PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید گیتار با قیمت 300 تومان

Terminator44
Tuesday 16 August 2011, 06:06 PM
سلام به همه دوستان
من حدود 1 سال و نیم هست که یه Yamaha C70 دارم. میخواستم یه گیتار نوع تو رنج 290 تا 320 تومن بگیرم با خصوصیات زیر :

1- cutaway باشه. نمیدونم درست نوشتم یا نه؛ ولی منظورم اون گیتارهایی هست که از فرت 12 به بعد جا واسه دست هست!!
2- حتما پیکاپ دار باشه.
3- اکشن هم خوب باشه. فاصله سیم از دسته کم باشه...

اگه میشه یه مدل خوب معرفی کنید. چون شنیدم تو ایران خیلی از گیتار ها تقلبی هستن...

ممنون

amante
Tuesday 16 August 2011, 08:03 PM
این مشخصاتی که تو گفتی کم کم 800 چوب آب میخوره برات مخصوصا cutaway بودنش که یعنی همون پیکاپ داشتنش زیر این قیمت اصلا پیکاپا بدرد نمیخوره

فرضا هم که از خرید cutaway صرفنظر کردی و خواستی کلاسیک بخری فقط یذره صداش از c70 نرم تر میشه چون از رنج 100 تا 500,600 اکثرا و اکثرا صداها تو یه رنجن ...حالا نگفتی سبکتو ولی من اصلا طرف فلامینکو نرفتم که با این قیمتا گوشی هاشم نمیدن

با همین c70 حال کن تا یه پول پدر مادر دار بیاد دستت

Terminator44
Tuesday 16 August 2011, 09:35 PM
این مشخصاتی که تو گفتی کم کم 800 چوب آب میخوره برات مخصوصا cutaway بودنش که یعنی همون پیکاپ داشتنش زیر این قیمت اصلا پیکاپا بدرد نمیخوره

فرضا هم که از خرید cutaway صرفنظر کردی و خواستی کلاسیک بخری فقط یذره صداش از c70 نرم تر میشه چون از رنج 100 تا 500,600 اکثرا و اکثرا صداها تو یه رنجن ...حالا نگفتی سبکتو ولی من اصلا طرف فلامینکو نرفتم که با این قیمتا گوشی هاشم نمیدن

با همین c70 حال کن تا یه پول پدر مادر دار بیاد دستت

من پاپ کار میکنم، در واقع سبکی که من کار میکنم تو ایران بهش میگن جز که جز نیست یه بخشی از جز هست که گیتارش همون گیتار کلاسیکه (سبک آرمیک و اردشیر فرح). در ضمن با پیک هم میزنم و سرعتی...

چون میخوام یه چیزی باشه دستمو اذیت نکنه و راحت دست روش حرکت کنه. حالا cutaway رو هم بیخیال. اگه پیکاپش بد باشه رو کیفیت صدای آکوستیک ساز هم اثر سوء میذاره؟؟؟؟

در ضمن منظورت از یه پول پدر و مادر دار چیه؟؟؟ :D مثلا پیشنهاد شما تو چه رنجی هست؟؟

oyama
Wednesday 17 August 2011, 05:48 AM
سلام سعی کنید با این قیمت از پیکاپ دار بودن صرف نظر کنید چون در این رنج کیفیت خوبی 100 درصد نداره
بهترین کار اینه که بری و ساز ها رو امتحان کنی
اگه تو تهران هستی خوشحال می شم کمکت کنم
اینم شمارمه 09395143793 احسان اگه دوست داشتی بهم زنگ بزن مطمئن باش بهترین سازو پیدا می کنیم
من با نظر اون دوستمون مخالفم که گفت از 100 تا 500و600 صدا ها یه رنج هست
بنده در ساخت گیتار اطلاعاتی دارم ساز ها رو ما به این سبک برای ساخت رنج بندی میکنیم
100 تا 200 تخته 3لا با فینگربورد و بریج رزوود
بعد از این همه صفحه ها چوب می شه هرچی قیمت بالا می ره چوب بهتری میره و خوب کیفیت بالا تر می ره مثلا ما برای دو رو ور 300 تو از صفحه سیتکا استفاده می کنیم می ره بالا تر جرمن اسپروس سیتکا اسپروس و الا ماشا الله

SOBHANTOTo3
Wednesday 17 August 2011, 07:46 AM
من با این پول بهت اریا AK80پیشنهاد می کنم
اگرم خیلی بیشتر داری در حد500 هزارتومن برو سراغ اپاراچیو یا استیو که فکر نکنم استیو هم گیرت بیاد با این قیمت

