PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد کاور آلبوم های استاد پرویز یاحقی

hamidviolon
Sunday 22 May 2011, 06:07 PM
سلام بر همه ی دوستان گل نت اهنگی

یه مدتی که دنبال کاور آلبوم های سنتی (البته تک نوازی های ویولون) هستم . می خواستم بدونم کسی کاوری یا اسم تراک های آلبوم این اساتید رو نداره ؟؟؟؟؟؟
البته اگه آلبوم های استاد پرویز یاحقی باشه که نور علی نوره ولی اگه نشد آلبو های دیگه ای را اساتید دیگه ای هم باشه مثل استاد ابوالحسن صبا یا . . . .
لطفا هرکی داره دریغ نکنه .
ممنون .

hamidviolon
Sunday 22 May 2011, 06:10 PM
راستی اینو نگفتم
می خوام اسم دقیق ترک ها رو داشته باشم یعنی اسم دقیق موسیقیایی اون ها رو نه اسم مثالا شعری شونو ( یعنی نوشته باشه : شور یا همایون یا مثلا بیات اصفهان و . . . )
دمتون گرم..

Mehrdadgh4
Sunday 22 May 2011, 07:36 PM
سلام.دوست عزیز یه سر به این سایت بزن همه آلبوم ها با عکس و اسم ترک ها توی این سایت هست:

You can see links before reply

hamidviolon
Wednesday 25 May 2011, 08:05 AM
سلام دوست عزیز

خیلی ممنون که این سایتو معرفی کردید ولی اینو قبلا دیده بودم اونی که من می خوام توش نبود این فقط آهنگ ها رو به صورت تراک بندی شده داره ، کاور و یا اسم خود آهنگ رو ننوشته . بازم ممنون.
دوستان دیگه که سنتی کار می کنن لطفا کمک .................................................. .................................

z_m
Wednesday 25 May 2011, 10:42 AM
سلام.دوست عزیز یه سر به این سایت بزن همه آلبوم ها با عکس و اسم ترک ها توی این سایت هست:

You can see links before reply (You can see links before reply)

درود
ممنون آقا مهرداد ولی منم همچین چیزی پپیدا نکردم که درباره مشخصات قطعات رو گفته باشه ....
اتفاقا منم دنبال همچین جایی میگردم که مشخصات رو به طور جامع بگه اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم...
سپاسگزارم...:5:

r.siahi
Wednesday 25 May 2011, 11:12 AM
hamidviolon عزیز من تو سه مورد تک نوازی از پرویز یاحقی و سیاوش زندگانی و ... دارم ولی بلد نیستم چطوری در تاپیک قرار بدهم لطفا آدرس ایمیلتان را بگذارید تا برایتان ارسال کنم با تشکر r.siahi

r.siahi
Wednesday 25 May 2011, 11:16 AM
از دوستا عزیز تقاضا میکنم اگر از برنامه گلهای رنگارنگ که در سایت noteahng قرار داده اند بتوانند برای من ارسال دارند ممنون میشوم

Mehrdadgh4
Wednesday 25 May 2011, 02:33 PM
درود
ممنون آقا مهرداد ولی منم همچین چیزی پپیدا نکردم که درباره مشخصات قطعات رو گفته باشه ....
اتفاقا منم دنبال همچین جایی میگردم که مشخصات رو به طور جامع بگه اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم...
سپاسگزارم...:5:

سلام
خب باید اسم قطعه و دستگاهی که در اون اجرا شده رو داشته باشه مگه نداره توی این سایت؟ من یادمه یه آلبوم از استاد ملک و یاحقی دانلود کردم که داشت شاید بعضی هاش داره

hamidviolon
Saturday 28 May 2011, 08:57 PM
hamidviolon عزیز من تو سه مورد تک نوازی از پرویز یاحقی و سیاوش زندگانی و ... دارم ولی بلد نیستم چطوری در تاپیک قرار بدهم لطفا آدرس ایمیلتان را بگذارید تا برایتان ارسال کنم با تشکر r.siahi

مرسی دوست عزیز .
اتفاقا دنبال اهنگ های سیاوش زندگانی هم بودم . دستت درد نکنه اگه برام ایمیل کنی .
آدرس ایمیلم :
mortezavio@yahoo.com

بازم ممنون .
:30: