PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد صداي من

hossein_modares
Saturday 9 July 2011, 01:06 PM
نظرتون در مورد صداي من - حسين سليماني
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم - ميخواستم نظرتون رو در مورد صدام بيان كنيد - ممنون ميشم اشكالات صدامو بهم بگيد ممنونم.

You can see links before reply

با تشكر

mixer
Saturday 9 July 2011, 06:00 PM
موفق به گوش دادن نشدم ...(مشکل فنی)
چک کنید ایراد از شما هست یا بنده .

Brilliant
Saturday 9 July 2011, 06:33 PM
فکر میکنم ایراد از hossein_modares (You can see links before reply) عزیز باشه..
من هم موفق به گوش دادنش نشدم..

(You can see links before reply)

hossein_modares
Sunday 10 July 2011, 09:41 AM
با سلام - حق با شماست دوستان جاي ديگه فايلها رو آپلود كردم ميتونيد از لينك زير دريافت كنيد - با تشكر.

You can see links before reply (You can see links before reply)

mixer
Monday 11 July 2011, 11:36 AM
درود

آفرین خوب بود اما هنوز جای بهتر شدن داره .
به نظر من بعضی جاها تحریر های یا بهتر بگم ویبره های اضافه ای اضافه کردی که زیاد جالب نیست . مثلا در فایل اولی دقیقه ی 1 ثانیه ی 40 تا دقیقه ی 2 . به گوش شنونده(من ) ، این قسمت خوشایند نیست .

در کلافرین استعدادت خوبه . بیشتر تمرین کن و همچنین ، تن صدات هم سعی نکن تو یک رنج خاص باشه . بدرود

MA_Happy
Monday 11 July 2011, 01:38 PM
سلام،آقای مدرس،آهن گل گلدونتون را شنیدم،خیلی خوب بود،فکر کنم اصلا فالشی نداشتید و این برای یک ترک بدون ساز خیلی خوبه،توی پیجتون اومدم،شما فکر کنم فقط آواز خالی کار میکنید،این خیلی عالیه ولی طبق گفته همه اساتید خیلی بهتره که شما یک سازی هم هر چند آماتور بزنید،چون این صدای نت ها و غیره خیلی کمکتون میکند،بهتون پیشنهاد میکنید یک سازی که بهش علاقه مند هستید و شرایطش را دارید،را تهیه کنید و آموزش ببینید.

negari
Wednesday 20 July 2011, 07:55 PM
:41:

alireza_jafarian
Wednesday 20 July 2011, 08:07 PM
دوست عزیز چیزی که مشخصه اینه که شما صدای خوبی دارید. و چیز دیگه ای که مشخصه اینه که باید خیلی کار کنید روش.
در محدوده ی صوتی بم صداتون میترسید. به قول شجریان مردم از صدای ترسو خششون نمیاد.
لرزش بی مورد، یه جاهایی فالش و ... که همشون رو با تمرین میشه حل کرد.شما مایه ی اولیه رو دارید.

digilap
Tuesday 16 August 2011, 07:41 AM
خوب بود تبریک میگم شما صدای خوبی دارید
فقط تحریر ها خیلی زیادن و نمیتونید میزان تحریر رو کنترل کنید
که باید با یه استاد خوب از عهدش بر بیاید
شاد باشید
بدورد

hossein_modares
Wednesday 31 August 2011, 08:32 PM
از تمامي دوستان عزيز كه زحمت كشيدند و نظر دادن ممنونم - اميدوارم در تمام مراحل زندگيتون موفق و پيروز باشيد.
بازم ممنون

ramshad
Wednesday 31 August 2011, 09:52 PM
غریبه بهتر بود. نظر من هم نظر آقای جعفریان است.

hossein_modares
Saturday 29 October 2011, 10:36 AM
سلام دوستان گلم
اينم آهنگ غريبانه با صداي من اما يه كم بي كيفيت هست به بزرگيتون ببخشيد .
ممنون ميشم در موردش نظر بديد

saeedd
Saturday 29 October 2011, 11:06 AM
سلام دو مورد :

1- یکی اینکه صداتون رو توی استدیو ضبط کردین ؟ چون منم میخام صدام بزارم توی انجمن . ولی نمیدونم با چه وسیله ای میتونم ضبط کنم که بتونه تا حدودی خوب در بیاد .
2-اگه میشه حجم فایل ها رو یه خورده پایین تر بیارید.(تا 2 مگ ) adsl ها یه مدتیه ریخته به هم

ostadbanan
Saturday 29 October 2011, 05:33 PM
آفرین. بسیار عالی بود. موفق باشی.

shoorideh
Saturday 29 October 2011, 07:55 PM
درود

دوست گرامی در کل خوب بود.اما به نظر می رسید در اهنگ گل گلدون نت های انتهایی را در بعضی مواقع به حال خود رها می کردید و دقیقا روی نت مورد نظر فرود نمی امدید.

و اینکه اگر صدای ضبط شده و خام را می گذاشتید بهتر بود.چون این ضبط مقداری ریورب داشت.

hossein_modares
Tuesday 1 November 2011, 10:33 AM
سلام دو مورد :

1- یکی اینکه صداتون رو توی استدیو ضبط کردین ؟ چون منم میخام صدام بزارم توی انجمن . ولی نمیدونم با چه وسیله ای میتونم ضبط کنم که بتونه تا حدودی خوب در بیاد .
2-اگه میشه حجم فایل ها رو یه خورده پایین تر بیارید.(تا 2 مگ ) adsl ها یه مدتیه ریخته به هم

نه دوست گلم من با يك ميكروفون عادي و با نرم افزارهاي ضبط صدا كه فراوونه ضبط كردم - فكر ميكنم واسه همينه كه بي كيفيت هستند.

Amir
Tuesday 1 November 2011, 12:48 PM
سلام

لطفا مثل تمام کاربران نمونه کار خود را در بخش نمونه کارها ارسال کنید

اگر مشکلی هم بود با بخش پشتیبانی در میان بگذارید

مدت زیادیست ارسال نمونه کار در انجمن ها مجاز نیست

ضمن اینکه با ارسال کار خود در انجمن ها حق دیده شدن نمونه کار را از هزاران نفر می گیرید و این به ضرر شماست

تاپیک قفل شد