PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین استاد پیانو در منطقه شما (شهرستان ها)

saram
Friday 21 October 2011, 07:50 PM
سلام
همينطور كه طرفداران موسيقي و مخصوصا پیانو رو ميبينم تصميم گرفتم يه تاپيك بزنم تا هركسي هر استادي رو بهتر ميدونه در شهر خودش اينجا اعلام كنه.
سعي كنيد حتما مشخصاتي از استاد و سبك و نحوه درس دادنش را هم اعلام كنيد

در ضمن فقط استادان پیانو

با تشكر

mehdifshp
Monday 28 November 2011, 04:15 PM
سلام،

دوستان اگه معلم خوبی در منطقه الهیه یا اطراف اون برای پیانو سراغ دارید که سولفژ هم کار کنه به من اطلاع بدید لطفا ، واقعا ممنون میشم

PANDA
Wednesday 14 December 2011, 09:15 AM
استاد من اقای محمد امیدوار تهرانی یکی از بهترین اساتید مشهد . ایشان عاشق کودکان اند و نزدیک 100 تا شاگرد دارند.امیدوارم شاگردی ایشان را تجربه کنید.
امید

piano4all
Wednesday 14 December 2011, 02:44 PM
استاد عزیزم (( کامبیز روشن روان )) سرکار خانم مهدوی . استاد مظلومی . استاد عزیز و دوست خوبم (( حنانه )) استاد مهدی ستایشگر استاد عزیز و مهربان (( پرویز منصوری )) که احتیاج به معرفی ندارند ......

استاد محسن الهامیان ... استاد محمد فیروزی ... استاد خوبم فرزاد نوشاد که برای ایشون آرزوی موفقیت دارم ایشون الان رهبر ارکستر سمفونیک ویولت هستند

moskhar
Monday 13 May 2013, 01:24 AM
من هم آبادان استادم خانم ترکمه که خیلی استاد خوبی هست من که خیلی راضیم نحوه ی درس دادنش خیلی خوبه من هم ارگ و هم پیانو پیش خودشون کار میکنم

sahbaazadi
Wednesday 10 July 2013, 08:44 PM
منم وقتی خرمشهر بودم استادم خانم تراکمه بودن خیلی ماه بودن و واقعا وقت میزاشتن اما لان اصفهانم اقای بابومیان خیلیاستاده خوبین معلم من هم خانم نکویی هستن که اشون هم خیلی خوب کار میکنن :aq

saharjon
Wednesday 31 July 2013, 02:49 PM
استاد من اقای محمد امیدوار تهرانی یکی از بهترین اساتید مشهد . ایشان عاشق کودکان اند و نزدیک 100 تا شاگرد دارند.امیدوارم شاگردی ایشان را تجربه کنید. امید

سلام میشه لطف کنید آدرس و شماره تلفن ایشون رو بفرمایید/ممنونم

syngonium
Friday 2 August 2013, 11:28 AM
با سلام

بتازگی در مشهد یک استاد پیانو خانم روس شروع به تدریس کرده که روش منحصز بفرد و بی نظیری داره . بنده شماره تماسی از ایشان ندارم . ایشان مدرس فرزند یکی از دوستانم است. اگر کسی به جدیت دنبالشه پیغان بدید .میتونم تلفن تماس ایشون رو براتون بگیرم.

saharjon
Saturday 3 August 2013, 12:24 AM
سلام
ممنون میشم اگه آدرس و شماره ایشون بپرسید

syngonium
Saturday 3 August 2013, 02:44 PM
سلام
ممنون میشم اگه آدرس و شماره ایشون بپرسید

