PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك لطفا !!!

love_London
Tuesday 18 October 2011, 08:34 PM
دوستان من مي خواهم يه گيتار خوب خريداري كنم كه از 6 ميليون بيشتر نباشه چي پيشنهاد ميكنيد ؟

love_London
Wednesday 19 October 2011, 11:50 AM
كمممممممممممممممممممممممك

sha_yegane
Wednesday 19 October 2011, 03:35 PM
بهتره پیانو بخری البته از مدل دیجیتالی

You can see links before reply

parsboy
Wednesday 19 October 2011, 05:20 PM
دوستان من مي خواهم يه گيتار خوب خريداري كنم كه از 6 ميليون بيشتر نباشه چي پيشنهاد ميكنيد ؟
با سپاس دوست عزیز
هر کی این پست رو ببینه فکر می کنه شوخی می کنید اخه کمتر کسی در ایران حاضره برای یک گیتار خوب اینقدر پول بده مثلا " استاد من که نزدیک 10 .. 12 ساله با گیتار اشناست یک گیتار 800 هزار تومنی داره البته الان قصد داره یک گیتار دست ساز ایرانی بگیره ....
منم بهتون همین پیشنهاد رو میدهم که یک گیتار درجه یک دست ساز بخرید ....
استادم گیتار دست ساز ایرانی را می پسنده اخه قبلا" جایی که اموزش میدیده استادش همین گیتار را داشته که صدای خوب ورسایی داشته
البته از قول ایشون این گیتار دست ساز از نوع درجه یک بوده که نزدیک 2.5 میلیون قیمت داشته و تمام چوب های بکار برده خارجی بوده و فقط در ایران ساخته شده ....
چون مثل همین گیتار از نوع دست ساز خارجی اش شاید قیمتش 2 برابر باشه

با این حال اگه خواستی گیتار بخری حتما" به شرط اینکه یک استاد خوب اونو بپسنده بگیر ....
یا اگه خودتون اشنایی دارید اول کوک کنید و باهاش چند تا قطعه بنوازید ....
گیتارهای تغلبی زیادی در بازار هست که ممکنه پولت هدر بره .
با سپاس

hopital
Wednesday 19 October 2011, 06:19 PM

گیتار 6 میلیونی ! آقا میخوای مگه چیکار کنه ؟ کنسرتی چیزی داری مگه ؟ :43:

saram
Wednesday 19 October 2011, 06:44 PM
دوست عزیز تو با این پول میتونی یه دیجیتال پیانوی خوب یه گیتار خوب یه سیستم خوب یه .... یه عالمه کار میتونی باهاش بکنی!!!6 میلیون واسه یه گیتار!!!!!!!

koronzo_piti
Wednesday 19 October 2011, 08:30 PM
شما می تونید یه پراید بخرید
پراییید
ولی اگه می خوای فندر بگیر از 2 تومن شروع میشه

juse ferandes tors
Wednesday 19 October 2011, 09:19 PM
6 میلیون ریال یا 6 میلیون تومن
اگه تازه میخوای گیتار رو شروع کنی بهتره یه گیتار ارزون 200 یا 100 تومن شروع کنی اگه حرفه ای هستی گیتار کلاسیک یا فلامنکو میخوای
فلامنکو با کندهرمانوس به قول توماتیتو لقب مردانه بهش داده که گیتار دست اول پاکو دلوسیا هست و به دست پاکو دلوسیا به شهرت رسید گیتارهای دست ساز کوردوبا و رامیرِز یاسازهای ایرانی آقای کامبیز سینیچی که هم فلامنکو داره هم کلاسیک 3 میلون هست تا سه میلیون و نیم خیلی عالی هستن
اگه هم گیتار الکتریک من نمیدونم بچه ها که راک یا متال کار میکنن بهت میگن
ولی یه چیزی این پولی که میگی اگه شوخی هست که هیچی اگه راست میگی خوب چشم و گوشت و باز کن یه وقت سرت کلاه نره این روزا با این وضع خیلی خراب اقتصاد مملکتمون و اینا................ خیلی بدبختی های دیگه
خوب فکراتو بکن
شایدم بچه مایه دار هستیا (شوخی کردم بابا)

you3f
Thursday 20 October 2011, 01:11 AM
ماشالله..!
میتونی بذاری بانک، با سودش یه گیتار بگیری.

Pathetique
Thursday 20 October 2011, 08:39 AM
بابا به جای اینمه چرت و پرت یکی بهش بگه چی بخره . بنده خدا اومد فقط پست اسپم دید . یارو میگه میخوام گیتار بخرم میگید بیا پیانو بخر ماشین بخر دوچرخه سیبیل بابات میچرخه ؟!
من اگه تو گیتار چیزی میدونستم میگفتم . ولی خواهشأ بگید چه گیتاری بخره نه اینکه بگید بیا گیتار نخر اینو بخر اونو بخر . بابا یارو گیتاریسته . عین این میمونه طرف موتورسوار مسابقات بیاد بگه 200 تومن دارم چی بگیرم موتور ؟ بعد بگید با 200 میتونی BMW 630i بخری کلی هم کیف کنی !!!

msp_1988
Sunday 23 October 2011, 12:16 AM
درود دوست گرامی .فکر نمیکنم سر بزنی آخه الان این همه نظر برات دادن اما حرفی نزدی اما خوب من چیزی را که میدونم بهت میگم امیدوارم کمکت کنه و بخونیش
اول از همه باید مشخص کنی چه گیتاری.آخه همینجوری که نمیشه گفت گیتار میخوام بخرم .گیتار مخصوص سبک فلامینکو داریم , مخصوص سبک کلاسیک,گیتار آگوستیک گیتار برقی گیتار باس و...
من اون چیزی که میدونم در مورد گیتار کلاسیک هست.
1-اگه میخوای گیتار شرکتی (منظور اینه که توی کارخونه ساخته شده) بخری الان بهترین گیتارهای کلاسیک کارخونه ای ماله الحمبرا (Alhambra) و آلمانزا(almansa) هستش و خواهش میکنم اگه کسی گیتار پویا بهت پیشنهاد داد اصلا ترفش نرو جون واقعا اذیتت میکنه.2 مدلی که گفتم هر دوش اصل اسپانیا هستن و قیمتای اونا توی ایران تا اونجایی که میدونم بیشتر از 2 ملیون نبوده البته اگه مدل جدیدش وارد شده باشه که بیشتر قیمت داره من اطلاعی ندارم و میتونی از گالری های گیتار بپرسی.من خودم مدل 4N Alhambra را دارم که مخصوص کلاسیکه و واقعا ازش راضیم.
2.اگه سازه دست ساز میخوای که باید واقعا حرفه ای باشی.(شرمندم که یه جورایی رک میگم اما فکر نمیکنم حرفه ای باشی چون اگه بودی و 2 3 سالی کار میکردی همچین سوالی نمیکردی چون هر کی ساز کار کنه بالاخره با مدلای مختلف آشنایی داره حتی کم.پس فکر کنم که مبتدی هستی و خوشحالم که همچین ساز زیبایی را انتخاب کردی.البته منم حرفه ای نیستم اما خوب یه چیزایی بلدم و شرمندم من اصلا نخواستم توهینی کرده باشم.اخه بیشتر استادهای رده بالا میرن سراغ گیتارهای بالای دو سه میلیون نه کسایی مثل ما که هنوز هیچی بلد نیستن) خوب در مورد دست ساز هم میتونی از خوده اسپانیا به صورت مکاتبه ای خرید کنی که خیلی برات گرون در میاد اما خوب بیش از حد ارزش داره برای کسی که استاده. ویا از خوده ایران .
یه نفر هست توی شاهین شهر اصفهان, استاد طهماسبی که شاگرد یکی از برجسته ترین استادهای ساخت گیتار در اسپانیا بوده (تا حدود 6 ماه پیش میدونم شاهین شهر بودند اگه خواستی میتونم برات سوال کنم ببینم هنوز هستن یا نه).سازهای بسیار عالی میسازه که حتی میدونم دکتر مکوندی که توی ایتالیا هستن و استاد کارینا کیمیایی از سازهای ایشون استفاده میکنند اما قیمتهاش بالای سه چهار میلیونه و تمامیه چوبهایی که استفاده میکنند از خارج تهیه میکنند.
امیدوارم کمکی بهت کرده باشم و ناراحت نشده باشی
موفق و شاد باشی

