PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد اين گيتار چيست ؟ ( کلاسیک )

ghoghnouse
Monday 12 September 2011, 05:19 PM
سلام دوستان ...

من 3 سال پیش یه گیتار خریدم و اونموقع هیچی در مورد گیتار نمیدونستم میخواستم ببینم نظر شما در مورد این گیتار چیه ...

You can see links before reply (You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)You can see links before reply (You can see links before reply)

برای دیدن عکس های بزرگ تر روی عکس ها کیلیک کنید ...

Mohammad_ngml
Monday 12 September 2011, 08:21 PM
ای کاش به جای اینهمه عکس یه نمونه صدا میذاشتی.. به هر حال ظاهرش که خوبه.. نمونه صدای آدمیرا رو قبلا شنیدم خوب بوده.. البته نمیدونم مدلش این بود یا نه.. ولی این سوال مورد داره.. صداش مهمه.. اونم نه واسه ما.. واسه خودت باید دلچسب باشه..

ghoghnouse
Monday 12 September 2011, 08:33 PM
ای کاش به جای اینهمه عکس یه نمونه صدا میذاشتی.. به هر حال ظاهرش که خوبه.. نمونه صدای آدمیرا رو قبلا شنیدم خوب بوده.. البته نمیدونم مدلش این بود یا نه.. ولی این سوال مورد داره.. صداش مهمه.. اونم نه واسه ما.. واسه خودت باید دلچسب باشه..

متاسفانه بلد هم نیستم گیتار بزنم رفتم کلاس به استادم میگم بزنه تا صداش رو ضبط کنم ... الان هم نمیتونم برم کلاس بخاطر این که شاید رفتیم مسافرت ... ولی همون 3 سال پیش هم که به استادم نشونش دادم گفت خوبه و صداش برای فلامنکو خیلی خوبه ...

juse ferandes tors
Monday 12 September 2011, 09:22 PM
سلام
منم یه گیتار آدمیرا خوانیتا کلاسیکش رو دارم
چند خریدی؟
اگه اصلش باشه آدمیرا گیتار نیمه حرفه ای هستش که گیتار خوبی هستش البته ساز من ماله 10 ساله پیشه اسپانیایی هستش الان چینی شده باید نمونه صداشو بذاری تا معلوم بشه

ghoghnouse
Monday 12 September 2011, 09:39 PM
سلام
منم یه گیتار آدمیرا خوانیتا کلاسیکش رو دارم
چند خریدی؟
اگه اصلش باشه آدمیرا گیتار نیمه حرفه ای هستش که گیتار خوبی هستش البته ساز من ماله 10 ساله پیشه اسپانیایی هستش الان چینی شده باید نمونه صداشو بذاری تا معلوم بشه

متاسفانه الان میدونم که نباید به حرف فروشنده ها گوش کرد من رفتم که گیتار c80 بخرم اون گفت c70 بهتره و بعدش این گیتار رو پیشنهاد داد 3 سال پیش به قیمت 110 تومان خریدمش ... البته این گیتار دست دوم هستش ... و نمیدونم قبلش چند سال کار کرده ولی خودم هم فکر میکنم اصل نباشه ...

MOEIND
Monday 12 September 2011, 09:58 PM
البته ساز خوب دسته دومش بهتره...ولی چوبش از تو عکس که به نظر خوب میاد! اون لایه پلی استر ضخیمی که صدا رو خفه می کنه رو نمی بینم...البته شاید تو عکس نمی بینم!

ghoghnouse
Monday 12 September 2011, 10:54 PM
اون لایه پلی استر ضخیمی که صدا رو خفه می کنه رو نمی بینم...البته شاید تو عکس نمی بینم!

دقیقا کجای گیتار هستش ؟

MOEIND
Tuesday 13 September 2011, 11:28 AM
دقیقا کجای گیتار هستش ؟

روی تمام سطح گیتار اگه دقت کنی یه لایه صیقل می بینی ( البته اگر باشه ) که باعث می شه گیتار برق بزنه از شفافیت...این لایه رو می زنن تا گیتار نشکنه یا ترک نخوره...ولی صدا رو خفه می کنه.

چوبت نازک تر باشه بهتره یا حتی اگه رنگش رفته باشه...ترکای خیلی ریز هم اگه باشه خوبه (ولی نه زیادی!)

ghoghnouse
Tuesday 13 September 2011, 03:51 PM
روی تمام سطح گیتار اگه دقت کنی یه لایه صیقل می بینی ( البته اگر باشه ) که باعث می شه گیتار برق بزنه از شفافیت...این لایه رو می زنن تا گیتار نشکنه یا ترک نخوره...ولی صدا رو خفه می کنه.

چوبت نازک تر باشه بهتره یا حتی اگه رنگش رفته باشه...ترکای خیلی ریز هم اگه باشه خوبه (ولی نه زیادی!)

برق که میزنه ولی پلاستیک رو نمیبینم ... ترک هم داره ...

love_London
Monday 5 December 2011, 04:21 PM
گيتار خوبيه
يه بار با اين نوع گيتار زدم خوب بود صداش ولي گيتار شما رو نمي دونم چون صداش رو نشنيدم ظاهرش كه خوب است