PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث درمورد اهنگ جديد شادمهر "حــــالم عوض ميـــشه"

schadmehr
Tuesday 19 July 2011, 02:28 PM
سلام.
امروز بينهايت خوشحالم دارم ديوونه ميشم.
بالاخره بعد از 2سال سكوت شادمهر با آنگ ديوانه كننده ي حالم عوض ميشه برگشت تا يه بار ديگه قدرت خودشو توي موسيقي به رخ بكشه....
ميخواستم نظر هنرمنداي اين سايت و درمورد اين آهنگ بدونم،من كه ديوانه وار دوسش دارم!
ورژن نهايي اين آهنگ و با 3 كيفيت ميتونيد دريافت كنيد

You can see links before reply

براي دانلود با كيفيت بالا 320 كليك كنيد

براي دانلود با كيفيت خوب 192 كليك كنيد

براي دانلود با كيفيت متوسط 128 كليك كنيد

موفق باشيــــــــــــــــــــد :21ox66r::violinplay3:

kak_maki_new
Tuesday 19 July 2011, 04:07 PM
بابا ايول تو هنوز با شادمهري و پيمان شكني نكردي .....
ممنون كه آآهنگ رو واسه دانلود گذاشتي

Honey_Shababi
Tuesday 19 July 2011, 04:12 PM
با اينكه عاشق شادمهرم ولي اصلا از اين آهنگ خوشم نيومد.:45:
از شادمهر بعيد بود آهنگ ترنس بخونه!!!:ad
البته تنظيم مال خودش نبود.به نظرم بايد حتما از ويولون يا گيتار استفاده ميكرد.من انتظار يه آهنگ ملايم ازش داشتم.اميدوارم كارهاي بعديشو خودش تنظيم كنه نه يكي ديگه.

ولي صداش واقعا حرف نداره!

kak_maki_new
Tuesday 19 July 2011, 04:39 PM
حيف نبود اين صداي زيبا روي اين آهنگ و تنظيم ساده ....خيلي عادي بود ...مثل يكي كه تازه شروع كرده به آهنگ سازي

schadmehr
Wednesday 20 July 2011, 01:14 AM
حيف نبود اين صداي زيبا روي اين آهنگ و تنظيم ساده ....خيلي عادي بود ...مثل يكي كه تازه شروع كرده به آهنگ سازي
ینی واقعا بنظرت تنظیم و آهنگ سادست؟:39::39:

schadmehr
Wednesday 20 July 2011, 01:17 AM
با اينكه عاشق شادمهرم ولي اصلا از اين آهنگ خوشم نيومد.:45:
از شادمهر بعيد بود آهنگ ترنس بخونه!!!:ad
البته تنظيم مال خودش نبود.به نظرم بايد حتما از ويولون يا گيتار استفاده ميكرد.من انتظار يه آهنگ ملايم ازش داشتم.اميدوارم كارهاي بعديشو خودش تنظيم كنه نه يكي ديگه.

ولي صداش واقعا حرف نداره!
منم عاشقشم حدودا ۱۲ سالی هست که درگیرشم.ولی این آهنگ و جز تاپ ۱۰ شادمهره،

schadmehr
Wednesday 20 July 2011, 01:20 AM
بابا ايول تو هنوز با شادمهري و پيمان شكني نكردي .....
ممنون كه آآهنگ رو واسه دانلود گذاشتي

رشته ای بر گردنم افکنده دوست......می برد هرجا که خاطر خواه اوست

hopital
Wednesday 20 July 2011, 10:48 AM
صدای شادمهر انعطاف خاصی داره و این استادی ایشون رو توی آواز و سلفژ می رسونه . آهنگ اوایلش که آروم بود بهتر بود ولی بعداً یک نوع ناهماهنگی رو میشد مشاهده کرد ! تنظیمش هم حرفه ای نبود ! اگه یک ذره بیشتر روی این آهنگ وقت میذاشت و همچنین اگه از سازهای آکوستیک بخصوص ویلون استفاده میکرد ، به آهنگی جاودانه تبدیل میشد ! اولش شادمهر با "بی اعتمادم کن به همه ی دنیا" شروع کرد حس عجیبی رو که توی همه ی کاراش داره رو به شنونده می رسونه اما از "حالم عوض میشه" به بعد این حس از بین میره که فکر میکنم به خاطر تنظیم نه چندان حرفه ایش بود ! من که این حس رو دارم شما رو نمی دونم ! من فقط دوست دارم دقایق اولش رو گوش بدم چون خیلی بهتر بود !

metal-militia
Wednesday 20 July 2011, 11:26 AM
به نظره من مثله همیشه یه شاهکاره دیگه از استاد بود.البته چون ما با شنیدن نام شادمهر نا خودآگاه یاد سازهای آکوستیک میافتیم با شنیدن تنظیم این آهنگ یکم میخوره تو ذوقمون.وگرنه به نظره من این کار هم عالیه.

you3f
Wednesday 20 July 2011, 03:13 PM
خیلی خوبه. ولی از شادمهر بیشتر از این انتظار میرفت.
ولی این بشر علاوه بر علم، چه احساس و استعدادی داره!!

hopital
Wednesday 20 July 2011, 08:13 PM

بله کاملاً ! خوب تونست سبک خودشو پیش بگیره و منحصر به فرد باشه ! به طوری که اگه روی بدترین آهنگ هم بخونه همه خوششون میاد ! به راستی که صدای قدرتمندی داره . به نظرم صداش همچون یک ساز آکوستیک زیباست و انعطاف داره و احساسشو به خوبی منتقل میکنه و از ته دل می خونه . من این رو توی ویدئوهاشون شاهد بودم .... هیچ خواننده ای نمی تونه از این نظر با شادمهر رقابت کنه .... صداش کوبنده و محکمه و نشون از اعتماد به نفس بالای شادمهر هست ....

schadmehr
Thursday 21 July 2011, 01:12 PM
به نظره من مثله همیشه یه شاهکاره دیگه از استاد بود.البته چون ما با شنیدن نام شادمهر نا خودآگاه یاد سازهای آکوستیک میافتیم با شنیدن تنظیم این آهنگ یکم میخوره تو ذوقمون.وگرنه به نظره من این کار هم عالیه.
دقيقا.منم نظرم در مورد اينكه اين اهنگ و بعضيا دوست ندارن همينه،ما شادمهر و با ويولن،پيانو،گيتار و حتي ماندولين ميشناسيم،بخاطر همين اين كار و بعضيا دوست ندارن،كه مطمئنم با گذشت زمان اوناهم حرف منو تائيد ميكنن كه اهنگ آهنگ عالييه.
البته تنظيم براي شادمهر نيست،براي آقاي " ناهيدي" هست.
:

21ox66r::violinplay3:

schadmehr
Thursday 21 July 2011, 01:19 PM
ميدونم اكثرا از شادمهر " عادت،تقدير،غريبه،علامت سوال ،ترس و.." ميخوان ولي شادمهر هميشه سبكاي جديد و سازهاي جديد و تجربه ميكنه،
اي كـــــــــــــاش شادمهر توي ايران نبود،مثلا آلماني بود و توي آلمان بود ،قول ميدم اونموقع نفر اول دنيا ميشد.
كسي كه تو حموم ويلن ميزده تا پدرش بيدار نشه،كسي كه تو جامعه اي بزرگ شده كه وقتي ميخواسته بره هنرستان،تو خيابون سازشو ميشكستن،كسي كه با اين همه استعداد و احساس،توي مملكت خودش بهش اجازه ي كار ندادن،كسي كه مجبور شد براي پيشرفت توي كانادا زندگي كنه و بقول خودش " فقط كارش به كاركردن توي مك دونالد" نرسيد !!! كسي كه توي زيرپله هاي ميدون محسني ساز زدن و ياد گرفت،كسي كه آهنگ ميساخت و مينواخت ولي اجازه نداشت اسمش و روي كاور بنويسه.....

شادمهر با اين اوضاع به جــــــايي رسيد كه براي آقاي صدا،" ابي" آهنگ سازي ميكنه.
ابي و بيژن بهش لقب نابغه ميدن.
حالا فك كنيد شادمهر توي المان،توي دانشگاههاي مختص موسيقي و با اون اساتيد و بدون مشكلات ممنوع الكاري بزرگ ميشد،الان چي شده بود؟

:21ox66r::violinplay3:

schadmehr
Thursday 21 July 2011, 01:24 PM
بله کاملاً ! خوب تونست سبک خودشو پیش بگیره و منحصر به فرد باشه ! به طوری که اگه روی بدترین آهنگ هم بخونه همه خوششون میاد ! به راستی که صدای قدرتمندی داره . به نظرم صداش همچون یک ساز آکوستیک زیباست و انعطاف داره و احساسشو به خوبی منتقل میکنه و از ته دل می خونه . من این رو توی ویدئوهاشون شاهد بودم .... هیچ خواننده ای نمی تونه از این نظر با شادمهر رقابت کنه .... صداش کوبنده و محکمه و نشون از اعتماد به نفس بالای شادمهر هست ....
بنظر من،صداي شادمهر مخلوط صداي "ابي"،"داريوش" با تن صداي خودشه.
توي همين آهنگ يه بار با اين تعاريفي كه من ميگم به كار دقت كنيد
1) يه صداي مغرور و ميشنوين يه چيزي كه انگار نميخواد كم بياره و.... اين ئيژگي صداي ابي هست،يعني غرور صداي ابي
2)بغض و غم صداي داريــــــــــوش، تمام آهنگ يه صداي مغرور و ميشنوين كه از يه چيزي ناراحته و دقيقا اين حس و ميتونيد درك كنيد توي صداي شادمهر،يعني يه كسي كه ميخواد گريه كنه ولي غرورش اجازه نميده
حالا اينو با تن صداي شادمهر قاطي كنيد...ميشه اين آهنگ.
اين نظر منه

fairy
Thursday 21 July 2011, 04:27 PM
اهنگای قبلیش بهتر بود

schadmehr
Thursday 21 July 2011, 06:55 PM
اهنگای قبلیش بهتر بود
چون سبکشون سبک شادمهری بود.اینم یه سبک جدیده برای شادمهر که بنظرم عالیه تو این سبک و برای اولین بار

:21ox66r::violinplay3::violinplay3:

lohrasebii
Thursday 21 July 2011, 07:40 PM
دقت کردید در قسمت حالم عوض میشه چقدر تحریرهای شادمهر عوض شده؟

اینقدر از حمید عسکری بد گفتیم حقشم هست:21: اما این تحریر شادمهر خیلی به عسکری نزدیکه.

تنظیم های این آقای ناهیدی هم افتضاحه هم برای لهراسبی و هم برای شادمهر :37:.

این ترنس خیلی منو یاد تن تو انداخت.

راستی من فکر میکنم اگه شادمهر در جایی غیر از ایران بزرگ میشد هیچ وقت شادمهر نمیشد چون این سرزمین سرزمین احساسه و محشره اینجا درسته که یه مشکلاتی هم هست اما اینجا کجاو آلمان کجا! فقط از لحاظ تکنیکال از ما جلوترن اونا از لحاظ احساس ما یکیم تو دنیا!:am

یه چیزی که آزارم میده در مورد آهنگ آزادی :

کاش هیچ وقت سیاسی نمیخوند این نابغه ی موسیقی دنیا. کاش... (فارغ از همه ی گروه بندی های سیاسی اینو گفتم).

شادمهر هم اگه الان ایران بود نامبر وان دنیا میشد ! مطمئنم که تصمیم اشتباهی گرفت رفت اونجا .

فقط از لحاظ کمیت موسیقی اش بهتر شد و کنسرت البته.

اما لحاظ کیفیت حسی بدتر شده به نظرم.

واینکه کاش تنظیمو میداد سیروان خسروی تا یه کار جاودانه بشه این ترنس حالم عوض میشه تا حال همه مون عوض میشد..

حیف شادمهر ... حیف.:21ox66r:

Honey_Shababi
Thursday 21 July 2011, 07:45 PM
چون سبکشون سبک شادمهری بود.اینم یه سبک جدیده برای شادمهر که بنظرم عالیه تو این سبک و برای اولین بار

:21ox66r::violinplay3::violinplay3:

همچين سبك جديدي هم نيست.سبكي كه الان تو ايران مد شده و هر كي ميخاد خواننده بشه ازين جور سبكها(منظورم ترنسه)ميخونه.در كل بازم من با صداي شادمهر كار دارم كه بينظيره.مطمئن باشيد اگه تنظيم رو خودش انجام ميداد يه چيز ديگه ميشد!

metal-militia
Thursday 21 July 2011, 09:52 PM
اینقدر از حمید عسکری بد گفتیم حقشم هست:21: اما این تحریر شادمهر خیلی به عسکری نزدیکه.
راستی من فکر میکنم اگه شادمهر در جایی غیر از ایران بزرگ میشد هیچ وقت شادمهر نمیشد چون این سرزمین سرزمین احساسه و محشره اینجا درسته که یه مشکلاتی هم هست اما اینجا کجاو آلمان کجا! فقط از لحاظ تکنیکال از ما جلوترن اونا از لحاظ احساس ما یکیم تو دنیا!:am
کاش هیچ وقت سیاسی نمیخوند این نابغه ی موسیقی دنیا. کاش... (فارغ از همه ی گروه بندی های سیاسی اینو گفتم).

شادمهر هم اگه الان ایران بود نامبر وان دنیا میشد ! مطمئنم که تصمیم اشتباهی گرفت رفت اونجا .

واینکه کاش تنظیمو میداد سیروان خسروی تا یه کار جاودانه بشه این ترنس حالم عوض میشه تا حال همه مون عوض میشد..

با اون حرفت که گفتی شادمهر اگر در جایی غیر از ایران بزرگ میشد اینطور معروف نمیشد موافقم.
با اینکه گفتی ایکاش سیاسی نمیخوند مخالفم.هنره هنرمند برای بیان افکارشه.نه برای لذت منو شما
به نظره من شادمهر کار بسیار عالی کرد که رفت خارج.
درضمن از شما خواهش دارم اصلا.تاکید میکنم اصلا شادمهر رو با این خواننده ها دوزاری مقایسه نکنید.لهراسبی و چاووشی و محسن یگانه اصلا در برابر شادمهر جایی ندارند.فکر کنم با کمی عدالت خودشون هم اینو قبول میکنن.

hopital
Thursday 21 July 2011, 10:46 PM

اتفاقاً برعکس ! این کار سیاسی نبود بلکه مردمی بود ! با خوندن این آهنگ طرفداران شادمهر حتی بیشتر هم شدن 100 درصد و نشون داد که خواننده ای هست که همیشه با مردم بوده . این توی عکس هاش هم مشخصه .
اما میگی شادمهر اگه الان توی ایران بود نامبر وان شده بود !!!!!! نمی دونم روی چه حسابی شما حرف می زنین ؟ توی کشوری که برای موسیقی ارزشی قائل نیستن نمیدونم چطور میشه نامبر وان شد ؟ همه ی خواننده ها و آهنگسازهای خوبی که توی ایران بودن به نوعی سرکوب شدند! شادمهر هم با اکراه ایران رو ترک کرد و این بغض همیشگی توی آهنگهاش هست!نذاشتن بخونه مثل خیلیای دیگه صداشو قطع کردن ....

BaBak_ParSian
Thursday 21 July 2011, 11:31 PM
کاش خود شادمهر این اهنگ را تنظیم می کرد زیرا تو این اهنگ شادمهر حرفی واسه گفتن نداشت

metal-militia
Thursday 21 July 2011, 11:35 PM
همونطور که یکبار گفتم.چون ما عادت نداریم از شادمهر از این آهنگها بشنویم برامون عجیبه.شاید اگه چاووشی یا یگانه یا هرکس دیگه ای این آهنگ رو میداد بیرون کلی سروصدا میکرد

lohrasebii
Friday 22 July 2011, 10:36 AM
شادمهر سیاسی نبود اما سیاسی اش کردند...

اگر شادمهر سیاسی خون بود همون موقع که با بی مهری مسئولین از ایران رفت یکی دوتا میخوند اما ذات شادمهر سیاسی خون نیست! به خاطر مسائل دیگه ای سیاسی خوند!!!!!!!!!

بعدشم آهنگ آزادی از لحاظ فنی هم یکی از ضعیف ترین کارای شادمهره .
اگر هم قرار بود سیاسی بخونه باید یه چیز تاپ میخوند و اینکه تاپ نشد این آزادی به نظرم به خاطر همون دلیلیه که عرض کردم: شادمهر سیاسی خون نیست!(بدون تعصب لطفا!)

ضمن اینکه شادمهر رو با لهراسبی و یگانه و... مقایسه نکردم(هرچند به محبوبیت و پیشرفت یگانه و لهراسبی شدیدا اعتقاد دارم) فقط عرض کردم ناهیدی برای هردو تنظیم ضعیفی کرده و اگه سیروان تنظیم میکرد شاهکار میشد.

و بازم میگم به نظرم تحریرهای قسمت دوم بسیار بسیار به حمید عسکری نزدیکه.:45:

نکته ی دیگه اینه که اکثر موزیسین های بزرگ داخل جاهایی نبوغ خودشون رو نشون دادن که تحت فشارهای زیادی بودن از همه جهت.

شاید شادمهر اسمی تر و محبوب تر شد اونور اما یادمون نره همیشه اونایی که جاودانه میشن بعد از مرگشون همه میفهمن که این کی بود!

اگر چندین سال دیگه یکی مثل مانی رهنماو حامی و امثالهم(شاید حتی زمانی که دیگه تو این دنیا نیستند) یا وقتی به دوران کهولت برسن همه ی دنیا یادشون میوفته که یکی هم اینجا تو همین ایران بوده که یک بوده تو موسیقی پاپ !

حالا دیگه شادمهر که جای خود دارد!

و اینکه من همچنان معتقدم این کار از عاشقانه های متوسط(نه عالی و نه ضعیف) شادمهره که که البته جزو شگردهای شادمهر هم نیست این سبک ترنس !:30:

lohrasebii
Friday 22 July 2011, 11:58 AM
هنره هنرمند برای بیان افکارشه.نه برای لذت منو شما

موافقم و اتفاقا به همین علته که شادمهر در آهنگ آزادی موفق نبود چون افکار شادمهر سیاسی نیست و کاملا سفارشی خوند این آهنگ رو و شادمهرتحت فشار شدیدی هم بود دو سال قبل برای خوندن یه کار آنچنانی! تا جایی که یه روزهایی به خاطر اجرا در نوکیا کلاب از همه طرف بهش هجوم آوردن که چرا در این مکان اجرا کرده! این یعنی اگه میخوای اینجا بخونی(L.A) باید اونطور که ما میگیم بخونی!

این کار سیاسی نبود بلکه مردمی بود

مخافلفم!!!! این که دیگه خیلی صحبت احساسی ای هست. از کی تا حالا ترانه ی سیاسی متعلق به یک جناح خاص شده مردمی؟

یعنی شما اونایی که با این گروه موافق نیستند رو مردم نمیدونین؟ حالا یه مسائلی بین دو گروه متفاوت از نظر عقیدتی بود و خیلی هم دردناک بود به نظر من ! که طرفین اشتباهاتی داشتند!

اما این که فقط یه دسته ی موافق رو مردمی بدونین و بقیه رو نه از انصاف به دوره!
اونی که موافق جریان سبز نیست از شادمهر انتظار نداره کار سفارشی بخونه! (کشور هفتاد وپنج میلیون جمعیت داره با سلایق سیاسی مختلف با دو گروه سیاسی بزرگ که البته اکثریت شهرهای کوچیک هم که بیش از دوسوم جمعیت کشور رو تشکیل میدن با این جریان نبودن حالا درست و غلطش مطرح نیست اینجا! منظورم طیف های مختلف جامعه است از نظر سیاسی )
.....

hopital
Friday 22 July 2011, 12:14 PM
حزف شد به دلیل وجود آزادی بیان در اینترنت !

ashburtongrove
Friday 22 July 2011, 01:31 PM

کاملا با شما موافقم
من خودم از هواداران قدیمی شادمهر هستم. از سال های 77 به اینور. با اینکه 22 سالم بیشتر نیست
تا قبل این آهنگ اعتقاد داشتم کمی افت کرده و با شنیدن این آهنگ کاملا نا امید شدم. آخه این چه آهنگی بود؟ متن ترانه هم افتضاح کامل بود. چرا نباید با نیلوفر لاریپور همکاری کنه، من واقعا برای خانم مونا برزویی متاسفم با این شعر بیخود. و البته برای شادمهر با این آهنگ خیلی سطح پایین.. واقعا کجان اون آهنگ های با احساس که حتی تو شرایط خارج از کشور هم آهنگ های با احساس زیادی داده بیرون شادمهر

schadmehr
Friday 22 July 2011, 03:04 PM

منم با شماها موافقم که این کا نامبر1 نبود،ولی واقعا عالیه خیلی بی انصافیه که در موردش اینقد بیمهری میشه و بهش میگید متوسط!
ناهیدی توی این آلبوم 4 تا تنظیم داره،که البته شادمهر تنظیم یکیش و عوض کرد آهنگ:الینکه نگات نمیکنم یعنی گرفتار تو ام ..... که هنوز پخش نشده.
در مورد حسشم که تو این اهنگ اوج حس شادمهره،نمیدونم درجریان هستی یا نه،این شعر یه شعر سفــارشی بوده و خود شادمهر فضای شعر و به مونا برزویی گفته و این شعر و مونا براش سروده که البته به گفته ی خود مونا متن شعر 2 برابر این بوده و شادمهر این بیتها رو انتخاب کرده،فکر نمیکنم وقتی فضای شعر و خودت درخواست داده باشی،امکان داشته باشه اون اهنگ و با احساس نخونی

:violinplay3::21ox66r:

schadmehr
Friday 22 July 2011, 03:06 PM
همچين سبك جديدي هم نيست.سبكي كه الان تو ايران مد شده و هر كي ميخاد خواننده بشه ازين جور سبكها(منظورم ترنسه)ميخونه.در كل بازم من با صداي شادمهر كار دارم كه بينظيره.مطمئن باشيد اگه تنظيم رو خودش انجام ميداد يه چيز ديگه ميشد!

منظورم جدید برای شادمهر بود،البته یه کار فوقالعاده هم توی ایران داشت به اسم ژینا،که توش از ویولن هم استفاده شده بود.
تنظیم کارم من خیلی قبول دارم،این شعر و شما رو هر اهنگ ترنسی بذاری میتونی با همین تنظیم بخونی.امتحان کن.

schadmehr
Friday 22 July 2011, 03:08 PM
با اون حرفت که گفتی شادمهر اگر در جایی غیر از ایران بزرگ میشد اینطور معروف نمیشد موافقم.
با اینکه گفتی ایکاش سیاسی نمیخوند مخالفم.هنره هنرمند برای بیان افکارشه.نه برای لذت منو شما
به نظره من شادمهر کار بسیار عالی کرد که رفت خارج.
درضمن از شما خواهش دارم اصلا.تاکید میکنم اصلا شادمهر رو با این خواننده ها دوزاری مقایسه نکنید.لهراسبی و چاووشی و محسن یگانه اصلا در برابر شادمهر جایی ندارند.فکر کنم با کمی عدالت خودشون هم اینو قبول میکنن.
موافقم منم برای هنرمندای داخلی احترام زیادی قایلم (امثال حامی و ...) ولی نمیشه با شادمهر مقایسشون کرد. چون تمام هنرشون،خوانندگیه،یا آهنگسازی و یا نوازندگی،ولی شادمهر تمام اینارو در حد اعلا با هم و یه جا دارهفاین مرد نابغست

schadmehr
Friday 22 July 2011, 03:09 PM
اتفاقاً برعکس ! این کار سیاسی نبود بلکه مردمی بود ! با خوندن این آهنگ طرفداران شادمهر حتی بیشتر هم شدن 100 درصد و نشون داد که خواننده ای هست که همیشه با مردم بوده . این توی عکس هاش هم مشخصه .
اما میگی شادمهر اگه الان توی ایران بود نامبر وان شده بود !!!!!! نمی دونم روی چه حسابی شما حرف می زنین ؟ توی کشوری که برای موسیقی ارزشی قائل نیستن نمیدونم چطور میشه نامبر وان شد ؟ همه ی خواننده ها و آهنگسازهای خوبی که توی ایران بودن به نوعی سرکوب شدند! شادمهر هم با اکراه ایران رو ترک کرد و این بغض همیشگی توی آهنگهاش هست!نذاشتن بخونه مثل خیلیای دیگه صداشو قطع کردن ....
شادمهر اگه تو ایران بود به 1 دهم این افتخارات نمیرسید،اوج افتخار توی موسیقی پاپ ایران چیه؟ کنسرت تو برج میلاد!!!!!

schadmehr
Friday 22 July 2011, 03:09 PM
کاش خود شادمهر این اهنگ را تنظیم می کرد زیرا تو این اهنگ شادمهر حرفی واسه گفتن نداشت
:39:

schadmehr
Friday 22 July 2011, 03:10 PM
همونطور که یکبار گفتم.چون ما عادت نداریم از شادمهر از این آهنگها بشنویم برامون عجیبه.شاید اگه چاووشی یا یگانه یا هرکس دیگه ای این آهنگ رو میداد بیرون کلی سروصدا میکرد
بله چون اونا توی این سبک خیلی کار خوندن ولی همشون داغون بوده و این اهنگ شاهکار معلومه صدا میکرد

schadmehr
Friday 22 July 2011, 03:17 PM
کاملا با شما موافقم
من خودم از هواداران قدیمی شادمهر هستم. از سال های 77 به اینور. با اینکه 22 سالم بیشتر نیست
تا قبل این آهنگ اعتقاد داشتم کمی افت کرده و با شنیدن این آهنگ کاملا نا امید شدم. آخه این چه آهنگی بود؟ متن ترانه هم افتضاح کامل بود. چرا نباید با نیلوفر لاریپور همکاری کنه، من واقعا برای خانم مونا برزویی متاسفم با این شعر بیخود. و البته برای شادمهر با این آهنگ خیلی سطح پایین.. واقعا کجان اون آهنگ های با احساس که حتی تو شرایط خارج از کشور هم آهنگ های با احساس زیادی داده بیرون شادمهر

شعر بیخود؟!
شعرای مونا برزویی درسته که زیاد فکر لازم نداره ولی پر از احساسه
اونقـــــــــــــــــدر میخوامت،همه باهات بدشن //// با حســــــــرت هرروز از کنار ما رد شن
از اولین جملت، فهمیده بودم زود ..... عشق های قبل از تو سوء تفاهم بود
این ابیات شاهکاره بنظرم برای سبک شعریی که برای درکش زیاد به فکر کردن نیاز نباشه.
شعرای کسایی مثل روزبه بمانی شاهکارن ولی برای درکشون نیازه که روشون فکر کنی،ولی این آهنگ شاهکار ترنس اجازه ی فمر کردن نمیده به ادم.
صدای شادمهرم من خیلی خیلی خیلی خیلی میپسندم و شما اولین نفری هستی که از صدای شادمهر تو این اهنگ ایراد میگیری!

BaBak_ParSian
Friday 22 July 2011, 05:05 PM
درود دیگر - البته با ویدیو زیبایی که داد دید من به اهنگ کمی بهتر شد ولی هنوز انتقاداتم پابرجاست !

schadmehr
Friday 22 July 2011, 09:56 PM
درود دیگر - البته با ویدیو زیبایی که داد دید من به اهنگ کمی بهتر شد ولی هنوز انتقاداتم پابرجاست !
درود....
ویدیو شاهکاره واقعــــــــــــــــــا:16:

BaBak_ParSian
Saturday 23 July 2011, 03:45 AM
به نظرم نمیشه این اهنگ - تنظیم و نوع خوندن شادمهر را از کم کاریش یا ضعیف اجرا کردنش دونست ! وقتی ویدیوشو دانلود کردم با توجه به زیبایی ثانیه به ثانیه این ویدیو و صحنه های بسیار زیبا و حرفه ای که توسط کارتیو کارگردانی و ادیت شده که به حق ویدیو جذابی است خوب میشه فهمید که شادمهر بی گدار به اب نمی زد ! شادمهر موزیسین دانایی است و همه چی را به زیبایی هر چه تمامتر مطابقت داده در اخر فقط اینو می گو که این یک کار متفاوت از شادمهر است ! که همه ی ارکان این اثر به شکل بسیار زیبایی به نمایش در امده است .

mixer
Saturday 23 July 2011, 08:30 AM
زیاد تو فکر آهنگش بوده . ..
به اصلیات پرداخته شده تا جزئیات . باکمی تمرکز حس شادمهر رو میشه حدس زد . اما اره ، منم از شادمهر توقع نداشتم یه همچین آهنگی بخونه . . .
باید پروفشنال تر میخوند . . .

schadmehr
Saturday 23 July 2011, 11:10 PM
زیاد تو فکر آهنگش بوده . ..
به اصلیات پرداخته شده تا جزئیات . باکمی تمرکز حس شادمهر رو میشه حدس زد . اما اره ، منم از شادمهر توقع نداشتم یه همچین آهنگی بخونه . . .
باید پروفشنال تر میخوند . . .
اين پروفشنالتر ميخوند يعني چي؟

schadmehr
Saturday 23 July 2011, 11:11 PM
به نظرم نمیشه این اهنگ - تنظیم و نوع خوندن شادمهر را از کم کاریش یا ضعیف اجرا کردنش دونست ! وقتی ویدیوشو دانلود کردم با توجه به زیبایی ثانیه به ثانیه این ویدیو و صحنه های بسیار زیبا و حرفه ای که توسط کارتیو کارگردانی و ادیت شده که به حق ویدیو جذابی است خوب میشه فهمید که شادمهر بی گدار به اب نمی زد ! شادمهر موزیسین دانایی است و همه چی را به زیبایی هر چه تمامتر مطابقت داده در اخر فقط اینو می گو که این یک کار متفاوت از شادمهر است ! که همه ی ارکان این اثر به شکل بسیار زیبایی به نمایش در امده است .
شادمهر يه انسان متفاوته و اين كارهم يه كار متفاوت

Sampler
Sunday 24 July 2011, 02:50 AM
شادمهر يه انسان متفاوته و اين كارهم يه كار متفاوت

schadmehr جان باید قبول کنی که تنظیم این آهنگ یه تنظیم متوسط نه زیاد جالبه (البته من شعر و ملودی رو هم زیاد نپسندیدم که از مونا برزویی همچین کاری بعید بود) ..

به نظرم ملودی که شادمهر برای این کار ساخته زیاد خوب در نیومده چون شعر زیاد جالبی نداره و مجبوره برای اینکه ملودی روی شعر بشینه یه جاهایی از استایل خودش خارج بشه ..

حالا شما اگر اصرار داری که همه چیز رو به صدای شادمهر و آهنگسازی و ... ربط بدی یه بحث دیگه ای هستش ..

اما یک آهنگ در صورتی آهنگ خوب و حرفه ای هستش که پکیج اون آهنگ حرفه ای باشه ..

یعنی شعر ، آهنگسازی ، تنظیم ، رکورد و میکس و مسترینگ

اگر یکی از این عوامل حرفه ای نباشه کل کار رو از حالت حرفه ای خارج می کنه ..

البته این فقط نظر من بود ..

Sampler
Sunday 24 July 2011, 03:00 AM

البته آقا بابک با این صحبت شما هم مخالفم ...

ما داریم راجع به موسیقی این کار صحبت می کنیم و چیزی که به عنوان یک آهنگ هستش نه ویدئو و کارگردانی و ..

اینکه با دیدن ویدئوی زیبای این آهنگ ، نظرمون راجع بهش عوض بشه کاملا غیر موسیقیایی هست ..

لازمه اینم بگم که من شادمهر رو دوست دارم و اونو به عنوان یه موزیسین فوق العاده استثنایی قبول دارم اما در مورد این آهنگ نظرمو گفتم ...

BaBak_ParSian
Sunday 24 July 2011, 03:50 AM
البته آقا بابک با این صحبت شما هم مخالفم ...

ما داریم راجع به موسیقی این کار صحبت می کنیم و چیزی که به عنوان یک آهنگ هستش نه ویدئو و کارگردانی و ..

اینکه با دیدن ویدئوی زیبای این آهنگ ، نظرمون راجع بهش عوض بشه کاملا غیر موسیقیایی هست ..

لازمه اینم بگم که من شادمهر رو دوست دارم و اونو به عنوان یه موزیسین فوق العاده استثنایی قبول دارم اما در مورد این آهنگ نظرمو گفتم ...
درود - عزیز اشتباه نشه ! حرف بر پایه این نبود که چون ویدیو زیبا بوده کار هم خوبه ! حرفه من اینه شاید شادمهر این موزیک را بر اساس یه داستان یا یه ویدیو ساخته تا حس هوای همو داشته باشه من که تو پست قبلی خدمت عرض کردم بعد شادمهر تو یکی از صحبتهایش گفته بود من هر کاری را که ارایه میدهم انتخاب شده از بیش از 200 اهنگ ساخته شده است ! موسیقی که تنها شعر - اهنگسازی - تنظیم - خواندن - رکورد - میکس و مستر و ... نیست بلکه حس و حال و افکار خواننده توجه کرد و موضوع یک اثر هم مهم است به قول استاد شجریان موسیقی صدای اعتراض است ! حالا اعتراض به هر چیزی است ! اگه دقت کنید تمام افراد حرفه ای فراتر از اهنگ پیش می روند و تنها به پکیج اثر قانع نیستند بلکه یک فکر یک حس یا .... را در اثرا خود جای می دهد ما باید حرفه ای تر نگاه کنیم به یک اثر - نمونه هایش مثل اهنگ البوم اخیر علی اصحابی که بخاطر شکست عشقیش خوانده بود یا مثل استاد شجریان که اهنگ ای شادی ازادی یا تفنگت را زمین بنداز شاید طرفداران استاد شجریان اغلب ابراز نارضایتی بکردند ولی بخاطر موضوع و فکر ایشون و دانستن اینکه ماجرا چیه ! اهنگ یه اثر جاودانه و زیبا شد من قبول دارم که تنظیم و اهنگ شادمهر مثل اثار قبلیش نیست و مورد توجه زیاد قرار نگرفته ولی همانطور که گفتم باید - فکر - حس حال و موضوع و دیگر حاشیه های اثر توجه داشت .

