PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدول کوک در دستگاههای مختلف برای سنتور

omidamir2003
Sunday 4 December 2011, 10:33 AM
با سلام خدمت بچه های نت آهنگ
فایل پیوست جدول کوک در دستگاههای مختلف برای سنتور میباشد که اینجانب از مراجع مختلف در اینترنت (به خصوص نت آهنگ) جمع آوری کردم. مزیت این فایل راحت بودن انجام تغییرات و لحاظ شدن فرکانسهای تیونر در ان میباشد.
از انجاییکه اینجانب نه کلاس سنتور رفتم نه تخصصی کار میکنم قطعا این فایل دارای ایراد خواهد بود. لذا از کلیه دوستان تقاضا دارم ایرادها و همچنین نکات دیگر را تذکر دهند تا با لحاظ نمودن در این فایل مرجعی سودمند جهت کوک سنتور در اختیار دیگران قرار گیرد.

You can see links before reply (You can see links before reply)

mezrab talae
Sunday 4 December 2011, 10:46 AM
تیونرت رو روی guitar گذاشتی?

omidamir2003
Sunday 4 December 2011, 12:02 PM
تیونر روی گیتار ?منظورتون رو نفهمدم . گرچه جدول و مقادیر اون ربطی به تنظیم تیونر نداره
فقط خواستم جدول چک بشه که نتها تو دستگاهها درست هست یانه(منظورم کرن بمل و دیز هست )
و آیا کوکهای دیگه ای هم هست که به این جدول اضافه کنیم

Razoniaz
Sunday 4 December 2011, 02:53 PM
با سلام خدمت بچه های نت آهنگ
فایل پیوست جدول کوک در دستگاههای مختلف برای سنتور میباشد که اینجانب از مراجع مختلف در اینترنت (به خصوص نت آهنگ) جمع آوری کردم. مزیت این فایل راحت بودن انجام تغییرات و لحاظ شدن فرکانسهای تیونر در ان میباشد.
از انجاییکه اینجانب نه کلاس سنتور رفتم نه تخصصی کار میکنم قطعا این فایل دارای ایراد خواهد بود. لذا از کلیه دوستان تقاضا دارم ایرادها و همچنین نکات دیگر را تذکر دهند تا با لحاظ نمودن در این فایل مرجعی سودمند جهت کوک سنتور در اختیار دیگران قرار گیرد.

درود دوست عزیز. جا داره که از طرف خودم و دیگر دوستان از شما تشکر کنم.
در کوک ماهور و راست پنجگاه نت "ر" سفید "کرن" کوک می شود که بکار نوشته بودید. لطفا این مورد را اصلاح نمایید. اگر مورد دیگری هم بود حتما به شما اطلاع خواهم داد.
سپاسگزارم از شما.

omidamir2003
Sunday 4 December 2011, 03:20 PM
با سلام
من با توجه به لینک زیر بکار قرار دادم باز هم اگه لازمه من تغییر بدم. ضمنا با توجه به اینکه تغییرات ممکنه بیش از این باشه من سعی میکنم فایل doc رو هم بذارم تا نهایتا توی سایت یه فایل واحد تصمیم گیری بشه و ارایه بشه

omidamir2003
Sunday 4 December 2011, 03:50 PM
Razoniaz عزیز
با سلام مجدد
دو فایل word زیر به ترتیب قبل و بعد از تصحیح ر سفید برای ماهور و راست پنجگاه میباشد. باز هم به قولی صلاح مملکت خویش خسروان دانند. هرچی که دوستان تصمیم گرفتند بگید من یا خودتون تصحیح کنیم بذاریم توی سایت.
ضمنا تاکید میکنم مطلب اضافه ای توی این فایل وجود نداره فقط نحوه نمایش مطلب به نوعی ساده و قابل فهم تره
ممنون

You can see links before reply
You can see links before reply

mezrab talae
Sunday 4 December 2011, 03:56 PM
تیونر روی گیتار ?منظورتون رو نفهمدم . گرچه جدول و مقادیر اون ربطی به تنظیم تیونر نداره
فقط خواستم جدول چک بشه که نتها تو دستگاهها درست هست یانه(منظورم کرن بمل و دیز هست )
و آیا کوکهای دیگه ای هم هست که به این جدول اضافه کنیم
چیزی که گفتم سوال بود نه ایراد
قسمت بالای تیونرت رو نگاه کن chromatic.guitr.bass.violinداره منظورم این بود که روی کدوم گذاشتی

omidamir2003
Sunday 4 December 2011, 04:04 PM
mezrab talae عزیز
متاسفانه الان دسترسی به تیونر ندارم چشم نگاه میکنم بهتون میگم.

morad123
Saturday 15 November 2014, 08:12 AM
ممنون خیلی عالی بود.