PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام نخستين طرح هاي بخش ويولن

kak_maki_new
Monday 5 September 2011, 02:44 PM
درود

همانطور كه در جريان هستيد ...قرار بود طرح هايي كه ميخوايم در بخش ويولن به انجام برسونيم رو خدمت شما عرض كنم ..و همچنين يه مشورتي با كاربراي بخش داشته باشم تا در بهبود كيفيت طرح ها و رفع نياز هاي شما بهتر عمل كنم ...

دوستان عزيز ...من يه ليست مختصر از اولين طرح ها رو در اختيارتون ميذارم ...گرچه بايد براي عملي شدن و تاييدشون مقداري صبر و حوصله داشته باشيم ..
اما ازتون تقاضا دارم كه اگه واستون ممكنه و نظري يا پيشنهادي داريد ...همينجا اعلام كنيد تا من يتونم در كارهام با تكيه بر نيازهاي شما عمل كنم

به زودي بخش ويولن اونقدر بالا ميره كه با تلسكوپ هم نشه ديدش ..

فقط به ياري خدا شما و مديران نياز داريم ...

طرح ها زياده ...من سعي ميكنم با صبر و حوصله ...اونهايي كه مهم هستن رو دونه دونه بذاارم در همين تاپيك ..
و شما نظر بديد

تو اين مدت هم خيلي ها فكر كردن كه من بيكار نشستم اما در حال تايپ و آماده سازي طرح ها بودم ...همچنين در حال آماده كردن رديف آوازي و اديت نت ها و اجرا ديگر آواز ها براي يكي از طرح ها..

همچنين تاپيك هاي قديمي رو كه بسيار از سرعت لود شدن و بارگيري اطلاعات بخش ويولن رو به خودش مشغول كرده بود پاك كردم و پست هاي قديمي و بي اساس ( مثل : ممنون ///مرسي ) و ... رو ويرايش و يا بعضي ها رو حذف كردم تا دسترسي شما به مطلب مورد نظر راحت باشه و وقتتون هم صرف مطالعه نظرات نا بجا صرف نشه ..

امــــــــــــــا...

ادامه آموزش رديف آوازهاي ايراني براي ويولن رو .با مسئولين محترم هماهنگ كردم و مسئولين تيم فني در حال آماده سازي محيطي آموزشي هستند ..
تا ادامه ايم رديف بصورت كاملا حرفه اي و با توضيحات عالي و نحوه اجرا دقيق و مشخص در يك بخش مجزا در سايت دنبال بشه و نت ها هم به بخش بانك نت منتقل ميشه و اجرا هم ضميمه ميشه..
مه به قول خشايار عزيز اولين و حرفه اي ترين آموزش مجازي در خاورميانه خواهد شد ..
كه به تدريج علاوه بر اين آموزش به آموزش متد هاي ديگه و كتاب هاي ديگه هم ميپردازيم ..

و در گام بعدي شروع به آموزش شيرين نوازي و استفاده از تكيه ها و مالش ها و نت هاي زينتي در نوازندگي ايراني خواهيم پرداخت كه صد در صد يك حركت بسيار مفيد خواهد بود ..

بعد از اين مرحله طرح بعدي آموزش تغيير گام ها در دستگاه ها و آواز هاي ايراني هستش همچنين تعريف گام ها ...نت هاي شاهد ..نت ايست و... هست كه شما به راحتي ميتونيد در اجرا ها و شناختن آواز ها و دستگاه ها ازشون استفاده كنيد ..

و چند طرح ديگه كه تا چند روز آينده در همين تاپيك خدمتون عرض ميكنم ..
چند طرح كه اصلا انتظارشو نداريد _شايد هم داشته باشيد)
موفق و پيروز باشيد

Honey_Shababi
Monday 5 September 2011, 03:01 PM
بسيار عالي نيما جان...خدا قوت...موفق باشي.

