PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد GEM SK760

amir0172
Tuesday 14 June 2011, 08:18 AM
دوستان یک کیبورد GEM SK760 به قیمت600000 تومان در حد آک به نظرتون قیمتش خوبه چون من اصلا از قیمت کیبورد سر در نمیارم حالا چند تا سوال دیگه هم دارم
1-به نظرتون این ارگ حرفه ای یا معمولی هستش؟
2-باهاش میشه ریتم سازی کنیم؟
3-چه امکاناتی داره؟
4- به درد کارای شرقی هم میخوره؟
دوستان اگه اطلاعات دیگه ای هم دارین لطفا بگین من هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم. با تشکر

ehsanmir
Thursday 16 June 2011, 07:08 PM
سلام
ظاهرا که کیبرد خوبیه.البته من از روی عکسش دارم نظر میدم.چون تاحالا با Gem کار نکردم.ولی تعریف کیبردهای Gem رو زیاد شنیدم.حالا شاید دوستان دیگه بهتر اطلاع داشته باشند.ولی چیزی که هست دیگه این کیبردها قدیمی شدند.

rezabeirag
Monday 14 November 2011, 07:09 PM
سلام علاوه بر اون کارهای که گفتی امکانات زیاد دیگری هم داره
حافظه رمش به 32 مگا افزایش پیدا میکنه ریتم سازی قوی و سمپل گیری در چند فرمت مختلف و .....

a_thrani
Friday 31 August 2012, 10:18 PM
سلام دوست عزیز این دستگاه بیشتر به عنوان اول یه پیانو دیجیتال استفاده میشه بعد یه ارنجر 1 بخاطر کلاویاش که سربی هستش 2 وزن خیلی بالای دستگاه که مثل هم مدل خودش 22.5 کیلو یعنی sk880 هستش من خیلی دنبال این مدل دستگاه بودم و هستم اگه خریدیش یا نخریدیش من خریداره این دستگاهم + اینکه یه خیر هم به شما میدم چون خیلی دنبال این دستگاه بودم برام یا پیفام بذار یا جسارتن باهام تماس بگیر با هم کنار بیایم a_thrani@yahoo.com 09336203505 منتظرم