PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : dvd اموزش تصویری تکنیکهای گیتار الکتریک و اموزش گام به گام اهنگ به صورت تصویری

parsasalehi38
Friday 19 August 2011, 11:00 PM
درود...
هدف من از این تاپیک استفاده بقیه دوستان از اموزشهای تصویری برای سازشون هست....

من چند تایی دیویدی تصویری اموزش تکنیکی و اموزش اجرای اهنگ از گروههایی مثل METALLICA,PINKFLOYD از کمپانی licklibrary دارم و استفاده میکنم که توی پسشرفت تکنیک و نوازندگیم خیلی مفید بوده...

من چندتایی از نمونه کارهارو اگر مایل باشید براتون اپلود میکنم نظر بدید....

Honey_Shababi
Saturday 20 August 2011, 09:33 AM
دستت درد نكنه.فقط لطفا لينك مستقيم باشه.ممنون.

amir666
Saturday 20 August 2011, 12:15 PM
به نظر من هم در حال حاضر بهترین اموزش تصویری گیتار الان تو دنیا همین دی وی دی های lick libirary هستش.

فقط باید اینترنت پر سرعت با ترافیک بالا واسه دانلودش داشته باشید یا کسی واستون این کارو بکنه.

guitarbass1
Saturday 20 August 2011, 02:51 PM
شما با لینک مستقیم اگه امکان هست اپلود کن ما هرجوری شده دانلود میکنیم

armageddon_st
Sunday 21 August 2011, 09:34 AM
سلام
خوبي

منم لينك مستقيم:22:

شادباشي:bc
فعلا

Peram.
Sunday 21 August 2011, 01:22 PM
درود
اگه این کار رو کنی که خیلی کمک کردی
به نظر من بهترین گزینه برای آپلود کردن توی Mediafire هست
ممنون.

parsasalehi38
Sunday 21 August 2011, 03:07 PM
درود...
من تاحالا تونستم حدود 20 تایی دیویدی از این کمپانی بخرم که 4 تا از اونها فقط اموزش اهنگ از متالیکا و پینک فلوید هست( گروههای دیگه هم ممکنه برسه به دستم)..... حالا اینکه من چی اپلود کنم که بشه راحت دانلود کرد و بتونه یک مبحث و کامل اموزش بده و توی چه سطحی باشه خودش قضییه ای میشه! ..... نظر من اینه که تیکه های کوچیکیو از هر قسمت و از هر دیویدی براتون بزارم که اشنا بشید اگه دیدید واقا به کارتون میاد میشه خود دیویدیهارو مستقیم به دستتون برسونم....

نظرتون چیه؟ کسی نظر دیگه ای داره ؟ قسمت خاصی مد نظده ؟

Peram.
Monday 22 August 2011, 12:28 AM
درود
دوست عزیز اسم دی وی دی ها رو اینجا بنویس یه جستجویی توی اینترنت میکنم ببینم چه جوریه هر کدوم رو خواستم
بهت میگم اگه بتونی با پست برام ارسال کنی که عالیه ، هزینه هاش هم هر چقدر بشه باپیام خصوصی باهات هماهنگ میکنم شماره حساب بده میرزم به حسابت ، اگر هم تهران هستی بگو یه جایی بیام ازت بگیرم
ممنون.

parsasalehi38
Monday 22 August 2011, 12:40 PM
درود..
چشم دوست عزیز.... من یک لیستی از دیویدیها با خصوصیاتش اماده میکنم میزارم برایتون...
توی خود سایت licklibrary.com میتونید ببینید دیویدیهارو....توی YOUTUBE هم قسمتهاییش پیدا میشه...بازهم اگه جزییات بیشتر خواستید من قسمتی از هر DVD که خواستید اپلود میکنم....

m0hsen
Monday 22 August 2011, 12:46 PM
ba yekam jostejoo tu internet mitunin site hayi peyda konid ke hame amuzesh haye lick library ro be surate rayegan vase download gozashtan.....

parsasalehi38
Monday 22 August 2011, 02:15 PM
ba yekam jostejoo tu internet mitunin site hayi peyda konid ke hame amuzesh haye lick library ro be surate rayegan vase download gozashtan.....

درود...
اگه میشه راهنمایی کن اسم سایتهارو هم بزار برامون دیگه ما هم نریم دنبال دیویدیاش....مرسی

Peram.
Monday 22 August 2011, 02:30 PM
درود..
چشم دوست عزیز.... من یک لیستی از دیویدیها با خصوصیاتش اماده میکنم میزارم برایتون...
توی خود سایت licklibrary.com میتونید ببینید دیویدیهارو....توی YOUTUBE هم قسمتهاییش پیدا میشه...بازهم اگه جزییات بیشتر خواستید من قسمتی از هر DVD که خواستید اپلود میکنم....

