PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی : ل ویولن

vioman
Wednesday 15 November 2006, 08:16 AM
سلام بر همه دوستان هنرمند و هنر دوست نت آهنگ

لط?ا نظرتون را درباره ل ویولن بنویسید.

من خودم ?کر می کنم که در حال حاضر برای کسایی که می خان کلاسیک کار کنن بهترین کتاب همینه تو اکثر آموزشگاهها و هنرکده ها هم تدریس می شه.البته اینم بگم ل ویولن در اصل یه مجموعه اموزشی هست نه ?قط این چهار پنج جلد کتابی که معمولا تو بازار یا?ت می شه.متاس?انه این مجموعه به طور کامل تو ایران چاپ نشده.......

Hes_r
Wednesday 15 November 2006, 01:14 PM

لط?ا نظرتون را درباره ل ویولن بنویسید.

من خودم ?کر می کنم که در حال حاضر برای کسایی که می خان کلاسیک کار کنن بهترین کتاب همینه تو اکثر آموزشگاهها و هنرکده ها هم تدریس می شه.البته اینم بگم ل ویولن در اصل یه مجموعه اموزشی هست نه ?قط این چهار پنج جلد کتابی که معمولا تو بازار یا?ت می شه.متاس?انه این مجموعه به طور کامل تو ایران چاپ نشده.......

قبل از هر چیر از ویومن عزیز که اسمشو به ما نگ?ته هنوز تشکر کنم به خاطر تاپیکای عالی که زده امیدوارم ?عالیتش ادامه پیدا کنه .

واقعا موا?قم
من خودم اول ل ویلن کار میکردم واقعا کتابی رو دست ل ویولن برای آموزش ویولن کلاسیک نییومده .

هم اگه دقت کنید توضیحات تئوریش عالیه هم آموزشهای عملیش و من که نقص زیادی توش نمیبینم

ممنون : حسام :wink:

Amir
Saturday 18 November 2006, 04:25 PM
به نظر من اگر کسی می خواد آرشه زدنش خوب بشه تا می تونه باید تمرین های Lo violin رو بزنه :)

vioman
Saturday 18 November 2006, 04:28 PM
سلام به همگی و یه سلام س?ارشی خدمت اقا امیر

من با نظرشون موا?قم ل ویولن خیلی تو ارشه کشی کمک می کنه حتا بعضی از اساتید سنتی به شاگرداشون می گم که اون اول کار ل ویولن هم بزنن که زودتر ارششون خوب بشه

vioman
Sunday 19 November 2006, 10:05 AM
سلام چرا کسی درباره ل ویولن نظر نمیده

این موضوع مهمیه؟اما هیشکی به خودش زحمت نمیده حتی یه خط بنویسه! :( :( :(

Hes_r
Sunday 19 November 2006, 11:41 AM
واقعا موا?قم تمرینای ل ویولن واسه آرشه کشی عالیه

مخصوصا اون تمرینایی که مثلا باید 7-8 ضرب یا کمتر رو با یه آرشه بزنی واقعا دست رو روون میکنه و هماهنگی بین دست و انگشت رو هم زیاد میکنه

حسام :wink:

akanani
Monday 15 October 2007, 06:36 PM

لطٿا نظرتون را درباره ل ویولن بنویسید.

من خودم ٿکر می کنم که در حال حاضر برای کسایی که می خان کلاسیک کار کنن بهترین کتاب همینه تو اکثر آموزشگاهها و هنرکده ها هم تدریس می شه.البته اینم بگم ل ویولن در اصل یه مجموعه اموزشی هست نه ٿقط این چهار پنج جلد کتابی که معمولا تو بازار یاٿت می شه.متاسٿانه این مجموعه به طور کامل تو ایران چاپ نشده.......

دوست من . من هم با شما موافقم ل ویولن بسیار کتاب جامع و کاملی است ولی هنرجو های نو آموز را زده می کنه . در حال حاضر کتابی به اسم School of shinozoki نوشته استاد شینوزکی ژاپنی در بازار ایران آمده بسیار همه چیز را ساده بیان کرده و قطعات کلاسیکی در فی مابین این کتاب تالیف شده که مطمئنا هنرجوهای جدید را زده نمی کنه

پاگانینی
Monday 15 October 2007, 10:34 PM
به نظر من ل ویولون تا یه جاییش خوبه و بهترین ویژگی اون اینه که نت خوانی ادمو رو خوب میکنه و در شروع کمک میکنه که ارشه رو توی دست بگیری ولی اصلا نمیشه به اون تکیه کرد چون کافی نیست من خودم شخصا تا ل ویولون 2 کار کردم وبه کتابهای دیگه رجوع کردم

hichnafar
Friday 19 October 2007, 08:57 PM
سلام
ل ویولن هاکتاب های خوبی هستن ،برای تکنیک های آرشه کشی وهمینطورقوی شدن انگشت هاتمرینات خیلی خوبی دارن ولی به نظرمن همونجورکه جناب اکانانی هم گفتن هنرجویی که تازه کارهست رویه مقداردلسردوبی انگیزه می کنن به خاطرهمین بهتره درکنارشون کتاب های دیگه هم استفاده بشه (باتوجه به سطح هنرجو).

پاگانینی
Friday 19 October 2007, 09:35 PM
من آخرای کتاب بود که به کتابهای دیگه رجوع کردم من تا موقعی که ل ویولن میزدم پیشرفت کندی داشتم همونطور که گفتم مزیت ل ویولن اینه که نت خوانی ادمو راه می ندازه من حدود 2 ماه که رفتم سراغ کتابهای دیگه تونستم ل ویولن 3 رو بدون هیچ مشکلی دشیفر بزنم