BaBak_ParSian
Monday 5 September 2011, 03:15 PM
درود , خسته نباشی ( شاد باشی )نیما جان , بنده به تلاش و کوشش شما اعتقاد دارم , یه پیشنهاد در گفته های شما که اشاره

هم کردید یه سری تکنیکها و نکات ها به صورت ایجاز و مختصر برای بالا بردن سطح نوازندگان عزیز از جمله خود

بنده باشد بنده از شما حمایت میکنم در صورتی که همیشه پر لیاقت باشید .

kak_maki_new
Monday 5 September 2011, 05:45 PM
بله حتما بابك جان ..خبر بهتر اينه كه اين تكنيكات و توضيحاتش هم قراره كاملا تصويري و مرحله به مرحله و باشه .

Honey_Shababi
Monday 5 September 2011, 06:11 PM
ديگه بهتر از اين نميشه...!

RAHA3
Monday 5 September 2011, 09:15 PM
طرح های خیلی خوبی هست پر کار و کارآمد....:41:امیدوارم با کمک دوستان آقای مسئول بتونه در اجراش موفق یشه....پس لطفا دوستان ویلونیست همت کنن
اما...
امثال من که هنوز در حد کلاس شما نیستیم فعلا دعا میکنیم برای موفقیتتون و تشکر بابت زحمات و...البته بعدا به موقع ش حتما استفاده خواهیم کرد
موفق باشید:am

Almaseaby
Monday 5 September 2011, 11:01 PM
آقا نیما واقعا ممنون.طرح های خیلی خوبیه.من که در حد شما نیستم ولی اگر احتیاج به کمکی داشتید دریغ نکنید و حتما بگید.در حد توانم باشه حتما انجام میدم.البته میدونم که خودتون به تنهایی تمام کار ها رو حریفید...
شاد و پیروز باشید...

kak_maki_new
Tuesday 6 September 2011, 10:44 AM
از همگي واسه نظراتشون ممنون ...دوستان ويولنيست كه هنوز به رديف نرسيدند هم براشون فكر هايي كردم ...
همون رديف و آوازي كه دوستان پيشرفته تر دارن نت حرفه اي ترش رو اجرا ميكنند ....همون آواز رو به صورت ويرايش ساده ترش رو ميخوام واسه دوستان تازه كار در قسمتي شروع به آموزشش كنم ...(به فكر همتون هستم..)

همچنين براي قسمت كلاسيك هم نت ها و متد هاي زيادي جمع كردم ...كه با اجراي خودم (بعضي هارو تصويري ) ميذارم تا استفاده كنيد ..
همچنين يه سري آرشه كشي مخصوص كلاسيك....استكاتو ها و آكسان ها رو توضيح ميدم ...همچنين نت هاي زينتي مخصوص كارهاي كلاسيك رو ...چون نت هاي زينتي بسيار زيبايي داره ...كه وزن ندارند ...
به زودي بخش ويولن تغييرات بزرگي رو شاهد ميشه .
فقط به ياري و استقبال شما دوستان نياز دارم ..
اميدوارم تا آخرش همراهي كنيد ...چون خيلي دوست دارم بتونم تمام عقايد خودم رو با كمك شماها به ثمر برسونم

به اميد آينده
خوش باشيد

kak_maki_new
Tuesday 6 September 2011, 11:33 AM
سلام آقا نیما...
ممنون از زحماتتون...
شما مسئول بخش ویلن کلاسیک هم هستید؟!
یا یک نفر دیگه بعداً انتخاب میشه برای این کار؟!

