PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعاتی از استاد ساکت

r_a_m_i_n
Sunday 19 June 2011, 10:35 PM
درود دوستان........
در این تاپیک قصد دارم قطعاتی از استاد ساکت رو براتون بذارم..............
ممنون میشم اگه دوستان هم قطعاتی از ایشون رو که دارند به کمک من در اختیار بچه ها بذارند
البته دوست خوبم محمد ( avazekhan) هم قبلا در تاپیک دیگه ای این درخواست رو از من کرده بود...که الان با کمی تاخیر اینکارو کردم...........

این هم قطعه ی تصویری آستوریاس از آلبنیز با اجرای کیوان ساکت

You can see links before reply@_SFU_-_Asturias.flv.aspx

korosh65
Monday 20 June 2011, 11:55 AM
You can see links before reply %A7%DA%A9%D8%AA

r_a_m_i_n
Monday 20 June 2011, 04:03 PM
اون تاپیک اسمش فقط کاپریس 24 و چند قطعه ی دیگر بود.........
ولی من اینجا سعی دارم اکثر قطعات تصویری استاد ساکت رو بذارم.........

r_a_m_i_n
Monday 20 June 2011, 10:46 PM
سلام...
ممنون...
کلیپ زیبایی بود...
اجرای کاپریس 24 تصویریشو دارید؟
یا کاملشو...؟
چون اونی که من دانلود کرم فقط 3 تا واریاسیون بود... (یعنی یه صفحه)...
اگر کاملش موجود باشه ممنون میشم قرار بدید...
با تشکر...

درود
خواهش میکنم......
کاپریس 24 تصویریش رو ندارم...... mp3 رو دارم......که اونم همون 3 تا واریاسون هست.....اصولا فکر نکنمکاپریس کاملش با تار قابل زدن باشه............نت این آهنگو دارم...خیلی وحشتناکه

r_a_m_i_n
Monday 20 June 2011, 11:01 PM
بله...
آخه کلش 11 واریاسیونه....
اگه کاملش رو میتونست اجرا کنه که دیگه جای هیچ حرفی نمیموند...!
ولی همین 3 تا واریاسیون هم با یه ساز دیگه خیلی مشکل میشه...
منتظر کلیپ های بعدی هستیم آقا رامین...!!!!!

خب شاید واقعا زدن بقیش غیر ممکنه با تار.........
هرچند که خیلی قطعات غیر ممکن رو با تار زده....
مثلا رکورد قطعه ی زنبور عسل با ویولن تو دنیا 1 دقیقه و 6 ثانیه هست.....
کیوان ساکت با تار این قطعه رو در 1 دقیقه و 8 ثانیه زد

بله خیلییییییییییی مشکله.......واریاسون اول و دوم.....خیلییییی سخته.....واریاسون اولش همش پرش از بالا دسته به پایین دسته داره......و با سرعت بالا......من خودمو کشتم نتونستم تمیز درش بیارم.....
باشه حتما بازم میذارم.....:am

r_a_m_i_n
Saturday 25 June 2011, 11:17 PM
درود دوستان.....این هم قطعه ی تصویری دیگه ای از استاد ساکت امیدوارم که خوشتون بیاد

You can see links before reply

r_a_m_i_n
Wednesday 6 July 2011, 12:45 PM
درود دوستان
از اونجا که دوستان کم لطفی میکنن و به اینجا سر نمیزنن........منم کم نمیارم و بازم ویدئو میذارم......

این هم قطعه ی تصویری مرغ سحر از استاد ساکت

Azhidahak
Wednesday 14 September 2011, 12:57 PM
دمت گرم خیلی حال دادی.
حتماً به کارت ادامه بده،من پشتتو دارم :دی

r_a_m_i_n
Wednesday 14 September 2011, 10:03 PM
مرسی دوست عزیز.....والا رغاستشو بخوای من 2 تا ویدئو از استاد ساکت دارم که فکر نکنم کسی تاحالا دیده باشه.....
اما چون دیدم دوستان به این تاپیک کم لطفی میکنن...منم دلم نیومد آرشیوم رو خراب کنم و اونارو بذارم.......

Azhidahak
Wednesday 14 September 2011, 10:51 PM
چی کار کنیم که کم لطفی نباشه؟؟
بگو تا من خودم میـــــکنم! :دی

آقا اون اجرای Asturias واقعاً منو متعجب کرد!میدونستم استـــــــــاد کارای کلاسیک رو با تار زدن،اما این آهنگ شاهکار رو اصلاً فکرشم نمیکردم!تا اواسطش که همینطوری باورم نمیشد!

