PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاد نوید افقه در تهران تدریس می کنه ؟ لطفا راهنمائی کنید

alikhah
Friday 27 May 2011, 06:33 PM
دوستان سلام ...
راستش می خواستم تنبک و پیش استاد نوید افقه شروع کنم ... ولی اصلا نمی دونم تهران تدریس می کنن ؟ اصلا به افراد مبتدی درس میدن ایشون ؟ اطفا راهنمائی کنید .
hashem2
Friday 27 May 2011, 07:45 PM
فکر کنم ایشون در آموزشگاه موسیقی عارف خیابان شهید بهشتی تقاطع قائم مقام تدریس کنن شماره88720837

r_a_m_i_n
Friday 27 May 2011, 09:26 PM
دوستان سلام ...
راستش می خواستم تنبک و پیش استاد نوید افقه شروع کنم ... ولی اصلا نمی دونم تهران تدریس می کنن ؟ اصلا به افراد مبتدی درس میدن ایشون ؟ اطفا راهنمائی کنید .

درود .....فکر نکنم به افراد مبتدی درس بدن ایشون......ولی اگرم بدن اشتباهه که بری پیشش به نظرم....
چون آخه عزیز من میخوای جلسه ای 40 تومان بدی که چپ و راست و بشکن رو یادت بده ؟
خب اول باید 4..5.. سال ساز بزنی و دوره فوق عالی رو بزنی بعد بری.....
البته این نظر منه...باز هرجور صلاح میدونی

shour
Wednesday 8 June 2011, 07:41 PM
نوید افقه سرش اینقدر شلوغه که فعلا وقتی برای هنرجویان متوسطه هم نداره چه برسه مبتدی !!!بهتره از محضر شاگردانشون استفاده کنید . بعد از 10-12 سال ساز زدن برای تکمیل مهارت هاتون یه دوره عالی و پیشرفته پیش ایشون برید . درضمن یه استاد دانشگاه هیچ گاه نمیاد اول دبستان درس بده!!!کلا کلاس کارشون خیلی متفاوته و البته دلسوزی و حوصله ای که اون معلم ابتدایی برای شروع کار شما تا شکل گیری یه نوازنده خوب صرف میکنه کاملا متناسب با سطح شماست ولی گمان نمیکنم نوید افقه (ضمن پشم پوشی از هزینه کلاسش )حاضر باشه حوصله کنه که به شما به قول دوستمون راست و چپ یاد بده .

ali_aly
Thursday 8 September 2011, 09:51 PM
كسي از هزينه كلاساش خبر داره؟؟؟

n1590
Friday 9 September 2011, 10:46 AM
دوست عزیز اقای نوید افقه برادر مسیح افقه نوازنده سنتور و اهل و ساکن شیراز میباشند در عجب هستم که دوستان دقیق راهنمائی نمیکنند و ایشان در شیراز تدریس میکنند و سرشان هم شلوغ نیست در کانون هنری و فرهنگی صبا خیابان باغ ارم

r_a_m_i_n
Friday 9 September 2011, 10:33 PM
کلاسهای ایشون در اصفهان جلسه ای 40 هزار تومان است.....
ولی مسلما در شیراز کمی ارزون تره

shameli
Tuesday 31 January 2017, 09:51 AM
ایشون در آموزشگاه داروک شیراز - پل معالی آباد هستند و سه نفر از شاگردان خوبشون رو گذاشتن واسه آموزش ، بعد از 8 9 ماه که دستتون راه افتاد داخل همون آموزشگاه میتونید باهاشون کلاس بردارید