PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جامعه مجازی هنر فارسی زبانان افتتاح شد.!!!

Khashayar
Tuesday 10 May 2011, 08:56 PM
درود
چند وقتی هست که در جریان راه اندازی جامعه مجازی هنر هستید ، جامعه مجازی و مرجعی برای تمام هنر ها ی دیگر به جز موسیقی و با پوشش تمامی شاخه ها و رشته های هنری.با امکاناتی بسیار زیاد برای تمام هنر مندان.

قرار بود خیلی زود تر از این پروژه پرده برداری بشه اما به قدری این پروژه سنگین بود و زمان بر که تا امروز به طول انجامید.

و من مفتخر هستم که اعلام کنم جامعه مجازی هنر مندان (پرتال هنر) امروز به صورت رسمی ولی به صورت بتا! افتتاح شد.
در حقیقت از زمان ارسال این تاپیک افتتاح میشود.

پرتال هنر به صورت کاملا موازی با نت اهنگ فعالیت خواهد اکرد و سایر هنر ها را به طور کامل پوشش میدهد.

امکاناتی مثل پروفایل،مقالات،اخبار،وبلا گ،انجمن های بحث و گفتگو(با سیستم جدید انجمن آفتاب)،گالری عکس،دست نوشته ها، سیستم حرفه ای پوینت و و و ... هم اکنون در دسترس هستند.

و تا چند ماه آینده امکانات بسیار زیادی نظیر نمونه کار های حرفه و مخصوص سایر هنر ها و امکانات دیگر که الان نمی گویم در اختیار هنر مندان خواهد بود.

لازم به ذکر است که جامعه مجازی هنر (پرتال هنر) هم اکنون به صورت بتا هست... این به این معنی هست که با این که ما چندین ماه به صورت شبانه روزی روی این مجموعه کار میکنیم ولی شما ممکن است باز هم به باگ بر خورد کنید که در این صورت سریعا با بخش پشتیبانی و یا خانوم مونا لیزا در خود سایت پرتال هنر( در نت آهنگ مسائل پرتال هنر پاسخ داده نمیشود و بالعکس) تماس بگیرید تا سریعا مشکلات رفع شود.

و سیستم انجمن ها بخش بندی بتا دارد و ممکن است تا یک ماه آینده این بخش بندی قدری جا بجا و تغییر کند.. اگر شما در بخش تخصصی خودتون نظر و پیشنهادی دارید از طریق فرم تماس با ما در سایت پر تال هنر پیشنهاد خودتون رو مطرح کنید تا بررسی شود.

پرتال هنر پیروزی بزرگ دیگری که با حضور تک تک شما هنر مندان و هنر دوستان خلق شد. من افتخار میکنم که در میان شما هنر مندان و هنردوستانی با فرهنگ و تحصیل کرده هستم و در کنار هم حماسه های هنری بزرگی چون نت اهنگ و پرتال هنر رو خلق میکنیم و روز به روز برای پیشرفت و ترقی هنر این ممکلکت که مورد ظلم قرار گرفته تلاش میکنیم.

هم اکنون از طریق ادرس:

You can see links before reply

می توانید وارد جامعه مجازی هنر فارسی زبانان شوید.

اگر دوستان با آدرس بالا مشکل داشتند تا فردا میتوانند از ادرس زیر وارد سایت شود.

و فردا مطمئنا کسی با ادرس اصلی سایت ممشکلی نخواهد داشت

از پرتال هنر لذت ببرید!!
منتظر تک تک دوستان هنر مند و هنر دوست هستیم
موفق و پاینده باشید

mae_6677
Tuesday 10 May 2011, 08:58 PM
مباركه!مباركه!
خيلي وقت بود منتظر افتتاحش بوديم.اميدوارم همه استفاده كنن

mae_6677
Tuesday 10 May 2011, 09:06 PM
راستي براي استفاده از سايت بايد مجددا نام نويسي كرد يا با همين نام كاربري ميتونيم وارد سايت بشيم

z_m
Tuesday 10 May 2011, 09:30 PM
به به به سلامتی بالاخره راه اندازی شد.... خیلی خیلی خوشحالم ایشالا اونجا هم پربارتر از اینجا بشه....