خواهش ميكنم...
نه عزيز ...من مسئول بخش ويولن سنتي هستم ...اما تا موقعي كه بخش كلاسيك مسئولي نداره من سعي ميكنم در حد توانم به كلاسيك كارها هم كمك كنم ...
انتخاب ميشه به اميد خدا ...اما فعلا كه شخص مورد نظر پيدا نشده ..
شايد هم شده ..ولي فعلا به من حرفي نزدند در مورد انتخاب مسئول واسه اين بخش ..
خوش باشي

RaziYeH
Tuesday 6 September 2011, 02:06 PM
از همگي واسه نظراتشون ممنون ...دوستان ويولنيست كه هنوز به رديف نرسيدند هم براشون فكر هايي كردم ...
همون رديف و آوازي كه دوستان پيشرفته تر دارن نت حرفه اي ترش رو اجرا ميكنند ....همون آواز رو به صورت ويرايش ساده ترش رو ميخوام واسه دوستان تازه كار در قسمتي شروع به آموزشش كنم ...(به فكر همتون هستم..)

همچنين براي قسمت كلاسيك هم نت ها و متد هاي زيادي جمع كردم ...كه با اجراي خودم (بعضي هارو تصويري ) ميذارم تا استفاده كنيد ..
همچنين يه سري آرشه كشي مخصوص كلاسيك....استكاتو ها و آكسان ها رو توضيح ميدم ...همچنين نت هاي زينتي مخصوص كارهاي كلاسيك رو ...چون نت هاي زينتي بسيار زيبايي داره ...كه وزن ندارند ...
به زودي بخش ويولن تغييرات بزرگي رو شاهد ميشه .
فقط به ياري و استقبال شما دوستان نياز دارم ..
اميدوارم تا آخرش همراهي كنيد ...چون خيلي دوست دارم بتونم تمام عقايد خودم رو با كمك شماها به ثمر برسونم

به اميد آينده
خوش باشيد

مرسی استاد نیما ...:21ox66r:میخواستم بگم به فکر ما هم باش دیدم بلهههههههههههههه نیما به فکره همست .. کارت درسته دستت درد نکنه من بیصبرانه منتظره کارای کلاسیکممممممممممممممممممم مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییی :41:

cerulean
Tuesday 6 September 2011, 02:56 PM
بی صبراته منتظریم
متشکریم و یا حق

kak_maki_new
Tuesday 6 September 2011, 07:27 PM
راضيه جان خوبي؟
بخدا فكر كردم ديگه نمياي تو سايت ....يعني اينهمه وقت يه پيام ميدادي ميدوني كه چقدر خوشحال ميشدم
شما ها هستيد و امثال شما ...رها ...مهرداد ...سجاد و .... كه خيلي هستند..
شما اگه پشت من نباشيد روحيه ندارم انضافا ...
من هرچه قدر تلاش ميكنم دوس دارم به هدفم برسم و به بچه هاي سايت كمك كنم ...
دوست دارم همه از من به نيكي ياد كنند ...
باور كنيد هرچي تو توانمه دارم ميذارم ...از يه طرف سيل كاري كه تو سرمه ...از يه طرف سايت ....مثلا همين جمعه تو لنگرود برنامه داريم و من تو سايت دارم فعاليت ميكنم ...
يه خورده مارو دريابيد

kak_maki_new
Wednesday 7 September 2011, 02:53 PM
درود
دوستان عزيز طرح ديگري رو خواستم خدمت اعضاي عزيز بخش ويولن معرفي كنم
قرار بر اين شده كه قسمتي راه اندازي بشه با هدف اينكه شما رو با موسيقي ايراني و نحوه تشخيص دستگاه ها و آواز ها و حتي گوشه ها آشنا كنيم...با كمك خشايار عزيز كه واقعا زحمت هاش رو نميشه هيچ جوره سپاس گفت و بقيه دست هاي پشت پرده ..

روال اين طرح به اين شكل هست كه توضيح ميدم فلان آواز از كدوم نت شروع ميشه ...به كدوم نت فرود ميكنه و كلا شاهدش كدوم نت ميشه و... به ضميمه هاي صوتي ..
و همچنين براي هر آواز آهنگي قرار ميدم كه شما براي اينكه بفهمي تو راديو دارن تو كدوم آواز اجرا ميكنه ( هر سازي رو ) يه لحظه با شعر ها (ترانه ) كه براي هر دستگاه معرفي شده وقف ميدي و سريع متوجه ميشي ..