msp_1988
Sunday 23 October 2011, 12:31 AM
در ضمن اینها هم سایتای 2 مدلی که گفتم

parsboy
Sunday 23 October 2011, 09:06 AM
درود دوست گرامی .فکر نمیکنم سر بزنی آخه الان این همه نظر برات دادن اما حرفی نزدی اما خوب من چیزی را که میدونم بهت میگم امیدوارم کمکت کنه و بخونیش
اول از همه باید مشخص کنی چه گیتاری.آخه همینجوری که نمیشه گفت گیتار میخوام بخرم .گیتار مخصوص سبک فلامینکو داریم , مخصوص سبک کلاسیک,گیتار آگوستیک گیتار برقی گیتار باس و...
1-اگه میخوای گیتار شرکتی (منظور اینه که توی کارخونه ساخته شده) بخری الان بهترین گیتارهای کلاسیک کارخونه ای ماله الحمبرا (Alhambra) و آلمانزا(almansa) هستش و خواهش میکنم اگه کسی گیتار پویا بهت پیشنهاد داد اصلا ترفش نرو جون واقعا اذیتت میکنه.2 مدلی که گفتم هر دوش اصل اسپانیا هستن و قیمتای اونا توی ایران تا اونجایی که میدونم بیشتر از 2 ملیون نبوده البته اگه مدل جدیدش وارد شده باشه که بیشتر قیمت داره من اطلاعی ندارم و میتونی از گالری های گیتار بپرسی.من خودم مدل 4N Alhambra را دارم که مخصوص کلاسیکه و واقعا ازش راضیم.
2.اگه سازه دست ساز میخوای که باید واقعا حرفه ای باشی.(شرمندم که یه جورایی رک میگم اما فکر نمیکنم حرفه ای باشی چون اگه بودی و 2 3 سالی کار میکردی همچین سوالی نمیکردی چون هر کی ساز کار کنه بالاخره با مدلای مختلف آشنایی داره حتی کم.پس فکر کنم که مبتدی هستی و خوشحالم که همچین ساز زیبایی را انتخاب کردی.البته منم حرفه ای نیستم اما خوب یه چیزایی بلدم و شرمندم من اصلا نخواستم توهینی کرده باشم.اخه بیشتر استادهای رده بالا میرن سراغ گیتارهای بالای دو سه میلیون نه کسایی مثل ما که هنوز هیچی بلد نیستن) خوب در مورد دست ساز هم میتونی از خوده اسپانیا به صورت مکاتبه ای خرید کنی که خیلی برات گرون در میاد اما خوب بیش از حد ارزش داره برای کسی که استاده. ویا از خوده ایران .
یه نفر هست توی شاهین شهر اصفهان, استاد طهماسبی که شاگرد یکی از برجسته ترین استادهای ساخت گیتار در اسپانیا بوده (تا حدود 6 ماه پیش میدونم شاهین شهر بودند اگه خواستی میتونم برات سوال کنم ببینم هنوز هستن یا نه).سازهای بسیار عالی میسازه که حتی میدونم دکتر مکوندی که توی ایتالیا هستن و استاد کارینا کیمیایی از سازهای ایشون استفاده میکنند اما قیمتهاش بالای سه چهار میلیونه و تمامیه چوبهایی که استفاده میکنند از خارج تهیه میکنند.
موفق و شاد باشی
با سپاس فراوان دوست عزیز ممنونم از صحبت های شما
سوالی داشتم از شما ... اقای طهماسبی سایت یا وبلاگ شخصی ندارند ... یا عکسی از سازهای ایشون ... ؟؟
چون گیتار فلامنگو ساخت اقای سینیچی را دیده ام خیلی ساز تمیز و خوش صدایی بود ... با این تعریفات شما مثل اینکه ایشون سازهای بهتری می سازند .
بازم ممنونم

msp_1988
Sunday 23 October 2011, 12:51 PM
با سپاس فراوان دوست عزیز ممنونم از صحبت های شما
سوالی داشتم از شما ... اقای طهماسبی سایت یا وبلاگ شخصی ندارند ... یا عکسی از سازهای ایشون ... ؟؟
چون گیتار فلامنگو ساخت اقای سینیچی را دیده ام خیلی ساز تمیز و خوش صدایی بود ... با این تعریفات شما مثل اینکه ایشون سازهای بهتری می سازند .
بازم ممنونم
براتون سراغ میگیرم از استادم میپرسم ببینم آیا دارند یا نه و اگه شماره هم داشتند و تونستم گیر بیارم براتون میفرستم