همگی خسته نباشید....
ممنون....
دوست عزیز mae_6677 (You can see links before reply)خب معلومه که نمیشه اونجا با این اسم کاربری برید... یعنی میشه همین اسمو انتخاب کنید و همین پسورد ولی باید ثبت نام مجدد کنید... موفق باشید

mae_6677
Tuesday 10 May 2011, 09:41 PM
آخه آشو خان گفتن موازي با همين سايت هست.دست اندركاران سايت هم كه مال نت آهنگن.گفتم شايد اين كار رو براي بچه هاي سايت انجام داده باشن.آخه من بيشتر از همه چيز تو اينترنت از اين ثبت نام ها بدم مياد.بايد بري كلي چيز پر كني و ايميل فعال سازي و .... .

Khashayar
Tuesday 10 May 2011, 09:43 PM
درود

راستي براي استفاده از سايت بايد مجددا نام نويسي كرد يا با همين نام كاربري ميتونيم وارد سايت بشيم

با تیم فنی صحبت میکنم شاید ثبت نام آسان رو برای انتقال نام کاربری نت اهنگ به پرتال هنر رو راه اندازی کردند.
البته ثبت نام در پرتال هنر به صورت جدا گانه هم لطف خاص خوش رو داره و خیلی هم سخت و زمان بر نیست.
پاینده باشید

Mehrdadgh4
Tuesday 10 May 2011, 09:47 PM
سلام.ممنون خیلی عالی شد ! واقعا دستتون درد نکنه خسته نباشید میگم به مسئولین هر دو سایت. موفق باشید

Amir
Tuesday 10 May 2011, 10:06 PM
به به پرتال هنر :دی

تبریک خدمت هنرمندان فارسی زبان , بی شک پروژه ی پرتال هنر با همت دوستان بالاخص استاد خشایار خان و یاری کاربران هنرمند نت آهنگ و سایرین از کشورهای دیگر و ایران که به زودی به ما خواهند پیوست وزنه ای خواهد شد برای به رخ کشیدن هنر فارسی و به خصوص ایرانی به دنیا

مطمئن باشید ایده هایی در این پروژه پیاده سازی خواهد شد که در دنیا بی همتا خواهد بود و روزهای شیرین و خاطره انگیزی را با این ایده ها خواهیم داشت

نقطه قوت این پروژه که به زودی نت آهنگ هم با آن آمیخته خواهد شد فاروم اختصاصی آفتاب اولین انجمن بحث و گفتگوی ایرانی خواهد بود

انجمنی که هم اکنون نسخه یک آن شروع به کار کرده و این قول را به شما می دهیم که به نسخه 2 نرسیده تفاوت و تحول در خصوص امکانات فارومی را به جهانیان نشان دهیم

نقطه قوت و منحصر به فرد و تکرار نشدنی این فاروم , "اختصاصی" بودن آن هست پس می توانیم به راحتی به جای امکانات عمومی و تکراری همه سیستم های فارومی در آینده امکانات اختصاصی هنری و دلخواه خود را داشته باشیم

شاد باشید , همیشه باشید

تنگ طلا
Tuesday 10 May 2011, 10:06 PM
ممنون و خسته نباشید

Amirg1992
Tuesday 10 May 2011, 10:10 PM
خیلی عالیه! دست همتون درد نکنه و خسته نباشید . . .