ولی پیک اپ دار و . . .زیاد ملاک خوبی نیست
راستشو بخوای من هر چی کیتار کاتوی یا پیک اپ دار دیدم فوق العاده مذخرف بوده

Terminator44
Wednesday 17 August 2011, 11:55 AM
ممنون از همه دوستان

سلام سعی کنید با این قیمت از پیکاپ دار بودن صرف نظر کنید چون در این رنج کیفیت خوبی 100 درصد نداره
بهترین کار اینه که بری و ساز ها رو امتحان کنی
اگه تو تهران هستی خوشحال می شم کمکت کنم
اینم شمارمه 09395143793 احسان اگه دوست داشتی بهم زنگ بزن مطمئن باش بهترین سازو پیدا می کنیم
من با نظر اون دوستمون مخالفم که گفت از 100 تا 500و600 صدا ها یه رنج هست
بنده در ساخت گیتار اطلاعاتی دارم ساز ها رو ما به این سبک برای ساخت رنج بندی میکنیم
100 تا 200 تخته 3لا با فینگربورد و بریج رزوود
بعد از این همه صفحه ها چوب می شه هرچی قیمت بالا می ره چوب بهتری میره و خوب کیفیت بالا تر می ره مثلا ما برای دو رو ور 300 تو از صفحه سیتکا استفاده می کنیم می ره بالا تر جرمن اسپروس سیتکا اسپروس و الا ماشا ال
ممنون از راهنماییتون. من حداقل به یکی از این چیزایی که گفتم نیاز دارم. یا پیکاپ دار بدون cutaway بودن یا cutaway بودن بدون پیکاپ. متاسفانه تهران نیست؛ ولی اگه میتونید راهنماییم کنید ممنون میشم... در ضمن علاوه بر کیفیت خوب صدا، بلندی صدا هم برام مهمه. راستی اگه بخوام جدا روش پیکاپ جنس خوب بذارم مشکلی پیش نمیاد؟؟ قیمتش حدودا چند میشه؟؟

من با این پول بهت اریا AK80پیشنهاد می کنم
اگرم خیلی بیشتر داری در حد500 هزارتومن برو سراغ اپاراچیو یا استیو که فکر نکنم استیو هم گیرت بیاد با این قیمت

ولی پیک اپ دار و . . .زیاد ملاک خوبی نیست
راستشو بخوای من هر چی کیتار کاتوی یا پیک اپ دار دیدم فوق العاده مذخرف بوده

درباره این مدل آشنایی دارم؛ چند نفر معرفی کردن ولی متاسفانه تقلبی زیاد داره و تو هم اصلی هاش هم شانسی خوب گیر میاد. یه نوع معمولی و بدون پیکاپش رو که باهاش زدم صدای آنچنان بلندی نداشت. مثلا یه بار همین دست یکی از اقواممون که استاده گیتاره، بود و باهاش میزد (البته اشتباه نشه مال خودش نبود :D). بعد گیتار c70 من رو که گرفت و باهاش زد خیلی از صداش خوشش اومد. من قبلش هم همین نظر رو داشتم؛ ولی کو گوش شنوا!!!

oyama
Wednesday 17 August 2011, 06:19 PM
سلام دادش گلم من زیاد حال نوشتن ندارم به خاطر همین شمارمو گذاشتم ...
در باره این که پیکاپ رو بعدا بزاری باید بگم به نظرم خوب نیست اولا صفحه باید جدا بشه بعد بریج باید عوض بشه و بعد از اون سایدت هم باید برش بخوره تازه سازی که حداقل کیلر خورده و باز باید یه دور دیگه هم کیلر بخوره بعد از مدلهای مختلف پیکاپ با قیمت های مختلف استفاده کنی به نظرت این ساز می تونه مثل همون قبلیه باشه؟!!؟!؟!؟وقیمتش چون کل ساز تقریبا باز می شه می ره بالا که به نظرم 100 درصد هم ساز خوبی نمی شه چرا ؟؟حالا نوشتن نیست!!!
..........
تو خرید ساز بجای اینکه دنباله صدا باشی سعی کن دنبال ساخت وچوبش باشی. چرا؟؟؟باز حال نوشتن ندارم!
.......
چیزی که البته ببخشیدا حسابی می کنن تو پاچه طرف این حجمه که حتی اساتیدم گول فروشنده ها رو می خورن بله مثلا همون سی 70 که شما عرض کردید حجم داره ولی چه حجمی؟حجمی که طنین می ده بیرون یا...
....اگه برند بخوای من تو اون رنج قیمت مدل اول آرانخوز و سی 1 الحمرا رو بهت پیشنهاد می کنم نخ سوزن! برای سبک پاپ فلامینکو(آرمیک و اردشیر) بهت پیشنهاد می کنم c1
البته اون دوستمون هم برند ها خوبی رو پیشنهاد کردن
ولی چه اونایی که من گفتم چه اونایی که دوستمو.ن گفت هیچ کدوم مشخص نیست فقط باید بری از نزدیک تست کنی
....
اگه اطلاعات کاملتری خواستی بهم زنگ بزن تا بهت بگم چون باور کن حال نوشتن اصلا ندارم....
شاد باشی.......

