PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Download Metallica - luLu 2011

Orpheus
Wednesday 19 October 2011, 09:44 PM
بالاخره بعد از مدتها انتظار این البوم هم به بازار اومد.
خودم که هنوز دانلود نکردم ولی اگه کسی دانلود کرد و گوش داد بیاد نظرشو کامل در مورد این البوم بگه.
امیدوارم ترکهای دیگه ی البوم مثل The View نباشه فقط ! :45:

You can see links before reply .jpg

Tracklist:

Disc I
01. Brandenburg Gate
02. The View
03. Pumping Blood
04. Mistress Dread
05. Iced Honey
06. Cheat On Me

Disc II
01. Frustration
02. Little Dog
03. Dragon
04. Junior Dad

Download (You can see links before reply)

metal-militia
Wednesday 19 October 2011, 10:55 PM
آقا دمت گرم.من نمیدونم این آلبوم رو از 10 روز زودتر از موعد پخشش گیر آوردی.ولی دمت گرم.

metal-militia
Thursday 20 October 2011, 02:00 PM
واقعا نمیدونم چی بگم.شاید افتضاحترین آلبوم متالیکا رو باید به لطف لو رید تحمل کنیم.من که بیشتر از یه بار نتونستم گوش بدم.به نظر من دوستانی که اینترنت حجمی دارن دانلود نکنن.اصلا ارزشش رو نداره.امیدوارم متالیکا برای آلوم بعدیش نره یه الاغ دیگه رو برداره بیاره.اون از باب راک که آلبوم سنت انگر رو بدون یه سولو داد بیرون.اینم از لو رید که انگار اصلا جدا از متالیکا ضبط کرده.اصلا صدای این بشر ضد ضربه.با آهنگ هماهنگ نیست.همون چیزی که برای آهنگ The View گفتم.انگار متالیکا توی یه اتاق آهنگ رو زده.لو رید هم تو یه اتاق دیگه شعر رو بلغور کرده.اصلا با هم هماهنگی ندارن.انگار اومده روی آهنگ دکلمه میخونه.تون صداش هم که افتضاحه.اصلا بدرد آهنگهای متالیکا نمیخوره.البته از نظر آهنگسازی باز قابل قبوله.آهنگ اول گیتار استیل رو چوری زدن که من فکر کردم سه تاره.درباره بقیه آهنگها هم بقیه اساتید بیان و نظر بدن.ما که چیزی بارمون نیست.حوصله هم ندارم دوباره این آلبوم رو گوش کنم.برخلاف آلبومهای دیگه که هنوزم حداقل یبار میگوشم.

Orpheus
Thursday 20 October 2011, 04:52 PM
من که هنوز وقت نکردم کامل دانلودش کنم با این حرفایی هم که زدی کلا دلسرد شدم.
به نظرم بهتره این البوم رو کلا البوم متالیکا به حساب نیاریم. با البوم قبلی لو رید مقایسه بشه فک کنم بهتره.

akerfeldt
Thursday 20 October 2011, 05:14 PM
من این دو روزه دو آلبوم افتضاح دانلود کردم یکی اونسنس یکی هم این !!!!
خودم فن متالیکا هستم و بواسطه ی متالیکا با متال آشنا شدم و متالیکا رو بزرگترین بند متال میدونم

metal-militia
Thursday 20 October 2011, 05:50 PM
من که هنوز وقت نکردم کامل دانلودش کنم با این حرفایی هم که زدی کلا دلسرد شدم.
به نظرم بهتره این البوم رو کلا البوم متالیکا به حساب نیاریم. با البوم قبلی لو رید مقایسه بشه فک کنم بهتره.

به نظره من اگه دانلودش نکنی بهتره.اصلا ارزش نداره.
درمورد حرفت هم که گفتی با آلبوم لو رید مقایسه بشه.مگه این امل تا حالا کار موسیقی کرده؟؟؟اینطوری که این روی این آهنگها دروی وری خونده بود فکر کنم اصلا با فن خوانندگی آشنا نباشه.کلا این یارو خواسته خودش رو بچسبونه به متالیکا تا یه فروشی داشته باشه

akerfeldt
Thursday 20 October 2011, 05:55 PM
البته از نام متالیکا نمیشه گذشت حتی اگه با جواد یساری هم آلبوم داده باشن باید دانلودش کرد :دی
امروز ظهر از بس اعصابم خورد شد سر این آلبوم 2 تا پنادول خوردم 3 ساعتی خوابیدم تا بلکه یکم بهتر شه سردردم

TheGoldMAN
Thursday 20 October 2011, 06:07 PM
من هم كه هنوز نتونستم دانلود كنم
ولي از عكس العملاي شما معلومه كه خيلي خيلي افتضاحه

metal-militia
Thursday 20 October 2011, 06:19 PM
البته از نام متالیکا نمیشه گذشت حتی اگه با جواد یساری هم آلبوم داده باشن باید دانلودش کرد :دی
امروز ظهر از بس اعصابم خورد شد سر این آلبوم 2 تا پنادول خوردم 3 ساعتی خوابیدم تا بلکه یکم بهتر شه سردردم

خوش بحالت.من دیشب از ساعت یک صبر کردم تا ساعت 2.با چه ذوق و شوقی.میفهمی چقدر خورد تو حالم؟؟؟تا دو ساعت توی جام وول میخوردم و به خودم میپیچیدم.

من هم كه هنوز نتونستم دانلود كنم
ولي از عكس العملاي شما معلومه كه خيلي خيلي افتضاحه

از خیلی خیلی دو سه تا پله برو اونور تر

hamedc
Thursday 20 October 2011, 07:08 PM
یه زمانی میگفتیم اسم Nothing Else Matters قضیه ناموسی میشد..
حالا موندم این یکی آلبومش کجای دلم جا بدم که اینقدر افتضاح بود...

rezaranjbaraan
Thursday 20 October 2011, 08:43 PM
متاسفانه آلبومشون خب خیلی قوی نبود...
اما تک ترک ویو و یکی دیگه که یادم نیست خوب بودن همینم کافیه متالیکا الان توی یه فاز دیگس

rezaranjbaraan
Thursday 20 October 2011, 09:36 PM
You can see links before reply

:24::24::24::24:

alimetallica_2
Thursday 10 November 2011, 03:22 AM
You can see links before reply

:24::24::24::24:
خیلی عکس جالبی بود، جا داشت تشکر کنم از این عکس و به تنکس اکتفا نکنم.
ولی خوب یک چیزی جالبه، متالیکا خلف ترین فرزند موتور هد بوده و موتور هد هم متالیکا رو از همه فرزندانش بیشتر دوست داشته، چون فکر نمیکنم موتور هد به جز آهنگ های متالیکا از کسه دیگه ای کار کاور کرده باشه. :23:

Darkness_angel
Friday 29 March 2013, 06:13 PM
نسبت به کارای قبلیشون زیاد قوی نبود متــــاسفانه!

Yngwie_5
Friday 29 March 2013, 08:08 PM
من تا حالا این کارو هنوز جرئت نکردم دانلود کنم.
:4:

unforgiven2105
Saturday 30 March 2013, 09:02 PM
این کار رو از دیدگاه متالیکا نبینید. این کارو از زیر سر لورید بدونید. چون متالیکا توی کارنامه خودش مشابه همچین آلبومی نداشته. ولی لورید که کلا سبکش همینه. متالیکا هم دوست داره همه چیز رو امتحان کنه. خب لورید رو هم امتحان کرد:48:

SIRMEHDI60
Wednesday 10 April 2013, 06:40 PM