PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی استاد گیتار الکتریک

miladeng98
Monday 5 September 2011, 06:06 PM
دوستان سلام
می خواستم یه استاد خوب گیتار الکتریک تو تهران بهم معرفی کنید
استاد ماکان رو کسی میشناسه ؟استاد خوبیه؟

Murderdolls
Monday 5 September 2011, 06:44 PM
اگه میشه یه نفر یه استاد خوب تو اهواز بهم معرفی کنه

miladeng98
Thursday 8 September 2011, 05:02 PM
واقعا ممنون که دوستان انقدر فعال و پاسخگو هستند :106:
ممنون !!!!

Murderdolls
Thursday 8 September 2011, 10:40 PM
آقای اهورا کرباسی در تهران. البته اگه بپذیره چون استاد واقعا" خوبیه

abbys
Thursday 8 September 2011, 11:35 PM
می تونی پیش فرشید اعرابی بری
تو اموزشگاه تدریس میکنه منم پیش میرم استاد قابلیه

miladeng98
Saturday 10 September 2011, 01:28 PM
می تونی پیش فرشید اعرابی بری
تو اموزشگاه تدریس میکنه منم پیش میرم استاد قابلیه

تو کدوم آموزشگاه تدریس میکنن ؟کجای تهران؟

sina_zakeri
Monday 12 September 2011, 03:30 PM
اگه تهرانی پیش سهیل زرین کلک هم میتونی بری. من چند سال پیشش میرفتم آدم باحالیه کارش هم خوبه

miladeng98
Monday 12 September 2011, 08:43 PM
دوستان لطفا یه نشونی از استادی که معرفی می کنید بدید مثل آدرس آموزشگاه یا شماره ای ،چیزی :ad
بله من تهرانم
ممنون

sina_zakeri
Wednesday 14 September 2011, 10:33 AM
سایتش You can see links before reply اونجا آدرس ایمیلش هست

Vahid_FDR
Thursday 22 September 2011, 07:41 PM
توصیه میکنم پیش فرشید اعرابی نری، چون رفیق من رفته، میگه فقط خوبه بری باهاش صحبت کنی...
من کامیل یغمایی رو توصیه میکنم...هرچند همه اساتیدی که میشناختم از ایران رفتن، وگرنه شهریار توکلی استادی بود

rainbow
Tuesday 27 March 2012, 04:59 PM
با سلام
دوستان اگر کسی رو تو کرج میشناسن معرفی کنن ممنون میشم

sina_zakeri
Wednesday 28 March 2012, 08:05 AM
کرج آیدین زاهدی عالیه

rainbow
Wednesday 28 March 2012, 10:30 AM
کرج آیدین زاهدی عالیه

ممنون ، من کاملا مبتدی ام و تازه میخوام شروع کنم اگر فکر میکنی میتونم با ایشون شروع کنم میتونی یه راه تماس باهاش بدی

rainbow
Wednesday 28 March 2012, 10:51 AM
راستی کسی از دوستان آقای رضا خلیلی رو میشناسه ؟
اسمشو زیاد شنیدم

sina_zakeri
Monday 2 April 2012, 01:14 PM
فکر کنم ايميلش ************بود داداشم

rainbow
Friday 6 April 2012, 10:02 PM
فکر کنم ايميلش ************بود داداشم

مرسی تو فیسبوک پیداشون کردم:am

miralienca
Friday 6 April 2012, 11:10 PM
راستی کسی از دوستان آقای رضا خلیلی رو میشناسه ؟
اسمشو زیاد شنیدم
آقا رضا از نوازنده های چپ دست و خوب کرجه.
از آهنگهاش خوشم میاد.حس و حال خاصی داره .کارش رو تو سبک کاریش خوب بلده.
اون سالها کنسرتهای خوبی کرج اجرا میکرد.

ehsan_golshan
Tuesday 22 May 2012, 05:39 PM
بچه ها کسی یه استاد خوب تو غرب تهران سراغ داره که قیمت جلسه هاش هم خوب باشه ؟؟؟؟

nayuop
Wednesday 23 May 2012, 07:55 AM
توی شمال . شهر های بابل- بابلسر ( و اطراف) کسی استاد خوب سراغ داره؟

sina_zakeri
Wednesday 23 May 2012, 08:09 AM
خوب يعني چقد؟

ehsan_golshan
Wednesday 23 May 2012, 12:00 PM
10.15

Bloody Scream
Wednesday 23 May 2012, 02:15 PM
توی شمال . شهر های بابل- بابلسر ( و اطراف) کسی استاد خوب سراغ داره؟

