PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود به هنرهای زیبا (درخواست توضیحات)

Redone
Tuesday 16 August 2011, 06:43 PM
سلام

دوستان عزیز و محترم، با توجه به اینکه پردیس هنرهای زیبا، ظرفیت پایینی داره، خواهش میکنم

کاملترین اطلاعاتتون رو بهم بدید!

اول معرفی خودم

من متاسفانه تجربی خوندم و تصمیم گرفتم توی دانشگاه موسیقی بخونم
فعلا توی خرم آباد زندگی میکنم، ولی قصد داره واسه بهتر شدن برم یا تهران یا اصفهان
سازیم که انتخاب کردم گیتاره :redguitar: (کلاسیک) و اینکه تازه کارم ، خیر سرمم یه سال پشت کنکور موندم

حالا چیزی که من از کسایی که واردن میخوام:

1- اینکه ظرفیت دقیقا چند نفره؟ (من دیدم توی دفترچه 6 تا مرد)
2- تا چه رتبه ای احتمال قبولی خیلی بالاست؟ (با توجه به هیئت که خیلیا رو از قسمت عملی رد میکنن)
3- چه کتاب هایی رو واسه کنکور مطالعه کنم؟
4- واسه کنکور 1392 (یعنی دو سال دیگه) میتونم چه عملی چه تئوری خودم رو آماده کنم؟
5- روزی چند ساعت گیتار کار کنم کافیه؟ (جوری که جلوی خوندن درسای تئوری رو نگیره)
6- چه دانشگاه های دیگه ایم هست که موسیقی جهانی رو داشته باشه؟
7- خواهش میکنم هرچی میدونید که کمکم میکنه بگین

فعلا همینا بود

ممنون
رضــــا

BaBak_ParSian
Tuesday 16 August 2011, 07:30 PM
درود - دوست عزیز دانشگاه موسیقی شیراز واحد ملاصدرا هم سطح بسیار خوبی داره ! موقعیت خوبی در ایران برخوردار ااست و حتی در جهان که البته بیشتر در مورد سازهای ایرانی فکر کنم خوب باشه اگه بخواهی واسه این سوالاتت از این دانشگاه اقدام کن از دانشجویانش سوال کن .

Redone
Tuesday 16 August 2011, 08:20 PM
دقیقا چیزیو که میخواستم نگفتی، من فکر میکنم سطحش مسلما خوبه، چون تعداد دانشکده ها کمه، سطح به طور قطع بالاست

BaBak_ParSian
Tuesday 16 August 2011, 11:50 PM
دقیقا چیزیو که میخواستم نگفتی، من فکر میکنم سطحش مسلما خوبه، چون تعداد دانشکده ها کمه، سطح به طور قطع بالاست
درود - خب دوست عزیز چه چی می خواهید ؟ بعد ببینید شما در این دانشگاه موسیقی مقطع کاردانی در رشته سازهای جهانی که در تهران است میتوانید تحصیل کنید که شرایطش زیاد گیر نیست ولی یه تحقیقی کنید .

Redone
Wednesday 17 August 2011, 12:03 AM
مرسی می پرسم، ولی اگه کسی دقیقا جواب 7 سوالیو که بالا نوشتم میدونه بهم کمک کنه

BaBak_ParSian
Wednesday 17 August 2011, 12:15 AM
مرسی می پرسم، ولی اگه کسی دقیقا جواب 7 سوالیو که بالا نوشتم میدونه بهم کمک کنه
درود - دوست عزیز بنده هم حواب کلی به 7 تا سوال شما دادم ! شما به دنبال اصل بروید بهتر از اینکه فرعی بروید .

Redone
Wednesday 17 August 2011, 01:54 AM
از لطف شما متشکرم،

ولی چیزیو که خواستم نگفتید، مثلا، چند ساعت توی روز کار کنم! و...

فقط راجع به ظرفیت گفتینو و از یه دانشجو سوال پرسیدن! (من اگه تا اون حد دانشگاه پیش رفتم بعد راجع به اونام میپرسم)

ممنون
رضــــا

M_T
Wednesday 17 August 2011, 01:25 PM
سلام آقا رضا

شما کلاس گیتار نمیری؟
اگه میری باید استادت جواب سوالات رو بدونه.

Redone
Wednesday 17 August 2011, 08:50 PM
چرا میرم

والا پشیمون شدم که تاپیک زدم

نه تنها جواب نگرفتم بدهکارم شدم انگار

M_T
Wednesday 17 August 2011, 08:58 PM
چرا میرم

والا پشیمون شدم که تاپیک زدم

نه تنها جواب نگرفتم بدهکارم شدم انگار

نترس بابا جون. پشیمونی نداره. بحث طلب و بدهی هم نیست.

آخه یه سوالاتی می کنه مثلا میگی باید چند ساعت در روز کار کنم؟
خب بهترین جواب رو به این سوال استادت می تونه بده.

Redone
Thursday 18 August 2011, 01:42 AM
گویا دوستان سوالات دیگه رو نمیبینید!

M_T
Thursday 18 August 2011, 09:15 AM
گویا دوستان سوالات دیگه رو نمیبینید!

داغ نکن رفیق!
مطمئن باش من یکی اگه جواب سوالات رو می دونستم همون اول بهت می گفتم. و الا خوب هم می بینم.

kamyar_mir
Saturday 20 August 2011, 06:04 AM
جوابها همش رو نميدونم دانشگاه هنر و تهران وسوره وهنرستان عالي كه بيخيال آخري شي بهتره جون خيلي سخته .
واسه گيتار زدن ساعت نميشه گفت بايد برسوني خودت به سطح خيلي بالايي كه تو عملي رو هوا بلندت كنن تو تو 2 سال ميرسي اگه كار كني كنكورت خيلي مهمه بايد عالي بدي كه رتبه لازم رو بياري شدنش ميشه اگه راهت درست انتخاب كني وسيله هاشو فراهم كني من دانشجوي مهندسي صنايعم 3 سال ديگه درسم تمومه سلفز و پيانو هارموني كنترپوان و... شروع كردم اگه درست كار كنم, ميخوام فوق ليسانسش رو برم ليسانس رو نخونم از بچه هاي هنرستان موسيقي كمك بگير تكنيكت رو بالا ببر رو همه چي كار كن ,دانشت رو زياد كن فعلا گيتارت رو ادامه بده تئوريت رو قوي كن به نظر من يه ساز كبه اي تمبك يا دف رو برو 6 ماه با ريتم آشنا شي بعد برو سلفژ پيانو كتاب بير رو بزن هارموني و كنتر پواه رو كار كن ...
زياد ديدم رفتن اما به كم اكتفا نكن بچه هاي هنرستان خودت رو مقايسه كن دفترچه موسيقي امسالم بگير سوالاش رو ببين
همه اينا با اين شرط كه گيتار رت رو عالي كن اينو بدون نه از بچگي كار كردي و نه هنرستان درش رو خوندي پس راهت خيلي سخته و بايد تو 2 سال همه اينارو با پشتكار و درست كار كردن جبرانكني
اين فايل سيلابل استاندارده واسه گيتار كلاسيك تا سطح 6 7 بايد بالا بياي دوست من با اجراي "تم وارياسون هندل و ان لاس تريگالس و 2 قطعه ديگه" دانشگاه اشتوتگارت قبول شد فقط بدون زدن يه قطعه مهم نيست همه چي با هم مهمه بايد به گريد هاي قبلي تسلط داشته باشي اينم آدرس فايل
You can see links before reply
از كليپ هاي جان ويليامز,جولين بريم مثل يه كلاس استفاده كن
با يه استاد خوب كار كن
lمنابع رو الن ندارم ميگم بعدا

Redone
Saturday 20 August 2011, 06:24 PM
ممنون دوست عزیز

تمبک کار کردم... که این خودش به دردم میخوره...

بازم ممنونم به خاطر توصیه هات، استاد گیتارم که گفت 1/5 ساله میرسونمت. استاد خوبیه...

به نظرتون تئوری موسیقی پرویز منصوری رو بخونم یا پورتراب؟
سازشناسی پرویز منصوری اکتفا میکنه؟

ممنون
رضــــا

mostafaAX
Sunday 11 March 2012, 11:09 PM
ممنون دوست عزیز

تمبک کار کردم... که این خودش به دردم میخوره...

بازم ممنونم به خاطر توصیه هات، استاد گیتارم که گفت 1/5 ساله میرسونمت. استاد خوبیه...

به نظرتون تئوری موسیقی پرویز منصوری رو بخونم یا پورتراب؟
سازشناسی پرویز منصوری اکتفا میکنه؟

ممنون
رضــــا

سلام به همگی
دوست زیز شام دوتاشو بخون چون توی کنکور از دوتاش سوال میاد
تاریخ موسیقی هم حتما بخون
به نظره من 4 ساعت عملی کافیه حتما جواب میکیری
برای امتحان عملی تا رتبه 4 هزار هم دیدم مجاز شدند ولی برای عملی باید به خودت سختی بدی تا بتونی این مرحله رو بگزرونی
در ضمن ریتم خونی و سلفژ هم حتما یاد بگیر
ساز های ضربی هم بدرد وارد شدن به دانشگاه نمیخوره

دانگاه هنر و دانشگاه تهران در کل حدود 12 تا پسر میگیره
ولی ساز ایرانی حدود 180تا به اضافه دانشگاه های غیر انتفاعی شیراز

موفق باشی:21ox66r: