PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکیل گروه.دعوت از کمانچه نوازان

shoorideh
Wednesday 12 October 2011, 12:13 AM
با درود

دوست کمانچه نواز بنده به دنبال تشکیل یک گروه موسیقی هستم.سازهای موجود در این گروه عبارت خواهند بود از:

دیوان (باغلاما)
دف
طبلا
کمانچه
و احتمالا نی
موارد مهم

1-نوازنده اگر حرفه ای هم نبود ایرادی ندارد فقط مبتدی نباشد.دستگاه ها را تا حدودی بشناسد و حداقل چند تا دستگاه را زده باشد.

2-همانطور که مشاهده نمودید با وجود ساز باغلاما فضای کار هر چند از ردیف دور نیست اما به ان نزدیک هم نیست.پس یک شرط مهم این است که دوستان به این حال و هوا علاقه داشته باشند.

3-دوستانی در اولویت هستند که زمان ازاد تری داشته باشند.به ویژه برای تمرین

4-سخنی از پول یا دستمزد در حال حاضر در میان نیست.به دو دلیل: نخست اینکه این گروه تازه می خواهد تشکیل شود و فعلا قصد ازمون و خطا دارد.صد البته اجراهایی در اینده برگزار خواهد شد.پس به این گروه به چشم چند دوست بنگرید که می خواهند در درجه ی اول در کنار هم ساز بزنند.
دوم اینکه در حال حاضر هیچ پشتیبان و به اصطلاح اسپانسری نداریم.

پس گرامیان عزیز اگر شرایط خود را با گفته های بنده نزدیک می بینید به من پیام دهید.

با سپاس

m_rv_2008
Wednesday 12 October 2011, 01:19 AM
من خودم را به شما نزديك ميبينم اما به شما پيام نمي دهم.

shoorideh
Wednesday 12 October 2011, 01:05 PM
چرا دوست گرامی؟

_RoshanaK_
Thursday 13 October 2011, 10:06 AM
منم كه تازه كار هستم(7-8ماهي ميشه كه كلاس ميرم) و اصلا نميدونم كه دستگاه چي هست؟
اما اميدوارم كه اين گروه تشكيل بشه...

m_rv_2008
Thursday 13 October 2011, 01:16 PM
چون به تفکر شما نزدیک هستم نه به خود شما

shoorideh
Tuesday 18 October 2011, 05:57 PM
درود

اقا کمانچه نواز پیدا نشد؟

ظاهرا قحطی شده.

mrm43665
Wednesday 19 October 2011, 08:23 AM
سلام. والا من نوازنده زیاد میشناسم ولی هیچ کودوم بدون قرارداد کار نمی کنن. اوصولا در دنیای موسیقی ایران و به خصوص ژانر ایرانی ما چیزی به عنوان نوازنده ی دوستانه نداریمو... متاسّفم البتّه.
در ضمن از باب تجربه بگم برای ساز های کششی اگر نوازندتون خوب نباشه صدای فالشش کل گروه رو داغون میکنه و اگر هم حرفه ای باشه که خوب زیاده شکرخدا بدون پول کار نمی کنه. اینم دیگه همه میدونیم اضافه گویی البتته که کمانچه نوازی که فواصل رو ژوست بگیره کلاً دیگه اینجا حرفه ای شناخته میشه صرف نظر از سونسریته و قدرت اجرای ظرایف دینامیکی آگوگیکی غش هرگونه نوانس و اصلا دِشیور...!
به هر حال بنده که عشقی ساز میزنم و کلا جرات ندارم ظبط کنم خودم گوش بدم و الّا در خدمت بودم. ولی خوب اگر عود خواستید اضافه کنید به این ساز بندی شاید تونستم یه کمکی از دست خودم بر بیارم .
موفق باشید.

shoorideh
Thursday 20 October 2011, 12:38 AM
درود

دوست گرامی مشکلی نیست.مسئله ی کمانچه نواز داره حل میشه.

من خوشحال میشم از نزدیک با هم صحبت کنیم.در مورد عود نوازی.اگر مایل بودی پیام بده.

سپاس