Sixties & Seventies: Featuring Jimi Hendrix, Cream, Led Zeppelin, Black Sabbath and more! You’ll learn:
• Heavy Single-Note Riffs
• Power-Chord Riffs
• Heavy Blues Scales
• Open-Position Power Chords
• Moving Triads
The Shredding Eighties & Nineties: featuring Randy Rhoads, AC/DC, Iron Maiden, Pantera, Metallica and more! You’ll learn:
• Detuning
• Heavy Riffs with Power Chords
• Pedal Tones
• Harmonized Lead Lines
• Harmonized Modal Solos
• Fretboard Tapping
The 21st Century Metal Meltdown: featuring System of a Down, Slipknot, Shadows Fall, Korn and more! You’ll learn:
• Drop-Tuning Strategies
• Sliding Power Chords
• Harmonic Minor Scale
• Phrygian Dominant Scale
• Aeolian Mode
• Harmonized Soloing

You can see links before reply

بعنوان پیشنهاد از سایت های ایرانی که دی وی دی اموزش گیتار الکتریک می فروشن با قیمتای پاین مواظب باشید فریب نخورید من 2 بار گولشون خوردم با کیفیت خیلی پایین و حتی صدا از تصویر جلوتره می فروشن خودتون دانلود کنید یا کسی واستون شاید هزینش بیشتر بشه ولی مستقیما دی وی دی اوریجنال را دانلود کردید.من خودم دارم این کارو می کنم و بسیار راضیم

Ernesto
Friday 29 April 2011, 04:51 PM
منم متود ویدیویی میخوام - اگه میشه یه متود خوب واسه خریدن یا دانلود معرفی کنین

TheGoldMAN
Saturday 30 April 2011, 02:28 AM
از آقا امير خيلي ممنونم
ولي لينك هاي اين فايل كه گذاشتين دانلود نميشن
اين فايل رو روي سرور هاي ديگه هم سراغ دارين؟

amir666
Saturday 30 April 2011, 11:03 AM
از آقا امير خيلي ممنونم
ولي لينك هاي اين فايل كه گذاشتين دانلود نميشن
اين فايل رو روي سرور هاي ديگه هم سراغ دارين؟

این صفحه را باز کنید 7 تا لینک 100 مگا بایتی میاد به ترتیب دانلود کنید من اینها رو چند روز پیش دانلود کردم. vpn که 100% دارید؟بدون اون نمیشه ف-ی-ل-ت-ر-ه:am

Bloody Scream
Saturday 30 April 2011, 11:05 AM
البته میتونید تو یه سایت leecher عضو شید و آدرس رو وارد کنید و لینک ها رو بصورت مستقیمم دانلود کنید
چون این سایت ها یه محدودیتی واسه دانلود رایگان قائل میشن که مثلا شما نمیتونی تو روز بیشتر از 60 مگ دانلود کنید
اونم با سرعت افتضاح که شاید وسط کار قطع بشه !

amir666
Saturday 30 April 2011, 11:10 AM
البته میتونید تو یه سایت leecher عضو شید و آدرس رو وارد کنید و لینک ها رو بصورت مستقیمم دانلود کنید
چون این سایت ها یه محدودیتی واسه دانلود رایگان قائل میشن که مثلا شما نمیتونی تو روز بیشتر از 60 مگ دانلود کنید

درسته محدودیت داره ولی می تونی بیشتر از 300 400 مگا دانلود کنی ولی مشکلی که هست بعد از 100 مگا دانلود 30 تا 45 دقیقه می گه باید صبر کنی البته محدودیت رپیدشر بیشتر از بقیه است و برای سرعت بیشتر از internet download mannager استفاده کنید .

TheGoldMAN
Saturday 30 April 2011, 04:27 PM
این صفحه را باز کنید 7 تا لینک 100 مگا بایتی میاد به ترتیب دانلود کنید من اینها رو چند روز پیش دانلود کردم. vpn که 100% دارید؟بدون اون نمیشه ف-ی-ل-ت-ر-ه:am

بله درسته
وقتي روي دانلود ميزنم و لينك دانلود رو مياره چيزي دانلود نميشه
ميشه خودتون يه امتحان بكنين؟
ممنون

TheGoldMAN
Saturday 30 April 2011, 04:28 PM

ميشه بيشتر توضيح بدين؟
ممنونم

amir666
Saturday 30 April 2011, 05:12 PM
اولین فایل را کلیک کن وارد سایت فایل سونیک می شی بقیش مانند بقیه سرورها انجام بده slow download بعد زمان بعد شروع دانلود

وارد این ادرس بشو You can see links before reply هر چی می خواهی بنویس لینکاشو از هر سروری هست میاره خیلی سایت با حالیه.البته اول عضوش شو

mr_next
Saturday 21 May 2011, 06:01 PM
برای اموزش گیتار کدوم متور رو بهتر میدونید من تا الان Jamorama Standard Edition - Learn Guitar Step by Step رو دانلود کردم و دارم Lick Library - Pentatonic Concepts و Learn.Master.Guitar.Workshop رو هم دانلود میکنم کدوم شون بهتره و ایا روش بهتری هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

randy_rhoads
Saturday 21 May 2011, 06:17 PM
دوستان عزیز................متد های ویدئویی برای کسی که تازه شروع به یادگیری کرده کار کاملا اشتباهیه...................من ازتون خواهش میکنم این ظلم رو نسبت به خودتون نکنید...............بهتره از کتاب های بسیار ساده شروع کنید..................اگه 1 تمرین رو درست و با مهارت کامل اجرا کنید خیلی بهتر نتیجه میگیرید تا اینکه 100 متد تصویری رو توی این شرایط کار کنید................متد تصویری برای دوستانی توصیه میشه که style خاصی رو میخوان یاد بگیرین یعننی نوازندگی خودشون رو دارن حالا شروع بع یاد گیری style های نوازندگان مورد نظرشون میرن............ممنون

Code6
Saturday 21 May 2011, 10:14 PM
البته نمیشه این طور کلی نظر داد همین Learn And Master Guitar از ابتدایی ترین چیزها شروع میکنه و نت خوانی هم به صورت ساده ای یاد میده یا Metal Method هم آموزش های خوبی داره ... حرف شما درسته در مورد آموزش های حرفه ای وگرنه این آموزشهایی که از صفر شروع به یاد دادن میکنه نسبت به کتاب چون جنبه بصری داره بسیار مفید تره...