من 7-8 سال قبل میرفتم پیش هادی اباذری تو بابل
کارش واقعا درست بود
از شهرهای اطراف هم میومدن پیشش

nayuop
Friday 25 May 2012, 03:22 PM
من 7-8 سال قبل میرفتم پیش هادی اباذری تو بابل
کارش واقعا درست بود
از شهرهای اطراف هم میومدن پیشش
این آقای اباذری دکتر الان؟ توی آموزشگاه درس میداد؟ شماره ای آدرسی اگر لطف کنی ممنون میشم
با شما چه متد و کتابی شروع کرد ؟

Bloody Scream
Friday 25 May 2012, 04:01 PM
این آقای اباذری دکتر الان؟ توی آموزشگاه درس میداد؟ شماره ای آدرسی اگر لطف کنی ممنون میشم
با شما چه متد و کتابی شروع کرد ؟

آره اونموقع دانشجوی پزشکی بود
نه تو زیر زمین خونشون بود
اوایل که من رفتم یه سری جزوه خودش جمع و جور کرده بود ولی اواخر که من میرفتم پیشش کتابهای تروی اومد دیگه از رو اونا تدریس میکرد
شماره و آدرس هم برات پ خ میکنم

Doflamigno
Wednesday 24 October 2012, 10:16 AM
سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم اگر امکانش باشه دوستان بهم چند تا استاد گیتار الکتریک برای سبک راک و از همه مهم تر چپ دست معرفی کنن (تهران) یا حداقل یکی که بتونه درست به چپ دست ها آموزش بده

ممنون

sina_zakeri
Wednesday 24 October 2012, 10:28 AM
آموزش که چپ دست و راست دست نداره که!

Doflamigno
Wednesday 24 October 2012, 10:37 AM
والا من که اطلاعات زیادی ندارم
اما دوستان دیگرم که گیتار میزدند گفتن آدم چپ دست پیک رو با دست چپش میگیره و آدم راست دست هم با دست راست
به همین دلیل استادی که چپ دست باشه و خودش با چپ بزنه راحت تر میتونه به یه چپ دست آموزش بده
گیتارشون هم که کاملا فرق میکنه
چند سال پیش هم که بنده رفته بودم پیش یه استادی برای یادگیری گیتار
ایشون راست دست بودن بنده رو هم مجبور کردن پیک رو با دست راست بگیریم و همین باعث شد من هیچی یاد نگیرم
در هر صورت اگر استاد چپ دست خوب میشناسید ممنون میشم معرفی کنید اگر هم نه لطفا چند تا استاد خوب معرفی کنید
تا خودم ازشون پرس و جو کنم ببینم با چپ دست بودن شاگردشون مشکلی دارن یا نه

ممنون:25:

Doflamigno
Wednesday 24 October 2012, 01:36 PM
یعنی تو کل این فروم که همینطور داره ۱۰ تا ۱۰ کاربر توش عضو میشه و ۶۵۰۰۰ تا کاربر داره
یک نفر پیدا نمیشه یه استاد به من معرفی کنه؟
الان ۱۵ ساعته منتظرم

sina_zakeri
Wednesday 24 October 2012, 01:50 PM
خيليا هستن که چپ دستن ولي با گيتار راست دست ميزنن اون استادي هم که بهت اينو گفته حرف بدي نزده

Spiritual
Sunday 24 February 2013, 09:01 AM
سلام دوستان کسی رو در سمت صادقیه و پونک و جنت آّاد میشناسید؟
راستی شهریه ها چنده الان؟

mrx1375
Wednesday 26 March 2014, 01:25 AM
با سلام به دوستان
میخواستم بدونم که کسی آدرس یک استاد گیتار الکتریک خوب در اهواز و یک تعمیر کار زبر دست گیتارو میدونه یا نه اگه با آدرس باشه جه بهتر

mehdi570
Wednesday 25 February 2015, 02:21 PM
دوستان ممنون میشم استاد خوب گیتار تو غرب تهران معرفی کنید .......

