PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : sqeiur Fender

cheltekeh
Wednesday 21 September 2011, 12:33 PM
سلام دوستان ، بند میخوام گیتار بخرم برای سبک بلوز راک ، از مدل fender خیلی خوشم میاد خوصا مدل stra منتها به دلیل قیمت بالا نمیتونم بگیریم ، ...بعد از جستجو فهمیدم سری sqeiur قیمت های مناسبی دارند و میتونم اون رو بگیریم . حالا نظر اساتید رو می خواستم بدونم که چی هست نظرشون نسبت به این سری و ایا اینکه در ایران میشه پیداش کرد یا نه ؟ ... قیمت که میخوام هزینه کنم تا 400 هست . ممنون میشم اطلاعاتی در مورد این سری دارید بگید . مرسی

armageddon_st
Wednesday 21 September 2011, 01:23 PM
سلام دوستان ، بند میخوام گیتار بخرم برای سبک بلوز راک ، از مدل fender خیلی خوشم میاد خوصا مدل stra منتها به دلیل قیمت بالا نمیتونم بگیریم ، ...بعد از جستجو فهمیدم سری sqeiur قیمت های مناسبی دارند و میتونم اون رو بگیریم . حالا نظر اساتید رو می خواستم بدونم که چی هست نظرشون نسبت به این سری و ایا اینکه در ایران میشه پیداش کرد یا نه ؟ ... قیمت که میخوام هزینه کنم تا 400 هست . ممنون میشم اطلاعاتی در مورد این سری دارید بگید . مرسی

سلام
خوبي

من Fender باز نيستم
ولي اطمينان دارم داشتن يه Fender به طور كامل همه نيازهات رو برآورده ميكنه ... بخصوص براي سبك مورد علاقه ات
روي قيمتي كه گفتي اصلا فكر Fender‌ رو نكن ....
چه امريكايي و چه مكزيكي
امريكايي ها معركه اند
مكزيكي ها عالي هستند
سري Squier سري ارزون Fender هستند
كيفيت قابل قبولي دارند ولي حس Fender رو بهت نميدن ...
البته بازم به بودجه ات نميخورند
اينها اطلاعات كلي بود
البته پيشنهاد ها نسبت به سطح نوازندگيت متغيره ...
اونو مشخص كني گمونم بشه پيشنهادهاي خوبي داد ...

شاد باشي:bc
فعلا

cheltekeh
Wednesday 21 September 2011, 06:10 PM
ممنون ، مدل استراتوکستر همین سری رو سایت حدود 199.99$ داده ، به نظرت با 500 نهایتا میتونم بخرم خوب دیگیه ؟

You can see links before reply

پیشنهاد شما چی هست ؟

Honey_Shababi
Wednesday 21 September 2011, 06:22 PM
ممنون ، مدل استراتوکستر همین سری رو سایت حدود 199.99$ داده ، به نظرت با 500 نهایتا میتونم بخرم خوب دیگیه ؟

You can see links before reply

پیشنهاد شما چی هست ؟

ببخشيد دوست عزيز...قيمتهاي اين سايت كه ربطي به ايران نداره...اين گيتار وقتي بياد ايران كلي ميكشن رو قيمتش...

Vahid_FDR
Thursday 22 September 2011, 07:29 PM
راه حل من اینه: شما برو خرید... بسته به مقدار پولت ساز انتخاب کن باهاش نوازندگی کن...اصلا به برندش کار نداشته باش، شاید یه Ibanez بتونی گیر بیاری که نیازت رو برآورده کنه... اینو من تجربه کردم...
بلوز سبک جالبیه که با هرگیتاری میشه کار کرد،
جو ساتریانی میگه:
مهم قدرت نوازندگی پنجه های یک نوازنده است، نه برند گیتار و امپش

cheltekeh
Friday 23 September 2011, 01:17 PM
ببخشيد دوست عزيز...قيمتهاي اين سايت كه ربطي به ايران نداره...اين گيتار وقتي بياد ايران كلي ميكشن رو قيمتش...

چقدر میاد روش ، 2 برابر فوقش میشه دیگه ؟ ..... از لحاظ فنی نظرتون چی هست ؟

Honey_Shababi
Friday 23 September 2011, 01:23 PM
چقدر میاد روش ، 2 برابر فوقش میشه دیگه ؟ ..... از لحاظ فنی نظرتون چی هست ؟

به نظر من هم به پاي فندر استراتوكستر نميرسه...ممكنه اكشنش بالا باشه يا مشكلات ديگه داشته باشه كه بعدا متوجه بشي...به نظر من برو سراغ گيتار هاي Ibanez ...چون به راحتي هر سبكي باهاشون قابل اجراست و همچنين سبك تر از گيتار هاي ديگه هستن...

cheltekeh
Saturday 24 September 2011, 04:48 PM
مرسی ، میشه بگی ibanez تو این رنج چی بهتره ، برای بلوز ؟

Honey_Shababi
Saturday 24 September 2011, 04:51 PM
مرسی ، میشه بگی ibanez تو این رنج چی بهتره ، برای بلوز ؟

دقيقا نميدونم مدلشو...ولي مطمئنم تو اين رنج قيمت گيتار Ibanez خوبي ميتوني گير بياري.

SteveVai
Friday 18 November 2011, 03:16 PM
ولی به نظر من این 500 تومنم خرج نکن. جم کن تا یه بارکی بالای 1و خورده ای گیتار بگیری. Ibanez خیلی جواب میده ولی ژاپنی ش. سری Prestige & S Sreies عالین. هر سبکی رو میتونی باهاشون اجرا کنی. یه چیز مثه آچار فرانسن

alimetallica_2
Friday 18 November 2011, 03:49 PM
به نظر من با این بودجه باید بری سراغ فرناندز ها، که تقریبا به فندر شبیه یکی از طرحههاشون.
تو آشنایی با برندهای گیتار الکتریک که توسط بنده استارت شده میتونی با مدل مد نظر من بیشتر آشنا بشی.