PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا استودیو،استودیو خانگی،هیچکدام رو دارید؟

bilesan_singer
Saturday 6 August 2011, 11:21 AM
سلام
می خوام یه آمار از کسایی که اینجا آهنگساز هستند و فعالیت می کنند بگیرم:
که استودیو یا home studio یا هیچکدام(اما با کامپیوترتون آهنگسازی می کنید) !

saram
Saturday 6 August 2011, 03:10 PM
من هم هوم استودیو داشتم و کارای خوبی هم ساخته بودم ولی پارسال تازه فهمیدذم 8 سال عمرمو الکی سر چیزی که تو این مملکت دو زار نمیارزه تلف کردم و پارسال هم میکروفون میدی کنترلر کارت صدا و ... همه رو فروختم کمی پول گذاشتم روش دیجیتال پیانو خریدم و تازه فهمیدم که اول باید یه ساز یاد بگیری .

Moory
Saturday 6 August 2011, 11:18 PM
سلام
من یک رولند 2480 دارم با سه تا میکروفن 48 ولت حرفه ای اگر اطلا عات کاملی از این استودیو رکوردر میخواهید کافی است این مدل رو در گوگل سرچ نمایید واقعا بی نظیره .اما انگیزه ای برای استفاده ندارم نه دلم میاد بفروشم نه اینکه حوصله دارم باهاش کار انجام بدم .ماها زحمت کشیدم تا یک استودیو رکوردر خوب پیدا کنم و چقدر وقت صرف کردم تا یاد بگیرم چه جوری باهاش کار کنم .الان که این پست رو دیدم گفتم برم از کمد درش بیارم یک نگاهی بهش بندازم .بارها خواستم یک کار 5 دقیقه ای باهاش ظبط کنم و در سایت قرار بدم اما بازهم نشد .همش امروزوفردا میکنم تا یک روز یک کاری باهاش رکورد کنم حالا اون روزکی هستش خدا میدونه .