با سلام
لطفا در صورت تمایل اعلام فرمایید . از طریق پیام خصوصی ارسال میکنم

saharjon
Tuesday 13 August 2013, 02:48 AM
سلاماگه میشه لطف کنید برام پیام بزاریدممنونم

sajadnaderi
Saturday 12 October 2013, 08:02 PM
سلام میشه تلفنشو برام بگیری برای دخترم میخوام

sajadnaderi
Tuesday 15 October 2013, 04:11 PM
سلام اگه میتونید شماره رو بم بدین

shaghayegh20
Saturday 7 December 2013, 02:41 PM
سلام
چند سالیه که فرزند من پیش خانم صحاف در مشهد که دختر استاد صحاف معروف هستن می ره که خیلی هم راضی هستیم اما در حال حاضر نمی دونم که وقت دارن و شاگرد قبول می کنن یا نه چون کلاساشون شلوغه

smssms
Monday 9 December 2013, 11:11 AM
از تقریبا 15 سال پیش تا الان با مدرسین زیادی در تهران سر و کار داشتم.فک کنم اینجا جای خوبی باشه تا در مورد اون عده ایشون که کمی اسم دار تر هستن یه مختصری بنویسم و از تجربیاتم بگم.امیدوارم بدردتون بخوره :
1.علی احمدزاده : ایشون الان فک می کنم حدود 50 سال سن داشته باشن.قدیما توی تجریش بود کلاسشون الانو نمی دونم.ایشون از نظر آشنایی و علاقه به موسیقی کلاسیک جز خوبها هستن.تحصیلاتشون در زمینه معماریه نه موسیقی.هنرجوهای زیادی هم داشتن تاحالا.اما از نظر فن نوازندگی و توانایی نواختن در سطح پایینی قرار دارن.وقتی که دیدن من اتودهای شوپن و لیستو می زنم حتی یه قطعه کلاسیک متوسط رو هم تا آخرین جلسه جلوی من نزدن.ازون استادایی بودن که خوب خودشونو پرزنت می کنن ولی در عمل...به هیچوجه ایشونو توصیه نمی کنم.
2.عباس ابوحمزه : سابقا توی شهرک اکباتان تدریس داشتن،ایشون سبک کارشون ایرانیه و توی نوازندگی قطعات کلاسیک وارد نشدن،آهنگسازی هم بلد هستن و برای پیانو قطعات زیادی ساختن.بر خلاف آقای احمدزاده انسانی خاکی و کم ادعا هستن.و اگه ببینن علاقه مندین واقعا اون چیزی رو که بلدن سعی می کنن منتقل کنن.اما ایشون هم توی نوازندگی در سطح بالایی نیستن.اما در کل می تونن به کسی که قطعات کلاسیک سطح بالا نمی زنه کمک کنن.
3.امیر علی حنانه : قبلا توی علامه شمالی خودشون آکادمی موسیقی ای به نام پدرشون مرتضی حنانه داشتن اما ظاهرا الان تدریس نمی کنن.حدود 40 سال سنشونه.از معدود اساتیدی هستند که توی مسکو درس خوندن.اونم دقیقا توی رشته نوازندگی پیانو.ازین نظر کاملا می تونید روی شناخت و تواناییشون توی اجرا حساب کنید.اما متاسفانه اخلاق خاصی دارن و سخت میشه ازشون استفاده کرد.
4. پویان آزاده :توی آموزشگاه پارت تدریس می کنن و در کنارش مستر کلاس برگزار می کنن.ایشون به واسطه ی بنیه مالی خوبی که داشتن( پدر و مادر ایشون هر دو پزشک هستن) همیشه از بهترین امکانات برخوردار بودن.توانایی خوبی در اجرای قطعات ایرانی دارن.در مورد قطعات کلاسیک هیچ اجرایی از ایشون ندیدم.نه زمانی که باهاشون ارتباط نزدیک داشتم و نه در اینترنت،هیچ رسیتال و کنسرت پیانویی هم از ایشون در ایران من به خاطر ندارم. ایشون از کتاب گیورگی ساندور که توی ایران هم ترجمه شده ایراد می گرفتن و این پیانست نامدارو حتی نمیشناختن!!! جالبه که در حال حاضر دارن توی آلمان دکترا می خونن.متاسفانه ایشون هم از اساتید پر مدعا و پر تبلیغات هستن.وب سایت شخصی ( و به طبعش صفحه ای در ویکی پدیا)درست کردن که نوازنده ای بسیار بهتر مثل آقای گاگیک بابایان ازش بی بهرن.
5. گاگیک باباییان : شاید بشه گفت بهترین پیانیست ایرانی در حال حاضر ایشون هستن.از نظر اجرای قطعات کلاسیک عالین.زمانی که شاگرد استاد امیر علی حنانه بودم،ایشون از اجرای همه ایراد می گرفتن جز اجرای گاگیک بابایان.
6. محمدرضا امیرقاسمی : آدمی کم ادعا که در عین حال سواد موسیقی بالایی دارن.چه در زمینه ای کلاسیک چه ایرانی.کارشناسی ارشد آهنگسازی دارن.از نظر نوازندگی هم در سطح خوبی هستن.البته هیچوقت اجرای قطعات سنگین کلاسیکو ازشون ندیدم.به نظر من استادی مناسبی ان برای کسایی که خیلی سطح پیشرفته ای توی نوازندگی ندارن.آشناییشون با موسیقی کلاسیک فوق العاده عالی هست.
7. فریبرز لاچینی: اگه خیلی وضع مالیتون خوبه و بیشتر جنبه آهنگسازی براتون مهمه تا نوازندگی،استادی عالی براتون هستن.من خودم واقعا دوسش دارم و توی ارتباط نزدیکی که باهاش داشتم دیدم انسانی کم عقده و مهربونه.

