PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب برای شروع گیتار

ghoghnouse
Tuesday 27 September 2011, 01:10 AM
با سلام خیلی از شما ها وقتی کلاس گیتار رفتید استادتون بهتون گفته که یه کتاب تهیه کنید مثلا به من گفت کتاب "از نواختن گیتار لذت ببرید" جلد 1 رو تهیه بکنید و یکی از دوستانم توی یه شهر دیگه استادشون بهشون گفته بود که کتاب "دانشمند" جلد 1 رو تهیه بکنند ... میخواستم ببینم استاد شما به شما چه کتابی رو پیشنهاد داده و بهترین کتاب برای تمرین یا یاد گرفتن جدا از کلاس برای تمرین توی خونه چیه ؟ ممنون ...

nafiseh
Thursday 29 September 2011, 08:54 AM
استاد من کتاب اهنگ های آسان برای نو آموزان رو بهم گفت بگیرم البته بعد از یادگیری نت ها

nafiseh
Thursday 29 September 2011, 08:54 AM
کتاب های کارولی هم برای روان شدن دستت خوبه البته این نظر من هست

hamedc
Thursday 29 September 2011, 11:12 AM
کتاب "ولدرون" گیتار کلاسیک رو بگیر هم حجمش کمه خسته نمیشی واسه تموم کردنش هم تمرین های بسیار عالی داره..
البته من نمیدونم شما چه سبکی میخواهید کار کنید ولی به نظرم تمرینهای گیتار کلاسیک جامع است و اگه کار کنی به مراتب دیگر سبک ها برات آسون میشه (البته به جز فلامینکو )

Kelasik
Thursday 29 September 2011, 12:41 PM
کتاب های کارولی هم برای روان شدن دستت خوبه البته این نظر من هست
کتاب کارولی خیلی خوبه ولی برای شروع یکم سخته ها...

palasht2
Saturday 1 October 2011, 05:07 PM
من خودم با مل بی دارم پیش می رم و خیلیا هم با همین کتاب پیش میرن که کتاب خوبی هم هست

love_London
Monday 5 December 2011, 04:18 PM
استاد من كتاب متد استاندارد گيتار رو گفت بگيرم ولي تا آخرين جلد رو همون كتاب كار نكرد و فقط تا صفحه 34 رو اون كتاب كار كرد !!!‌
و بعد كتاب هاي دگر كه اسمشون يادم نيست رو باهام كار كرد

as_starless
Sunday 26 February 2012, 01:27 PM
با سلام خیلی از شما ها وقتی کلاس گیتار رفتید استادتون بهتون گفته که یه کتاب تهیه کنید مثلا به من گفت کتاب "از نواختن گیتار لذت ببرید" جلد 1 رو تهیه بکنید و یکی از دوستانم توی یه شهر دیگه استادشون بهشون گفته بود که کتاب "دانشمند" جلد 1 رو تهیه بکنند ... میخواستم ببینم استاد شما به شما چه کتابی رو پیشنهاد داده و بهترین کتاب برای تمرین یا یاد گرفتن جدا از کلاس برای تمرین توی خونه چیه ؟ ممنون ...

سلام دوست عزیز. یکی از ساده ترین و کاملترین کتابها «آموزش مقدماتی گیتار کلاسیک از جیسون ولدرون» هستش. یک نگاهی که بندازید می فهمید.
A.S:redguitar:

coocooli
Sunday 26 February 2012, 02:35 PM
به نظر من بهترین کتاب آموزش گیتار متد استاندارد هست که در 9 جلد نت خوانی و تمام چیز هایی را که باید در مورد گیتار زدن بدانید میگه ...