Khashayar
Sunday 24 July 2011, 08:43 AM
درود
از نظر من صدای شادمهر هم علاوه بر تنظیم و آهنگسازی ضعیف بسیار بد بود تو این آهنگ.
اصولا استایل صدای شادمهر استایلی هست که نباید این آهنگ رو میخوند.
بر عکس خیلی ها که گفتند صدای شادمهر انعطاف بالایی داره من مخالف هستم.صدای شادمهر در مدل خوندن و استایلی که از قدیم ازش میشناسیم انعطاف داره و انعطاف کلی نداره.
ما دو بخث اینجا داریم...یا نگاه حرفه ای و تخصصی به موسیقی یا نگاه تعصبی چون شادمهر هست و کارهای زیبایی از قدیم داره و ما باهاش خاطره داره.
به نظر من باید تعصب رو کنار بگذاریم.تنظیم و اهنگسازی این کار که بسیار مبتدی هست در این سبک و بیشتر شبیه به تنظیم های تازه هایی هست که زیر زمینی کار میکنند و برای پخش آثارشون پول میدن به شبکه های ماهواره ای!!!!!
صدای شادمهر هم که گفتم در این آهنگ و تنظیم عملا افتضاح بود.
شادمهر از وقتی از ایران رفت خودش داره خودش رو خراب میکنه که میتونه عوامل زیادی داشته باشه!!!
ولی در کل امیدوارم آهنگ های بهتری اجرا کنه تا آهنگ های بدو سطح پائینی مثل این رو بپوشونه هر هنر مندی ممکنه آثار بدی هم داشته باشه...این هم یک اثر بد از شادمهر!!!
پاینده باشید

musical_destination
Sunday 24 July 2011, 10:08 AM
سلام من تمامی پست ها رو نخوندم ولی دوست دارم منم نظری بدم
این آهنگش برعکس خیلیا من فکر میکنم متن قشنگی داره ولی حیف که 4 خطه و هی اونارو تکرار میکنه .
این سبک الان قدیمی شده تازه شادمهر یادش افتاده از این استفاده کن تنظیمش خوب ناهیدی اه تا حالا کار اساسی هم ازش ندیدیم . کارای الیاس شیرزاد نگاه کنید خیلیا باهاش حال میکنن تازه اسطوره هم نیست . اگر شادمهر کمتر به فکر پول بود و کمتر کنسرت میذاشت خودش تنظیم میکرد بهتر بود . به نظزم بهتر بود یک آلبوم کامل میداد بعد این آهنگ و توش میذاشت که زیاد به چشم نیاد . در ضمن خوندم قرار ناهیدی 4 تا کار دیگه براش تنظیم کنه واویلا
اما این شادمهره وقتی آهنگ میده خیلیا تا چند وقت سبکش و تقلید می کنن به امید کارای بهتر

digilap
Sunday 24 July 2011, 12:21 PM
شندمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدای من این بابا چش شده؟!
فقط چون اسم شادمهر روشه آدم کنجکاومیشه! واقعا قحطی ملودی و تنظیم اومده!
بیشتر شبیه آهنکهای ترکیه ایه!
نظر من همینه!
سبب رو مقایسه کنید

hopital
Sunday 24 July 2011, 01:29 PM
به نظر من هم شادمهر انگار خیلی درگیر کنسرت و مسائل حاشیه ای و ... شده که همچین کار ضعیفی رو بیرون میده ! خودش که تنظیم و آهنگسازی کارهای خواننده های مطرحی مثل مهستی رو انجام میداد حالا کار خودش رو به یکی داد واقعاً جای تعجب داره!!!!

schadmehr
Monday 25 July 2011, 09:47 AM
پس اینطور که معلومه کار ضعیفیه که همتون ناراضی هستین.
ولی من هنوز نفهمیدم کجای صدای شادمهر تو این آهنگ ضعیفه یا کجای ملودی مبتدیه!

schadmehr
Monday 25 July 2011, 09:48 AM
سلام من تمامی پست ها رو نخوندم ولی دوست دارم منم نظری بدم
این آهنگش برعکس خیلیا من فکر میکنم متن قشنگی داره ولی حیف که 4 خطه و هی اونارو تکرار میکنه .
این سبک الان قدیمی شده تازه شادمهر یادش افتاده از این استفاده کن تنظیمش خوب ناهیدی اه تا حالا کار اساسی هم ازش ندیدیم . کارای الیاس شیرزاد نگاه کنید خیلیا باهاش حال میکنن تازه اسطوره هم نیست . اگر شادمهر کمتر به فکر پول بود و کمتر کنسرت میذاشت خودش تنظیم میکرد بهتر بود . به نظزم بهتر بود یک آلبوم کامل میداد بعد این آهنگ و توش میذاشت که زیاد به چشم نیاد . در ضمن خوندم قرار ناهیدی 4 تا کار دیگه براش تنظیم کنه واویلا
اما این شادمهره وقتی آهنگ میده خیلیا تا چند وقت سبکش و تقلید می کنن به امید کارای بهتر
نه دیکه اینطوراهم نیست!:35:

musical_destination
Monday 25 July 2011, 10:17 AM
نه دیکه اینطوراهم نیست!:35:
چی دیگه اینطور نیست
اوله ویدیو رو نگاه کنید شادمهر تو جهنمه که اونجوری آتیش گرفته
آهنگش همچین بد هم نیست فقط تنظیمش یه جوریه

schadmehr
Monday 25 July 2011, 10:25 AM
چی دیگه اینطور نیست
اوله ویدیو رو نگاه کنید شادمهر تو جهنمه که اونجوری آتیش گرفته
آهنگش همچین بد هم نیست فقط تنظیمش یه جوریه
همین این درسته پس آهنگشو قبول داری؟

lohrasebii
Thursday 28 July 2011, 05:20 PM
شایدم از مفاد قرارداد با اسپانسر شادمهر این بوده که بعضی از تنظیم ها رو بده محمد ناهیدی...

alireza_jafarian
Thursday 28 July 2011, 08:00 PM
به نظرم این کار میتونه در حکم یک تیزر تبلیغاتی برای شادمهر باشه، البته فقط گمانه زنی میکنم. شاید خواستار جلب توجهی بوده برای برگذاری یک کنسرت یا انتشار یک آلبوم. با توجه به اینکه این کار ویدیوی خوبی داشت بیشتر معتقد میشم به این موضوع.

schadmehr
Saturday 30 July 2011, 01:15 AM
شاید شادمهر میخواسته با به جان خریدن یک ریسک بزرگ ، یه پدیده به نام ناهیدی رو(که احتمالا از نظر شادمهر به آنچه که در موسیقی استحقاقش را داشته نرسیده) رونمایی کنه در این کار ، که موفق نشد!

بپذیریم ، گاهی شادمهر هم در انتخاب اشتباه میکنه ! امیدوارم درس عبرت بشه واسش!

در کل اگر شادمهر از ترنس فاصله بگیره و بیشتر اسلو اونم نه غربی بلکه شرقی بسازه و بخونه موفق تره.

مضاف بر اینکه به نظرم شگرد شادمهر موسیقی تلفیقی است!
آره منم خيلي شادمهر با ساز زنده رو بيشتر دوست دارم،شادمهر سليقه ي مردم و با تقدير و عادت فهميد،مطمينم اين آلبومش همش تو همين سبك اسلو و مثل كارهاي تاپِ ِ قبليشه
درمورد ناهيدي هم نميدونم من كه از تنظيمش خوشم اومده:26:

schadmehr
Saturday 30 July 2011, 01:17 AM
به نظرم این کار میتونه در حکم یک تیزر تبلیغاتی برای شادمهر باشه، البته فقط گمانه زنی میکنم. شاید خواستار جلب توجهی بوده برای برگذاری یک کنسرت یا انتشار یک آلبوم. با توجه به اینکه این کار ویدیوی خوبی داشت بیشتر معتقد میشم به این موضوع.
ويديوش و خيلي دوست دارم،با اينكه ميدونم ايدش ايراني و منحصر بفرد نيست،ولي چون شادمهر براي اولين بار همچين كاري تو ماركِت ايراني كرده خيلي خوشحالم.
يه تيزِر از يه آهنگ ديگه ازين آلبوم گوش دادم،آهنگ :اينكه نگات نميكنم،يَني گِرفتــــارِ تواَم....
اين كار مثل كاراي قديميش(كاراي تو ايرانشه) كه يه جورايي فقط گيتار ِ.