آقا اگه بازم از این کارای استاد رو کسی داره خواهشن بذارید!
کمال سپاس رو دارم.

r_a_m_i_n
Wednesday 14 September 2011, 11:49 PM
مرسی دوستان........
من 2 تا کار دیگه دارم که توی کلاس فیلم برداری شده.....و کاملا مطمئنم که کسی ندیده.....
یکیش قطعه ی زنبور عسله....
و دیگری قطعه ی اتود فا مینور
واقعا وحشتناکه این 2 قطعه......یعنی شاید تا نبینید باور نکنید.......یه چیز عجیب غریبیه......من تا زمانی که خود استاد رو از نزدیک ندیده بودم فکر میکردم که فیلم رو تند کردن......
حالا فردا میذارم میبینید.......

r_a_m_i_n
Thursday 15 September 2011, 11:17 AM
دستت درد نکنه آقا رامین....
راستی این اتود فا مینور اثر کیه؟

سرت درد نکنه.......
شوپن

r_a_m_i_n
Thursday 15 September 2011, 11:18 AM
باید اول تبدیلش کنم به flv............

r_a_m_i_n
Wednesday 21 September 2011, 02:13 PM
درود دوستان...این هم قولی که داده بودم.......
این 20 ثانیه از اجرای زنبور عسل هست..البته در کلاس ضبط شده.........

البته قرار بود اتود فا مینور رو هم بذارم....که اونو هم سر فرصت میذارم.....

Azhidahak
Saturday 15 October 2011, 08:36 AM
دوستان من این تاپیکو خیلی دوست دارم،دم شما هم دوست عزیز گرم که زحمت میکشی این قطعات رو میذاری.

اگه کنسرتی چیزی هم از استاد داری لینک بده مستفیض بشیم !! :دی

r_a_m_i_n
Saturday 15 October 2011, 11:07 AM
مرسی دوست عزیز...بله حتما سر فرصت ویدئو های بیشتری میذارم

shoorideh
Saturday 15 October 2011, 01:42 PM
درود رامین خان

واقعا جالب بود و این نوع نواختن واقعا هنرمندانه است.

2raj
Saturday 15 October 2011, 03:45 PM
رقص مجار شماره5 برامس با اجراي استاد ساكت تقديم به شما hungarian dance

اجراي تصويري

You can see links before reply[vWS3LTKGZ5M][f5].flv.aspx (You can see links before reply)

r_a_m_i_n
Monday 17 October 2011, 11:21 AM
رقص مجار شماره5 برامس با اجراي استاد ساكت تقديم به شما hungarian dance

اجراي تصويري

You can see links before reply[vWS3LTKGZ5M][f5].flv.aspx (You can see links before reply)

چقدر اینجا سرعتشو پایین زده

2raj
Monday 17 October 2011, 12:19 PM
چقدر اینجا سرعتشو پایین زده

آره خوب
.............
اتود فا مينور قرار شد بذاري؟

r_a_m_i_n
Monday 17 October 2011, 09:43 PM
آره خوب
.............
اتود فا مينور قرار شد بذاري؟

آره میذارم....به محض اینکه adsl وصل بشه میذارم....الان تموم شده

msp_1988
Sunday 18 December 2011, 12:10 AM
آره میذارم....به محض اینکه adsl وصل بشه میذارم....الان تموم شده
رامین جان داداش شما که ما را با این کلیپهایی که گذاشتی شرمنده کردی ,لطف میکنی turkish march را هم که استاد اجرا کردند اگه تصویریش را داری بزاری 100 دنیا ممنونت میشم:am:am.من جدا میگم متاسفانه الان 2 روزه که با کارهای استاد آشنا شدم متاسفانه و این از نا آگاهی من و لطف زیاد اخبار هنری در ایرانه!!!!!!!!!!!!!!!باز هم متاسفم.اما توی این 2 روز دیوانه استاد و کارهاشون شدم.ممنون میشم این کار را بزاری

r_a_m_i_n
Sunday 18 December 2011, 08:27 AM
رامین جان داداش شما که ما را با این کلیپهایی که گذاشتی شرمنده کردی ,لطف میکنی turkish march را هم که استاد اجرا کردند اگه تصویریش را داری بزاری 100 دنیا ممنونت میشم:am:am.من جدا میگم متاسفانه الان 2 روزه که با کارهای استاد آشنا شدم متاسفانه و این از نا آگاهی من و لطف زیاد اخبار هنری در ایرانه!!!!!!!!!!!!!!!باز هم متاسفم.اما توی این 2 روز دیوانه استاد و کارهاشون شدم.ممنون میشم این کار را بزاری
:am
باشه تا امشب حتما میذارم..... اما مارش ترکش تصویریش زیاد کیفیت نداره... اما میذارم حتما
بله با شخصیت جالبی و عجیبی آشنا شدی... استاد ساکت عجوبه است

2raj
Sunday 18 December 2011, 11:23 AM
درود

دوستان آيا غير از استاد ساكت هنرمند ديگري رو سراغ داريد كه آثار كلاسيك يا بي كلام غربي رو با تار نواخته باشه؟
اگه پاسخ مثبته در صورت امكان لينك دانلود فراموش نشه
ممنون

r_a_m_i_n
Sunday 18 December 2011, 09:46 PM
درود

دوستان آيا غير از استاد ساكت هنرمند ديگري رو سراغ داريد كه آثار كلاسيك يا بي كلام غربي رو با تار نواخته باشه؟
اگه پاسخ مثبته در صورت امكان لينك دانلود فراموش نشه
ممنون

درود.......... بله رامیز قلی اف نوازنده ی تار ترکی هم بعضی قطعات رو با تار زده.....

r_a_m_i_n
Sunday 18 December 2011, 10:00 PM

درود دوست عزیز.... متاسفانه تصویری کامل مارش ترک رو نداشتم... اما اینو که مارش ترک میزنه بعد وسطش طنز اجرا میکنه رو دارم میذارم.....

2raj
Sunday 18 December 2011, 10:07 PM
درود
مارش ترك با اجراي يك هنرمند آذري

r_a_m_i_n
Sunday 18 December 2011, 10:20 PM
این هم قولی که داده بودم......اجرای اتود فا مینور با اجرای استاد ساکت
فوق العادست..... حجمش زیاده اما پیشنهاد میکنم به هیچ وجه از دست ندید..... سرعت واقعی استاد اینجا مشخصه...

msp_1988
Monday 19 December 2011, 12:33 AM
فوق العادست..... حجمش زیاده اما پیشنهاد میکنم به هیچ وجه از دست ندید..... سرعت واقعی استاد اینجا مشخصه...

فقط میتونم بگم از تعجب الان یه 5 دقیقه ای میشه مات موندم.دارم دیوونه میشم مگه میشه؟؟:43::43::43::43::43::43::43::43::43::4 3::43:الحق که همتا نداره .فکر نمیکنم کسی بتونه 10لا چنگ :24::24:بزنه اما استاد تونستن:35::35:نمیدونم چطوری تعریف کنم والا هنگ کردم:35::35::43::43:

r_a_m_i_n
Monday 19 December 2011, 09:05 AM
فقط میتونم بگم از تعجب الان یه 5 دقیقه ای میشه مات موندم.دارم دیوونه میشم مگه میشه؟؟:43::43::43::43::43::43::43::43::43::4 3::43:الحق که همتا نداره .فکر نمیکنم کسی بتونه 10لا چنگ :24::24:بزنه اما استاد تونستن:35::35:نمیدونم چطوری تعریف کنم والا هنگ کردم:35::35::43::43:

:)))):21: اونوقت دقت کردی ؟ وسط این سرعت داره با خونسردی گاهی صحبت هم میکنه:21:

Azhidahak
Monday 19 December 2011, 09:42 AM

دستت درد نکنه برادر،خیلی مشتاق بودم ببینمش.
فقط ممکن نیست واست جای دیگه ای آپلود کنی؟
مثل Mediafire???:12::46:

msp_1988
Monday 19 December 2011, 02:28 PM
:)))):21: اونوقت دقت کردی ؟ وسط این سرعت داره با خونسردی گاهی صحبت هم میکنه:21:
رامین جان.باورت میشه از دیشب تا حالا شاید یه 30 بار دیدمش و فقط میخندم که :24::24: دیوونه شدم یا واقعیت داره:24::35::35::35:.آره راست میگی خیلی راحت حرف هم میزنند استاد و اصلا یه نت هم اشتباه نمیزنند.خیلی عجیبه.من جدا کم اوردم از تعریف کردن.دستت درد نکنه داداش واقعا حال دادی با این کلیپ.کف کردم:35::35:

r_a_m_i_n
Monday 19 December 2011, 03:43 PM
دستت درد نکنه برادر،خیلی مشتاق بودم ببینمش.
فقط ممکن نیست واست جای دیگه ای آپلود کنی؟
مثل Mediafire???:12::46:

اینجا نمیتونی دانلود کنی دوست عزیز؟
باشه سر فرصت تو 4شیر آپلود میکنم

r_a_m_i_n
Monday 19 December 2011, 03:44 PM
رامین جان.باورت میشه از دیشب تا حالا شاید یه 30 بار دیدمش و فقط میخندم که :24::24: دیوونه شدم یا واقعیت داره:24::35::35::35:.آره راست میگی خیلی راحت حرف هم میزنند استاد و اصلا یه نت هم اشتباه نمیزنند.خیلی عجیبه.من جدا کم اوردم از تعریف کردن.دستت درد نکنه داداش واقعا حال دادی با این کلیپ.کف کردم:35::35:

آره کلیپ عجیبیه... خواهش میکنم.... باید این مرد رو از نزدیک ببینید تا متوجه هنرش بشید و از وجودش لذت ببرید