PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد این شردینگ چیه..؟

rezaranjbaraan
Friday 15 July 2011, 03:50 PM
سلام این اثر تازه رو توی سایت اینگوی دیدم اگه دوس دارید بری شماهم ببینید و نظر بدید ***** نیست و نیاز به دانلود هم نداره اینم لینک...
دیدن ویدئو (You can see links before reply)

patrick
Friday 15 July 2011, 07:04 PM
سلام رضا جان

صدای پیکاپای جدیدش کاملا معلومه...شبیه همون دیمارزیوهای خودشه ...اما فرق میکنه...
اما من اون صدارو بیشتر میپسندیدم...
از پارسال هم سرحال تر شده بود

rezaranjbaraan
Friday 15 July 2011, 07:17 PM
آره اولا سیمور دونکن براش پیکاپای بسیار عالی وجدیدی طراحی کرده ثانیا ولوم های جدیدی هم طراحی کرده که به گفته دونکن سرعت عملش خیلی بیشتره توی انتقال و تاثیر بر صدا....
اسمه پیکاپای جدیدش YJM هست
YJM Fury™ STK-10 Signature Model pickup for Strat® (bridge)

You can see links before reply

YJM Fury™ STK-10 Signature Model pickup for Strat® (neck/middle)

YJM Fury™ STK-10 Stack® Set for Strat®

YJM High Speed Volume Potentiometer

ؤآه نه تنها هیکل و قیافش بهتر شده بلکه رلنتلس رو منتشر کرده که آلبوم خوبیه و تک آهنگش با همین نام به نظرم بهترین شرد چند سال احیره....

patrick
Friday 15 July 2011, 07:30 PM
ممنون رضا جان
بله...این پیکاپارو تو سایت سیمور دیده بودم...سلیقه هست دیگه...اما اون صدا کمی بهتر بود...
خیلی ها از صدای جدید بیشتر خوششون میاد...

کوپولو خیلی سرحال شده بود...دمش گرم :)

rezaranjbaraan
Friday 15 July 2011, 08:21 PM
این ویدئو با حجم بسیار کم براتون گزاشتم مربوط به سالهای جوونیشه و دیدنش خالی از لطف نیست...
دانلود مستقیم (You can see links before reply)

patrick
Friday 15 July 2011, 09:26 PM
این ویدئو با حجم بسیار کم براتون گزاشتم مربوط به سالهای جوونیشه و دیدنش خالی از لطف نیست...
دانلود مستقیم (You can see links before reply)

این کلیپ یکی از کارای مورد علاقه منه

shahabgt
Saturday 16 July 2011, 08:39 AM
سلام این اثر تازه رو توی سایت اینگوی دیدم اگه دوس دارید بری شماهم ببینید و نظر بدید ***** نیست و نیاز به دانلود هم نداره اینم لینک...

این که ***** هست. اما تا حالا شردینگ مثل krakatau نشنیدم. اون آهنگش فوق العادس :redguitar:
یکی نظر داده بود اینگوی نباید تو اینجور برنامه ها شرکت می کرد و می رفت بک گراند الکتریک می زد. چی بگم....

rezaranjbaraan
Saturday 16 July 2011, 10:07 AM
این که ***** هست. اما تا حالا شردینگ مثل krakatau نشنیدم. اون آهنگش فوق العادس :redguitar:
یکی نظر داده بود اینگوی نباید تو اینجور برنامه ها شرکت می کرد و می رفت بک گراند الکتریک می زد. چی بگم....

والا اینجا ***** نیس البته من پروکسی دارم شاید باشه من نمیدونم اما قوی ترین کار اینگوی به قول خیلی از منتقدا تک آهنگ رلنتلس از آلبوم جدیده اونم آهنگ خوبیه که تو گفتی...
هرکسی نظر خودشو داره ممکنه درست باشه یا غلط اما این نوازنده من ندیدم تا حالا بکگراند باشه بلکه وجودش اینطور اقتضا میکنه که همه باید بکگراند باشن به قول جان ویلیامز اینگوی شکارچی دوربین هاست مجبورن فقط ازون فیلم بگیرن و مجبورن صدای اونو سولو کنن درین ویدئو هم این مساله مشهوده...
ممنونم از نظرت

parsasalehi38
Tuesday 23 August 2011, 11:46 PM
فوق العاده بود...مرسی