ghazal_violonist
Thursday 11 August 2011, 03:59 PM
اگر چه دیگه خیلی دیره ولی منم نظرم رو میگم.
درباره ی شادمهر که خیلی دوسش دارم و سالهاست که طرفدارشم پس اگه انتقادی میکنم به خاطره اینه که دوسش دارم.
و اما درباره ی این آهنگ به نظرم یه آهنگ کاملا متوسطه در مقایسه با کارای خود شادمهره ضعف این آهنگم که به خاطر شعر و تنظیمشه که شعرش خیلی کوتاه و سادست و تنظیمم که بنظرم بیشتر شبیهه ریمیکسه نمیدونم چرا شادمهر با این که خودش کلی خلاقیت توی تنظیماش داره و همیشه از سازهای زنده استفاده میکرد چه جور راضی شده که همچین تنظیم ابتدایی رو قبول کنه که بیشتر شبیهه آهنگای زیر زمینی شده که هر روز داره میاد بیرون از شادمهر بعید بود نباید میداد آهنگشو یکی دیگه تنظیم کنه تازه بدترشم اینه که میگن چهار تا دیگه از آهنگای آلبومو این ناهیدی تنظیم کرده که من همش میترسم او چهار تای دیگه هم اینقدر کامپیوتری و بی روح باشه_شادمهر خودش استاد نوازندگیه نمیدونم چه نیازی به یه تنظیم کامپیوتری داره!!!) ای کاش شادمهر منصرف بشه و خودش آهنگاشو تنظیم کنه و نکته ی مثبت آهنگم صدای شادمهر و حس خوندنشه که مثل همیشه زیباست .
البته اینم بگم که من این آهنگو با آهنگای خوده شادمهر مقایسه کردم و گر نه در مقایسه با خواننده هایی که تو سبک ترنس آهنگ زیاد دارن این آهنگ عالیه و لی نسبت به شادمهر عقیلی.....!

tighoor
Thursday 11 August 2011, 05:41 PM
آهنگسازی و تنظیم : ضعیف و فوق الاده غیر ماندگار
اصلا مهم نیست که این رو کی خونده... فقط میتونم بگم از یه خواننده معروف بعید بود

Pathetique
Thursday 11 August 2011, 08:56 PM
خیلی جالب بود برام وقتی نظر ها رو خوندم .

کلأ مثل اینکه خیلی از دوستان آهنگ رو برعکس شنیدن .

ویدئو : افتضاحترین قسمت کار ویدئو کار هست که توسط الک خراب شده . احتمالأ الک آهنگ رو گوش نکرده و همینطوره یه ویدئو ساخته گفته بیایید اینم ویدئو ! شادمهر باید با افراد بزرگتر و گروه های بزرگتری در زمینه ویدئو کار کنه .

شعر : شعر مزخرف ؟! خیلی باحالید . حرف به حرف و کلمه به کلمه این شعر روش فکر شده . باور کنید حرف به حرف که میگم دارم جدی میگم . چرا کار یه شاعر بزرگ رو با این نظراتمون خراب میکنیم ؟

تنظیم : علت اینکه خودش این کار رو انجام نداد اینه که میخواست توی کارش تفاوت وجود داشته باشه . ما هیچکدوم از کارهای شادمهر رو دقیقأ مثل هم ندیدیم ولی اینکه گفته خواستم فرد دیگه ای این کار رو انجام بده که مثل بقیه کارهام نشه اینه نشان در وسواس بودن و حرفه ای بودن استاد و اهمیت دادن به مخاطب هست .

خوانندگی : دیگه گفتن نداره . تو هر ثانیه از خوانندگی توی این آهنگ حرفه ای بودن میباره .

دوستانی که خوششون نمیاد از آهنگ خوب گوش ندن . قرار نیست همه صلیقه ها یکی باشه که . ولی نباید کار و هنر یه عده هنرمند رو ببریم زیر سوال . بی سوادیه ما رو نشون میده این مساله .

چه ساز آکوستیکی توی موزیک ترنس استفاده میشه ؟ ویولن بزنه ؟

این اثر جزء 5 یا 10 کار تاپ استاد هست .

همچین آهنگی برای اولین بار توی موسیقی کشورمون اجرا شده ...

بیایید سواد خودمون و زحمت دیگران رو زیر سوال نبریم .

schadmehr
Friday 12 August 2011, 12:59 AM
خیلی جالب بود برام وقتی نظر ها رو خوندم .

کلأ مثل اینکه خیلی از دوستان آهنگ رو برعکس شنیدن .

ویدئو : افتضاحترین قسمت کار ویدئو کار هست که توسط الک خراب شده . احتمالأ الک آهنگ رو گوش نکرده و همینطوره یه ویدئو ساخته گفته بیایید اینم ویدئو ! شادمهر باید با افراد بزرگتر و گروه های بزرگتری در زمینه ویدئو کار کنه .

شعر : شعر مزخرف ؟! خیلی باحالید . حرف به حرف و کلمه به کلمه این شعر روش فکر شده . باور کنید حرف به حرف که میگم دارم جدی میگم . چرا کار یه شاعر بزرگ رو با این نظراتمون خراب میکنیم ؟

تنظیم : علت اینکه خودش این کار رو انجام نداد اینه که میخواست توی کارش تفاوت وجود داشته باشه . ما هیچکدوم از کارهای شادمهر رو دقیقأ مثل هم ندیدیم ولی اینکه گفته خواستم فرد دیگه ای این کار رو انجام بده که مثل بقیه کارهام نشه اینه نشان در وسواس بودن و حرفه ای بودن استاد و اهمیت دادن به مخاطب هست .

خوانندگی : دیگه گفتن نداره . تو هر ثانیه از خوانندگی توی این آهنگ حرفه ای بودن میباره .

دوستانی که خوششون نمیاد از آهنگ خوب گوش ندن . قرار نیست همه صلیقه ها یکی باشه که . ولی نباید کار و هنر یه عده هنرمند رو ببریم زیر سوال . بی سوادیه ما رو نشون میده این مساله .

این اثر جزء 5 یا 10 کار تاپ استاد هست .

همچین آهنگی برای اولین بار توی موسیقی کشورمون اجرا شده ...

بیایید سواد خودمون و زحمت دیگران رو زیر سوال نبریم .
با همه ی حرفات موافقم، ولی ویدیو رو خیلی دوست دارم و بی انصافی کردی،شاید نمیدونی که هم شادمهر شعر ِ این آهنگ و به مونا سفارش داده بوده(که تو چه فازی باشه) دمورد ویدیو هم همین کارو با الک کرده.

schadmehr
Friday 12 August 2011, 01:00 AM
آهنگسازی و تنظیم : ضعیف و فوق الاده غیر ماندگار
اصلا مهم نیست که این رو کی خونده... فقط میتونم بگم از یه خواننده معروف بعید بود
ممنون از نظرت،ولی مطمئنی همین آهنگ و گوش کردی شما؟

schadmehr
Friday 12 August 2011, 01:01 AM
البته اینم بگم که من این آهنگو با آهنگای خوده شادمهر مقایسه کردم و گر نه در مقایسه با خواننده هایی که تو سبک ترنس آهنگ زیاد دارن این آهنگ عالیه و لی نسبت به شادمهر عقیلی.....!
چون تو اولین باره که به آهنگ تمام کامپیوتری میسازه

Sampler
Friday 12 August 2011, 01:02 AM
سلام ..

ویدئو : افتضاحترین قسمت کار ویدئو کار هست که توسط الک خراب شده . احتمالأ الک آهنگ رو گوش نکرده و همینطوره یه ویدئو ساخته گفته بیایید اینم ویدئو ! شادمهر باید با افراد بزرگتر و گروه های بزرگتری در زمینه ویدئو کار کنه .همین طور آدم های بزرگتری در تنظیم ..

شعر : شعر مزخرف ؟! خیلی باحالید . حرف به حرف و کلمه به کلمه این شعر روش فکر شده . باور کنید حرف به حرف که میگم دارم جدی میگم . چرا کار یه شاعر بزرگ رو با این نظراتمون خراب میکنیم ؟بر منکرش لعنت ..

حداقل من از مونا برزویی همچین شعری رو انتظار نداشتم ..

چون شعرای خیلی خیلی قوی تر از این ازش شنیدیم هممون ..

شاید احساس رو خوب به مخاطب منتقل کنه ولی هم مشکل وزنی داره که شادمهر با آهنگسازیش درستش کرده و هم اینکه تعداد بیت ها خیلی کمه ..

تنظیم : علت اینکه خودش این کار رو انجام نداد اینه که میخواست توی کارش تفاوت وجود داشته باشه . ما هیچکدوم از کارهای شادمهر رو دقیقأ مثل هم ندیدیم ولی اینکه گفته خواستم فرد دیگه ای این کار رو انجام بده که مثل بقیه کارهام نشه اینه نشان در وسواس بودن و حرفه ای بودن استاد و اهمیت دادن به مخاطب هست . یعنی شما می فرمایید هرکی خواست در کارش تفاوت ایجاد کنه بره با هر تنظیم کننده ای کار کنه ..

مثلا استاد شجریان برای اینکه یه تحولی در کارش ایجاد کنه یه آهنگ رو سیروان براش تنظیم کنه .. که این نشانه ی اهمیت دادن به مخاطب و وسواس و حرفه ای بودن استاد شجریان از نظر شما می شه ..

خوانندگی : دیگه گفتن نداره . تو هر ثانیه از خوانندگی توی این آهنگ حرفه ای بودن میباره . کاملا حق با شماست ..

البته نه به این شدت که شما می فرمایید (که احتمالا از روی تعصب زیاد نسبت به شادمهر هست)

دوستانی که خوششون نمیاد از آهنگ خوب گوش ندن . قرار نیست همه صلیقه ها یکی باشه که . ولی نباید کار و هنر یه عده هنرمند رو ببریم زیر سوال . بی سوادیه ما رو نشون میده این مساله . کاملا حق با شماست ..

قرار نیست تمام سلیقه ها یکی باشه که ..

کسی کار و هنر کس دیگری رو زیر سوال نبرد ..

فقط انتقاد شد از شادمهر که این استایل و سبک خوندن رو طرفدارانش نمی پسندند .. همین ..

در مورد جمله ی آخر هم .. بدون شرح ..

کسی نگفت توی موسیقی ترنس ساز آکوستیک بزنه ..

کسی نگفت باید توی این آهنگ ویولن می زد ..

بیشتر انتقادها نسبت به تنظیم این کار هستش که می تونست سبک دیگری داشته باشه ..

این اثر جزء 5 یا 10 کار تاپ استاد هست .به هر حال نظر هر کسی برای خودش محترم هستش ..

اما فکر می کنم طرفداران پر و پا قرص و دو آتیشه ی شادمهر هم این کار رو جزء 5 یا 10 کار تاپش نمی دونن ..

همچین آهنگی برای اولین بار توی موسیقی کشورمون اجرا شده ...شما لطف کنید یه عددی بگین من به همون تعداد مشابه این آهنگ رو به شما معرفی کنم ..

بیایید سواد خودمون و زحمت دیگران رو زیر سوال نبریم .چشم ..

البته من هم از طرفداران شادمهر هستم .. البته بیشتر آهنگسازی و تنظیمش تا صدا و ..

.

amante
Friday 12 August 2011, 01:35 AM
آقا من اصلا با هیچی کار ندارم...اصلا اهنگ خالی بده بگه از طرف شادمهر منکه حال میکنم باهاش کلا اسم این بشر رو هر کاری باشه من زندگی میکنم باهاش.یادش بخیر فکر کنم 10,12 سالی هست که عاشق صدا و کاراشم

only shadmehr

RaziYeH
Friday 12 August 2011, 06:57 AM
من بین کارهایی که بعد از اینکه رفت اونور خوند این آهنگشا خیلی دوست دارم به نظرم یکی از بهترین آهنگاشه بعد از مدتها 1 آهنگ درست حسابی ازش شندیدم ...آلبومها و کارای قبلیش که واقعا افتضاح بود ولی این آهنگش خیلی خوب بود ...!!!! :d

tighoor
Friday 12 August 2011, 12:45 PM
ممنون از نظرت،ولی مطمئنی همین آهنگ و گوش کردی شما؟

شما خودتون حاضرین این آهنگ رو در کل.. یعنی در کل زندگیتون 30 بار گوش کنید؟ یا مثلا 3 بار پشت هم گوش کنید؟

amante
Friday 12 August 2011, 12:49 PM
شما خودتون حاضرین این آهنگ رو در کل.. یعنی در کل زندگیتون 30 بار گوش کنید؟ یا مثلا 3 بار پشت هم گوش کنید؟

من از ساعت 12:30 تا الان هدفون تو گوشمه و دارم همین اهنگو گوش میدم,پس میشه:am

schadmehr
Friday 12 August 2011, 01:58 PM
منم همه چیش مخصوصا تنظیمشو خیلی دوست دارم

schadmehr
Friday 12 August 2011, 02:02 PM
3بار پشت سر هم؟!
من تو اتوبوس سرویس دانشگامون میذارم،از کرج تا قزوین 100 بار گوش میدیم،چی میگی شما؟!
تاره اونجا فقط من نیستم اقلا 20 تا دختر پسر دیگه هم هستن که هربارم باهاش میخونیم!
نزن ابن حرف و عزیز !
حالا بماند که گوششیم و 6 ساعت یه بار میزنم به شارژ بس که ابنو گوش میدم!

schadmehr
Friday 12 August 2011, 02:08 PM
من بین کارهایی که بعد از اینکه رفت اونور خوند این آهنگشا خیلی دوست دارم به نظرم یکی از بهترین آهنگاشه بعد از مدتها 1 آهنگ درست حسابی ازش شندیدم ...آلبومها و کارای قبلیش که واقعا افتضاح بود ولی این آهنگش خیلی خوب بود ...!!!! :d
ممنون از نظرت.
ولی یعنی شما،عادت و تقدیر و ترس و ماندگار و .... قبول نداری؟:39:

Dj_MAN
Friday 12 August 2011, 02:38 PM
سلام ..... ببخشید پا برهنه وارد میشم ... ولی :
اولا تنظیم این کار بدک هم نیست ... روح ترنس توش به خوبی حفظ شده .... یعنی به پارامترهای سبک ترنس خوب وفادار مونده در عین حالی که با توجه به مهارت شادمهر در نوازندگی سازهای مختلف میشد از سازهای دیگه در کار استفاده بشه ... ولی این استفاده نکردن نشان از حرفه ای بودن تیم سازنده اهنگ و شناخت کافی از سبک داره ....

البته از نظر من یه مورد نادیده گرفته شده ... ملودی !!!
نقطه قوت اهنگهای شادمهر همیشه این بوده که ملودی های بدیعی روی کاراش داره که به همون اندازه شعر آهنگ شنیده میشه و توی اهنگ نقش بازی میکنه ... ولی توی این آهنگ هیچگونه ملودیه خاصی وجود نداره و فقط یه توالی نامشخص از صداهای زیبا به گوش میرسه .... به اضافه استفاده خلاقانه و هوشمندانه از تکنیک reverb delay

البته شادمهر باید این نکته رو هم مد نظر قرار بده که روح اهنگسازیش یه ذره داره کلیشه ای میشه ... و در ضمن با وجود تنظیمهای خارق العاده ای که این روزا وجود داره امثال این اهنگ قدرت رقابت با رقبا رو نداره ... به عنوان مثال توی سبک ترنس کیفیت این کار فاصله زیادی با کیفیت میکس مستر و تنظیم کارهای سیروان خسروی داره ...

با تشکر بهرحال این نظر منه شایدم یه جاهاییش اشتباهه که امیدوارم دوستان گوشزد کنن ... ممنون

Pathetique
Friday 12 August 2011, 02:48 PM
سلام ..

همین طور آدم های بزرگتری در تنظیم ..

بر منکرش لعنت ..

حداقل من از مونا برزویی همچین شعری رو انتظار نداشتم ..

چون شعرای خیلی خیلی قوی تر از این ازش شنیدیم هممون ..

شاید احساس رو خوب به مخاطب منتقل کنه ولی هم مشکل وزنی داره که شادمهر با آهنگسازیش درستش کرده و هم اینکه تعداد بیت ها خیلی کمه ..

یعنی شما می فرمایید هرکی خواست در کارش تفاوت ایجاد کنه بره با هر تنظیم کننده ای کار کنه ..

مثلا استاد شجریان برای اینکه یه تحولی در کارش ایجاد کنه یه آهنگ رو سیروان براش تنظیم کنه .. که این نشانه ی اهمیت دادن به مخاطب و وسواس و حرفه ای بودن استاد شجریان از نظر شما می شه ..

کاملا حق با شماست ..

البته نه به این شدت که شما می فرمایید (که احتمالا از روی تعصب زیاد نسبت به شادمهر هست)

کاملا حق با شماست ..

قرار نیست تمام سلیقه ها یکی باشه که ..

کسی کار و هنر کس دیگری رو زیر سوال نبرد ..

فقط انتقاد شد از شادمهر که این استایل و سبک خوندن رو طرفدارانش نمی پسندند .. همین ..

در مورد جمله ی آخر هم .. بدون شرح ..

کسی نگفت توی موسیقی ترنس ساز آکوستیک بزنه ..

کسی نگفت باید توی این آهنگ ویولن می زد ..

بیشتر انتقادها نسبت به تنظیم این کار هستش که می تونست سبک دیگری داشته باشه ..

به هر حال نظر هر کسی برای خودش محترم هستش ..

اما فکر می کنم طرفداران پر و پا قرص و دو آتیشه ی شادمهر هم این کار رو جزء 5 یا 10 کار تاپش نمی دونن ..

شما لطف کنید یه عددی بگین من به همون تعداد مشابه این آهنگ رو به شما معرفی کنم ..

چشم ..

البته من هم از طرفداران شادمهر هستم .. البته بیشتر آهنگسازی و تنظیمش تا صدا و ..

.

- بله برای تنظیم هم همینطوره . وقتی شادمهر میخواد یه آدم رو بالا بکشه نشان از خوبیش هست .

- شعر ایرادی نداره . کم بودن تهداد بیتها به خاطر خود شادمهر هست که کم کرده به شخصه .

- تفاوت : تغییر جیزی که بوده . تغییر سبک . تغییر روش کار . تعویض مجری کار .

