PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاطرات گيتار !!!

love_London
Tuesday 6 December 2011, 07:56 AM
سلام اين پست رو زدم كه دوستان بيان اينجا و خاطرات كه با گيتار دارن رو بنويسن هر چي ميتونه باشه خوب بد زشت زيبا هيجان انگيز باور نكردني و .... :redguitar:

love_London
Tuesday 6 December 2011, 08:10 AM
اول خودم :يه كنسرت داشتيم تو شيراز خيلي خوب بود همه درست ميزدن هيچ كس اشتباه نمي زد همه خوشحال بوديم تا اينكه سيم 4 گيتار من پاره شد اين سيم رو من به دليل اين كه فراموش كردم عوض نشده و تو چكاپ هم استادم متوجه نشده
من كنسرت رو نگه نداشتم با اينكه خيلي با اين سيم كار داشتم واي هر موقع صورت استادم و رهبر اركست رو اون موقع كه سيم پاره شد يادم مياد خندم ميگيره به خودم گفتم من اين كنسرت رو خراب نمي كنم من هم كه آموزش نديده بودم هنگام پاره شدن سيم بايد چه كنيم اونم تو كنسرت تنها چيزي كه به فكرم رسيد اون موقع اين بود كه انقدر محكم سيم هاي ديگر رو بزنم كه شايد اين 5تا سيم بتونن جاي اون يك سيم رو بگيره تا اينكه موفق شدم وقتي اون صحنه بعد از 10 دقيقه تموم شد سريع سيم رو عوض كردم به استادم گفتم خيلي كنسرت رو بهم ريختم ؟‌ گفت عالي بود فك نمي كردم موفق بشي گفت وقتي تو خيلي محكم ميزدي صدا گيتار ادامه پيدا ميكرد و گيتار بغلي جاي سيم 4 تورو ميگرفت و صدا ها عادي شنيده ميشود
راستش من خودم تا امروزم كه رو حرفش فكر ميكنم متوجه نمي شوم منظورش چي بود (اگه شما مي دانيد به منم بگيد) فقط از اين خوشحال بودم كه كنسرت رو خراب نكردم و باعث خوشحالي استادم و كمي هم مشهور شدنش شدم البته شايد چون اخر كه كنسرت تموم شد همه استادا ديگه جلوم خم ميشدند و ميپرسيدن استادت كيه

Honey_Shababi
Tuesday 6 December 2011, 09:33 AM
راستش من خودم تا امروزم كه رو حرفش فكر ميكنم متوجه نمي شوم منظورش چي بود (اگه شما مي دانيد به منم بگيد)

یعنی توی میکسر خروجی صداها,صدای اون گیتار بغلی رو از صدای گیتار شما بلند تر گرفته بودن...چون شما محکمتر زدی صدای دوتا گیتار با هم برابر شده بود و برای همین صدای سیم گیتار دومیه جای صدای سیم پاره شده شما رو گرفت!

خوب شد که فقط داشتی ریتم میزدی...اگه میخواستی تک نوازی کنی دیگه هیچکار نمیشد کرد...:))

love_London
Wednesday 7 December 2011, 06:49 AM
یعنی توی میکسر خروجی صداها,صدای اون گیتار بغلی رو از صدای گیتار شما بلند تر گرفته بودن...چون شما محکمتر زدی صدای دوتا گیتار با هم برابر شده بود و برای همین صدای سیم گیتار دومیه جای صدای سیم پاره شده شما رو گرفت!

خوب شد که فقط داشتی ریتم میزدی...اگه میخواستی تک نوازی کنی دیگه هیچکار نمیشد کرد...:))

آهان هاني جان مرسي الان فهميدن البته خودم بلد بودم اينو گفتم ببينم شما مي تواني جواب بدي (حالا دروغ) :icon_wink:
ممنونم

love_London
Wednesday 7 December 2011, 10:25 AM
دوستان يعني كسي هيچ خاطره اي با گيتار نداره ؟؟؟؟

Honey_Shababi
Wednesday 7 December 2011, 12:31 PM
من فعلا چیزی یادم نمیاد...ولی فکر میکنم...اگه یادم اومد میگم...:))