لیست یا اسمشونو بزاری کافیه دیگه نمیخواد زحمت آپلود کردن رو بکشی ، ممنون.

midnight 1
Monday 22 August 2011, 02:34 PM
یه سایت فارسی هست که تمام آموزشهای lick library رو میفروشه کسی خواست بگه واسش ادرسو بفرستم.

amir666
Monday 22 August 2011, 02:46 PM
امیدوارم که به صورت کامل دانلود کنید اخه بعضی جاها سرو تهشو میزنن و با کیفیت پایین رایت می کنن.من خودم یک بار گول اینجور سایتارو خوردم.

نتیجه ای که گرفتم اینکه یکی از دوستم با سرعت بالا و ترافیک نا محدود .من لینک براش می فرستم اونهم دانلود می کنه هزینه هر گیگ دانلود هم ازم 1.500 تومان میگیره.

دی وی دی را کامل بدون هیچ نقصی در اختیارم میزاره شما هم همین کارو بکنید

rezaranjbaraan
Monday 22 August 2011, 02:49 PM
دوسه تا لیک لایبرری دیدم و باید اعتراف کنم نه تنها اصلا جالب نبود بلکه به هیچ وجه هم واقعی نبود...
ببینید وقتی یکی رو الگو قرار میدیم فقط که زدن نتها و کاور کردن کارهاش نیس که باید انجام بدیم سوای تاثیر پذیری فکری به نظر من بهتره استایلمون هم شبیه الگومون باشه وگرنه زدن کارهای هر شخصی بدون قرار گیری در استایلش خیلی سخت میشه لیک لایبرری اصلا این موضوع رو در نظر نگرفته اون پسر کچله اسمش یادم نیس واقعا استایل مالمستین یا بلکمورو نداره میاد میشینه آموزش میده....
به هر حال اگه آموزشهای بهتری میخاین میتونین از یوتیوب آموزشهای هر نوازنده رو دانلود کنید خیلی بهتر هستش....

midnight 1
Monday 22 August 2011, 02:50 PM
امیدوارم که به صورت کامل دانلود کنید اخه بعضی جاها سرو تهشو میزنن و با کیفیت پایین رایت می کنن.من خودم یک بار گول اینجور سایتارو خوردم.

نتیجه ای که گرفتم اینکه یکی از دوستم با سرعت بالا و ترافیک نا محدود .من لینک براش می فرستم اونهم دانلود می کنه هزینه هر گیگ دانلود هم ازم 1.500 تومان میگیره.

دی وی دی را کامل بدون هیچ نقصی در اختیارم میزاره شما هم همین کارو بکنید
نه این سایت مشکلی نداره من بارها ازش خرید کردم...dvd ها منو اصلی هستن با کیفیت فوقالعاده خوب....

midnight 1
Monday 22 August 2011, 02:57 PM
اگه زبانتون خوبه منم پیشنهاد میکنم dvd هایی که خوده نوازنده های به نام آموزش دادن رو بگیرین مثل satch zone که ستریانی خودش آموزش میده.

randy_rhoads
Monday 22 August 2011, 04:33 PM
البته من كسي رو ميشناسم كه نه تنها lick library بلكه بسياري از متد ها رو داره.................كه البته من هم خودم ازش خريد ميكنم...........................حالا اگه كسي خواست بگه تا پيام خصوصي كنم.................

amir666
Monday 22 August 2011, 04:51 PM
دوسه تا لیک لایبرری دیدم و باید اعتراف کنم نه تنها اصلا جالب نبود بلکه به هیچ وجه هم واقعی نبود...
ببینید وقتی یکی رو الگو قرار میدیم فقط که زدن نتها و کاور کردن کارهاش نیس که باید انجام بدیم سوای تاثیر پذیری فکری به نظر من بهتره استایلمون هم شبیه الگومون باشه وگرنه زدن کارهای هر شخصی بدون قرار گیری در استایلش خیلی سخت میشه لیک لایبرری اصلا این موضوع رو در نظر نگرفته اون پسر کچله اسمش یادم نیس واقعا استایل مالمستین یا بلکمورو نداره میاد میشینه آموزش میده....
به هر حال اگه آموزشهای بهتری میخاین میتونین از یوتیوب آموزشهای هر نوازنده رو دانلود کنید خیلی بهتر هستش....