در شمن تمام گوشه هاي هر دستگاه رو از قديم تا امروز تجزيه كرده و براتون فايل صوتي رو قرار ميديم ...
حالا من فقط قسمت ناچيزي از طرح رو گفتم ...بقيه بمونه خودتون از فوايد اين طرح مطلع ميشيد به زودي

Honey_Shababi
Wednesday 7 September 2011, 03:20 PM
ما منتظريم نيما جان...:))

RAHA3
Sunday 11 September 2011, 06:19 PM
امیدوارم تمامی طرحهای مسئول عزیز مثل آموزشی که داشتن موفق اجرا بشه
که مطمئنا همینطور خواهد شد.....

الیته همینجا یک گلایه کوچیک هم از دوستان دارم دروسی که آقا نیما گذاشته سوای اجرای زیبا ش...با کیفیت بسیار خوبی ضبط شده بود..این نشون میده که برای ما وقت زیادی صرف کرده و هم نشون از احترام او به شنونده س...اینجوری نیست که فقط یه کاری گذاشته بشه حالا با هر کیفیتی جسارتا باید بگم بعضی دوستان این کارو میکنن خیلی هم انتظار ضبط حرفه ای نیست اما انتظار این هست که کار قابل قبولی ارائه بشه ....

بگذریم....اما گلایه م..دوستان ویلونیست عزیزم اونقدر که باید و شاید از مسئول ویلون تقدیر نشده و بابت زحمتاش تشکر نشده ... با وجودیکه من هنوز در حد کلاس نیستم اما خیلی استفاده بردم و بعدها هم حتما ازش استفاده خواهم کرد و از این بابت بسیار ممنونم ....
شاید ما کمی کم لطف شدیم:106:

kak_maki_new
Sunday 11 September 2011, 07:09 PM
رها خانوم خيلي لطف داري ...ممنون

mahboube
Monday 12 September 2011, 10:07 AM
سلام نیمای عزیز بهتر از این نمیشه خیلی وقت بود به سایت نیومده بودم با اولین تاپیکی که روبه رو شدم اینجا بود واقعا ممنون خیلی خوشحال شدم و بهتر از همه اینکه شما به فکر هممون هستید امیدواریم بتونیم اونقدر پیشرفت کنیم که گوشه ای از زحماتتون را جبران کنیم . با سپاس محبوبه

kak_maki_new
Monday 12 September 2011, 05:13 PM
درود محبوبه جان خوبي ؟
آره متوجه شده بودم ..كه نيستي ..
خواهش ميكنم ...وظيفمه ...اميدوارم بتونم وظيفم رو به درستي انجام بدم ..

mahboube
Wednesday 14 September 2011, 11:58 PM
سلام ممنون از لطفتون شما خوبی ؟
من بهتون ایمان دارم امیدوارم موفق باشی ما هم در کنارتون هستیم .

saeedd70
Thursday 15 September 2011, 12:30 AM
سلام نیما جان .من تازه ویولن رو شروع کردم و فکر میکنم این بخش میتونه خیلی به یادگیری اصولی من کمک کنه ممنون از زحماتت .بگو چطوری میتونیم جبران کنیم این کار با ارزشت رو ؟

cerulean
Saturday 17 September 2011, 04:37 PM
پشتتان ایستاده ایم
یا علی

kak_maki_new
Saturday 1 October 2011, 10:18 AM
ممنون بابت نظراتتون دوستان ...همونطور كه در پست هام ذكر كردم من فقط دارم به وظيفم عمل ميكنم ...اميدوارم بتونم هرچي در تواندارم واسه اين بخش استفاده كنم ...
از شما هنرمندا و هنردوستاي عزيز هم تشكر ميكنم كه كمك ميكنيد و با نظرات و تشويق هاتون به ما اميد ميديد..
ممنون از همه
كوچيك شما..نيما

سجاد فتوح آبادي
Saturday 1 October 2011, 10:45 AM
نيما جان تورو خدا آموزش شيرين نوازي توي آوازهارو زودتر شروع كنيد...........

