PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت خوانی و مبانی و تئوری مقدماتی موسیقی

MA_Happy
Tuesday 2 August 2011, 06:26 PM
سلام دوستان،برای ارتقا فضای علمی سطح سایت و اینکه دوستان تازه کارمان،بتوانند نت خوانی و مبانی و تئوری موسیقی را تا حدی یاد بگیرند،تصمیم بر این گرفتم که انشاالله از نت خوانی و مسائل ابتدایی شروع کنم و فواصل،گام ها،آکورد ها(البته نه همه انواع آکورد ها) را طی جلسات پیاپی آموزش دهم،از تمام دوستان که میتوانند در این زمینه من را یاری کنند طلب کمک میکنم(البته من اصلا در حد این کار نیستم،ولی میخواهم با همین علم کمم کمکی به دوستان تازه کار کرده باشم)،راستی دوستان هر سوالی هم داشتید میتوانید پس از هر جلسه در همین تاپیک از بنده بپرسید.
چون استفاده از 2 کلید سل و فا بیشتر از 2 کلید دیگر هست،تصمیم بر این دارم که فقط این 2 کلید را توضیح دهم،ولی اگر دوستانی بودند که خواستار آموختن آن کلید ها نیز بودند،درخواست بدهند.

rafsanjani
Tuesday 2 August 2011, 07:38 PM
دوست عزیز منم موافقم مطالبتو بذار منم کاملش می کنم

Fereshteh_Baran
Tuesday 2 August 2011, 09:39 PM
سلام دوست عزیز پیشنهاد خوبی دادید . من در این زمینه خیلی کتاب خوندم ولی باز هم دوست دارم از تجربیات شما استفاده کنم. موفق باشید

amante
Tuesday 2 August 2011, 10:40 PM
قربون دستت جیگر

ولی خود سایت یه فایل داشت که اموزش تئوری بود ,یعنی بچه های خود نت اهنگ درستش کرده بودن من دانلودش کردم عالی بود ,اگه کسی ادرسشو داره بذاره من نمیدونم کجاست

هرکی بخونتش جدی تئوریش خیلی خوب میشه ,من چند تا اشکال داشتم که حلش کرد

فقط توش در مورد اکوردها توضیح نداده بود میخوای کار کنی بنظرم رو اکوردها بیشتر تمرکز کن

تنکس داش;)

amante
Tuesday 2 August 2011, 10:48 PM
اون فایل گام شناسی رو میگی؟

والا تیترش تئوری موسیقی بود تقریبا همه چیر تئوری رو هم گفته بود گام هم توش بود اما کلا از بیسش یعنی از دیرند نت ها بگیر تا تندی و کندی زدن نت ها همه چی توش بود ,نمیشه گفت فقط گام شناسی

BaBak_ParSian
Tuesday 2 August 2011, 11:02 PM
درود - استقبال می کنم - ضمن اینکه در یکی از تایپیکها تا حدودی با یک یک توضیح بسیار کوتاه مشکل نت خوانی من را حل کردید - سپاسگذارم .

alireza_jafarian
Tuesday 2 August 2011, 11:11 PM
خیلی خوبه مسعود جان، دنبال میکنم، موفق باشی.

MA_Happy
Tuesday 2 August 2011, 11:42 PM
دوستان ممنون از همراهیتان،جلسه 1 و 2 آماده است،ولی متاسفانه چون نرم افزار ویرایش عکس فتوشاپ بر روی کامپیوترم نصب نیست،هنوز عکس های جلسه اول آماده نشده است،سعی میکنم در اولین فرصت این نرم افزار را نصب و آموزش را شروع کنم،منتظر جلسات اول و دوم باشید.

rafsanjani
Monday 8 August 2011, 04:04 PM
پس چی شد زود باش دیگه زیاد نمی خواد زیاد روش کار کنی فقط با مفهوم باشن

erikal_richen
Saturday 4 February 2012, 12:25 PM
عالیه

trantor
Wednesday 3 April 2013, 08:19 AM
چرا این تاپیک نیمه کاره رها شده ؟!!
می خواستیم یه چیزی یاد بگیریم هان !

uns3d
Tuesday 7 May 2013, 08:35 AM
منتظریما:41:

EleNaz
Friday 24 May 2013, 10:41 PM
دوستان من اینجا یه چیزایی گذاشتم شاید به کارتون بیاد

You can see links before reply

sahelbanoo
Wednesday 19 June 2013, 02:01 PM
چرا این تاپیک نصفه مونده؟!!!!!!
من میخواستم راجع به تئوری یه تاپیک بزنم گفتم قبلش ببینم تکراری نباشه
اینجا رو یافتم که رها شده:icon_frown:
تاپیک الناز جان هم خوب بود در مورد شروع تئوری اما هنوز خیلی حرفها هست
خیلی...

EleNaz
Wednesday 19 June 2013, 04:45 PM
چرا این تاپیک نصفه مونده؟!!!!!!
من میخواستم راجع به تئوری یه تاپیک بزنم گفتم قبلش ببینم تکراری نباشه
اینجا رو یافتم که رها شده:icon_frown:
تاپیک الناز جان هم خوب بود در مورد شروع تئوری اما هنوز خیلی حرفها هست
خیلی...

سلام واسه تئوری موسیقی یه کتابی هست که به نظرم خوبه. لینک دانلودشو براتون گذاشتم.

sahelbanoo
Wednesday 19 June 2013, 05:09 PM
سلام واسه تئوری موسیقی یه کتابی هست که به نظرم خوبه. لینک دانلودشو براتون گذاشتم.
ممنونم
میخواستم بدونم چرا نصفه مونده...

EleNaz
Wednesday 19 June 2013, 06:01 PM
والا این تاپیکو نمیدونم ولی تاپیک خودم خورد به کنکور :4: ولی اکثر مطالبش از همون کتابه که لینکشو دادم.

zhobin2
Monday 30 September 2013, 06:11 PM
سلام . یک سوال داشتم.نت f4 یعنی چه ؟ یعنی نت فا در اکتاو 4؟؟؟؟:39:

r_a_m_i_n
Monday 30 September 2013, 08:31 PM
سلام . یک سوال داشتم.نت f4 یعنی چه ؟ یعنی نت فا در اکتاو 4؟؟؟؟:39:بله تا اونجا که من میدونم میشه همون نت فا اکتاو 4 که اگه اشتباه نکنم میشه نت فایی که روی خط پنجم حامله

zhobin2
Wednesday 2 October 2013, 02:49 PM
ممنون اما منظور شما روی حامل عمومیه؟؟

r_a_m_i_n
Thursday 3 October 2013, 05:43 PM
آره کلید سل