PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساده ترین نرم افزار برای هم نوازی

linda_6811
Tuesday 4 October 2011, 04:42 PM
با سلام.امیدوارم با ایجاد این تاپیک دچار تخلف نشم(تاپیک تکراری).من هم سنتور و هم ویلن می نوازم و می خواهم یک آهنگ را هم نوازی کنم.یعنی یک بار ویلن رو بزنم و بعد یک بار سنتور رو بزنم و دو تا رو کنار هم بزارم تا بشه هم نوازی.حالا با کدام نرم افزار میشه اینکار رو انجام داد که حجم آن کمی پایین باشد و استفاده از آن راحت باشد.با تشکر

hopital
Tuesday 4 October 2011, 04:51 PM
من تا حالا آهنگسازی به این روش ندیده بودم !!!! چی از آب در بیاد !!!!!
خب نتهاشو باید اول بنویسی ! اینطور که هماهنگ نمی شن!! یعنی میخواین سنتور و ویلن با هم نواخته شن ؟؟؟ اونوقت از کجا میدونین هماهنگ هستن نتهاش؟

Honey_Shababi
Tuesday 4 October 2011, 05:08 PM
اگه قصد دارين زنده ركورد كنين، نرم افزار هاي زيادي هستن براي اين كار...مثل كيوبيس و اف ال استوديو...بايد اول يه ساز رو بزنيد و ركورد كنيد بعد ساز بعدي رو روي اون ركورد ديگه به صورت لايه لايه ركورد كنيد...

saram
Tuesday 4 October 2011, 08:19 PM
ویولون رو که باید با پیکاپ و از طریق کابلش وصل کنید به کارت صدا و تو نرم افزارا نصب کنید.سنتور رو هم که اصلا فکر این که بتونید با میکروفونای 200 یا 300 تومنی اونم تو اتاق و فضای غیر اکوستیک ضبط کنید یه چیز باقالی صداش ضبط میشه.باید ببرید استودیو ضبط کنید.

Mohammad_ngml
Tuesday 4 October 2011, 08:39 PM
سلام.. دوستان درست میگم.. ولی پیشنهاد من هم اینه که در نرم افزار ساده ای مثل گیتار پرو اول نت ها رو بنویسید که بدونید قراره دوتا ساز چه صدایی با هم تولید کنند.. بعد ضبط کنید جدا جدا

hip_hop5029
Tuesday 4 October 2011, 09:12 PM
سلام به دوستان گل محمد درست میگه
من به نظرم اگه فاصله زمانی نت هارو رعایت کنی منظورم دوتا ساز رو اگه رعایت کنی بعد دوستانی که فرمودن که با اف ال استودیو و ... میشه راحت با هزار ها نرم افزار میشه اگه میخواستی هم چند لینک دانلود میدم که دانلود کنی