PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار جدید بخش نت ها و تحولات آن!!!

Khashayar
Friday 1 July 2011, 11:07 AM
درود
پس از ارتقا سرور که بسیار قدرتمند و کار امد است و برای انجام فاز های بعدی بسیار لازم بود. و بعد از قولی که در مورد بخش نت ها داده بودیم که بانکی کامل و با کیفیت از نت ها رو در این بخش داشته باشیم امروز در این تاپیک آخرین تغییرات این بخش را به اطلاع شما می رسانیم.!

اولین و مهمترین آن ، تغییر فرمت جدید نت ها ی نت آهنگ هست که از فرمت (pdf) به فرمت (ntas) که اختصاصی نت اهنگ هست تغییر کرد.

برای اجرای نت ها با این فرمت جدید (ntas) شما نیاز به نرم افزار NoteAhang Music Sheet Viewer دارید.

این نرم افزار که در حال حاضر بتا و آزمایشی هست، حاصل تلاش و مطالعه ی تیم فنی و تیم تخصصی- هنری سایت است.که طبق ها و فاز بندی های انجام شده بر روی آن قرار شده است یک تیم 3 نفره فنی هنری روی این نرم افزار کار کنند و امکانات بسیاری که برای این نرم افزار تعریف شده است را پیاده سازی کنند.

با تکمیل شدن و نهایی شدن این نرم افزار میتوان گفت از نظر نت های موسیقی جامع ترین نرم افزار با امکاناتی فوق العاده در دسترس خواهیم داشت که نیاز هر نوازنده و موزیسین امروزی است.

و این نرم افزار در کنار بانک نت (نت آهنگ) که به مرور تکمیل و یکی از کامل ترین بانک نت های موجود خواهد شد میتواند 99 درصد نیاز نوازندگان و موزیسین ها به نت های موسیقی را رفع کند.

تعداد 250 نت جدید از سبک ها و ساز های مختلف نیز با فرمت جدید در بخش نت ها قرار گرفت ، و از هفته ی آینده به صورت روزانه تعدادی نت از سبک ها و ساز های مختلف در بخش نت ها قرار خواهد گرفت که شما با خرید اشتراک یا با استفاده از سل میتوانید از این نت ها استفاده کنید.

توضیحاتی در مورد نرم افزار NoteAhang Music Sheet Viewer:
برای دانلود این نرم افزار به این آدرس مراجعه کنید:

You can see links before reply

توضیحات لازم برای اجرای این نرم افزار در صفحه فوق داده شده.

در صورتی که مشکلی داشتید میتوانید با بخش پشتیبانی در ادرس زیر مطرح کنید:

نظرات و پیشنهادات خودتان را نیز در مورد این نرم افزار در بخش تماس با ما مطرح کنید:

همچنین توضیحات قبلی در مورد سیستم جدید بخش نت ها را میتوانید در تاپیک زیر مطالعه کنید:

سیستم جدید بخش نت ها!!! (You can see links before reply)

هر گونه سوالی بود در هیم تاپیک و در بخش پشتیبانی پاسخ گو خواهیم بود.
پاینده باشید

rumour
Friday 1 July 2011, 11:20 AM
به به! چه کردید!!! خوبه اینطوری اختصاصی هم میشه، بقیه نمیان 3 سوت کش بدزدن! خسته نباشید!

piano4all
Friday 1 July 2011, 11:20 AM
سلام

آیا می شود نتی را که با فرمت pdf هست رو کانورت کنیم به فرمت ntas

ممنون

Khashayar
Friday 1 July 2011, 11:31 AM
سلام

آیا می شود نتی را که با فرمت pdf هست رو کانورت کنیم به فرمت ntas

ممنون

بله این امکان وجود داره اما کانورتورش فعلا منتشر نمیشه احتمالا تا زمانی که نسخه از حالت بتا در بیاد و نهایی بشه.
اگر خواستید میتونید فایل خودتون رو بفرستید براتون کانورت کنیم.

پاینده باشید

r_a_m_i_n
Friday 1 July 2011, 12:03 PM
درود...خب کسی که نمیشینه پای کامپیوتر از روی صفحه مانیتور نت رو اجرا کنه
خب اینطوری....اگه ما توی منزل پرینتر نداشته باشیم......و بخوایم نت رو بریزیم روی فلش و بریم بیرون پرینت بگیریم ..که کسی این نرم افزارو نداره که بتونه فایل رو باز کنه که بتونه پرینت بگیره واسمون که.....

Amir
Friday 1 July 2011, 12:40 PM
درود...خب کسی که نمیشینه پای کامپیوتر از روی صفحه مانیتور نت رو اجرا کنه
خب اینطوری....اگه ما توی منزل پرینتر نداشته باشیم......و بخوایم نت رو بریزیم روی فلش و بریم بیرون پرینت بگیریم ..که کسی این نرم افزارو نداره که بتونه فایل رو باز کنه که بتونه پرینت بگیره واسمون که.....