موافقم ولی رضاجان ما در ایران چاره ای نداریم چون اینجا شاید در کل ایران 10 نفر هم نشن که واقعا گیتار الکتریک می فهمن اینجا این ساز را مسخره می کنن منظورم اینه که به هر اموزشی باید اینجا چنگ زد از طرفی هم اگه هم استادی پیدا بشه اینقدر گرون می گیره که ادم از کلا س رفتن پشیمون می شه ولی در کل این دی وی دی های لیک لایبری قسمتای اموزش گیتار هم داره فقط کاور کردن اهنگا نیست.

نظر من اینه که در حا حاضر چاره ای نداریم و از اینا باید یاد بگیریم.

farshidmtl
Monday 22 August 2011, 08:02 PM
به راحتی میتونین تورنتهای این دی وی دی ها رو پیدا کنید اگه هم لینک عادی میخواید یه سر به warez-bb.org بزنید یه lick library جستجو کنید.

parsasalehi38
Monday 22 August 2011, 09:23 PM
یه سایت فارسی هست که تمام آموزشهای lick library رو میفروشه کسی خواست بگه واسش ادرسو بفرستم.

اره..حتما... تاحالا خودتون خرید کردین از این سایت؟ چطور بوده؟ ممنون

parsasalehi38
Monday 22 August 2011, 09:32 PM
درود...
به نظر منم بهترین راه اموزش دیدن الکتریک توی ایران استفاده از همین dvd ها هست....من به شخصه فقط از این طریق تمرین میکنم دیگه و خیلی تونستم پیشرفت کنم....هرکس سایت یا شخصیو میتونه معرفی کنه که این دیویدیهارو به قیمت خوب بتونه تهیه کنه حتما معرفی کنه....من هم لیست دیویدیهایی که تاحالا تونستم گیر بیارمو مینویسم اگر کسی خواست میتونم خیلی مناسب با کیفیت اوریجینالش پست کنم واسش...ممنون....

parsasalehi38
Monday 22 August 2011, 09:33 PM
LEARN TO PLAY METTALICA :
DISC1: master of puppets, one.
DISC2: the day that never comes,nothing else matters,until it sleeps.

LEARN TO PLAY PINKFLOYD:
DISC1: shine on you crazy diamond,comfortably numb
DISC2 : money,another brick in the wall, wish you were here.

KILLER GUITAR.

AEROBIC BEGIINER.

AEROBIC ADVANCED.

TECHNIQUES - SCALE SHAPES.

ALTERNATIVE PICK : ( WITH BEGINER,INTERMADIATE,ADVANCED SONGS)

DANNY GILL'S ROCK GUITAR IN 6 WEEKS + 6backing tracks)

m0hsen
Wednesday 24 August 2011, 07:15 PM
bache ha tu site You can see links before reply mitunin aksare in amuzesha ro peydda konin.....

parsasalehi38
Wednesday 24 August 2011, 11:17 PM
درود..
حجم وحشتناکی داره! کل ترافیک و باید گذاشت واسه دانلود دو سه تا متد! نمیصرفه اصلا....کسی سایتی نمیشناسه که بشه خرید کرد ازش و پست کنه؟

randy_rhoads
Wednesday 24 August 2011, 11:23 PM
من دوستم حدود 90%اينا رو داره حالا اگه خواست كسي بگه تو پيام خصوصي........

rezaranjbaraan
Thursday 25 August 2011, 10:17 AM
درود..
حجم وحشتناکی داره! کل ترافیک و باید گذاشت واسه دانلود دو سه تا متد! نمیصرفه اصلا....کسی سایتی نمیشناسه که بشه خرید کرد ازش و پست کنه؟

مطمئنی نمیصرفه....؟
ای کاش یکی از روزگار من وقتی متدو آرشیو جمع میکردم فیلم میگرفت الانم چنتا دارم بگو چی میخای شاید داشتم برات مدیافایر گزاشتم:10:

amir666
Thursday 25 August 2011, 10:20 AM
سایت You can see links before reply در هر زمینه اموزش داره حتی تمام مجلهای گیتار تکنیک هم داره من ازش خیلی دانلود کردم سایت عالیه فقط باید عضوش بشی.

به نظر من اگه کسی یا دوستتون بتونه براتون دانلود کنه بهتره چون فایل اصلیشو دارید زمانی cd اموزش گم شد یا کثیف شد من خودم اینجوری می کنم دانلود کردن این چیزا خیلی بهتر از کل چیزای دیگه هست که در روز الکی دانلود می کنید خیلی ارزشمنده

rezaranjbaraan
Thursday 25 August 2011, 10:27 AM
درود...
به نظر منم بهترین راه اموزش دیدن الکتریک توی ایران استفاده از همین dvd ها هست....من به شخصه فقط از این طریق تمرین میکنم دیگه و خیلی تونستم پیشرفت کنم....هرکس سایت یا شخصیو میتونه معرفی کنه که این دیویدیهارو به قیمت خوب بتونه تهیه کنه حتما معرفی کنه....من هم لیست دیویدیهایی که تاحالا تونستم گیر بیارمو مینویسم اگر کسی خواست میتونم خیلی مناسب با کیفیت اوریجینالش پست کنم واسش...ممنون....

من کلی متدو ارشیو حداقل 20 تا آموزش کامل تصویری مثه دوتا سری کامل از استیو وای یه سری رومئو چهار سری از چهار دوره مختلف از مالمستین پال گیلبرت جیسون بکرو فریدمنو حتی چنتا آموزش ناقص از گیلمورو هرمان لی و خلاصه همه و همه کارای که کامل بودن رو با متد pdf چیزی در حدود 5 تا dvd رو من توی وبلاگ شخصیم گزاشتم واسه فروش اما چه فروشی...؟
شما فقط هزینه پست و هزینه dvd هارو میپرداختید...
و این کارم فقط برای کمک به دوستان برای رشد نوازندگی در این خراب شده بود اما دوستان با من چه کردند...؟
همین شد که الان به هیچ وجه دوست ندارم کسی رو کمک یا راهنمایی کنم ادرس .بلاگم هم همه دارن...:40:

randy_rhoads
Thursday 25 August 2011, 10:59 AM
من ليست متد ها رو از دوستم گرفتم تعدادش خيلي زياده واسه همين تو صفحه تاپيك نميشه گذاشت................ايميل كردنش خيلي راحتره.........فكر ميكنم چيزي در حدود 200تامتد باشه.................

parsasalehi38
Thursday 25 August 2011, 12:14 PM
مطمئنی نمیصرفه....؟
ای کاش یکی از روزگار من وقتی متدو آرشیو جمع میکردم فیلم میگرفت الانم چنتا دارم بگو چی میخای شاید داشتم برات مدیافایر گزاشتم:10:

جناب منظورم از نصرفیدن اینه که با این سرعت و حجم محدود اینترنت نمیخوام این حجمای سنگین و دانلود کنم...میخوام مستقیم خرید کنم پست بشه واسم....

parsasalehi38
Thursday 25 August 2011, 12:19 PM
من کلی متدو ارشیو حداقل 20 تا آموزش کامل تصویری مثه دوتا سری کامل از استیو وای یه سری رومئو چهار سری از چهار دوره مختلف از مالمستین پال گیلبرت جیسون بکرو فریدمنو حتی چنتا آموزش ناقص از گیلمورو هرمان لی و خلاصه همه و همه کارای که کامل بودن رو با متد pdf چیزی در حدود 5 تا dvd رو من توی وبلاگ شخصیم گزاشتم واسه فروش اما چه فروشی...؟
شما فقط هزینه پست و هزینه dvd هارو میپرداختید...
و این کارم فقط برای کمک به دوستان برای رشد نوازندگی در این خراب شده بود اما دوستان با من چه کردند...؟
همین شد که الان به هیچ وجه دوست ندارم کسی رو کمک یا راهنمایی کنم ادرس .بلاگم هم همه دارن...:40:

حالا چرا میزنی جناب؟ منم نخواستم که اینجا کاسبی راه بندازم که..منم چون خودم با هزار مکافات تونستم این اورجینال ای دیویدیهارو گیر بیارم و خیلی هم به دردم خورد گفتم بیام انیجا پست بزنم کسی خواست بتونه استفاده کنه...... حالا میشه بگی دوستان با شما چه کردن که دیگه نمیخوای به کسی کمک کنیو خدمات بدی؟

rezaranjbaraan
Thursday 25 August 2011, 04:23 PM
حالا چرا میزنی جناب؟ منم نخواستم که اینجا کاسبی راه بندازم که..منم چون خودم با هزار مکافات تونستم این اورجینال ای دیویدیهارو گیر بیارم و خیلی هم به دردم خورد گفتم بیام انیجا پست بزنم کسی خواست بتونه استفاده کنه...... حالا میشه بگی دوستان با شما چه کردن که دیگه نمیخوای به کسی کمک کنیو خدمات بدی؟

جناب منظورم از نصرفیدن اینه که با این سرعت و حجم محدود اینترنت نمیخوام این حجمای سنگین و دانلود کنم...میخوام مستقیم خرید کنم پست بشه واسم....

جناب خودتی....:30:

parsasalehi38
Friday 26 August 2011, 10:46 PM
جناب خودتی....:30:

ترجیح میدم سکوت کنم جناب . . .