PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتقاء سرور

Amir
Thursday 23 June 2011, 05:11 AM
سلام

چند ترابایت هارد RAID
بیش از 16 گیگ رم
جدیدترین مدل سی پی یو سری Xeon
ویندوز نسخه Enterprise
لینک اینترنت دو گیگ
بیش از 5 ترابایت پهنای باند
فایروال سخت افزاری

و امکانات بیشمار دیگر
تمامی امکانات سخت افزاری سرور تقریبا دو برابر شد و امکانات نرم افزاری به قوی ترین نسخه های موجود ارتقا یافت و میشه گفت سرور ما هم اکنون در رده سرور پربازدید ترین سایت های ایران می باشد و برای ارائه هرگونه خدماتی آماده است

ضمن اینکه هزینه یک ماه پشتیبانی اختصاصی فنی به دیتا سنتر داده شد تا تیمی از متخصصین سیستم عامل تمامی مشکلات موجود در سرور را حل کنند و ما و تیم فنیمون فقط به مسائل برنامه نویسی سایت برسیم

متد بک آپ گیری نیز از حالت هفتگی به روزانه تبدیل شد و هر شب از کل سرور بکآپ در شهری دیگر در ایالت متحده گرفته می شود ( از فلوریدا به لس آنجلس )

آی پی های سرور و نت آهنگ تغییر کرد و در رنج آی پی های تک رقمی قرار گرفت ( 8.22.202.35 )
این رنج در اینترنت از اهمیت ویژه ای برخوردار هست و در تمامی شرایط و حالات به تمامی رنج های بالای 10 و بیشتر از خودش ارجحیت دارد
ضمن اینکه سرویس هایی مانند گوگل و آلکسا نیز به سایت های با این رنج اهمیت بیشتری می دهند
چرا که هر شخصی در دنیا نمی تواند از این رنج داشته باشد و یک چیز دلخواه نیست و پارتی بازی جهانی لازم دارد ;)

این اتفاقات را می توان شروع تغییرات فاز 3 نت آهنگ قلمداد کرد
تغییراتی که فاز 2 را کاملا کاربردی خواهد کرد و از اواسط این فاز مسیر حرکت بیشتر کیفیتی خواهد شد تا کمیتی
وسعت تحولات فصل تابستان سال 90 در نت آهنگ را به همین شدت ارتقا سخت افزاری خواهید دید

راستی هزینه ماهیانه سرور نت آهنگ حدودا یک میلیون تومان شد !!! :9:

ممکن است تا 24 ساعت سایت به سختی باز شود در صورت بروز مشکل آی پی خود را تغییر دهید یا با ISP خود تماس بیگیرید

موفق باشید و پیروز

imanlotus
Thursday 23 June 2011, 01:24 PM
به امید موفقیت روز افزون برای شما و دست اندر کاران این سایت خوب....
پیروز باشید

rumour
Thursday 23 June 2011, 04:57 PM
به به به به به به به به! :دی
خسته نباشید! خیلی ممنون! :)

Amirg1992
Thursday 23 June 2011, 06:27 PM
پیشرفت روز به روزتونو بهتون تبریک میگم . . .

Prana
Thursday 23 June 2011, 07:35 PM
خبر خوشحال کننده ای بود. ممنون

M_T
Thursday 23 June 2011, 08:39 PM
سلام

خیلی عالی شد!

هر روزتان بهتر از دیروز!

با تشکر

Sensation
Thursday 23 June 2011, 10:29 PM
Great News !

Amir
Thursday 23 June 2011, 10:36 PM
Great News !