سلام
منم خونه پرینتر ندارم

دو راه حل برای این موضوع من پیشنهاد می کنم

اول
Office نصب کنید یا هر نرم افزاری که پرینتر مجازی می سازد و سپس با پرینتر مجازی از نت در یک فایل پرینت بگیرید و فایل مورد نظر را ببرید کافی نت پرینت کنید

دوم
از نسخه پرتابل استفاده کنید , شما این نسخه را می توانید در Cool disk خود کپی کنید و همه جا همراه خود داشته باشید نت را توسط آن Open کنید و پرینت بگیرید
برای دانلود نسخه پرتابل به صفحه دانلود نرم افزار مراجعه کنید

سپاس

samir65
Friday 1 July 2011, 12:49 PM
سلام
یه سوال داشتم:
چطر میشه یه نتی رو از اینترنت دانلود کردیمو و بصورت Pdf هستو ببریم داخل نرم افزار یعنی بتونیم نت را واسه اجرا کپی کنیم تا دیگه مجبور نباشیم نت رو دوباره تو نرم افزار بتایپیم.
کدوم نرم افزار از این کار پشتیبانی میکنه؟
من بیشتر با نرم افزار فاینال کار میکنم، بنظرتون میشه این کارو با فاینال کرد؟
اگه این کارو بشه کرد خیلی باعث پیشرفتم میشه
ممنون

Orpheus
Friday 1 July 2011, 12:53 PM
سلام
ممنون به خاطر تمام زحماتی که میکشید
یه سوال داشتم که آیا جایی برای در خواست نت وجود داره؟
اصلا میتونیم نت در خواست کنیم؟
ممنون

Khashayar
Friday 1 July 2011, 01:03 PM
سلام
ممنون به خاطر تمام زحماتی که میکشید
یه سوال داشتم که آیا جایی برای در خواست نت وجود داره؟
اصلا میتونیم نت در خواست کنیم؟
ممنون

درود
در انجمن ها و در بخش زیر که آدرش را می گذارم میتوانید درخواست نت کنید که خود کاربران پاسخ گوی شما خواهند بود.

درخواست نت (You can see links before reply)

اگر مجموعه یا نت خاصی هم مد نظرتون هست میتونید در بخش تماس با ما مطرح کنید تا درصورت امکان در بخش نت ها قرار بگیرید.

اما بعد از یک سری تغییرات کوچک در ساختار بخش نت ها در همون بخش هم میتوانید نت درخواست کنید.

و باز هم در آینده نزدیک بانک نت ها اندر گسترده خواهد بود که بیشتر نت های مورد نظرتون رو در آنجا پیدا خواهید کرد و نیازی به درخواست نخواهید داشت.

پاینده باشید

Khashayar
Friday 1 July 2011, 07:10 PM
سلام
یه سوال داشتم:
چطر میشه یه نتی رو از اینترنت دانلود کردیمو و بصورت Pdf هستو ببریم داخل نرم افزار یعنی بتونیم نت را واسه اجرا کپی کنیم تا دیگه مجبور نباشیم نت رو دوباره تو نرم افزار بتایپیم.
کدوم نرم افزار از این کار پشتیبانی میکنه؟
من بیشتر با نرم افزار فاینال کار میکنم، بنظرتون میشه این کارو با فاینال کرد؟
اگه این کارو بشه کرد خیلی باعث پیشرفتم میشه
ممنون

درود
بله فاینال از نظر من بهترین نرم افزار برای این کار هست البته حدود 5 الی 10 درصد هم خطا دارد بستگی به کیفیت فایل اسکن شده دارد!
اما حواستون رو جمع کنید این تاپیک جای مناسبی برای این سوال نبود.بیشتر دقت کنید.
پاینده باشید

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Friday 1 July 2011, 09:33 PM
سلام...
آشو جان ممنون بابت زحماتتون...
قصد ندارم موضوع تاپیک رو عوض کنم فقط جواب این دوستمونو بدم...
برای این که pdf رو داخل نرم افزار کنید به نظر من بهترین نرم افزار photo
score lite music scanning
از مجموعه نرم افزاری sibelius هستش...
موفق باشید...

stefan
Thursday 20 October 2011, 01:03 AM
سلام :
لینک ***** داش

hip_hop5029
Friday 21 October 2011, 06:29 AM
سلام دوستان عزیز واقعا"‌جالبه که حتی سرعت اینترنت پایین هم جواب میده!!

aleereza
Friday 13 July 2012, 11:20 AM
مایی ک مک داریم چه کنیم؟

aleereza
Saturday 14 July 2012, 10:39 PM
آقا پی دی افش و بذارین مام بتونیم استفاده کنیم... من یکی از پکیج ها رو گرفتم اما این جوری ب دردم نمی خوره

Amir
Saturday 14 July 2012, 10:45 PM
سوال یا مشکلی دارید در بخش پشتیبانی مطرح کنید

تاپیک قفل شد