PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه كار

love_London
Monday 5 December 2011, 05:02 PM
سلام دوستان اين نمونه كار من است كه دو تا گيتار اين آهنگ رو زدن كه هر دو خودم هستم
You can see links before reply
لطفا نظر بدين :redguitar:
دوستان ببخسد چند ثانيه اولش خالي است

Mohammad_ngml
Monday 5 December 2011, 05:36 PM
مرسی دوست عزیز اجرای زیبایی بود.. ولی اگه لطف کنید در بخش نمونه کارها ارسالش کنید ممنون میشیم

love_London
Monday 5 December 2011, 05:41 PM
مرسی دوست عزیز اجرای زیبایی بود.. ولی اگه لطف کنید در بخش نمونه کارها ارسالش کنید ممنون میشیم
باشه حتما

hopital
Monday 5 December 2011, 06:33 PM
زیبا بود ....

Honey_Shababi
Monday 5 December 2011, 06:47 PM
عالی بود...لطفا در مورد نحوه رکورد این کار هم توضیح بده...مرسی.

love_London
Monday 5 December 2011, 07:31 PM
عالی بود...لطفا در مورد نحوه رکورد این کار هم توضیح بده...مرسی.
در مورد چه چيز توضيح بدم ؟؟؟‌
شما بگو در مورد چه رو چشمم:am

Honey_Shababi
Monday 5 December 2011, 07:47 PM
منظورم اینه که بگو از چه تجهیزاتی برای رکورد استفاده کردی؟...با میکروفون رکورد کردی یا پیکاپ؟...اگه میکروفون,میکروفونت چی بوده؟...توی استودیو ضبط کردی؟...از چه DAW ای استفاده کردی؟...کلا هر کاری که برای ضبط انجام دادی بگو...ممنون.

love_London
Tuesday 6 December 2011, 06:51 AM
منظورم اینه که بگو از چه تجهیزاتی برای رکورد استفاده کردی؟...با میکروفون رکورد کردی یا پیکاپ؟...اگه میکروفون,میکروفونت چی بوده؟...توی استودیو ضبط کردی؟...از چه DAW ای استفاده کردی؟...کلا هر کاری که برای ضبط انجام دادی بگو...ممنون.
با ميكروفون ضبط كرديم(DASMIC|3) تو استوديو ولي برا سرگرمي حرفه اي روش كار نكرديم از برنامه Pro Tools استفاده كرديم تو استوديو كالجي كه ميرم ظبط كردم و استوديو خودم نبود

Honey_Shababi
Tuesday 6 December 2011, 09:22 AM
با ميكروفون ضبط كرديم(DASMIC|3) تو استوديو ولي برا سرگرمي حرفه اي روش كار نكرديم از برنامه Pro Tools استفاده كرديم تو استوديو كالجي كه ميرم ظبط كردم و استوديو خودم نبود

آفرین...در کل خیلی خیلی بهت تبریک میگم...چون خیلی زیبا و حرفه ای بود...موفق باشی:am

parsboy
Tuesday 6 December 2011, 03:08 PM
اجرای زیبایی بود دوست عزیز ... بهتون تبریک میگم

love_London
Wednesday 7 December 2011, 06:40 AM
آفرین...در کل خیلی خیلی بهت تبریک میگم...چون خیلی زیبا و حرفه ای بود...موفق باشی:am
ممنون ما هنوز خيلي كار داريم تا به شما برسيم

Honey_Shababi
Wednesday 7 December 2011, 07:33 AM
ممنون ما هنوز خيلي كار داريم تا به شما برسيم

اختیار داری عزیز...جدی میگم...عالی بود:am