PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو تار

istar
Friday 9 September 2011, 07:37 PM
سلام خدمت همه دوستان....من از خونه مادربزرگم یه دو تار پیدا کردم :5: منتها سیم نداره میخواستم ببینم قیمت سیم های دو تار چنده و کاور دو تار تو چه رنج قیمتی هست...یه سوال دیگه شنیدم اونی سه تار میزنه میتونه تار هم بزنه این قضیه راجع به دو تار هم صدق میکنه؟؟؟

r_a_m_i_n
Friday 9 September 2011, 10:28 PM
سلام خدمت همه دوستان....من از خونه مادربزرگم یه دو تار پیدا کردم :5: منتها سیم نداره میخواستم ببینم قیمت سیم های دو تار چنده و کاور دو تار تو چه رنج قیمتی هست...یه سوال دیگه شنیدم اونی سه تار میزنه میتونه تار هم بزنه این قضیه راجع به دو تار هم صدق میکنه؟؟؟

درود
احتمالا باید سیم و پرده های اونو عوض کنید......
قیمت سیم هم از دونه ای 300 تومان داریم تا 1000 تومان.....
نه نمیشه.....چون دوتار مقامی هست و دستگاهی نواخته نمیشه....و از اون گذشته ریزش هم فرق میکنه......اصول ریز زدنش سخته کمی

istar
Saturday 10 September 2011, 09:42 AM
قیمت خود دو تار از چقدر شروع میشه؟؟

shoorideh
Tuesday 11 October 2011, 10:40 PM
درود بر شما

همانطور که رامین جان اشاره کردن نوازندگی دوتار ربطی به سه تار یا تار نداره.
در مورد قیمت دوتار هم باید خدمتت عرض کنم از 50 هزار تومن هست تا چندین ملیون.اما باید دید دوتاری که شما پیدا کردی ماله کجاست؟
شمال خراسان
تربت جام
ترکمن و...
برای خریدن دوتار فقط باید از فردی که دستش تو کار باشه تهیه کنی.از جمهوری و بهارستان نمیشه.

ALBORZSAZ
Monday 27 February 2012, 06:39 PM
سیم های دوتار در بازار موجود است.کسی که سه تار می زند با تمرین بیشتر می تواند تار هم بزند

shoorideh
Monday 27 February 2012, 06:42 PM
درود

البته منظور ایشان دوتار بود نه تار.

ALBORZSAZ
Monday 27 February 2012, 06:47 PM
ببخشید حواسم نبود