- - - Updated - - -

آقای اهورا کرباسی در تهران. البته اگه بپذیره چون استاد واقعا" خوبیه
سلام استاد کرباسی تهران هستن .... کدوم اوزشگاه اگر اطلاعی دارید ازشون ... ممنون میشم بگید... باتشکر

- - - Updated - - -

سلام دوستان ممنون میشم یه استاد خوب تو غرب تهران معرفی کنید ... اگه ممکنه اموزشگاه ها ی استاد رو هم بگید .... چون واقعا پیدا کردنشون سخت میشه .............. مرسییی

mehdi570
Friday 27 February 2015, 11:40 AM
مرسی که هیچ کس راهنمایی نمیکنه :22:

shahvoudi
Monday 15 June 2015, 10:30 AM
اگه کسی برای آموزش گیتار الکتریک دنبال یکی از بهترین استادای ایران می گرده بهش علی ذبیحی رو پیشنهاد می کنم . فقط کافیه یک جلسه باهاش بردارین تا متوجه بشین که چقدر تفاوت داره با بقیه استادا . ایشون 25 ساله گیتاریست هستند و سبک های راک - متال - بلوز- جز - کلاسیک رو تدریس میکنن .

مخصوصا علاقه مندان به بلور و جز همه پیش ایشون میرن . بدون اغراق میتونم بگم بهترین گیتاریست ایران هستند و به خاطر اخلاقشون اصلا شناخته شده نیستن چون اصلا دنبال مطرح شدن نیستن . من خودم الان 6 ماهه باهاشون کار می کنم . یکی از دوستای من همزمان با من شروع کرد با فرزاد فخرالدینی بلوز کار کردن ... و الان بعد 6 ماه به جرات می تونم بگم من یک سر و گردن ازش بالاترم . کسانی که واقعا توی این کار جدی هستن حتما به من پیغام خصوصی بدن تا راهنماییشون کنم .

petrucci4eva
Monday 15 June 2015, 03:50 PM
اگه کسی برای آموزش گیتار الکتریک دنبال یکی از بهترین استادای ایران می گرده بهش علی ذبیحی رو پیشنهاد می کنم . فقط کافیه یک جلسه باهاش بردارین تا متوجه بشین که چقدر تفاوت داره با بقیه استادا . ایشون 25 ساله گیتاریست هستند و سبک های راک - متال - بلوز- جز - کلاسیک رو تدریس میکنن .

مخصوصا علاقه مندان به بلور و جز همه پیش ایشون میرن . بدون اغراق میتونم بگم بهترین گیتاریست ایران هستند و به خاطر اخلاقشون اصلا شناخته شده نیستن چون اصلا دنبال مطرح شدن نیستن . من خودم الان 6 ماهه باهاشون کار می کنم . یکی از دوستای من همزمان با من شروع کرد با فرزاد فخرالدینی بلوز کار کردن ... و الان بعد 6 ماه به جرات می تونم بگم من یک سر و گردن ازش بالاترم . کسانی که واقعا توی این کار جدی هستن حتما به من پیغام خصوصی بدن تا راهنماییشون کنم .

سلام. گرچه آخرین مطلب مال چند ماه پیشه... و فکر می کنم کاربری که دنبال استاد بودن الآن کلاس احتمالا برن!
ولی در هر حال چون اسم شخص میارین به نظرم باید یه مطلب رو گفت البته بنده شاگرد هیچ یک از اون دو نفر نبوده و بدون تعصب هم عرض می کنم... که کلا اون مقایسه که می کنی جالب نیست. هزاران فاکتور میتونی این وسط بیاری که قیاس غلطیه...
اصل کاری به عهده ی خود شاگرده که اگر بهترین استاد رو هم بیاریم شاگردایی هستن که پیشرفتشون ضعیف باشه! چون تمرین نمی کنن!
این که سر و گردن بالاتری... خب حتی اگر استعداد شما تمرینات تمرکز و هزاران چیز دیگه مشترک باشه و بگیم عینا یکیه.. خیلی راحت ممکنه استاد طوری تدریس کنه که هدف بلند مدت باشه! خیلی راحت هم میتونم مثال بزنم که درک تئوری درک درست از ریتم بداهه نوازی ملودی و ...مدت ها طول می کشه! در هر صورت اگر در همه زمینه ها منظورته قوی تر هستی ( چون صرف تکنیک و سرعت و .. نمیشه قیاس کرد!) به نظرم فاکتور اصلی خود فرد هست باز...
خیلی راحت تر بخوایم بگیم یک کلاس درس امکان نداره تمام شاگردا از یک استاد یک جور تربیت شن و همه مثل هم شن!
البته من تاکید می کنم که هیچ گونه حب یا بغضی با کسی ندارم بنده..! و اگر مطلب برعکس بود حتی، همین رو می نوشتم!
شاگردای خوب هر استادی داره و کسی هم که کمتر تمرین کنه هر چه قدرم استعداد داشته باشه به هر حال یک نقطه ای عقب میشه از بقیه.
ممنون

