PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صداي غير طبيعي دكمه ها!

mahdiazizi
Thursday 12 May 2011, 05:03 PM
سلام خدمت دوستان
بالاخره wk500 كاسيو رو خريدم
2 هبته ميشه
حالا بعد 2 هفته كار كليد هاي فا وسط و اكتاو بعدش،موقعي كه فشارشون ميدم،صدايي ميدن كه بقيه دكمه ها نميدن!! يعني بنظرم زيرش فنره و بنظرم صدا واسه همونه
البته زياد بلند نيست و مشكلي هم ايجاد نكرده اما حساس شدم!!
كسي ميدونه چيه؟
مر30

ehsanmir
Friday 13 May 2011, 09:54 AM
سلام خدمت دوستان
بالاخره wk500 كاسيو رو خريدم
2 هبته ميشه
حالا بعد 2 هفته كار كليد هاي فا وسط و اكتاو بعدش،موقعي كه فشارشون ميدم،صدايي ميدن كه بقيه دكمه ها نميدن!! يعني بنظرم زيرش فنره و بنظرم صدا واسه همونه
البته زياد بلند نيست و مشكلي هم ايجاد نكرده اما حساس شدم!!
كسي ميدونه چيه؟
مر30

سلام
قبل از هر چیز مبارکتون باشه.اما در مورد صدا , این چیزیه که طبیعیه.اینها فنر ندارند.برای همین بهش اهمیت ندید.موقعی باید نگران باشید که کلید دیگه کار نکنه که اونهم بعیده.چون کلاویه های کاسیو جنسشون مرغوبه.پس جای نگرانی نیست.بجاش از دستگاهتون لذت ببرید و مراقبش باشید.چون هر دستگاهی احتیاج به مراقبت داره.
موفق باشید.....:am

evan
Sunday 15 January 2012, 03:37 PM
سلام
مبارکت باشه
من هم کیبورد دارم yamaha من نمیدونم که ایا منظورت اینه که وقتی دکمه رو میزنی صداش کم و زیاد (یا کمی هم زیرو بمی صدا)میشه یا چیز دیگه.
اگه اینطوری بود مال من هم تا حالا یکی دو بار اینطوری شده بردمش پیش تعمیر کیبورد درستش کرد. اگه جایی از کیبوردت نوشته بود tach.... یا وقتی دکمه ای رو اروم میزنی =صدای ارام واگر دکمه ای رو محکم میزنی=صدای بلند اینطوری بود

مثل مال منه این کیبورد ها پلاستیک های ریزی دارند که اگه پاره بشه باید ان ها رو عوض کنی.

(مشکل نگران کننده ای نیست)