PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهداد بهرامی در نت آهنگ

MA_Happy
Monday 28 November 2011, 04:21 PM
بسمه تعالی

چندی پیش بود که در سایتی از سایت های خبری معروف موسیقی کشور خبری مبتنی بر پخش آلبومی با آهنگسازی ((بهداد بهرامی)) و نوازندگی پیانیست ایرانی مورد علاقه ام،((رضا تاجبخش)) شنیدم.

آلبوم «آخرین لبخند تو» از طریق آمازون و آی تیونز منتشر شد

You can see links before replyموسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی: آلبوم «آخرین لبخند تو» با آهنگسازی بهداد بهرامی و نوازندگی پیانوی رضا تاجبخش به صورت آلبوم‌ ام پی تری از طریق آمازون (You can see links before reply) و آی تیونز (You can see links before reply)منتشر شد.
به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، این آلبوم دارای ۱۲ قطعه در سبکهای «لایت کلاسیک»، «نیو ایج» و «جز» است که از ویژگیهای مهم این آلبوم می‌توان به حضور پر رنگ ملودی در ساخت قطعات آن اشاره کرد و این امر هم به مخاطبان عامتر موسیقی این امکان را می‌دهد از شنیدن موسیقی بیکلام لذت ببرند. همچنین ناگفته نماند تنوع سبک‌های به کار رفته در این آلبوم مانع از بروز یکنواختی شده است.
در ادامه می‌توانید یکی از قطعات این آلبوم به نام «نجواهای پنهان» که توسط صاحب اثر در اختیار سایت موسیقی ایرانیان قرار گرفته است را دانلود نمایید.

دانلود قطعه «نجواهای پنهان» (You can see links before reply)

قطعه ای که برای دانلود بود را دریافت کردم و واقعا دیدم خیلی قطعه زیبایی هست،قطعه ای با فضایی آرام ولی ملودیک و بسیار قوی از لحاظ هارمونی،متاسفانه این آلبوم را در ایران برای فروش نیافتم و متاسفانه امکان خرید این آلبوم از سایت های آمازون و یا آی تیونز را نداشتم و از شنیدن همان یک قطعه لذت میبردم.
در این مدت از چندی پیش یک دوستی وارد نت آهنگ شدند که من در تاپیکی که درباره تنظیم زده بودم با ایشان آشنا شدم و واقعا آن ملودی که من گذاشته بودم را خیلی زیبا تنظیم کردند،و دیروز خیلی تصادفی از ایشان سوالی پرسیدم و سپس ایشان گفتند که این آلبوم کار ایشان است و ایشان آقای بهداد بهرامی هستند،واقعا خیلی خوشحال شدم،نت آهنگ انجمن موسیقی خیلی قوی بود ولی متاسفانه رو به افول گذاشت و خیلی از حرفه ای ها از سایت رفتند و تعداد کمی حرفه ای در سایت ماندند و یا دوباره آمدند که شاید بعلت جو سایت که زیاد علمی نبود زیاد نتوانستند فعالیت های خود را انجام دهند و حالا واقعا خوشحالم که شخصی همچون آقای (بهداد بهرامی) در این انجمن هست،باشد که بی مهری دوستان باعث نشود که این شخص را از دست بدهیم.

piano4all
Monday 28 November 2011, 05:39 PM
با سلام خدمت شما دوست گرامی

اینجا کسی بی مهری نمی کنه فقط کمتر از خودشون فعالیت نشون می دهند

من هم از فعالیت کم دوستان گله دارمممممممممممممممممم

اما شاید کوتاهی از خود ماهاست

Pathetique
Friday 21 December 2012, 07:15 PM
دقیقأ همینه مسعود جان . بار علمی خیلی کم شده . تاپیک های مزخرف هر روز بیشتر میشه !

- - - Updated - - -

دقیقأ همینه مسعود جان . بار علمی خیلی کم شده . تاپیک های مزخرف هر روز بیشتر میشه !

Yngwie_5
Friday 21 December 2012, 07:48 PM
دقیقا با آقا بهنام موافقم..نت آهنگ یه جوری صحنه رقابت نویسندگی شده تا تبادل نظر موسیقایی

- - - Updated - - -

دقیقا با آقا بهنام موافقم..نت آهنگ یه جوری صحنه رقابت نویسندگی شده تا تبادل نظر موسیقایی

ac120
Friday 21 December 2012, 08:50 PM
منم با همه موافقم ولی با هیچ بشرکاری ندارم:d
به نظر من برای بالا بردن بار علمی
شما اساتید و پیشکسوتها باید مطالب آموزنده و حرفه ای بذارید و ما یاد بگیریم

- - - Updated - - -

منم با همه موافقم ولی با هیچ بشرکاری ندارم:d
به نظر من برای بالا بردن بار علمی
شما اساتید و پیشکسوتها باید مطالب آموزنده و حرفه ای بذارید و ما یاد بگیریم

spi
Monday 6 January 2014, 08:45 PM
حالا خودش کجاست بهداد؟ :D