ahmad_viul
Sunday 2 October 2011, 11:58 AM
سلام.آقا من یه پیشنهاد دارم که اگه بشه هم خیلی ازش استقبال میشه(اولیش خودم)هم مشکل خیلیا حل میشه.اونم این که بک بار واسهی همیشه بیایل این مثله ی انتخاب بهترین ویلن که شامل سوالایی مثل:بهترین چوب کدوم چوبه یا هافنر بخریم یا ایرانی یا هرچیز دیگه و هرچیزی که راجع به خرید ولن هست یکجا جمع بشه و مردم بدونن که چی کا کنن.پول کجا خرج کنن... هرکی موافق دستشو ببره بالا D:ِ

ahmad_viul
Sunday 2 October 2011, 12:00 PM
اصلا یه کار دیگه یه نظر سنجی راجع به موظوعات.هااا؟این نظر منو به نظر سنجس بذاریم یا هر موضوع دیگه رو

kak_maki_new
Sunday 2 October 2011, 07:00 PM
سلام.آقا من یه پیشنهاد دارم که اگه بشه هم خیلی ازش استقبال میشه(اولیش خودم)هم مشکل خیلیا حل میشه.اونم این که بک بار واسهی همیشه بیایل این مثله ی انتخاب بهترین ویلن که شامل سوالایی مثل:بهترین چوب کدوم چوبه یا هافنر بخریم یا ایرانی یا هرچیز دیگه و هرچیزی که راجع به خرید ولن هست یکجا جمع بشه و مردم بدونن که چی کا کنن.پول کجا خرج کنن... هرکی موافق دستشو ببره بالا D:ِ

درود ..ممنون بابت پيشنهادت دوست عزيز...يه موضوعي رو مد نظر نگرفتيد شما ...خريد ويولن سليقه اي هست ...من نميتونم بگم چون مثلا يه ويولن ايراني از چوب مثلا افرا اروپايي استفاده كرده و همچنين يه سازنده مثل پازولد هم از همين چوب ...چون اون آقاي پازولد معروف تر هست شما برو اون ساز رو بخر ...سازها مثل بچه هاي يه انسان ميمونند كه اول فرزند همون سازندست...هر بچه يه خصوصياتي داره ...هر ساز هم يه خصوصيات و رنج صدايي ...بايد ساز رو تو دستت بگيري تا ببيني از صداش خوشت مياد و ارضا ميشي يا نه...

مارك هاي خوب هافنر يعني چيني نباشه ...از 900 شروع ميشه ...تا حدود 15 ميليون هم هست تو ايران ...
سازهاي پازولد هم همچنين...
سازهاي ايراني هم واسه آقايان ضيايي ، فاضل محمدي (كه يه ساز خودم واسه ايشونه) معمولا بهتر جواب دادن و صداي زيبا و طنين دلنشين دارند ..
ساز هاي كلاسيك يكي از خوبي هاش اينه كه ريز ترين تريل ها رو هم صاف ارائه ميده و روي ويبراتور يا و پوزيسيون ها كم نمياره ...من تا همين هفته يه تاپيك ميزنم و تمام سازها معروف رو با ذكر قيمت و تمام مشخصات معرفي ميكنم...
موفق باشيد ..

a_1371
Wednesday 28 December 2011, 01:48 PM
ما منتظریم فقط تورو خدا به فکر ما تازه کارا هم باشید مبتدی هم آموزش داشته باشید

kak_maki_new
Wednesday 28 December 2011, 05:22 PM
ما منتظریم فقط تورو خدا به فکر ما تازه کارا هم باشید مبتدی هم آموزش داشته باشید
درود..
چشم حتما دوست عزیز ...یه خورده مسئولین سرشون خلوت شد طرح ها اجرا خواهد شد..

الان که امتحانات دانشگاه هم شروع شده ....
فردا صبح هم مثلا ادبیات دارم :دی:21: