PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بداهه نوازی با گیتار الکتریک در سبکهای مختلف

صفحه ها : [1] 2

shahram201
Tuesday 6 December 2011, 12:33 PM
سلام به همه

پیرو بحثی که در تاپیک یادگیری گیتار الکتریک مطرح شد، تصمیم گرفتیم یک تاپیک جدید برای بداهه نوازی دوستان الکتریک نواز ایجاد کنیم.

از همه دوستان خواهشمندیم خجالت رو کنار بگذارند و در این تاپیک بصورت فعال شرکت کنند!! در این تاپیک قصد نداریم فضای رقابتی ایجاد کنیم بلکه هدف این هست که فرصتی پیش بیاد تا بتونیم با سبکهای مختلف نوازندگی بچه ها آشنا بشیم و از همدیگه بیشتر بیاموزیم.

سطح نوازندگی از هر نظر (سرعت و غیره) به هیچوجه مطرح نیست و معیاری برای خوب یا بد بودن نمونه بداهه نوازی به حساب نمیاد و تنها نکته ای که اهمیت داره، مشارکت همه دوستان هست. لطفاً از شکسته نفسی بیش از حد(!) هم خودداری کنید چون اتفاقا این فرصت خوبی هست که توانایی های خودمون رو در هر سطحی که هست عرضه کنیم و از تجربیات همدیگه بهره مند بشیم. تردیدی نیست که نظرات دوستان در مورد نمونه بداهه نوازی های ارائه شده، تنها در راستای راهنمایی و به اشتراک گذاشتن تجربیات خواهد بود و لاغیر.

پس این گوی و این میدان..... لطفاً یک بکینگ ترک به انتخاب خودتون بگذارید تا شروع کنیم!!:redguitar:

Yngwie_5
Tuesday 6 December 2011, 12:45 PM
این بکینگ ترک ها رو خیلی دوست دارم
You can see links before reply

Honey_Shababi
Tuesday 6 December 2011, 12:51 PM
عالیه...خیلی ممنون از تاپیک خوبتون...متاسفانه power کامپیوترم دیروز سوخت و الانم دارم با لپ تاپ کار میکنم و تمام بکینگ ترک ها و تجهیزات ضبط کردنم توی اون کامپیوترمه...فردا اگه خدا بخواد میرم power کامپیوترم رو عوض کنم و تو اولین فرصت کارم رو اینجا آپلود میکنم.

Honey_Shababi
Tuesday 6 December 2011, 12:52 PM
این بکینگ ترک رو خیلی دوست دارم

وای...چقدر قشنگه...همین الان که شنیدمش کلی بداهه تو ذهنم اومد...ای خدا...الان چه وقت سوختن power بود...!!!!!!!!!!:ad

shahram201
Tuesday 6 December 2011, 12:57 PM
این بکینگ ترک ها رو خیلی دوست دارم

به به کیف کردم!!! هردو عالی هستند عزیزجان!

دوستان دست به کار بشید دیگه.... منتظریم

metal-militia
Tuesday 6 December 2011, 01:00 PM
به نظره من که آهنگ خوبیه و تمپوش هم زیاد بالا نیست که من مبتدی کم بیارم.به نظره من با همین شروع کنیم.

shahram201
Tuesday 6 December 2011, 01:09 PM
به نظره من که آهنگ خوبیه و تمپوش هم زیاد بالا نیست که من مبتدی کم بیارم.به نظره من با همین شروع کنیم.

آقا شکسته نفسی در این تاپیک ممنوعه!! :21:
همه مون هنرجو هستیم و مبتدی و غیرمبتدی نداریم!! :am

nayuop
Tuesday 6 December 2011, 02:39 PM
آخ اون که نوشته 80 . چند ماه پیش دانلودش کرده بودم با اینکه هیچی بلد نبودم خود به خود هرچی میزدیم باهاش قشنگ در میومد انصافا
خیلی عالیه تاپیک

Yngwie_5
Wednesday 7 December 2011, 04:41 PM
من ریکورد کردم ولی صدا خیلی ضعیفه نرم افزار برای تقویت صدای ویدیو اگه دارین اینجا بزارین