Khashayar
Tuesday 10 May 2011, 10:11 PM
درود

تبریک خدمت هنرمندان فارسی زبان , بی شک پروژه ی پرتال هنر با همت دوستان بالاخص استاد خشایار خان و یاری کاربران هنرمند نت آهنگ و سایرین از کشورهای دیگر و ایران که به زودی به ما خواهند پیوست وزنه ای خواهد شد برای به رخ کشیدن هنر فارسی و به خصوص ایرانی به دنیا
امیر خان همکاری با ساز مان های هنری سایر کشور های فارسی زبان رو هم لو دادی ؟ نمیخواستم الان بگم : دی

بله سازمان ها و هنر مندان و دانشگاه های هنر ایران و سایر کشور های فارسی زبان مثل تاجیکستان و افغانستان و .. هم به زودی با دستی پر به این پروزه خواهند پیوست!!!
پاینده باشید

soroosh_269
Tuesday 10 May 2011, 10:15 PM
درود
واقعا خسته نباشید داره و تشکر خیلی فراوان
با هنرمندانی که تو سایت داریم و بعدا اضافه میشن خیلی میشه اطلاعات کسب کرد حتما
:)

AliB
Tuesday 10 May 2011, 11:14 PM
تبریک به امیرحسین عزیز و خشایار خان و همه ی دوستان و فرزندان این سرزمین که از ابتدا با حضورشون در سایت و همراهی و کمک ، به بالندگی و شکوفایی ایده های جالب و نوآورانه ی این فرزند خوشفکر ایران زمین یعنی امیرحسین خان خوش لفظ کمک کردند . مسلما به تایید و تصدیق خود امیر حسین عزیز بدون وجود تک تک بچه ها این موفقیت ها امکان پذیر نبود چه اونهایی که الان هستن و فعالن و بطور مستقیم شرکت دارن در طراحی و پیشبرد ایده های نو و جدید و اسمشون رو می شنویم و چه اونها که به دلیل مشغلات کمتر حضور دارن و مدتیه که نیستن و در ابتدا همراهی می کردن .
مدت هاست که با شنیدن خبر های خوب تحقق پیدا کردن طرح ها و ایده های جدید خیلی شاد میشم از این پیشرفت هایی که اتفاق می افته ، اگر چه این موفقیت رو در درجه ی اول از آن هسته ی مرکزی و خود امیرحسن عزیز می بینم و بهش تبریک می گم اما حیفم میاد فقط این موفقیت رو محدود کنم به او چرا که این موفقیت رو متعلق به همه ی بچه های سایت و فروم نت آهنگ می دونم و در درجه ی بعد برای کل دوست داران و علاقه مندان فرهنگ و هنر ایران و زبان پارسی بخصوص که واقعا مایه ی مباهات و افتخار ما ایرانی ها هست و خواهد بود و با توجه به اهمیت بالای اینترنت و فضای مجازی در معادلات فرهنگی اجتماعی امروز قطعا تاثیر بسزایی در حفظ و گسترش و از همه مهمتر معرفی پایه و مایه های فرهنگی هنری ما خواهد بود به تمام جهانیان.
باز هم دست مریزاد و خسته نباشید.

MonaLisa
Tuesday 10 May 2011, 11:57 PM
به به به به ببینید کی رو اینجا داریم جنای استاد علی ! خوب هستید ؟

منم به نوبه ی خودم تبریک میگم و خسته نباشید به تک تک دوستانی که در این راه تلاش کردند !

به امید پیشرفت روز افزون

Acoustic
Wednesday 11 May 2011, 12:17 AM
به به به سلامتی و میمنت .... همگی خسته نباشیدددد . ایشالله که روز به روز با زحمات همه ی هنر دوستان و برنامه نویسان :دی شاهد پیشرفت روز افزون هنر باشیم به امیر و خشایار عزیز هم خسته نباشید ویژه میگم :53:
----

ولی از حق نگذریم بخش عکاسی اون یه چیز دیگست :4: ......

Avazekhan
Wednesday 11 May 2011, 12:21 AM
سلام
تبریک بنده رو هم پذیرا باشین
امیدوارم که در کنار ِ هم در جامعه ی "مجازی" بتونیم یه هنرمند ِ "حقیقی" بشیم

Amir
Wednesday 11 May 2011, 12:34 AM
تبریک به امیرحسین عزیز و خشایار خان و همه ی دوستان و فرزندان این سرزمین که از ابتدا با حضورشون در سایت و همراهی و کمک ، به بالندگی و شکوفایی ایده های جالب و نوآورانه ی این فرزند خوشفکر ایران زمین یعنی امیرحسین خان خوش لفظ کمک کردند . مسلما به تایید و تصدیق خود امیر حسین عزیز بدون وجود تک تک بچه ها این موفقیت ها امکان پذیر نبود چه اونهایی که الان هستن و فعالن و بطور مستقیم شرکت دارن در طراحی و پیشبرد ایده های نو و جدید و اسمشون رو می شنویم و چه اونها که به دلیل مشغلات کمتر حضور دارن و مدتیه که نیستن و در ابتدا همراهی می کردن .
مدت هاست که با شنیدن خبر های خوب تحقق پیدا کردن طرح ها و ایده های جدید خیلی شاد میشم از این پیشرفت هایی که اتفاق می افته ، اگر چه این موفقیت رو در درجه ی اول از آن هسته ی مرکزی و خود امیرحسن عزیز می بینم و بهش تبریک می گم اما حیفم میاد فقط این موفقیت رو محدود کنم به او چرا که این موفقیت رو متعلق به همه ی بچه های سایت و فروم نت آهنگ می دونم و در درجه ی بعد برای کل دوست داران و علاقه مندان فرهنگ و هنر ایران و زبان پارسی بخصوص که واقعا مایه ی مباهات و افتخار ما ایرانی ها هست و خواهد بود و با توجه به اهمیت بالای اینترنت و فضای مجازی در معادلات فرهنگی اجتماعی امروز قطعا تاثیر بسزایی در حفظ و گسترش و از همه مهمتر معرفی پایه و مایه های فرهنگی هنری ما خواهد بود به تمام جهانیان.
باز هم دست مریزاد و خسته نباشید.

سلام علی جان

خیلی ممنونم از این همه لطفی که به من داری
ولی براستی من هیچ کاری انجام ندادم و تاثیر کاری که دوستان دیگر داشتند بسیار مفید تر از وجود شخصی به اسم امیر برای این مجموعه و مجموعه ی جدید بوده است و خواهد بود

بی شک پیشرفت و ایجاد تغییر از من بسیار فراتر هست و شامل ما می شود
و من تنها اگر تمامی هنرها و تخصص های دنیا را هم داشتم باز هم بدون وجود من های دیگر حتی امکان پیشرفت در حد یک قدم هم نداشتم و نخواهم داشت

چیزی که بین همه ما , کسانی که زحمت کشیدند , در این سال ها مشترک بود و باعث شد قدمی برداریم فقط عشق به هنر و پیشرفت بشری بوده و خواهد بود و شخصا انگیزه ی دیگری برای ادامه این مسیرهای طاقت فرسا نداشتم و نخواهم داشت

مشکلات زیاد داشتیم و داریم , تجربه توشه راه ما شده و سعی می کنیم از شکست ها و مشکلات درس بگیریم تا بتونیم بهتر خدمت کنیم

اول راه هستیم , و تنها در صورتی می توانیم به اهدافمون برسیم که همه کمک کنند

جا داره از خشایار خان عزیز و گرامی و ماجد گل و دوست داشتنی هم بسیار بسیار تشکر کنم که خیلی زیاد زحمت کشیدند برای نت آهنگ و اکنون سایت هنر و حاضر شدند از خیلی چیزا بگذرن تا امروز ما اینجا باشیم و سرود فردا را بخوانیم

Prana
Wednesday 11 May 2011, 04:14 AM
بسیار ممنون. برای من که به خوشنویسی علاقه دارم عالی شد!!!!!!!

rumour
Wednesday 11 May 2011, 08:42 AM
بسیار بسیار تبریک می گم، به همه ی مسئولان سایت ها و کسانی که زحمت زیاد کشیدن، امیر خان، خشایار دوست خوبم، جناب ماجد، طراح سایت ها، مسئولان فنی و .... (ببخشید اگر کسی جا موند، حافظه قد نمیده)
به امید موفقیت های خیلی بزرگتر، و همکاری با کشور های بزرگ انگلیسی زبان و ...