Mohammad_ngml
Wednesday 17 August 2011, 06:59 PM
پیک آپ رو بیخیال به جاش یه میکروفون خوب بخر و تو حموم کاراتو ضبط کنی بهتر جواب میده.. کاتووی هم به دردت میخوره ولی اگه میخوای 300 پول بدی به نظرم همین c70 رو نگه دار.. بعدا متوجه میشی که فرقی با هم ندارن.. امروز c40 رو قیمت زدم 135 تومن.. باورم نمیشه.. ولی پول جمع کن حداقل یه 200 بذار روش و بعد برو بیرون اینقدر گیتار تست کن که گیتار مورد نظرتو پیدا کنی.. حتی اگه مارک گیتاری که نظرتو جلب کرده گوگوری مگوری باشه.. مهم صداست.. همه ی گیتارای یه مدل از یه برند که مثل هم نیستن.. یکی اکشنش پایینه یکی بالاست.. تو باید تست کنی.. پیکاپ رو بیخیال

Terminator44
Wednesday 17 August 2011, 07:51 PM
ممنون از همه دوستان

پیک آپ رو بیخیال به جاش یه میکروفون خوب بخر و تو حموم کاراتو ضبط کنی بهتر جواب میده.. کاتووی هم به دردت میخوره ولی اگه میخوای 300 پول بدی به نظرم همین c70 رو نگه دار.. بعدا متوجه میشی که فرقی با هم ندارن.. امروز c40 رو قیمت زدم 135 تومن.. باورم نمیشه.. ولی پول جمع کن حداقل یه 200 بذار روش و بعد برو بیرون اینقدر گیتار تست کن که گیتار مورد نظرتو پیدا کنی.. حتی اگه مارک گیتاری که نظرتو جلب کرده گوگوری مگوری باشه.. مهم صداست.. همه ی گیتارای یه مدل از یه برند که مثل هم نیستن.. یکی اکشنش پایینه یکی بالاست.. تو باید تست کنی.. پیکاپ رو بیخیال

c40 رو 135 میدن؟؟؟؟؟؟؟ عجب!!! نمی دونستم اینقدر گرون شده. دوست عزیز نهایت بودجه من واسه گیتار که بخوام جمع و جور کنم 450 تا 500 تومنه؛ اونم به زور. نه که پول دستم نیست؛ بودجه هست ولی نیازی نمی بینم. به نظر همین هم زیاده. اگه میشه یه خورده بیشتر راجب میکروفون توضیح بدید. چطوریه ساختارش؟؟

amante
Wednesday 17 August 2011, 07:54 PM
اولا خب داریم تو ایران زندگی میکنیم میگن چوبش اینه و اونه اما شما از من بشنو و از اونا باور نکن طرف با چوب درخت سرو باباش درست میکنه سازارو.واسه همین میگم نمیشه به سازای زیر 600,700 اطمینان کرد.البته میتونی بری اینقدر امتحان کنی تا بالاخره یکی صدای گیار ازش در بیاد نه طبل و دوهل.سازی سازه که یا دست ساخت یه ادم مطمئن (تو ایران نداریم) باشه یعنی هر جا غیر ازایران.یا سازی که از یکی از برندای معروف مثل یاماها و اریا و ... باشه. اگه بتونی آشنایی گیر بیاری که از خارج از کشور برات بتونه یه اریا بگیره عالیه.صداش برای پاپ و ریتم و اینا معرکس. البته من یه دوس داشتم که با گیتار فلامنکو پاپ میزد:21:,هرچی از قشنگیی که میداد بگم کمه.البته شاید بمن زیاد حال میداد.چون از صدای خشن خوشم میاد یکم.اما پیشنهاد من همینه پول جمع کنو یه دست ساز اسپانیایی بگیر یا بده برات یکی از خارج بیاره.همین

Mohammad_ngml
Wednesday 17 August 2011, 09:00 PM
بله گرونه دیگه.. تخته دولا 135 تومن.. در مورد ساختار میکروفون توضیح بدم؟ راستش من که میکروفون حرفه ای ندارم.. ولی چون شما میخوای از آمپ استفاده کنی گویا یا میخوای کار ضبط کنی.. میکروفون برای این کار بهتره.. صدای جالبی از پیکاپ در نمیاد.. وگرنه اینهمه اجراهای نوازنده های معروف.. چرا کسی از پیکاپ استفاده نمیکنه.. تو همین سایت هم اساتید هستن میتونن در مورد انتخاب میکروفون و شرایط ضبط و فضای اکوستیک و ... برات توضیح بدن.. و اینکه شما با یه قیمتی که تو ذهنته فردا برو بیرون همه جا رو بگرد گیتار تست کن.. اونوقت اگه از صدای گیتاری خوشت بیاد خود به خود پولش جور میشه.. فقط مواظب باش گیتار سالم باشه..

Terminator44
Thursday 18 August 2011, 12:09 AM
الان قيمت almansa 401 چنده؟؟
راستي بين آلمانزاها cutaway خوب هم پيدا ميشه؟؟؟

fatima77
Thursday 18 August 2011, 01:58 PM
حسین جونم این گیتاره به نظرت مخصوصه دعوا کردنه یا نه؟:D
You can see links before reply

Terminator44
Thursday 18 August 2011, 03:26 PM
حسین جونم این گیتاره به نظرت مخصوصه دعوا کردنه یا نه؟:D

عجب چیزیه این!!! مدل کاملش همراه با قیمتش رو اگه بگی ممنون میشم....

fatima77
Thursday 18 August 2011, 03:47 PM
عجب چیزیه این!!! مدل کاملش همراه با قیمتش رو اگه بگی ممنون میشم....

modelesho ke neveshte yani dide mishe 340 chub puleshe :26:

oyama
Thursday 18 August 2011, 04:00 PM
چیز ردیفیه من که خوشم اومد فکر کنم حداقل 380 باشه اشتباه نمی کنی؟؟؟ فکر کنم این یه شرکت تکه زیاد تولید نمی کنه؟؟؟
نمی فروشی؟؟؟؟؟نو؟؟؟؟؟؟

fatima77
Thursday 18 August 2011, 04:08 PM
چیز ردیفیه من که خوشم اومد فکر کنم حداقل 380 باشه اشتباه نمی کنی؟؟؟ فکر کنم این یه شرکت تکه زیاد تولید نمی کنه؟؟؟
نمی فروشی؟؟؟؟؟نو؟؟؟؟؟؟
na 340 gereftam:10: Damet Gar mikhastam befrushamesh mikhariii???
mikham ye Gitura arzun tar bekharam

Mohammad_ngml
Thursday 18 August 2011, 06:54 PM
چه جالب.. از رو قیافه؟ نمونه صدا بذارید.. گیتار از این خوشکل تر اینقدر هست که صدای هویج میده..

Terminator44
Thursday 18 August 2011, 08:48 PM
عجب چیزیه. من که خیلی پسندیدم. اگه میفروشی که میخرم. اگه نه میرم نوش رو تست میکنم. سیمش رو عوض کردی؟؟ سیم خودش چطور بود؟؟

amante
Thursday 18 August 2011, 08:52 PM
عجب چیزیه. من که خیلی پسندیدم. اگه میفروشی که میخرم. اگه نه میرم نوش رو تست میکنم. سیمش رو عوض کردی؟؟ سیم خودش چطور بود؟؟

ای اقا توام جو میگرتتا.داداش من" کات اوی" اونم 340؟!!!! میخوای من چندتا برند بذارم که هیچکدوم زیر 900 نیس کات اوی هاش؟ تازه از ساختای خوبش که بالای 1900$ چیزی نمیگم.نمیدونم هرجور دلته داش

Terminator44
Thursday 18 August 2011, 10:53 PM
ای اقا توام جو میگرتتا.داداش من" کات اوی" اونم 340؟!!!! میخوای من چندتا برند بذارم که هیچکدوم زیر 900 نیس کات اوی هاش؟ تازه از ساختای خوبش که بالای 1900$ چیزی نمیگم.نمیدونم هرجور دلته داش

تقریبا با راهنمایی های دوستان حساب کار دستم اومد...
مرسی

fatima77
Friday 19 August 2011, 01:29 AM

Are, Are avaz kardam ye sime amrikaiii malas andakhtam Sime khodesho daram vali moghekharid sedash9o dar avordam bad sime khodamo endakhtam:10:

Terminator44
Saturday 20 August 2011, 11:46 AM
دوستان قیمت های این سایت واقعی هست دیگه ؟؟

در ضمن مگه گیتارهای تو صفحه زیر چه خصوصیتی دارن که اینقدر گرونن؟؟

Terminator44
Sunday 21 August 2011, 12:15 PM
ممنون میشم راهنمایی کنید...