:48:

aminkordi
Friday 24 June 2011, 10:00 AM
خیلی ممنون و کامیاب و پبروز باشین

alone_violin
Friday 24 June 2011, 11:57 AM
ممنون از زحمات بی دریغ شما وتیم نت آهنگ

pianist_h
Friday 24 June 2011, 08:21 PM
چه پیشرفتی کرده اینجا
مرسی

amir1055
Saturday 25 June 2011, 11:21 AM
ایشالا که همیشه و هر روز پیشرفت کنید و ما هم استفاده بیشتری ببریم.
ولی سروران گرامی من ارتقاء سرورهای نت آهنگ چه ارتباطی با کاربران داره که هرکس وارد میشه رو مجبور به خواندن این مطلب(و مشابه این مطالب) میکنید. فقط فکر کنید گوگل یا فیس بوک اگر قرار بود این تیپ اطلاع رسانی ها رو داشته باشند چه وضع مفتضحی میشد.
پیشرفت یک سایت فقط به اینترفیس یا سرورهای قوی نیست. بخش مهمی از اون مدیریت و تفکری هست که موجب راحتی و رضایت کاربران میشه؛و توجه داشته باشیم دراین میان نه منتی بر کاربره نه منتی بر مدیر سایت.
لطفا قبل از حذف انتقادات کمی راجع به موضوع انتقاد تامل کنید. بسیاری از دوستان از جمله این حقیر، پیشرفت سایت آرزوی اونهاست.
موفق و پیروز باشید.

joliePOolie
Saturday 25 June 2011, 11:53 AM
من الان یه مطلبی تو گوگل سرچ کردم آدرس اینجارو داد و چون از قبل عضو بودم "پیام سیستم" باز شده و به این صفحه رهنمود شدم. الان دوباره باید برگردم خودم اون لینک رو توی فروم پیدا کنم. زحمت کشیدید، دستتون درد نکنه ولی پیامهای ضروری اینچنینی رو میشه به نحو دیگه ای هم به اطلاع کاربران رسوند.

Amir
Saturday 25 June 2011, 12:43 PM
ایشالا که همیشه و هر روز پیشرفت کنید و ما هم استفاده بیشتری ببریم.
ولی سروران گرامی من ارتقاء سرورهای نت آهنگ چه ارتباطی با کاربران داره که هرکس وارد میشه رو مجبور به خواندن این مطلب(و مشابه این مطالب) میکنید. فقط فکر کنید گوگل یا فیس بوک اگر قرار بود این تیپ اطلاع رسانی ها رو داشته باشند چه وضع مفتضحی میشد.
پیشرفت یک سایت فقط به اینترفیس یا سرورهای قوی نیست. بخش مهمی از اون مدیریت و تفکری هست که موجب راحتی و رضایت کاربران میشه؛و توجه داشته باشیم دراین میان نه منتی بر کاربره نه منتی بر مدیر سایت.
لطفا قبل از حذف انتقادات کمی راجع به موضوع انتقاد تامل کنید. بسیاری از دوستان از جمله این حقیر، پیشرفت سایت آرزوی اونهاست.
موفق و پیروز باشید.

با سلام
بله فرمایش شما کاملا متین هست و اینجور مسائل اصلا موضوعی نیست که لازم باشد در مورد آن اطلاعات داده شود یا اگر هم قرار باشد اطلاع دهیم شیوه بخواهد اینگونه باشد

ولی حال حاضر قصد و منظور ما از بیان چنین مسائلی چیز دیگری است
نت آهنگ از چند ماه پیش در حال گذراندن یک سری فاز می باشد که در نهایت مجموع این فاز بندی ها تکمیل شدن اولیه سایت را در بر خواهند داشت و ما در نقطه صفر خواهیم بود
بنا بر همین مساله باید تمامی مسائلی که به ترتیب سایت را درگیر می کنند کاملا واضح اعلام شوند و کاربران در جریان بگیرند

آنهایی که صبح تا شب از ما ایراد کیفی گرفتند در این مدت باید این مطالب را بخوانند تا متوجه شوند اگر ما برای مسائل کیفی در این یکی دو ماه کمی تامل کردیم دلیلش چه چیزی بوده است

گرچه پیشرفت مسائل کیفی در یک محیط باز که تمامی ابزار گفتگو برای کاربران فراهم است , از طرف مسئولین سایت می تواند یک موضوع خنده دار باشد چون همه می توانند با امکانات مساوی بحث ایجاد کنند

وگرنه ما قبل تر ها به یک تاپیک معمولی در اعلانات اکتفا می کردیم و پس از اتمام فاز ها نیز مجددا به همان روال سابق با خواهیم گشت

دلیل دیگری نیز این اعلام ها دارد , ما فکر می کنیم حداقل از 100 نفر یک نفر ممکن است بخواهد ایده ای را در زمینه های هنری پیاده سازی کند و امیدواریم در جریان این فاز بندی ها با دیدن قدرت ما در این توضیحات برنامه ریزی فرهنگی تجاری خود را انجام دهد

من الان یه مطلبی تو گوگل سرچ کردم آدرس اینجارو داد و چون از قبل عضو بودم "پیام سیستم" باز شده و به این صفحه رهنمود شدم. الان دوباره باید برگردم خودم اون لینک رو توی فروم پیدا کنم. زحمت کشیدید، دستتون درد نکنه ولی پیامهای ضروری اینچنینی رو میشه به نحو دیگه ای هم به اطلاع کاربران رسوند.

بله در این مورد کاملا پوزش ما را بپذیرید , متاسفانه این مشکل از مشکلات سیستم آماده ی Vbulletin هست و انشاالله در فاروم اختصاصی خودمان شیوه بهتر , معقول تر و کاربردی تری را برای مسائل مهم در نظر می گیریم تا دوستان اذیت نشوند
فاروم جدید در پرتال هنر نصب شده است و متاسفانه هنوز مشکلاتی دارد که در حال رفع آن هستیم

piano63
Sunday 26 June 2011, 08:46 AM
با تشکر از عزیزان وآرزوی موفقیت برای همه ی هنر دوستان.

mandanaonline
Sunday 26 June 2011, 12:56 PM
ممنون:41:

Pagan1982
Sunday 26 June 2011, 04:46 PM
Money talks ....... thanks a lot dude

sinas
Sunday 26 June 2011, 07:49 PM
من هم با همين مشكل مواجه شده ام يعني در گوگل سرچ كردم ولي به هدفم نرسيدم و به اينجا هدايت شدم. حالا بايد چه كار كنم و به موضوع اصلي برسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Acoustic
Sunday 26 June 2011, 08:20 PM
به قول اونور آبی ها OMG ! Damn Server :4:

مرسی خسته نباشید ... از این روزا پس اگه پرواز کردیم مربوط به همین سرور میشه دیگه ؟؟؟؟ lol

Acoustic
Sunday 26 June 2011, 08:22 PM
من هم با همين مشكل مواجه شده ام يعني در گوگل سرچ كردم ولي به هدفم نرسيدم و به اينجا هدايت شدم. حالا بايد چه كار كنم و به موضوع اصلي برسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما یک بار دیگه اگه روی لینکی که میخواستی کلیک کنی از گوگل به نتیجه میرسی .. این مطلب فقط برای اولین بار که وارد سایت میشید هست . مثل ایمیل .. که وقتی اونو میخونید دیگه اینباکس ایمیلتون ، ایمل جدید نداره

shahram201
Friday 1 July 2011, 07:18 AM
سلام

ممنون از زحمات شما.

مدتیه که صفحات نت آهنگ خیلی خیلی کند باز میشن، به این صورت که ابتدا صفحه ظاهر میشه بعد برای مدتی حدود بیست سی ثانیه صفحه freeze میشه و هیچ کاری نمیشه کرد بعد از اون قابل استفاده میشه. این مشکل برای تمام صفحات نت آهنگ و در تمام شرایط دیده میشه (با مرورگرهای مختلف از جمله avant و Chrome). آیا دوستان دیگه هم چنین مشکلی دارند؟ اینترنت من وایمکس 128 هست و قبلاً هم چنین مشکلی نداشتم.

نمیدونم این مشکل بعد از انتقال سرور بوجود اومده و یا بعد از تغییرات اخیر، یعنی اضافه شدن پست های پرتال هنر به ابتدای صفحات (فکر کنم احتمال دومی بیشتره). ممکنه لطف کنید و بررسی کنید؟

با سپاس

poneh
Saturday 15 October 2011, 07:19 PM
ممنونم دوست گرامی