hip_hop5029
Sunday 23 October 2011, 01:28 PM
دقیقا" چه سازی میخوایی بخری و به چه چیزی علاقه داری؟
اگه گیتار الحمبرا بگیر Alhambra مدل های زیادی هست!! البته دست ساز باید بگیری که تمام این نوع گیتار ها دست ساز هستن
یا اگر یه چیز خوش صدا و ارزون سانچز بگیر s20 یا بالا تر !!
یه سوال دیگه چند وقته گیتار کار میکنی و به چه سبکی که بهت بگم میصرفه بگیری یا نه؟

juse ferandes tors
Sunday 23 October 2011, 01:43 PM
موفق و شاد باشی

سلام اصفهانی هستین و اینکه شما فامیل استادتون چی هست؟
ببخشید فوضولی میکنم:9:

Mohammad_ngml
Sunday 23 October 2011, 03:13 PM
ببخشید دوستان اینو به عنوان پارازیت میگم.. نمیدونستم گیتار اینقدر ساز کم ارزشیه که با 6 میلیون این همه کار میشه کرد.. پراید.. پیانو.. بانک.. خونه.. ازدواج.... اونوقت تو میگی گیتار؟!!!!!!!! گیتار؟!!! آخه اینم شد ساز؟!!! 6 میلیون واسه گیتار؟!!!!!!!

بابا دمتون گرم با این ارزش گذاریتون.. به فول جناب راز و نیاز اگه چند نفر دیگه مثل شما اینطوری در مورد گیتار حرف بزنن باید تو تاریخ دنبال گیتار گشت...

به نظر من که اگه ساز به اندازه ی پولی که میدیم صدای خوبی هم داشته باشه 100 میلیون هم برای گیتار کمه.. 6 میلیون که عددی نیست..
و حرف دوستان رو تایید میکنم در مورد اینکه اگه مبتدی هستن از یه ساز معمولی شروع کنن و اگه میخوان ساز حرفه ای بگیرن دست ساز و ... حرفهای گفته شده..
ببخشید اگه تند رفتم

parsboy
Sunday 23 October 2011, 05:48 PM
ببخشید دوستان اینو به عنوان پارازیت میگم.. نمیدونستم گیتار اینقدر ساز کم ارزشیه که با 6 میلیون این همه کار میشه کرد.. پراید.. پیانو.. بانک.. خونه.. ازدواج.... اونوقت تو میگی گیتار؟!!!!!!!! گیتار؟!!! آخه اینم شد ساز؟!!! 6 میلیون واسه گیتار؟!!!!!!!

بابا دمتون گرم با این ارزش گذاریتون.. به فول جناب راز و نیاز اگه چند نفر دیگه مثل شما اینطوری در مورد گیتار حرف بزنن باید تو تاریخ دنبال گیتار گشت...

به نظر من که اگه ساز به اندازه ی پولی که میدیم صدای خوبی هم داشته باشه 100 میلیون هم برای گیتار کمه.. 6 میلیون که عددی نیست..
و حرف دوستان رو تایید میکنم در مورد اینکه اگه مبتدی هستن از یه ساز معمولی شروع کنن و اگه میخوان ساز حرفه ای بگیرن دست ساز و ... حرفهای گفته شده..
ببخشید اگه تند رفتم
با سپاس از شما
حرفهای شما منو یاد گفته های استادم انداخت
روزی که رفتم واسه اسم نویسی در کلاس گیتار و وقتی استادم رو دیدم
اول با سازم اشنا شد و گفت ساز خوبیه و هم اکنون می تونی ازش استفاده کنی
من تعجب کردم اخه اون ساز را تقریبا" با قیمتی خوب خریده بودم و فکر می کردم ساز گرون قیمتی گرفته ام و برای همیشه خوبه
ولی ایشون گفتند اگه شما ادامه دهی به جایی خواهی رسید که می فهمی سازهای بهتری هم هستند و چقدر این سازها ارزش دارند اخه گیتار خودش تقریبا" دوبرابر ساز من قیمت داشت ولی دلش می خواست ساز بهتری بخره ولی مشکل مالی داشت شاید اگه استادم 6 میلیون پول نقد داشت حتما" بهترین ساز با این مبلغ می خرید .

msp_1988
Monday 24 October 2011, 12:12 AM
سلام دوست گرامی .من براتون از استادم پرسیدم و گفتند هنوز توی شاهین شهر هستند خوشبختانه اما شمارشونا نداشتند .حالا من بازم براتون پیگیر میشم اما دوست من اینا من بهتون بگم اولا سازهای ایشون کمتر از حدود 3/500 میلیون نداره و دوما سازهایی که ایشون میسازند برای سطح خیلی بالا و حرفه ای هست که حتی توی دنیا شناخته شده است میتونید خودتون یه تحقیق کوچولو بکنید اونوقت متوجه میشید حتی تا اونجا که میدونم خوده دکتر افشار هم از سازهای ایشون استفاده میکنند و حتی دکتر مکوندی.این نظر منه اگه مثل من مبتدی هستید من اصلا پیشنهاد نمیکنم تا روزی که بتونید استاد مسلم بشید .حالا بازم بستگی به خودتون داره اگه خواستید من حتما براتون شمارشونا یه جوری پیدا میکنم پس خبرم کنید

parsboy
Monday 24 October 2011, 06:49 AM
سلام دوست گرامی .من براتون از استادم پرسیدم و گفتند هنوز توی شاهین شهر هستند خوشبختانه اما شمارشونا نداشتند .حالا من بازم براتون پیگیر میشم اما دوست من اینا من بهتون بگم اولا سازهای ایشون کمتر از حدود 3/500 میلیون نداره و دوما سازهایی که ایشون میسازند برای سطح خیلی بالا و حرفه ای هست که حتی توی دنیا شناخته شده است میتونید خودتون یه تحقیق کوچولو بکنید اونوقت متوجه میشید حتی تا اونجا که میدونم خوده دکتر افشار هم از سازهای ایشون استفاده میکنند و حتی دکتر مکوندی.این نظر منه اگه مثل من مبتدی هستید من اصلا پیشنهاد نمیکنم تا روزی که بتونید استاد مسلم بشید .حالا بازم بستگی به خودتون داره اگه خواستید من حتما براتون شمارشونا یه جوری پیدا میکنم پس خبرم کنید
با سپاس فراوان دوست عزیز
من با تحقیق در اینترنت اطلاعات کافی درباره ایشون کسب کردم و در تایید گفته های شما ایشون به پدر ساخت سازهای کلاسیک و فلامنگو معروفه
من راستش هنوز مبتدی هستم و تارسیدن به این مرحله که از ساز گرانبهای ایشون استفاده کنم راهی دراز در پیش دارم ولی حتما" روزی ساز ایشون را میخرم .
نه هنوز به شماره ایشون نیازی ندارم چون من دوبی هستم و سالی فقط 4 ماه ایرانم . البته گفتم استادم قصد داره یک ساز دست ساز بخره و حتما" حرفهای شمارا به ایشون می رسونم .
بازم ممنون از لطف شما
شادو تندرست باشید همیشه :9:

hip_hop5029
Monday 24 October 2011, 01:12 PM
داداشی میدونی الان من چه سازی دارم c40 ساخت مالزی الان که چین شده !!
با این همه من از سازم خیلی راضی هستم!!
اگه بخوام ساز بگیرم این گیتار c40 vرو نمی فروشم !! میزارم یادگاری!
بعد من یه جوری به موسیقی و گیتار دل بسته شدم که نگو هر روز 3 تا 4 ساعت به طور میانگین تمرین میکنم ولی چه فایده استاد ندارم
سبکم که فلامنکو هست
تو استان ما فلامنکو نداریم
داریم
خیلی دور!! D:

hip_hop5029
Monday 24 October 2011, 01:14 PM
اها یادم رفت که بگم با این 6 میلیون میدونی چکار میکردم ولی با این همه بازم کمه!!
میرفتم یه گیتار مدل بالا الحمبرا میگرفتم و میرفتم اندلس با که مهد موسیقی گیتار اونجا هستش!!

juse ferandes tors
Monday 24 October 2011, 02:55 PM
اها یادم رفت که بگم با این 6 میلیون میدونی چکار میکردم ولی با این همه بازم کمه!!
میرفتم یه گیتار مدل بالا الحمبرا میگرفتم و میرفتم اندلس با که مهد موسیقی گیتار اونجا هستش!!

آی گفتی من بودم اما خیلی کمه با همین آدمیرایی که دارم میرفتم گرانادا تو باشگاه های فلامنکو دو سه سال اونجا یه آموزش کامل میدیدم و میومدم وای چی میشد حالا به کسی برنخوره بیان بریزن روسر ما
حالا طرف یه چیزی نوشته و رفته 5 روزه نیومده معلوم نیست سرکاریه چی هست اصلا ما هم همینجوری نشستیم هی میگیم

hip_hop5029
Monday 24 October 2011, 03:01 PM
آی گفتی من بودم اما خیلی کمه با همین آدمیرایی که دارم میرفتم گرانادا تو باشگاه های فلامنکو دو سه سال اونجا یه آموزش کامل میدیدم و میومدم وای چی میشد حالا به کسی برنخوره بیان بریزن روسر ما
حالا طرف یه چیزی نوشته و رفته 5 روزه نیومده معلوم نیست سرکاریه چی هست اصلا ما هم همینجوری نشستیم هی میگیم
چه اشکال داره همین طوری داره واریز میشه سل

lakshemi
Monday 24 October 2011, 03:17 PM
دوست عزیز(سازنده ی تاپیک) من نمی دونم شما به دنبال کدوم یک از انواع گیتار هستی اما پولی که کنار گذاشتی خیلی زیادتر از قیمت یه گیتاره برادر...
با نهایت ا ملیون تومن می تونی بهترین گیتار اسپانیش رو بخری (قیمت های بیشتر گرون فروشیه)..چند سال پیش یه بنده خدایی از ونزوئلا گیتار می آورد و نزدیک 800 قیمت گذاشته بود !!!! پس در نتیجه شما با 6 ملیون می تونی یه اسپانیش، یه کلاسیک، یه الکتریک ،یه باس و یه آکوستیک بخری و یه چیزی هم اضافه بیاری...

موفق باشی

msp_1988
Monday 24 October 2011, 03:35 PM
دوست عزیز(سازنده ی تاپیک) من نمی دونم شما به دنبال کدوم یک از انواع گیتار هستی اما پولی که کنار گذاشتی خیلی زیادتر از قیمت یه گیتاره برادر...
با نهایت ا ملیون تومن می تونی بهترین گیتار اسپانیش رو بخری (قیمت های بیشتر گرون فروشیه)..چند سال پیش یه بنده خدایی از ونزوئلا گیتار می آورد و نزدیک 800 قیمت گذاشته بود !!!! پس در نتیجه شما با 6 ملیون می تونی یه اسپانیش، یه کلاسیک، یه الکتریک ،یه باس و یه آکوستیک بخری و یه چیزی هم اضافه بیاری...

موفق باشی
دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشید اما کاملا با حرف شما مخالفم شما یه تحقیقی بکنید بعدا بگید بالای یک میلیون گرون فروشیه .یعنی میخوام بدونم استادانی نظیر استاد سیمون آیوازیان یا استاد کارینا کیمیایی یا دکتر مکوندی و حتی دکتر افشار هم سازهاشون کمتر از یک میلیونه!!!:43: این چه حرفیه شما میزنید الان استاد سیاوش طهماسبی که یکی از برجسته ترین سازنده های گیتار در دنیا هستند اصلا ساز کمتر از 3 تا 4 میلیون نمیسازند و الان دارن نوبت 1 ساله میدن برای ساختن ساز .پس همه دارن اشتباه میکنند؟؟؟؟معلومه شما اطلاعات کاملی در مورد ساز گیتار و سازنده های گیتار ندارید.6 میلیون چیزی نیست برای خرید گیتار اگه کسی بخواد یک ساز در رده ی بالای جهانی بخره ,پول کم هم میاره

love_London
Tuesday 1 November 2011, 07:56 PM
دوستان از کمکا ممنونم ولی فقط شما گفتید برو پیانو بخر بذار بانک و ...
دوستان من چون ساز اصلیم گیتاره می خواهم اینقدر خرج کنم
من پیانو - کیبور- درام - گیتار الکترونیک - اینو رو هم میزنم خودم می دونم میشه چه ساز های دیگه ای با این 6 میلیون بخرم (آخه خیلی از دوستان به من پیام دادن یه لیست کامل از ساز های که میشه خرید به من دادن)
من می رم از همون استاد گیتارم می پرسم فک کنم جواب بهتری بگیرم
خیلی ممنونم از کمکها