PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : TC electronic G.major

marcusfenix
Thursday 14 July 2011, 06:21 AM
اگه میخواین یه guitar prossesor توپ بخرید که هم گیتار رو ساپورت کنه هم بیس و هم وکال من g.major رو پیشنهاد میکنم به چند دلیل

You can see links before reply

این سیستم دارای مد های مختلف میباشد
noise gate

سیستم نویز گیت این محصول بسیار دقیق بوده و هر نوع هام و نویز پس زمینه را از صدا حذف میکند بدون اینکه به ماهیت صدا لطمه ای وارد شود در این سیستم در زمان هایی که سکوت قرار دارد نویز گیت به صورت اتوماتیک در مدار میاید و نویز را حذف میکند
رنج ماکسیموم دمپینگ در این افکت بین 0 تا 90 دسیبل میباشد

compressor

کمپرسور در این افکت مخصوص گیتار ساخته شده است تا صدای پیکاپ هایی با output بالا مثل x2n را ساپورت کند با این قابلیت دیگر نگران پیکاپ emg خود نباشید که وقتی clean میزنید مبادا amp منفجر شود.... در حالت دیستروشن هم خیلی خوب جواب میدهد از این کمپرسور برای مسترینگ درام هم خیلی خوب میشه استفاده کرد ولی کلا برای مسترینگ فاینالایزر پلاس را از همین شرکت پیشنهاد میکنم

CHORUS

کرس در این افکت قوقا میکنه واقعا high quality milion dolars sound رو در اینجا میفهمی
در دو افکت مختلف کرس عرضه میشه کرس و ادونس کرس که تو اون میتونید عمق تمپو های کات دیلی و gold ratio که همانطور که میدونید وقتی سرعت زیاد میشود عمق کاهش مییابد و در این دستگاه به صورت اتوماتیک این کار محاسبه میشود

FLANGER RESONANCE FILTER PHASER DELAY PITCH REVERB

در مورد FLANGER RESONANCE FILTER PHASER DELAY PITCH REVERB اگه کسی خواست توضیح میدم

پریست هاش هم ایناس

G-Major Verb & Slap
Clean Reverb
Sheryls Sound
Tremolo Pedal Speed
So Scho
Scotty's Blues
Straight Lead
Funky Thang
Right On The Edge
Bluebox Echoes
Sparkle
Pan Chorus
Clean Cowboy
Cowboy Slap
The Good, Bad & Ugly
Rockabilly Slap
All That Lee
A Bit Of Chet A
Shadows Of H. Marvin
Filtered Slap Delay
Straight Slap Dly
Subtle Lead Fx's
Chorused Lead
Chorus & Dyn Dly
T Petty Chorus
Jazz Ballad
Wide Chorus
Wes M Jazz Lead
Funky Music Verb
Rock'n Roll Spring
Rev Amb
TightVerb
SpreadVerb
Small Room
Dly Doubler
Clean,Comp,Chorus'd
Comp'n Detune
Blues Lead
Blues Room
Blues Rhythm
Subtle Acoustic
For Acoustic Guitar
Finger Picking
Crunch My Phaser
Jimmmy H
Phaser Pedal
Pedal Vibe
Pedal Leslie
Vibra Room
Phat Phaser
Lush Chorus
Formerly Known As?
Swell Delays
Wet Delays
Clean Verb & Dly
Tape Flange & Delay
Lone Flanger
Phasing Repeats
Funky Chicken
Funky Octaver
Filter Fun
Lazy Filter
Auto Filter
Far Away Vibrato
What a Bright Kid
Octave Dubber
2 Oct Whammy up
1 Oct Whammy up
Oct Up
Whammy 2 Semi Down
Octave
OctaWah
Synth Guitar
Deep Bass
Bend Up Slaps
Rich Dual Delay
Phaser Room
Hard Tremolo
Detune
Ping Pong
Slapback Delay
Straight Tremolo
Flanged Tremolo
Big Chicken
Pedal Filter
Chopped Steppers
Locked In Vibrato
Chopper
UnconciousPedal
Synthesized
Machine
Skysaw Guitar
Synthesized Leads
Sus4 Dreamscape
Arpegiator
Infinity & Beyond
Bass Comp
Bass Chorus
Bass Autofilter
To Be Continued...

بین mic pre amp و mixer قرار میگیره تمام افکت ها 24 بیت میباشد
این افکت دیستروشن نداره من خودم با یه mt-2 و یا ml-2 پارارل میکنم خیلی خوب جواب میده ضمنا تیونر هوشمند هم داره السیدی مالتی کالر هم داره که همه چی رو توش نشون میده ورودی خروجی spdif هم برای دوستانی که دیجیتال حال میکنن قیمتش هم تو ایران 700 تومان هستش
میدی in out هم داره و فوت سوییچ هم میخوره

rezaranjbaraan
Thursday 14 July 2011, 06:22 PM
ممنون که یکی از بهترین رک ها(که البته به نظرم فقط برای حرفه ای ها قابل استفادس) رو معرفی کردی عرض شود که منم این فلور رو از تی سی پیشنهاد میکنم خود تی سی میگه این انقلابی در دنیای صداهای گیتاره و منم فکر میکنم زیاد بیراه نمیگه چون این محصول یه چیزی بین همون خانواده مدلر ها و مالتیه...
قیمتش رو من زمستون گرفتم فکر کنم 800 بود چیز فوق العاده ایه نسبت به قیمتش اونم در ایران البته من از نمایندگیش قیمت نگرفتم...
امکاناتش انقدر زیاده که حوصله رو سر میبره واقعا گزینه خوبی برای حرفه ای هاست اما من اگه پول داشتم نمیخریدم چون از واژه پروسسور متنفرم نمیخام یه سی پی یو مثه zfx یا dna های زومو دیجیتک برام صدا بسازن میخام صدا همونی باشه که تولید میشه اینم چندتا تصویر لازم به ذکره تی سی سازنده بهترین دیلی های حرفه ای برای استودیو هست تقریبا تموم سولیستا یه دونه از دلی های استودیوش دارن پس مطمئن باشین کیفیت صدا بیسته...!!
ببخشید ویرایشش کردم انقد عکساش با کیفیته که جا نمیشد