PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام

M_R_P
Friday 20 May 2011, 04:17 PM
سلام - من محمدرضا هستم - تازه توی سایت عضو شدم - حدود 4 ساله که گیتار الکتریک می زنم - خوشحال می شم با بقیه آشنا بشم - موفق باشید-
می خواستم توی بخش نمونه کارهای اعضا - یکی دوتا کار بزارم ولی نتونستم - دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم-
مثلا این رو :
You can see links before reply

Honey_Shababi
Friday 20 May 2011, 05:53 PM
سلام.منم هاني هستم.خيلي سادست.در قسمت بالاي نمونه كارها با قرمز نوشته ارسال نمونه كار.اونو بايد بزني و مشخصات نمونه كارو بدي و فايلتو آپلود كني.من ويديوتو تو يو تيوب ديدم خيلي خوب ميزني.دمت گرم.

shahram201
Friday 20 May 2011, 06:37 PM
سلام محمدرضا جان!

من شهرام هستم. به جمع ما خوش اومدی! با نوازندگیت هم خیلی حال کردم کارت درسته آقا! :41:

ممکنه بخاطر تغییراتی که اخیراً در سایت داده شده مشکلاتی وجود داشته باشه. اگه مشکلی برای گذاشتن نمونه کار داری با بخش پشتیبانی هم میتونی تماس بگیری تا راهنمائیت کنن.

منتظر بقیه نمونه کارهات هستیم. موفق باشی!

M_R_P
Tuesday 24 May 2011, 12:31 PM
با تشکر از دوستان - یه کار توی سایت آپلود کردم ولی نمیدونم چی جوری می تونم تو بخش "نمونه کارهای اعضا" که زیربخش گیتار الکتریک هست پست جدید بزارم ؟ شاید بسته شده ؟ به هر حال مرسی -موفق باشید.

این ورژن صوتی
اینم تصویری