alimetallica_2
Wednesday 11 May 2011, 12:01 PM
درود

امیر خان همکاری با ساز مان های هنری سایر کشور های فارسی زبان رو هم لو دادی ؟ نمیخواستم الان بگم : دی

بله سازمان ها و هنر مندان و دانشگاه های هنر ایران و سایر کشور های فارسی زبان مثل تاجیکستان و افغانستان و .. هم به زودی با دستی پر به این پروزه خواهند پیوست!!!
پاینده باشید
درود.
من فقط یک نکته ای رو متوجه نشدم، قراره نت آهنگ زیر مجموعه این فاروم بشه یا اونجا زیر مجموعه نت آهنگ یا اصلا قراره ادغام بشند یا به صورت مستقل عمل کنند؟!

mana44g
Wednesday 11 May 2011, 12:10 PM
هوراااااااااا.هوراااااااا اااااااااااا:bg
مبارکه مبارکه.دست تک تکتون درد نکنه موفق و مؤيد باشيد.:21:

iranzamin
Wednesday 11 May 2011, 12:28 PM
درود اشو جان من هم تبریک میگم

randy_rhoads
Wednesday 11 May 2011, 12:56 PM
تبریک تبریک تبریک.......................ممنون ممنون ممنون......................

TurkOghlan
Wednesday 11 May 2011, 01:01 PM
تبریک میگم.
فقط مختص فارسی زباهاست؟!!!

Khashayar
Wednesday 11 May 2011, 01:06 PM
درود

تبریک میگم.
فقط مختص فارسی زباهاست؟!!!
زبان رسمی فعالیت در پرتال هنر مثل نت اهنگ فارسی است..اما تمام هم میهنی های عزیز از فارس و ترک و بلوچ و کرد و لرد گرفته تا اتبا فرنگی که زبان فارسی میدونند همه میتونند در این سایت حضور داشته باشند در کنار ما باشند و ما افتخار میکنیم.
اما منظور از فارسی زبانان رو قبلا گفتم که تمام کشور های فارسی زبان... حالا با هر گویش و زبانی... و بهتر بگم هر کسی که فارسی بدونه و بتونه در محیط سایت با زبان فارسی فعالیت کنه!
حتی عنوان مجموعه هم هست :
اولین جامعه مجازی و مرجع هنر به زبان فارسی!!!
این موضوع رو نژادی و قومیتی نکنیم...وگرنه باور کنید همه برای ما عزیز هستند.

Mona
Wednesday 11 May 2011, 02:19 PM
زود تند سریع فقط می تونم بگم مبارکه D:

مواظب سایتها باشید تا من بعد امتحانا که برمیگردم ازتون صحیح و سالم می خوامشونااا D:

پیروز باشید و شاد

hasan3d
Wednesday 11 May 2011, 03:01 PM
تبریک. انشالا چرخاش واسمون بچرخه.

Mehraneh
Wednesday 11 May 2011, 03:52 PM
بسیاااااار عالی!
افتتاح رسمی این پروژه رو تبریک می گم!
از همه ی مدیرای زحمتکش این مجموعه هم شدیدا بابت زحمات شبانه روزیشون ممنونم!
و برای این مجموعه و سایر کسایی که این مجموعه هنری رو همراهی می کنند آرزوی بهترین ها رو دارم!
امیدوارم در پرتال هنر شاهد هنرمندی هنرمندان واقعی باشیم نه فعالیت انسان های به اصطلاح هنرمند!
به عنوان کوچکترین عضو سایت نت آهنگ این اتفاق بزرگ هنری رو به همه ی هنرمندای عزیز تبریک می گم!
و اینبار این است:

:41: :41: :41: :41: :41: :41:

:36::36::36::36::36::36::36::36::36::36::36:

A_Cops_2
Wednesday 11 May 2011, 05:04 PM
درود.
من فقط یک نکته ای رو متوجه نشدم، قراره نت آهنگ زیر مجموعه این فاروم بشه یا اونجا زیر مجموعه نت آهنگ یا اصلا قراره ادغام بشند یا به صورت مستقل عمل کنند؟!

