PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محل تمرین هنرمندان جشنواره موسیقی!!!

Moory
Wednesday 15 June 2011, 09:06 AM
شرکت کنندگان در جشنواره موسیقی نواحی قبل از اجرای برنامه در این محل تمرین می کردند .ما هرچه تلاش کردیم نتوانستیم پی ببریم این مکان که برای تمرین به هنرمندان اختصاص داده شده چه جایی است؟؟؟!!!

منبع:اخرین نیوز

You can see links before reply

You can see links before reply

metal-militia
Wednesday 15 June 2011, 09:33 AM
واقعا که.حالا خوبه موسیقی ایرانی هست.اگر جشنواره راک و متال بود کجا تمرین میکردن.این است بهای هنر در ایران

Avazekhan
Wednesday 15 June 2011, 12:49 PM
معلومه دیگه ! اینجا اتاق گریم تئاتره !!!
از شیر های آب و آینه و ابزار میشه تشخیص داد ... :)

alireza_jafarian
Wednesday 15 June 2011, 09:11 PM
بله فکر میکنم دوستان با توالت اشتباه گرفتن. خب چون احتمالا در این اجرا ها گروه های زیادی هستند که میخان قبل از اجرا تمرین کنند از اتاق های گریم و غیره هم استفاده میشه

Moory
Thursday 16 June 2011, 01:31 PM
دوستان عزیز اینجا فرق نمیکنه توالت باشه یا حالا به خودمون امیدواری بدیم که اتاق گریم هستش و عیب نداره
مهم این است که ایا این وضعیت مناسب یک هنرمند است حداقل دستشویی رو که میبینیم به اون بزرگی شما از کجا میدونید که همین کنار توالت هم نیست و حتما بو هم نمیده .
ذهنیت یک نفر هنرمند که این منظره رو ببینه واقعا تاسف باره .شما با دید هنری نگاه کنید .
و از همه بدتر که این گروه ها حاضر شدند در این محل تمرین نمایند حداقل برای هنری که داشتند ارزش قائل میشدند و این صحنه رو به نمایش نمی گذاشتند.

Hapo
Saturday 18 June 2011, 03:50 PM
چقدرررررررررررر امکانااااااات !!!!!!!!!!!!:46::22:

رضا100
Wednesday 22 February 2012, 09:55 PM
متاسفم

coocooli
Wednesday 22 February 2012, 11:33 PM
شاید شما دوستان ناراحت باشید که امکانات موسیقی زیادی در ایران نیست ولی من از این بابت خوشحالم من جور دیگه ی به مسئله نگاه میکنم دوستان به نظر شما چرا تو این 30سال که خوانندهای ال ای دارن می خوانن تعقیری در موزیکشان ایجاد نشده ؟؟؟... خوب چون امکانات آنها زیاد هست آنها جا و راهای تفریح زیادی دارن ولی یک جوان که در ایران هست امکانات و جا و تفریح زیادی ندارد میشینه و روی موزیکش کار میکنه همیشه و فکر جا های دیگه نمیره ... خوب بعد چند وقت هم که یه یک موقعیت برایش پیش می آید و روی صحنه میره و جلوی مردم اجرا میکند مردم سبک خواص و زیبا و جدیدی از آن میبینند و اون موقع است اون نفع برده نه اونی که همشه امکانات و ... داشته

نیمه ی پر لیوان رو هم همیشه ببینید...و از امکانات کمی که دارید به نفع خود استفاده کنید

darkthief
Thursday 23 February 2012, 02:26 PM
شاید شما دوستان ناراحت باشید که امکانات موسیقی زیادی در ایران نیست ولی من از این بابت خوشحالم من جور دیگه ی به مسئله نگاه میکنم دوستان به نظر شما چرا تو این 30سال که خوانندهای ال ای دارن می خوانن تعقیری در موزیکشان ایجاد نشده ؟؟؟... خوب چون امکانات آنها زیاد هست آنها جا و راهای تفریح زیادی دارن ولی یک جوان که در ایران هست امکانات و جا و تفریح زیادی ندارد میشینه و روی موزیکش کار میکنه همیشه و فکر جا های دیگه نمیره ... خوب بعد چند وقت هم که یه یک موقعیت برایش پیش می آید و روی صحنه میره و جلوی مردم اجرا میکند مردم سبک خواص و زیبا و جدیدی از آن میبینند و اون موقع است اون نفع برده نه اونی که همشه امکانات و ... داشته

نیمه ی پر لیوان رو هم همیشه ببینید...و از امکانات کمی که دارید به نفع خود استفاده کنید
داداش سخت باهات مخالفم ميدوني چقدر هنرمند تو ايران هست كه بخاطر نبود امكانات حتي اسمشون به گوش منو و تو نميخوره

Mehraneh
Thursday 23 February 2012, 08:22 PM
این قبل کنسرته! که احتمالا دارن هماهنگ می شن مجددا!
وگرنه من خیلی از خوانند ها رو دیدم که قبل اجرا میان رو استیج برای تمرین!
میان sound check رو انجام میدم بعد تمرین می کنن بعد هم میرن بک استیج تا زمان اجرا!

نمی دونم بازم