mamad1367
Wednesday 17 June 2015, 10:56 PM
هيچ استادي بهتر ادم خودش نيست همه اين روزا فقط به پول فكر ميكنن

shahvoudi
Tuesday 23 June 2015, 08:33 AM
سلام. گرچه آخرین مطلب مال چند ماه پیشه... و فکر می کنم کاربری که دنبال استاد بودن الآن کلاس احتمالا برن!
ولی در هر حال چون اسم شخص میارین به نظرم باید یه مطلب رو گفت البته بنده شاگرد هیچ یک از اون دو نفر نبوده و بدون تعصب هم عرض می کنم... که کلا اون مقایسه که می کنی جالب نیست. هزاران فاکتور میتونی این وسط بیاری که قیاس غلطیه...
اصل کاری به عهده ی خود شاگرده که اگر بهترین استاد رو هم بیاریم شاگردایی هستن که پیشرفتشون ضعیف باشه! چون تمرین نمی کنن!
این که سر و گردن بالاتری... خب حتی اگر استعداد شما تمرینات تمرکز و هزاران چیز دیگه مشترک باشه و بگیم عینا یکیه.. خیلی راحت ممکنه استاد طوری تدریس کنه که هدف بلند مدت باشه! خیلی راحت هم میتونم مثال بزنم که درک تئوری درک درست از ریتم بداهه نوازی ملودی و ...مدت ها طول می کشه! در هر صورت اگر در همه زمینه ها منظورته قوی تر هستی ( چون صرف تکنیک و سرعت و .. نمیشه قیاس کرد!) به نظرم فاکتور اصلی خود فرد هست باز...
خیلی راحت تر بخوایم بگیم یک کلاس درس امکان نداره تمام شاگردا از یک استاد یک جور تربیت شن و همه مثل هم شن!
البته من تاکید می کنم که هیچ گونه حب یا بغضی با کسی ندارم بنده..! و اگر مطلب برعکس بود حتی، همین رو می نوشتم!
شاگردای خوب هر استادی داره و کسی هم که کمتر تمرین کنه هر چه قدرم استعداد داشته باشه به هر حال یک نقطه ای عقب میشه از بقیه.
ممنون
استاد فرمایشات شما صحیحه ... اما هیچ کس به اندازه من میون نوازنده های گیتار این مملکت نچرخیده ... قیاس اتفاقا کاملا به جا و صحیح هستش ... چون یه سری آدما اگه با آدمای بهتر از خودشون قیاس نشن فکر میکنن که دیگه جای پیشرفت ندارن .
در مورد استاد ذبیحی هم باید بگم که شما کافیه 1 جلسه ایشون رو ببینی تا بفمی من چی میگم ... تمامی گیتاریست های این مملکت هم اگه یک دور ایشونو دیده باشن مطمئنا باز با من هم عقیده خواهند بود . البته همونطور که گفتم ایشون ممکنه از نظر استادای دیگه ممکنه محبوب نباشه اونم بخاطر رک بودن و صراحتشونه که هر کسی تحمل نداره .اما در زمینه تئوری اینطور بگم که band های معروف این مملکت که به اسم نوازنده های بسیار خوب این جامعه هر ساله آلبوم میدن و کنسرت میذارن فقط میان از این آدم وقت میگیرن تا 10 جلسه بهشون تئوری یاد بده ... من اغراقی در هیچ زمینه ای ندارم ... هرکسی خواست میتونه خودش قاضی باشه ...

- - - Updated - - -

هيچ استادي بهتر ادم خودش نيست همه اين روزا فقط به پول فكر ميكنن
کاملا حرفتون از روی عدم تجربه میاد ... بدون استاد درست پیشرفت انسان توی هر زمینه ای با سرعت بسیار کمتر پیش میره ...