PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كتاب سه تار ؟

korosh65
Friday 16 September 2011, 07:02 PM
سلام

دوستان من تازه ياد گيري سهتار رو شروع كردم.مي خواستم در صورت امكان راهنمايي كنيد كه چه كتابي بگيرم.كتاب ذوالفنون-عليزاده-ساكت يا ...

بر مبناي تجربه خودتون و همچنين گويا بودن كتاب.ممنوم

r_a_m_i_n
Friday 16 September 2011, 10:01 PM
سلام

دوستان من تازه ياد گيري سهتار رو شروع كردم.مي خواستم در صورت امكان راهنمايي كنيد كه چه كتابي بگيرم.كتاب ذوالفنون-عليزاده-ساكت يا ...

ببینید استادتون چی رو پیشنهاد میکنه.......
خود من کتاب ذوالفنون و ساکت رو پیشنهاد میکنم...و به نظرم بهتر از کتاب هنرستان و علیزاده هست واسه مبتدی

Davoudjan
Saturday 17 September 2011, 09:50 AM
آقا رامين درست ميگن خود من گرچه هر سه كتاب ساكت ، ذوالفنون و هنرستان را همزمان باهم شروع كردم (البته به دستور استادم) اما ازديد من بسيار بهتر است كه برای مبتديان كتاب استاد ساكت و استاد ذوالفنون را شروع كرد.

dewdrop1989
Sunday 25 September 2011, 11:18 AM
با احترام به نظرات دو دوست ديگرم به هيچ وجه كتابي به جز كتاب روح الله خالقي(هنرستان)پيشنهاد نمي كنم.
بيش از نود درصد نوازندگان ما با كتاب هنرستان شروع و ادامه دادند.حتي عليزاده كه مي شه گفت بزرگترين نوازنده سه تار در حال حاضر هست(حتي اگر سليقه مان به اشخاص ديگر نزديك تر باشد) كتاب هنرستان رو پيشنهاد مي كنه.
كتاب هنرستان علاوه بر آموزشي بودنش اصلا كسل كننده نيست.
علاوه بر اون يه طورايي به عنوان روشي آكادميك معرفي شده.بارها امتحان شده و امتحان خودشو به خوبي پس داده..
هر چند،مهم تر از كتاب تمرين و علاقه و استمرار هست.

coffee
Thursday 19 June 2014, 04:17 PM
سلام

کتاب علیزاده خوبه چون در همون ابتدا کمی هم با گوشه نوازی آشنا میشوی

miladas
Friday 20 June 2014, 07:16 PM
نه هنرستان اصلا خوب نيست طرف هنوز هيچي نميدونه ميبردش تو دستگاه هاي مختلف و آواز ها و كسل كننده است طرف از ساز زدن زده ميشه به نظر من كتاب ذوالفنون واسه سه تار عاليه هر چند كتاب استاد ساكت خيلي خوبه ولي واسه تار خوبه اما ذوالفنون عاليه واسه سه تار چون دستگاه ها و آوازها هر كدام جداگونه آموزش داده ميشه اينطوري طرف با رديف هم آشنا ميشه