- چرا تو خوانندگیش حق کاملأ با من و کسی که این حرف رو بزنه هست . مطمئنأ استاد بی بدیل خوندنه ایشون .

- استایلش رو کی نمیپسنده ؟ طرفداران ؟ فروم های شادمهری رفتی شما دوست من ؟ حتی اگه همه چیز کار خراب باشه که نیست ، صدای پر طنین و زیبای شادمهر کار رو قشنگ کرده .

- اگه مشکل ناهیدی هست که خوب منم دوست دارم شادمهر کاراش رو خودش تنظیم کنه که خوب نه هیچکدوم تکراری هستن نه اینکه بدتر از اینچنین تنظیم کننده ها .

- منم جز طرفداران 2 آتیشه هستم و این موزیک رو توی لیست تاپ ( حداقل ) 10 قرار میدم و بازم میگم که شما یه سر یه فروم های شادمهری بزن .

- نمیخواد من عدد بگم شما یه دونه فقط یه دونه مثال بزن تا من بگم فرق این کار با ترنس های دیگه چیه . این سبک کار برای اولین بار توی موسیقی کشورمون اجرا شده دوست من ...

موفق باشید .

Pathetique
Friday 12 August 2011, 02:49 PM

اگر از موقع ریلیز بیشتر از 300 بار گوش نکرده باشم کمتر گوش نکردم ...

Pathetique
Friday 12 August 2011, 02:52 PM
با همه ی حرفات موافقم، ولی ویدیو رو خیلی دوست دارم و بی انصافی کردی،شاید نمیدونی که هم شادمهر شعر ِ این آهنگ و به مونا سفارش داده بوده(که تو چه فازی باشه) دمورد ویدیو هم همین کارو با الک کرده.

نه توجه نکردی . کار ویدئو از نظر تکنیکی مشکلی نداره و میتونه خوب باشه ولی مضمون کار چیه ؟
شعر به گونه ای دیگر برای الک معنی شده . شاید شعر تغییر کرده باشه ولی چیزی که مشخصه اینه که ویدئو مربوط به موزیک نیست .
با توجه بیشتری نگاه کن ...

-----

اون آهنگی که در موردش میگی " اینکه نگات نمیکنم " رو هیچوقت شادمهر نخونده و نمیخونه و مال ایشون نیست دوست من .

Pathetique
Friday 12 August 2011, 02:53 PM

!!!

schadmehr
Friday 12 August 2011, 05:58 PM
نه توجه نکردی . کار ویدئو از نظر تکنیکی مشکلی نداره و میتونه خوب باشه ولی مضمون کار چیه ؟
شعر به گونه ای دیگر برای الک معنی شده . شاید شعر تغییر کرده باشه ولی چیزی که مشخصه اینه که ویدئو مربوط به موزیک نیست .
با توجه بیشتری نگاه کن ...

-----

اون آهنگی که در موردش میگی " اینکه نگات نمیکنم " رو هیچوقت شادمهر نخونده و نمیخونه و مال ایشون نیست دوست من .
در مورد ويديو،بغير از اونجايي كه يه پيرمرد شلنگ دستشه و داره گل آب ميده(!) هرجاش و كه فكر ميكني به شعر ربط نداره بگو برات معني كنم.
روح شعر اينجاس: عشقاي قبل از تو سوء تفاهم بود / اون گوشه از قلبم كه مال هيچكي نيست،كي باتو آروم شد اصلا مشخص نيست(اونجا كه عكس 2 تا زندگي و كنار هم ميذاره).و اونجا كه شادمهر داره از خاطرهد هاش عكس ميگيره تا اين سوال و بفهمه. يعني اين سكانسا رو نديدي شما؟
در مورد آهنگ "اينكه نگات نميكنم" من به شخصه از مونا برزويي پرسيدم(تو مراسم شعر و ترانه) كه ايشون گفتن اين شعر و به شادمهر داده،اون صدا هم صداي شادمهره(البته اينو نيازي نبود بگه چون اگه شادمهري باشي متوجه ميشي).
اون صحنه از ويديو هم كه شلنگ دستشه اون آقا از الك(تو فيسبوك)پرسيدم و يه جواب داد كه قانع نشدم حالا خواستي برات ميذارم جوابشو.
موفق باشي...

Pathetique
Friday 12 August 2011, 07:39 PM
در مورد ويديو،بغير از اونجايي كه يه پيرمرد شلنگ دستشه و داره گل آب ميده(!) هرجاش و كه فكر ميكني به شعر ربط نداره بگو برات معني كنم.
روح شعر اينجاس: عشقاي قبل از تو سوء تفاهم بود / اون گوشه از قلبم كه مال هيچكي نيست،كي باتو آروم شد اصلا مشخص نيست(اونجا كه عكس 2 تا زندگي و كنار هم ميذاره).و اونجا كه شادمهر داره از خاطرهد هاش عكس ميگيره تا اين سوال و بفهمه. يعني اين سكانسا رو نديدي شما؟
در مورد آهنگ "اينكه نگات نميكنم" من به شخصه از مونا برزويي پرسيدم(تو مراسم شعر و ترانه) كه ايشون گفتن اين شعر و به شادمهر داده،اون صدا هم صداي شادمهره(البته اينو نيازي نبود بگه چون اگه شادمهري باشي متوجه ميشي).
اون صحنه از ويديو هم كه شلنگ دستشه اون آقا از الك(تو فيسبوك)پرسيدم و يه جواب داد كه قانع نشدم حالا خواستي برات ميذارم جوابشو.
موفق باشي...

من کل کار رو متوجه نمیشم .
شعر اینه که عشقای قبل از تو . ولی ویدئو اینه : عشق قبلی .

ولی امیدوارم حرف شما درست باشه و اشکالی توی کار نباشه .

schadmehr
Saturday 13 August 2011, 12:19 AM
من کل کار رو متوجه نمیشم .
شعر اینه که عشقای قبل از تو . ولی ویدئو اینه : عشق قبلی .

ولی امیدوارم حرف شما درست باشه و اشکالی توی کار نباشه .
حق با تو اِ. اينجا رو خودمم روش كليد بودم،يادم نبود .
درست ميگي.
ولي سو‍ژه سوژه ي مناسبيه.

RaziYeH
Saturday 13 August 2011, 06:55 AM
در کل خیلی خوبس اهنگش ....من روزی کم کم 4 بار گوش میدم این آهنگو واقعا دوست دارم و هر وقت هم گوش میدم لذت میبرم فعلا که 1 ماهی هست که هر چی گوش میدیم خسته نمیشیم :d

SChadmehr نه اگر بخوام صادقانه بگم اهنگای قبلیشو خیلی دوست نداشتم ...!!! البته آهنگایی که ایران خونده را چراواقعا انصافا دوست داشتمو دارم :D

schadmehr
Saturday 13 August 2011, 12:35 PM
در کل خیلی خوبس اهنگش ....من روزی کم کم 4 بار گوش میدم این آهنگو واقعا دوست دارم و هر وقت هم گوش میدم لذت میبرم فعلا که 1 ماهی هست که هر چی گوش میدیم خسته نمیشیم :d

SChadmehr نه اگر بخوام صادقانه بگم اهنگای قبلیشو خیلی دوست نداشتم ...!!! البته آهنگایی که ایران خونده را چراواقعا انصافا دوست داشتمو دارم :D
جالبه برام.
مرسی:21ox66r:

SHeiDAKHANOoMi
Saturday 7 January 2012, 02:49 AM
من اصلا توقع این اهنگ رو از اقای شادمهر نداشتم
چیزی از تنظیم اهنگ سر در نمیارم ولی اصلا از تنظیم اهنگش خوشم نیومد..
به نظر من اهنگهایی مثل ستاره و عادت و پرپرواز و علامت سوال و غیره
هیچوقت از یاد نمیرن
هم به خاطر شعر و صدای زیبا
هم به خاطر اجرای زیبای ویولنشون
راستش این اهنگ شعرش هم مشکل داشت!
عشق های قبل از تو همه سوتفاهم بود!!!!!
ولی برای تنوع جالب بود
در کل دوست داشتم!

Milad_G
Thursday 23 February 2012, 08:22 AM
سلام

به نظر من کارای استاد دارن روز به روز بهتر میشن و حالم عوض میشه بهترین کاری بود که از استاد شنیدم ، یعنی منی که داشتم کم کم از گوش دادن به آهنگای های استاد دلزده میشدم و همه آهنگای قبلیشو از کامپیتوترم پاک کردم بعد از شنیدن این آهنگ به کلی حالم عوض شد و رفتم همه آهنگاشونو بازم دانلود کردم !!!

فقط همینو میتونم بگم که : واقعا شادمهر عقیلی یه نابغه است که مثل اون هیچ وقت تو موسیقی ایران نمی تونیم پیدا کنیم.