STNHZ
Wednesday 12 March 2014, 08:08 AM
Ostad e Azizam ostad Soheil Ahmadi Far (Esfahan)
ishun navazandeye piano, khanande va ahangsaz hastan

hamedrz70
Wednesday 12 March 2014, 07:48 PM
من از استان اصفهان هستم.الان به قطع یقیین میتوانم بگم که بهترین استاد آقای شیرانی می باشند در اصفهان.بنده افتخار شاگردی ایشون را دارم

mahsa_piano
Saturday 29 March 2014, 12:44 AM
0
Ostad e Azizam ostad Soheil Ahmadi Far (Esfahan)
ishun navazandeye piano, khanande va ahangsaz hastan

الان به قطع یقیین میتوانم بگم که بهترین استاد آقای شیرانی می باشند در اصفهان. بنده افتخار شاگردی ایشون را دارم

ميشه شماره تماس و ادرس بدين؟
ممنون

mah66
Tuesday 9 December 2014, 12:11 AM
ميشه شماره تماس و ادرس بدين؟
ممنون
استاد سهیل احمدیفر سپاهانشهر اصفهان بلوار غدیر آموزشگاه درای سپاهان و همچنین خ مهرداد غربی آموزشگاه درویش خان تدریس میکنن. تدریس تنظیمشون هم عالیه.

Sys_co2
Sunday 4 January 2015, 06:16 PM
دوستان عزیز لطفا در کرج استاد معرفی کنید که هنرجو مبتدی قبول کنن .. ممنونم

r_a_m_i_n
Monday 5 January 2015, 08:44 PM
من از استان اصفهان هستم.الان به قطع یقیین میتوانم بگم که بهترین استاد آقای شیرانی می باشند در اصفهان.بنده افتخار شاگردی ایشون را دارم

دوست عزیز...لطفا از لفظ ( بهترین ) استفاده نکنید....
پس آقایان..الکساندریان..و آربی بابومیان...و امیرثوابی رو نمیشناسید؟

memool
Thursday 5 February 2015, 07:11 AM
سلام . کی میدونه بهترین استاد تویه شیراز کیه؟

eliam
Wednesday 19 July 2017, 08:52 AM
کسی می تونه توی تهران به من استاد خوب معرفی کنه که شاگرد صفر قبول کنه ؟ حداقل اینکه جوری یاد بده که خانه ام از پای بست ویران نباشه تا بعدش برم پیش استاد بهتر؟؟

sigismond
Wednesday 19 July 2017, 02:20 PM
خانم گلریز هاشمی.هم مبتدی می پذیرند هم اینکه به لحاظ سطح تا مقاطع عالی و پیشرفته باهاتون جلو میان.

