PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای انتخاب گیتار

Navarch
Wednesday 6 July 2011, 07:23 PM
سلام دوستان

امیدوارم که بخش درست رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کرده باشم. قصد داشتم از موسیقی سنتی کمی فاصله بگیرم و با گیتار آشنا بشم اما واقعا در این زمینه هیچ سررشته ای نداشتم و تصمیم گرفتم اینجا با شما مشورت کنم . به دو گیتار اکوستیک و کلاسیک علاقه دارم اما نمیدونستم برای شروع آشنایی با گیتار کدوم یکی مناسب تر هست از این گذشته در انتخاب مدل مناسب هم شک داشتم دو مدل زیر که به صورت پک هستن رو از یه سایت انتخاب کردم ( سفارش اینترنتی برام راحت تره ) :
You can see links before reply
You can see links before reply

پیداست که چقدر راهنمایی لازم دارم :ad

پیشاپیش تشکر میکنم

Navarch
Monday 11 July 2011, 11:18 PM
هنوز چشم به راه کمک دوستان ...

Mohammad_ngml
Tuesday 12 July 2011, 01:00 AM
سلام دوست عزیز.. والا از روی عکس که نمیشه گفت این گیتار خوبی هست یا نه.. باید حداقل یکی امتحانش کرده باشه.. ولی مشخصات گیتار خوب رو تو همین انجمن جستجو بکنی پیدا میکنی.. و پیشنهاد های خرید هم به دفعات تو همین انجمن داده شده.. شما باید اول ببینی چه سبکی میخوای کار کنی.. گیتار آکوستیک بیشتر برای کارهای کانتری و پاپ غربی و راک کاربرد داره.. و گیتار کلاسیک که خیلی تو ایران رایج تره برای کارهای کلاسیک و پاپ ایرانی و (فلامنکو!!) و ... خلاصه اکثرا گیتار کلاسیک استفاده میکنن.. ولی بهتره قبلش جستجو کنی.. برای مثال چند نمونه از کارهای مورد علاقتو بذار یا حداقل نام ببر که دوستان با علایق شما آشنا شن.. بعد که تعیین سبک کردی تو همین سایت بگردی گیتار مورد نظرت رو پیدا میکنی..