درود

جناب علی متالیکا نت آهنگ کاملا جدا از پرتال هنر می باشد در زمینه فعالیت و هر کدام نیز به صورت جداگانه فاروم خواهند داشت

کاربر metal-malitia به دلیل افتتاح پرتال هنر و خجسته بودن این اتفاق برای نقض قانون و پست بی ربط در مورد تاپیک اخطار نمی گیرید
لطف فرموده رعایت کنید

منم به نوبه ی خودم افتتاح مجموعه جدید و موازی با نت آهنگ را تبریک می گویم

موفق باشید

mae_6677
Wednesday 11 May 2011, 08:39 PM
درود
زبان رسمی فعالیت در پرتال هنر مثل نت اهنگ فارسی است..اما تمام هم میهنی های عزیز از فارس و ترک و بلوچ و کرد و لرد گرفته تا اتبا فرنگی که زبان فارسی میدونند همه میتونند در این سایت حضور داشته باشند در کنار ما باشند و ما افتخار میکنیم.
اما منظور از فارسی زبانان رو قبلا گفتم که تمام کشور های فارسی زبان... حالا با هر گویش و زبانی... و بهتر بگم هر کسی که فارسی بدونه و بتونه در محیط سایت با زبان فارسی فعالیت کنه!
حتی عنوان مجموعه هم هست :
اولین جامعه مجازی و مرجع هنر به زبان فارسی!!!
این موضوع رو نژادی و قومیتی نکنیم...وگرنه باور کنید همه برای ما عزیز هستند.
سلام
آشو خان يادم رفته بود بابت اين تغييري كه تو عنوان سايت (اولین جامعه مجازی و مرجع هنر به زبان فارسی!!! به جاي اولین جامعه مجازی و مرجع هنر ي فارسي زبانان) داده بوديد ازتون تشكر كنم.اينجوري هيچ حرف و حديثي باقي نميمونه.
دستتون درد نكنه.
به اميد موفقيت روز افزون

jenab
Wednesday 11 May 2011, 08:57 PM
هر موقع که میایم وارد سایت بشیم یه اطاعیه جدید دارید که دیدنش هم توفق اجباریه

saead24
Wednesday 11 May 2011, 09:26 PM
آخه آشو خان گفتن موازي با همين سايت هست.دست اندركاران سايت هم كه مال نت آهنگن.گفتم شايد اين كار رو براي بچه هاي سايت انجام داده باشن.آخه من بيشتر از همه چيز تو اينترنت از اين ثبت نام ها بدم مياد.بايد بري كلي چيز پر كني و ايميل فعال سازي و .... .

موافقم....

TheGoldMAN
Thursday 12 May 2011, 02:51 AM
وايييييييي
چقدر عالي شد
به اميد روزهايي هنري تر
خيلي ممنون

mreza
Thursday 12 May 2011, 05:35 PM
از همه ی کسانی که در ساخت این سایت شرکت داشتند تشکر می کنم
و کارتون واقعا ستودنی است
فقط یه چیزی حالا نمی دونم جاش هست یا نه
ولی اگر می خواهید که واقعا پیشرفت کنه همه چیزش باید حرفه ای باشه و به آدم متخصص سپرده بشه
از جمله تم سایت و لوگوی اون که نیاز به تغییر داره و باید به افرادی حرفه ای در زمینه گرافیک سپرده بشه
چون برای جلب نقاشا و گرافیست ها خیلی مهمه

musical_destination
Thursday 12 May 2011, 07:04 PM
از فردا به جای دو ساعت اینترنت میشه 4 ساعت وای چه خوب .
آقا این سایته خوبه ولی ای کاش یه جدا سازی مختصری تو انجمنش میشد .

