PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوري آهنگ ميدي بسازم؟!

mahdiazizi
Thursday 1 September 2011, 12:47 AM
سلام
من ميخوام بدونم چطوري ميشه آهنگ ميدي ساخت،مثله اينها (You can see links before reply)

Mohammad_ngml
Thursday 1 September 2011, 02:33 AM
سلام.. اگه توانایی نت نویسی دارید با نرم افزار گیتار پرو میشه تا حد قابل قبولی چنین آهنگ هایی رو ساخت.. و اگر نه میشه با یک نرم افزار ساخت موسیقی الکترونیک مثل FL studio , Cubase , Reason و ... این کار رو کرد.. ولی احتمال میدم موزیک هایی که شما آدرسش رو دادی با کیبرد نواخته شدن و توسط midi controler دیجیتالیزه شدن (عجب لغتی یافتم).. البته فکر میکنم اینطور باشه روندش.. یعنی اگه با کیبرد بشه اینکار رو کرد خیلی راحتتر از نت نویسی تو Guitar Pro خواهد بود
موفق باشید

BaBak_ParSian
Thursday 1 September 2011, 04:16 AM
درود - دوست عزیز جسارت نباشه ! ولی این اهنگها شما رو به تطمیع انداخته اینطوری که نمیشه که فلان اهنگ را بشنوید بگوید میخواهم اهنگساز باشم - اگر عشق و پشتکار داشته باشید به قول حضرت مولاتا کم کم و پله پله به ان چیزی که می خواهید می رسیذ در عوضی که عجله نکنید !

mixer
Thursday 1 September 2011, 09:54 AM
والا برای من که لینک ف ی ل ت ر بود نتونستم بشنوم چه طور میدی هایی هستند . . .

ولیکن محمد عزیز تمام توضیحاتی رو که منم میخواستم بگم گفتن . متشکر از ایشان

Honey_Shababi
Thursday 1 September 2011, 10:00 AM
من الان فقط با فايل گيتار پرو ميسازم.قبلا با كيبوردم يعني ياماها 2000 ميساختم كه اصلا خوب در نميومد.

mixer
Thursday 1 September 2011, 10:04 AM
جدی یعنی کیبرد بهتر نیست ؟!!!

بابا پشیمونم نکنید من می خوام یه میدی کنترل بخرم . . . اگر به کار نمیاد بگیدا !!!!

Honey_Shababi
Thursday 1 September 2011, 10:19 AM
جدی یعنی کیبرد بهتر نیست ؟!!!

بابا پشیمونم نکنید من می خوام یه میدی کنترل بخرم . . . اگر به کار نمیاد بگیدا !!!!

چرا.منظورم ميدي كنترلر نبود.با ميدي كنترلر كه خيلي كارا ميشه كرد.

منظورم اين بود كه با كيبوردت اگه بخواي ركورد كني خوب در نمياد.چون بعضي قسمت هاش قاطي ميشه.نميدونم چطوري بهت بگم.ولي اگه با كابل ميدي به كامپيوتر وصل كني و با استفاده از اون بخواي بسازي قضيه فرق ميكنه.مي توني مستقيم با وي اس تي بنوازي و از شر صدا هاي مزخرف midi خلاص شي.