PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند تا مشکل فنی دارم!کمک فوری

MOEIND
Sunday 28 August 2011, 03:13 PM
سلام

من چند تا مشکل دارم...

1. کاپوی کامل ( شش تا سیم )رو نمی تونم بگیرم...خواهش می کنم اگر کسی تکنیک یا قلق خاصی می دونه بهم بگه.

2.سه لا چنگ! سرعتم از دولاچنگ آلگرو بالاتر نمی ره...چیکار کنم؟

Honey_Shababi
Sunday 28 August 2011, 03:24 PM
سلام

من چند تا مشکل دارم...

1. کاپوی کامل ( شش تا سیم )رو نمی تونم بگیرم...خواهش می کنم اگر کسی تکنیک یا قلق خاصی می دونه بهم بگه.

2.سه لا چنگ! سرعتم از دولاچنگ آلگرو بالاتر نمی ره...چیکار کنم؟

سلام دوست عزيز.اينطور كه معلومه تازه شروع به يادگيري گيتار كردي.
اگه منظورت از كاپوي كامل گرفتن باره هست،قلق خاصي نداره.فقط تمرين هست و تمرين و تمرين...!
اينقدر بايد آكورد باره اي تمرين كني كه دستت عادت كنه.به نظر من براي تمرين،آكورد فا ماژور رو تمرين كن.چون اين آكورد قسمت بالاي گيتار هست و از بقيه قسمت هاي گيتار سفت تره و اگه خوب اين آكوردو تمرين كني و صدا كاملا شفاف ايجاد بشه.بقيه آكوردهاي باره اي خيلي برات راحت تر ميشه!

در مورد سوال دومت هم اول بايد با سرعت كم تمرين كني.اصلا عجله نكن.به مرور زمان و تمرين زياد سرعتت بيشتر ميشه.ميتوني از نرم افزار Guitar speed trainer هم استفاده كني.

sara_rain10
Sunday 28 August 2011, 07:50 PM
اگه کسی از دوستان تصویر صحیح قرار گرفتن و تا حدودی حرکت دست رو پیانو رو داره ممنون میشم اینجا ضمیمه کنه.

MOEIND
Sunday 28 August 2011, 09:30 PM
سلام دوست عزيز.اينطور كه معلومه تازه شروع به يادگيري گيتار كردي.
اگه منظورت از كاپوي كامل گرفتن باره هست،قلق خاصي نداره.فقط تمرين هست و تمرين و تمرين...!
اينقدر بايد آكورد باره اي تمرين كني كه دستت عادت كنه.به نظر من براي تمرين،آكورد فا ماژور رو تمرين كن.چون اين آكورد قسمت بالاي گيتار هست و از بقيه قسمت هاي گيتار سفت تره و اگه خوب اين آكوردو تمرين كني و صدا كاملا شفاف ايجاد بشه.بقيه آكوردهاي باره اي خيلي برات راحت تر ميشه!

در مورد سوال دومت هم اول بايد با سرعت كم تمرين كني.اصلا عجله نكن.به مرور زمان و تمرين زياد سرعتت بيشتر ميشه.ميتوني از نرم افزار Guitar speed trainer هم استفاده كني.

سلام

نه بابا! 4 ساله گیتار می زنم...فقط تو همین دو مورد مشکل دارم.
اینم یکی از نمونه کارامه:
You can see links before reply

Honey_Shababi
Sunday 28 August 2011, 09:44 PM
يعني 4 ساله گيتار ميزني ولي نميتوني آكوردهاي باره اي رو بزني؟!!عجيبه!يعني فقط تكنوازي كار كردي؟!

يا شايد اصولي كار نكردي!
متاسفانه نمونه كارتو نتونستم دانلود كنم.لينكش مشكل داره وسطاي دانلود قطع ميشه!

kamyar_mir
Monday 29 August 2011, 01:04 AM
واسه 4 سال يكم غير عادي هست سعي كن از وزن بازوت كمك بگيري وقتي باره ميگيري يكم انگشتت رو به سمت بيرون متمايل كن .كمكم نه يه هفته اي خوب ميشه . تمرين و تمرين گام و آرپژ سرعتت رو بالا ميبره همين اتود جولياني بزن

MOEIND
Monday 29 August 2011, 11:57 AM
يعني 4 ساله گيتار ميزني ولي نميتوني آكوردهاي باره اي رو بزني؟!!عجيبه!يعني فقط تكنوازي كار كردي؟!

يا شايد اصولي كار نكردي!
متاسفانه نمونه كارتو نتونستم دانلود كنم.لينكش مشكل داره وسطاي دانلود قطع ميشه!

گیر دادی ما رو بد نام کنیا!!!! اصولیم کار کردم..فقط از اونجایی که شیرازیم هر وقت می رسیدم به باره کامل حوصلم نمی شد رد می شدم:5::5::5:

آقا سرعتم پایینه نمی تونم دوباره جای دیگه آپ کنم...یه کاریش بکن!!!

MOEIND
Monday 29 August 2011, 11:59 AM
واسه 4 سال يكم غير عادي هست سعي كن از وزن بازوت كمك بگيري وقتي باره ميگيري يكم انگشتت رو به سمت بيرون متمايل كن .كمكم نه يه هفته اي خوب ميشه . تمرين و تمرين گام و آرپژ سرعتت رو بالا ميبره همين اتود جولياني بزن

آها این شد! دست درد نکنه...همچین راهنمایی می خواستم