Khashayar
Thursday 12 May 2011, 07:13 PM
درود

از فردا به جای دو ساعت اینترنت میشه 4 ساعت وای چه خوب .
آقا این سایته خوبه ولی ای کاش یه جدا سازی مختصری تو انجمنش میشد .
چه جور جدا سازی؟
الان تقریبا تمام هنر ها جدا سازی شده است

Amir
Friday 13 May 2011, 12:22 AM
از همه ی کسانی که در ساخت این سایت شرکت داشتند تشکر می کنم
و کارتون واقعا ستودنی است
فقط یه چیزی حالا نمی دونم جاش هست یا نه
ولی اگر می خواهید که واقعا پیشرفت کنه همه چیزش باید حرفه ای باشه و به آدم متخصص سپرده بشه
از جمله تم سایت و لوگوی اون که نیاز به تغییر داره و باید به افرادی حرفه ای در زمینه گرافیک سپرده بشه
چون برای جلب نقاشا و گرافیست ها خیلی مهمه

سلام

گرافیست ما مهندس امیری یکی از بهترین گرافیست های ایران هم اکنون پس از فارغ التحصیلی در دانشگاه عازم خدمت سربازی شده است و دوره آموزشی ایشان رو به اتمام هست و به زودی طرح جدید نت آهنگ و پرتال هنر که کاملا اختصاصی و تازه می باشد رونمایی خواهد شد ;)

AliB
Friday 13 May 2011, 01:40 AM
به به به به ببینید کی رو اینجا داریم جنای استاد علی ! خوب هستید ؟

منم به نوبه ی خودم تبریک میگم و خسته نباشید به تک تک دوستانی که در این راه تلاش کردند !

به امید پیشرفت روز افزون

مونا ی عزیز ، مرسی از محبت و لطفی که داری . من خوبم خدا رو شکر . تبریک می گم بابت فعالیت ارزشمند شما در سایت نت آهنگ و سایت های وابسته . امیدوارم در همه ی امور زندگی موفق و پیروز باشی.

سلام علی جان

خیلی ممنونم از این همه لطفی که به من داری
ولی براستی من هیچ کاری انجام ندادم و تاثیر کاری که دوستان دیگر داشتند بسیار مفید تر از وجود شخصی به اسم امیر برای این مجموعه و مجموعه ی جدید بوده است و خواهد بود

بی شک پیشرفت و ایجاد تغییر از من بسیار فراتر هست و شامل ما می شود
و من تنها اگر تمامی هنرها و تخصص های دنیا را هم داشتم باز هم بدون وجود من های دیگر حتی امکان پیشرفت در حد یک قدم هم نداشتم و نخواهم داشت

چیزی که بین همه ما , کسانی که زحمت کشیدند , در این سال ها مشترک بود و باعث شد قدمی برداریم فقط عشق به هنر و پیشرفت بشری بوده و خواهد بود و شخصا انگیزه ی دیگری برای ادامه این مسیرهای طاقت فرسا نداشتم و نخواهم داشت

مشکلات زیاد داشتیم و داریم , تجربه توشه راه ما شده و سعی می کنیم از شکست ها و مشکلات درس بگیریم تا بتونیم بهتر خدمت کنیم

اول راه هستیم , و تنها در صورتی می توانیم به اهدافمون برسیم که همه کمک کنند

جا داره از خشایار خان عزیز و گرامی و ماجد گل و دوست داشتنی هم بسیار بسیار تشکر کنم که خیلی زیاد زحمت کشیدند برای نت آهنگ و اکنون سایت هنر و حاضر شدند از خیلی چیزا بگذرن تا امروز ما اینجا باشیم و سرود فردا را بخوانیم

امیر حسین جان شکسته نفسی می کنی برادر . بابت دید مثبت و خوبی که به کار جمعی و گروهی داری بهت تبریک می گم.
آرزوی موفقیت برای همه ی جوانان علاقه مند و از اون مهمتر پایبند به فرهنگ و آیین زیبای ایرانی .
پاینده ایران