drjim
Tuesday 8 August 2017, 03:15 PM
سلام به همگی
دوستان خوبم در تبریز لطفا اساتید برتر پیانو سبک کلاسیک رو در تبریز معرفی بفرمایین

- - - Updated - - -

سلام به همگی
دوستان خوبم در تبریز لطفا اساتید برتر پیانو سبک کلاسیک رو در تبریز معرفی بفرمایین

hediehmoini
Saturday 20 January 2018, 11:28 AM
درود پسر دایی من میرن پیش ایشون و راضی هم هستن

سیامک رضاییسیامک رضایی متولد تیر ماه 1349 تهران
از چهارسالگی شروع به نواختن ساز ملودیکا کردند.
از سال 1359 تا 1365 با امور تربیتی - آموزش و پرورش شهرستان دماوند در زمینه موسیقی و سرود همکاری داشتند.
از سال 68 تا 70 در خدمت سربازی مشغول به فعالیت های هنری بودند.
از سال 1370 تا 1375 در دانشگاه هنر مشغول به تحصیل در رشته کارگردانی و در رسام هنر مشغول تحصیل در رشته موسیقی بودند.
از تابستان 1370 مشغول تدریس پیانو کیبورد و آواز پاپ در آموزشگاههایی چون شیدا،طبرستان،شمیم،افتتاح، نت و... همچنین فرهنگسرا هی خانواده ، ملل ، خاوران هستند.
در این سال ها از محضر اساتیدی چون زنده یاد داداشی ، استاد انوشیروان روحانی ، استاد امیرقاسمی ، استاد فرهاد فخرالدینی ، رامین بهنا و ... بهره مند شدند.

آموزشگاه موسیقی آذرنگ

You can see links before reply

LeiliMa
Saturday 20 January 2018, 04:08 PM
استاد وحید علی پور (You can see links before reply)مدرس پیانو- تهران

و استاد رضا جاویدان مدرس پیانو و کیبورد:
You can see links before replyرضا-جاویدان

- - - Updated - - -

استاد وحید علی پور (You can see links before reply)مدرس پیانو- تهران

و استاد رضا جاویدان مدرس پیانو و کیبورد:
You can see links before replyرضا-جاویدان

elahet14_gmail
Saturday 20 January 2018, 04:28 PM
سلام
استاد محمدسینا احمدی و سحر پورحسینی که تو آموزشگاه هنرایران زمین واقع در گیشا تدریس میکنن
سایت آموزشگاه هم( You can see links before reply) هستش

Mtksh2000
Monday 9 July 2018, 06:54 PM
سلام لطفا شمارشو به من هم بدین ممنونم

Bzad_a
Sunday 14 October 2018, 03:40 PM
با سلام

بتازگی در مشهد یک استاد پیانو خانم روس شروع به تدریس کرده که روش منحصز بفرد و بی نظیری داره . بنده شماره تماسی از ایشان ندارم . ایشان مدرس فرزند یکی از دوستانم است. اگر کسی به جدیت دنبالشه پیغان بدید .میتونم تلفن تماس ایشون رو براتون بگیرم.

سلام، ایشون هنوز هم در مشهد تدریس می‌کنن؟
اگه آره لطفاً شماره‌شون رو به من بدین.
ممنون می‌شم

ehsanaghaa
Wednesday 6 March 2019, 05:21 PM
سلام دوست عزیز لطف میکنی راه های ارتباط با ایشون رو برای من بفرستی . ممنون

rahelehmoosavi
Friday 26 June 2020, 06:18 PM
سلام من در مشهد دنبال یک استاد خوب و با حوصله پیانو میگردم لطفا منو راهنمایی کنین

- - - Updated - - -

ببخشید میشه لطفا شماره ایشون برای من بفرستین پسر من ۹ سالشه و تازه می خواد شروع کنه

- - - Updated - - -

ببخشید میشه لطفا شماره ایشون برای من بفرستین پسر من ۹ سالشه و تازه می خواد شروع کنه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -