PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای یک قطعه و نیاز به نوازنده

EmadS
Saturday 3 December 2011, 10:23 PM
سلام دوستان . امیدوارم که حال همگی خوب باشه و در این ایام هم عزاداری هاتون مورد قبول واقع بشه .
راستش نمی دونستم تاپیک رو کجا بزنم . دیدم اینجا مناسبه . اگه مدیران می بینن جای تاپیک اشتباهه و یا تاپیکم خلاف قوانینه هر طور صلاحه عمل کنن .
من عماد ساعدی هستم ، 16 سالمه و تقریباً 2 سال و نیمه که پیانو کلاسیک کار می کنم .
در حال حاظر مشغول نواختن قطعات زیر هستم :

Etude No.2- Moszkowsky
Etude No.7 -Chopin
Beethoven - Sonata No.17 1st and 3rd movement
Valse No.6 - Chopin
Barcarolle- Tachikovsky
Blumenlied - Lange
Moment Musicaux Op.94-3 - Schubert
Impromptu Op.90-2 - Schubert

با اجازه ی اساتید یه کوچولو هم آهنگسازی می کنم و مشغول خوندن هارمونی و نوشتن قطعاتم هم هستم .

عرضم به حضورتون که من در این 2 سال 20 قطعه ساختم و هنوز هم ادامه میدم .
دومین قطعه ای که ساختم ، قطعه ای هست برای پیانو ، ویولن ، ویولا ، فلوت و کلارینت . خیلی دوست دارم که این قطعه اجرا بشه . البته اجرای کامپیوتریش رو دارم ولی خب خودتون بهتر می دونید دیگه .. اجرای واقعی یه چیز دیگه اس ..
راستش دنبال نوازنده هستم . یه پرس و جویی کردم برای نوازنده ، فهمیدم که نوازنده های حرفه ای و ... حداقل 150 هزار تومان برای اجرا می گیرند . حقیقتش اینه که قطعه ای که من نوشتم سخت نیست و نیازی به نوازنده ی خیلی حرفه ای ندارم . ضمن این که نمی تونم 600-700 هزار تومان برای نوازنده ی هزینه کنم . یعنی در حال حاظر شرایطتش مهیا نیست .

از دوستانی که اینجا هستن خواهش می کنم اگر می تونن من در در این امر یاری کنن .
برای پیانو خودم نوازندگی رو بر عهده میگیرم . اما برای بقیه ی ساز ها به نوازنده نیاز دارم . جا برای تمرین هم مهیا هست .

نتش رو هم به زودی در صفحه ی نت آهنگ خودم و صفحه ی free-scores (You can see links before reply) قرار می دم .

ضمناً اگه نصیحتی ، راهنمایی ای ، نظری چیزی هم دارید بهم بگید . بی تجربه ایم دیگه ! :p

تشکر ;)

hopital
Saturday 3 December 2011, 11:12 PM
نتش رو هم به زودی در صفحه ی نت آهنگ خودم و صفحه ی free-scores (You can see links before reply) قرار می دم .

ضمناً اگه نصیحتی ، راهنمایی ای ، نظری چیزی هم دارید بهم بگید . بی تجربه ایم دیگه ! :p

تشکر ;)

درود ! منتظریم ....

sol_s
Sunday 4 December 2011, 05:07 PM
خب دوست عزیز اگه دنبال نوازنده ای به جز پیانو میگردی فکرکنم اگه تاپیکت رو توی بخش های دیگه مثل بخش سازهای بادی و ویلن میزدی زودتر به نتیجه میرسیدی

you3f
Sunday 4 December 2011, 05:15 PM
احسنت...
احسنت...

sol_s
Sunday 4 December 2011, 11:32 PM
احسنت بهتر است یا تشکر؟
؛-)

hopital
Sunday 4 December 2011, 11:48 PM
احسنت...
احسنت...

احسنت بهتر است یا تشکر؟
؛-)

البته اینجا جاش نیست ولی بهتر نیست بجای واژه ی بیگانه ی احسنت واژه ی آفرین بر تو بکار ببریم ؟...
با سپاس ....

akerfeldt
Monday 5 December 2011, 01:44 AM
بیخیال بابا بنده خدا نیاز به نوازنده داره !!!! احسنت تشکر تنکس همش یکیه !! ************ یه خواهش که دارم اینه که اگر نوازنده ای شرایطش رو داره حتما کمک کنه به هر حال تو این محیط خوب تو ایران عزیز که هیچکس به جز خودمون نمیتونیم از خودمون حمایت کنیم بهتره هر کمکی از دستمون بر میاد برای موزیسین هایی که مثل خودمون با سختی کار میکنند انجام بدیم و غرور و جنون خود بزرگ بینی رو کنار بزاریم البته من کلاسیک کار نمیکنم داداشم و سازم چیز دیگریست و اگه میتونستم کمکی کنم بسیار خوشحال میشدم که انجام بدم

EmadS
Monday 5 December 2011, 11:01 PM
تشکر از همه . بچه ها من الان مسافرت هستم . وقتی برگشتم در مورد قطعه و اجرا و ... توضیحات کامل می دم بهتون.
مرسی

EmadS
Thursday 12 January 2012, 04:58 PM
دوستان عزیز ببخشید که دیر شد . در این مدت ایده های بسیار جدید و خوبی به ذهنم رسید و کل قطعه رو یکبار دیگه از اول نوشتم. به خاطر همین طول کشید . ضمن این که این ماه امتحان های ترم اول بود و با یک نفر هم داریم یک دوئت پیانو ویلون کار می کنیم به خاطر همین سرم خیلی شلوغ بود .فقط چند میزان آخرش مونده که اون هم همین روز ها تموم میشه . فکر می کنم تا هفته ی بعد بتونم نتش رو در اختیارتون قرار بدم .