PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آثار كلاسيك با سه تار

2raj
Friday 21 October 2011, 07:59 PM
باسلام خدمت همه سه تار دوستان عزيز

راستش بعد از ديدن اجراي آثار كلاسيك غربي توسط هنرمنداني مثل استاد ساكت مشتاق شدم بدونم براي سه تارهمچين كاري صورت نگرفته‌ آيا؟

براي همين از دوستان خواهشمندم چنانچه آثار تصويري يا صوتي از اساتيد اين ساز يا نمونه كار خودشون دارن قرار بدن

خيلي ممنونم

ssszmath
Saturday 22 October 2011, 12:44 PM
قسمت هایی از کنسرت شجریان در لندن
You can see links before replyكنسرت_لندن.amr.aspx

2raj
Saturday 22 October 2011, 12:58 PM
قسمت هایی از کنسرت شجریان در لندن
You can see links before replyكنسرت_لندن.amr.aspx (You can see links before reply D9%86.amr.aspx)
الان اين كلاسيك غربي بود؟؟؟!
...................
با با حداقل برو بچز نت آهنگ يه كاري از موتزارت بزنيد بذاريد.دلم كف كرد به خدا !!!

2raj
Thursday 29 December 2011, 09:17 PM
تيري در تاريكي!

mixer
Thursday 29 December 2011, 09:27 PM
حقیقت امر این هست که آثار کلاسیک مربوط به ساز های کلاسیک و ساز های ایرانی نیز مخصوص با ملودی ها مخصوص
...

گاهی دوستان چند گام مشابه رو روی چند ساز مشابه پیاده می کنند . که این 100 در صد ماجرا نیست و نمیشه ادامه داد . . .

(( ضمنا ، به هدف خورد . . . (( تیرت رو گفتم ))

2raj
Thursday 29 December 2011, 09:33 PM
بي خيال چه كاريه اصن
هر كي مث بچه آدم كار خودشو بكنه كلاسيكو چه به سه تار
ديگه پي قضيه رو نميگيرم

erikal_richen
Saturday 4 February 2012, 01:00 PM
کار سختیه چون این سازها واسه موسیقی سنتی هست و ساخته شده برای قطعاط کلاسیک نیست اما به هر حال کار نشد نداره . اما گاهی اوقات خواستن توانستن نیست..

hessam1310
Monday 5 March 2012, 05:40 PM
امروز استادم یک قطعه کوچک کلاسیک نواختن خیلی خوشم اومد هفته بعد میگم رکورد کنه میزارم سایت

m_asadi
Saturday 17 March 2012, 11:15 PM
سلام
واسه اين كار ميتوني آثار استاد مسعود شعاري رو گوش بدي

AliB
Sunday 18 March 2012, 03:27 AM
سلام
واسه اين كار ميتوني آثار استاد مسعود شعاري رو گوش بدي"واسه" کدوم کار؟