PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي در موردسبك استاد افقه

miladas
Friday 23 September 2011, 09:29 AM
سلام به تمتم تنبك نوازان نت آهنگ من يك سوالي داشتم ميخواستم بدونم كسي ميدونه كه استاد افقه چطوري در هنگام نوازندگي ريتم ها را چطوري رو هم ميندازه منظورم همون اجراي دو حركت باهم مثل تم و بشكن يا بك با بشكن يا ..... اگه كسي ميدونه كه اين كار روش خاصي يا قلق خاصي داره بگه ممنون ميشم

r_a_m_i_n
Friday 23 September 2011, 01:29 PM
سلام به تمتم تنبك نوازان نت آهنگ من يك سوالي داشتم ميخواستم بدونم كسي ميدونه كه استاد افقه چطوري در هنگام نوازندگي ريتم ها را چطوري رو هم ميندازه منظورم همون اجراي دو حركت باهم مثل تم و بشكن يا بك با بشكن يا ..... اگه كسي ميدونه كه اين كار روش خاصي يا قلق خاصي داره بگه ممنون ميشم

درود ..میشه منظورتون رو بهتر برسونید؟
چون اجرای همزمان دو حرکت تم و بشکن......یا بک و بشکن که کار ساده ایه.......
احتمالا منظورتون یه چیز دیگه اس؟

miladas
Friday 23 September 2011, 10:00 PM
درود ..میشه منظورتون رو بهتر برسونید؟
چون اجرای همزمان دو حرکت تم و بشکن......یا بک و بشکن که کار ساده ایه.......
احتمالا منظورتون یه چیز دیگه اس؟
سلام دوست عزيز بله منظورم چيز ديگه اي است و گرنه اجراي همزمان دو حركت كار ساده اي هست منظور من موقعي هست كه ريتم داره باسرعت بالا اجرا ميشه و در هنگام سرعت اجراي همزمان دو حركت سخته ولي زيبايي خاصي به ريتم ميده كه اينكار رو من فقط از استاد افقه ديدم كه هميشه از اين تكنيك استفاده ميكنند كه من كس ديگه اي رو نديدم تو ريتم با سرعت بالا اينكار انجام بده شما اگه آلبوم نغمه ساز ضربه آغاز رو گوش داده باشيد ميفهميد كه من دارم از چي حرف ميزنم با تشكر.

r_a_m_i_n
Saturday 24 September 2011, 01:32 AM
سلام دوست عزيز بله منظورم چيز ديگه اي است و گرنه اجراي همزمان دو حركت كار ساده اي هست منظور من موقعي هست كه ريتم داره باسرعت بالا اجرا ميشه و در هنگام سرعت اجراي همزمان دو حركت سخته ولي زيبايي خاصي به ريتم ميده كه اينكار رو من فقط از استاد افقه ديدم كه هميشه از اين تكنيك استفاده ميكنند كه من كس ديگه اي رو نديدم تو ريتم با سرعت بالا اينكار انجام بده شما اگه آلبوم نغمه ساز ضربه آغاز رو گوش داده باشيد ميفهميد كه من دارم از چي حرف ميزنم با تشكر.

درود....
آره گوش کردم......خب اونم کار هم باز نسبت به کارای دیگه ای که میکنه کار سختی نیست......
شما باید آلبوم پیدایش رو گوش کنید تا متوجه هنر اصلی ایشون بشید یا اوای خیال

miladas
Saturday 24 September 2011, 12:54 PM
درود....
آره گوش کردم......خب اونم کار هم باز نسبت به کارای دیگه ای که میکنه کار سختی نیست......
شما باید آلبوم پیدایش رو گوش کنید تا متوجه هنر اصلی ایشون بشید یا اوای خیال
ولي نگفتيد كه روش اين كار چطوري هست و بايد از چه تكنيكي استفاده كرد تا دو حركت همزمان با هم در سرعت بالا انجام شود:39:

r_a_m_i_n
Saturday 24 September 2011, 03:34 PM
خب آخه نمیشه گفت.............ببینید باید تصویریش رو ببینید.....
چون گاهی اوقات یه حرکت دیگه انجام میده ولی صدای بک میده.....یا مثلا توی نوار صوتی که گوش کنی....نمیفهمی که الان داره با دست راست تم میزنه یا با دست چپ......و خیلی حرکات دیگه....
شما نمونه ی صوتی اون قسمتی که میگیو بذار.....شاید با شنیدن بتونم تا حد کمی کمکتون کنم

miladas
Saturday 24 September 2011, 08:41 PM
من كمي تحقيق كردم و فهميدم ايشون دارند از پلي زيتميك استفاده ميكنند ميشه يكم در مورد پلي ريتميك و چند تا تمرين پلي ريتميك به من بگي ممنون ميشم