Honey_Shababi
Wednesday 7 December 2011, 06:58 PM
سلام بچه ها...بالاخره طبق قولي كه داده بودم power كامپيوترم رو درست كردم و براتون بداهه نوازي كردم...فقط فالشي هاشو به بزرگي خودتون ببخشيد...راستي در مورد نحوه ركورد هم بگم...توي محيط اف ال استوديو...آمپم رو به لاين كامپيوتر وصل كردم و ركورد كردم...راستي گيتارم هم Ibanez RG370 و
آمپ Marshall MG30fx
منتظر نظرات ارزشمندتون هستم.

shahram201
Wednesday 7 December 2011, 07:53 PM
سلام بچه ها...بالاخره طبق قولي كه داده بودم power كامپيوترم رو درست كردم و براتون بداهه نوازي كردم...فقط فالشي هاشو به بزرگي خودتون ببخشيد...راستي در مورد نحوه ركورد هم بگم...توي محيط اف ال استوديو...آمپم رو به لاين كامپيوتر وصل كردم و ركورد كردم...راستي گيتارم هم Ibanez RG370 و
آمپ Marshall MG30fx

You can see links before reply (You can see links before reply)

آفرین خیلی خوب بود دوست من! دستت درد نکنه :41:
و ممنون از اینکه توضیحات تکمیلی راجع به نحوه رکورد و تجهیزاتت هم گذاشتی.

در مجموع از جملات زیبایی در بداهه نوازی ات استفاده کردی و یکی از نکات مثبتش هم این بود که متناسب با آهنگ یه جاهایی رو سکوت کردی چون یکی از وسوسه های بداهه نوازی اینه که آدم از اول تا آخر بکینگ ترک رو بی وقفه و بصورت یکنواخت نوازندگی کنه! و اون فالشی ها هم که میگی به مرور زمان درست میشه نگران نباش!

بازهم ممنون :am

imanlotus
Wednesday 7 December 2011, 08:51 PM
آمپ Marshall MG30fx

آقا ممنون
کاراتون برا ما آماتورا واقعا ارزشمنده...
از بقیه هم خواهشم میکنم نمونه کار بذارن!
آقا شهرام شما حرکتی نمیکنید؟:16:

akerfeldt
Wednesday 7 December 2011, 09:12 PM
هدفم از اين پست اينه كه بهتون تبريك بگم :دي ايول دمتون گرم نزاريد تاپيك بخوابه ها !
كاش يه چند ماه زودتر شروع كرده بودم منم شركت ميكردم :(( اما بزودي ميام
پ.ن: آقا شهرام راستي تاپيك رو خوندم هيچي حاليم نشد !!! اگه يه زحمت بكشيد بگيد با گيتار ريگ 4 چجور ميتونم كار ركورد كنم ممنون ميشم و اينكه كارت صداي حرفه اي هم ندارم ميخوام بقيه ي سازها رو از گيتار پرو كمك بگيرم مرسي
.......آخه الان دستم روي دو تا آهنگ خفن گرم شده :دي ميخوام تا تنور داغه بچسبونم !

shahram201
Wednesday 7 December 2011, 09:33 PM
آقا ممنون
کاراتون برا ما آماتورا واقعا ارزشمنده...
از بقیه هم خواهشم میکنم نمونه کار بذارن!
آقا شهرام شما حرکتی نمیکنید؟:16:

چشم عزیزجان در اولین فرصت سعی میکنم یه چیزی ضبط کنم. راستش این روزها خیلی گرفتارم (آدم زن و بچه دار همینه دیگه!!)

shahram201
Wednesday 7 December 2011, 09:35 PM
هدفم از اين پست اينه كه بهتون تبريك بگم :دي ايول دمتون گرم نزاريد تاپيك بخوابه ها !
كاش يه چند ماه زودتر شروع كرده بودم منم شركت ميكردم :(( اما بزودي ميام
پ.ن: آقا شهرام راستي تاپيك رو خوندم هيچي حاليم نشد !!! اگه يه زحمت بكشيد بگيد با گيتار ريگ 4 چجور ميتونم كار ركورد كنم ممنون ميشم و اينكه كارت صداي حرفه اي هم ندارم ميخوام بقيه ي سازها رو از گيتار پرو كمك بگيرم مرسي
.......آخه الان دستم روي دو تا آهنگ خفن گرم شده :دي ميخوام تا تنور داغه بچسبونم !

عزیزجان من خودم خیلی در زمینه رکورد کردن وارد نیستم. اگه نمونه کار منو دیده باشی میبینی که همینطوری موبایل گذاشتم جلوم و فیلم گرفتم!! :21:

بنظرم توی همون تاپیک از بچه ها راهنمایی بگیری بهتر به نتیجه میرسی.

Orpheus
Wednesday 7 December 2011, 09:40 PM
آمپ Marshall MG30fx

آقا دمت گرم خیلی لحجه دست قشنگی داری حال کردیم. :am
فقط لطف کن یه آموزش ضبط با اف ال استدیو هم بزار چون من همیشه با ضبط روی بک ترک مشکل دارم و فکر میکنم دوستان دیگه هم اکثرا این مشکل رو داشته باشند! :106:

Honey_Shababi
Wednesday 7 December 2011, 09:55 PM
آقا دمت گرم خیلی لحجه دست قشنگی داری حال کردیم. :am
فقط لطف کن یه آموزش ضبط با اف ال استدیو هم بزار چون من همیشه با ضبط روی بک ترک مشکل دارم و فکر میکنم دوستان دیگه هم اکثرا این مشکل رو داشته باشند! :106:

خيلي ممنونم...به روي چشم...يه سر به اين تاپيك بزنيد...يه چيزايي نوشتم...شايد به دردتون خورد...سوالي هم اگه داشتيد تو همين تاپيك بپرسيد...البته يه جاهاييش بايد توضيح به همراه عكس باشه.

alimetallica_2
Friday 9 December 2011, 12:20 AM
آمپ Marshall MG30fx

(You can see links before reply)
خیلی خوب بود.

shahabgt
Friday 9 December 2011, 09:27 AM
دوستان اگه میشه یه راهنمایی برای ریکورد کردن بزارید من که از آمپ به کامپیوتر وصل میکنم صداش خیلی بم و آزار دهنده میشه. ممنون میشم یه توضیحی بدید.

Honey_Shababi
Friday 9 December 2011, 09:56 AM
دوستان اگه میشه یه راهنمایی برای ریکورد کردن بزارید من که از آمپ به کامپیوتر وصل میکنم صداش خیلی بم و آزار دهنده میشه. ممنون میشم یه توضیحی بدید.

اگه صداش زيادي بم ميشه پوزيشن پيكاپ سلكتور رو روي حالت bridge بذاريد...اگه نشد تنظيمات آمپ رو دستكاري كنيد.

shahabgt
Friday 9 December 2011, 10:00 AM
اگه صداش زيادي بم ميشه پوزيشن پيكاپ سلكتور رو روي حالت bridge بذاريد...اگه نشد تنظيمات آمپ رو دستكاري كنيد.

این کارا هم می کنم ولی زیاد تاثیری نداره صدایی که با هدفون از آمپ میگیرم تا اونچیزی که ضبط میشه زمین تا آسمونه. نرم افزار خاصی که استفاده نمی کنید؟

Honey_Shababi
Friday 9 December 2011, 10:09 AM
محيطي كه باهاش ركورد ميكنم Fl Studio هستش...مال من حالا برعكس شماست...صداي گيتارم خيلي تيز ميشد...براي همين مجبور شدم treble رو از توي fl studio كم كنم.

Honey_Shababi
Friday 9 December 2011, 10:24 AM
دوستان،حتما نياز نيست كه بخواين با كامپيوتر ركورد كنيد...اگه توي ركورد با كامپيوتر مشكل داريد، ميتونيد با موبايل ضبط كنيد.

shahabgt
Friday 9 December 2011, 04:00 PM
دوستان،حتما نياز نيست كه بخواين با كامپيوتر ركورد كنيد...اگه توي ركورد با كامپيوتر مشكل داريد، ميتونيد با موبايل ضبط كنيد.

من این دو تا کلیپ کوتاه رو ضبط کردم خواستم بمی صدا رو نشون بدم. اولیش بریج و دومیش نکه

Bridge (You can see links before reply)

Neck (You can see links before reply)

Honey_Shababi
Friday 9 December 2011, 04:39 PM
من این دو تا کلیپ کوتاه رو ضبط کردم خواستم بمی صدا رو نشون بدم. اولیش بریج و دومیش نکه

Bridge (You can see links before reply)

Neck (You can see links before reply)

عزيز...خوبه ديگه...راستي به نظرم گيتارت كوك نيست!...ركورد كن...ما منتظريم...:))

shahabgt
Friday 9 December 2011, 06:55 PM
عزيز...خوبه ديگه...راستي به نظرم گيتارت كوك نيست!...ركورد كن...ما منتظريم...:))

نت ریتم با کوک 1/2 است شاید بابت اونه که فکر کردی کوک نیست، عوض کردن کوک توی edge هم دردسرای خودشو داره. کار شما هم خیلی عالی بود. منتظر کارات هستم

ibanezmetal
Friday 9 December 2011, 07:08 PM
سلام دوستان عزیز کسی هست بخواد گروه بزنه به من بگه؟؟؟ شهاب جان تو که اصلا نمی یاییی

ibanezmetal
Friday 9 December 2011, 07:13 PM
هونی جان تو نمی خوایی گروه بزنی ؟؟ من 8 ماه ساز می زنم و یه 2 سالی میشه ساز دارم اگه کسی دوست داشت همکاری کنیم لطفا بگه یا پیغام خصوصی بده

ibanezmetal
Friday 9 December 2011, 07:19 PM
دوستان کی پیکاب emg سراغ داره

ibanezmetal
Friday 9 December 2011, 07:19 PM
اگه از عزیزان کسی داشت تو کرمانشاه پی ام بده به خودم دمتون گرم

Honey_Shababi
Friday 9 December 2011, 07:25 PM
هونی جان تو نمی خوایی گروه بزنی ؟؟ من 8 ماه ساز می زنم و یه 2 سالی میشه ساز دارم اگه کسی دوست داشت همکاری کنیم لطفا بگه یا پیغام خصوصی بده

من هاني هستم نه هوني...:21:...متاسفانه من راهم خيلي از شما دوره و گرنه خوشحال ميشدم.

ibanezmetal
Friday 9 December 2011, 07:39 PM
شر منده اشتباه تایپی بود باشه اشکالی نداره با بچه های کرمانشاه میشه اشنام کنی دوستی کسی سراغ نداریی دارمز داشته باشه تو کرمانشاه باشه؟؟؟؟

Honey_Shababi
Friday 9 December 2011, 07:44 PM
شر منده اشتباه تایپی بود باشه اشکالی نداره با بچه های کرمانشاه میشه اشنام کنی دوستی کسی سراغ نداریی دارمز داشته باشه تو کرمانشاه باشه؟؟؟؟

نه متاسفانه...ببخشيد لطفا اينگونه موارد رو توي يك تاپيك جداگانه مطرح كنيد...اينطوري هم زود تر به جواب ميرسيد و هم موضوع بي ربط به تاپيك هاي ديگه نداده ايد...با تشكر.

ibanezmetal
Friday 9 December 2011, 07:45 PM
دوست عزیز کجا می تونم تقضا بدم اگه دارمز کسی بود بهم پی ام بده برای گروه ؟؟؟؟؟

shahram201
Friday 9 December 2011, 07:47 PM
جناب ibanezmetal لطفاً پست اسپم نزنید!! چیزهایی که نوشتید کوچکترین ربطی به بداهه نوازی با گیتار الکتریک داره بنظر خودتون؟؟

Honey_Shababi
Sunday 11 December 2011, 09:35 PM
بچه ها...چي شد پس؟...نميخواين دست به كار بشين؟!

alimetallica_2
Sunday 11 December 2011, 11:53 PM
من رو این دستگاهم امکان ضبط ندارم. روی اون یکی دستگاه هم با دیلی مواجه هستم و امکان میکثش رو ندارم. یعنی برنامه ای ندارم که وقتی سولو زدم میکس کنم. (چون از برنامه ضبط ویندوز استفاده میکنم التبه اون هم با اندکی دیلی)
یک اثر ضبط کردم که چیز جالبی نشده. حالا اگر فردا تونستم با چیزی میکسش کنم میگذارم همون چیز رو فقط برای اینکه گذاشته باشم.

pantera
Monday 12 December 2011, 09:41 AM
سلام به دوستان عزیز این کارو تو 5 دقیقه رکورد کردم گوش کنید ببینید اصلا بهش چه سبکی میشه گفت ;-)

Honey_Shababi
Monday 12 December 2011, 09:47 AM
سلام به دوستان عزیز این کارو تو 5 دقیقه رکورد کردم گوش کنید ببینید اصلا بهش چه سبکی میشه گفت ;-)

حميد جان...اينو توي نمونه كار هات ديدم...سبكش متاله...شبيه كارهاي متاليكا شده(سولو هاي كرك همت)...عالي بود...اگه لطف كني و روي همون بكينگ تركي كه دوستمون توي صفحه اول اين تاپيك قرار دادن بداهه بزني عالي ميشه...بازم ممنونم ازت.اينم يكي از اون بكينگ تركها

pantera
Monday 12 December 2011, 11:44 AM
دوباره سلام دوستان من رو بکینگ ترک دوست عزیزمون yngwie بداهه نوازی کردم گوش بدید ببینین چطوره ..

Honey_Shababi
Monday 12 December 2011, 06:31 PM
دوباره سلام دوستان من رو بکینگ ترک دوست عزیزمون yngwie بداهه نوازی کردم گوش بدید ببینین چطوره ..

خواهش ميكنم حميد جان...عالي بود...خيلي حال كردم با نوازندگيت...دمت گرم:am

pantera
Monday 12 December 2011, 09:40 PM
مرسی honey جان نظر لطفته اگه باز بکینگ تراک دارین بدین من خودم از اینکه روشون بنوازم لذت میبرم ...

pantera
Monday 12 December 2011, 11:02 PM
بداهه نوازی من روی بکینگ تراک دوست عزیزمون با افکت wah نواختم ..

HADILLICA
Monday 12 December 2011, 11:09 PM
با موبایل ضبط کردم، کیفیت پایینه دیگه:33: باید ببخشید!

alimetallica_2
Tuesday 13 December 2011, 12:35 AM
آقا من کلافه شدم. این آهنگ رو کامل زده بودم، هر جا خواستم آپلود کنم نشد، اینجا هم نمیشد. برای همین حجمش رو کم کردم و بیشتر از 1 دقیقه آهنگ رو خوردم که جا بشه. خلاصه دیگه بیش از این نمیتونم چون حوصلم رو این آپلود سر برد.
خیلی هم بد زدم. گفتم که گذاشتم که فقط گذاشته باشم
البته خوب شد، چون بهم یاد آوری شد که هیچی بارم نیست.
5760

pantera
Tuesday 13 December 2011, 12:45 AM
alimetallica عزیز خودتو دست کم نگیر و نذار دیگران با نظرای منفیشون امیدتو ازت بگیرن به نظر من که خوب نواختی ..

pantera
Tuesday 13 December 2011, 12:46 AM
دوست عزیز HADILLICA خوب بود اما منتظر ورژن کیفیت بالاش هستیما ;-)

alimetallica_2
Tuesday 13 December 2011, 12:57 AM
alimetallica عزیز خودتو دست کم نگیر و نذار دیگران با نظرای منفیشون امیدتو ازت بگیرن به نظر من که خوب نواختی ..
آخه شما نبودی وقتی من میخواستم این آهنگ رو ضبط کنم.
من یکی از ادعهام اینکه خیلی سریع سوئیپ میزنم و کلا سرعت دست راستم هم بالاست اما تو این آهنگ بارها آمدم سوئیپ بزنم و نشد.
نمیدونم کجا میشه آپلود کرد، چون دیروز موفق نشدم، آهنگ The Love OF GOD استووای رو هم نواختم و کلی توش صوتی دادم.
برخی از مواقع که با یکی از دوستان کارهای متال کاور میکردیم فکر میکردیم چیزی شدیم. اما خوب میبنم که بعد از 14 سال هنوز هم هیچی نیستم و از یک امیپروایز خیلی ساده که دیگه کار همیشمه (چون من بیشتر بداحه میزنم) درست بر نمیام.
هرکسی رو هم به اندازه توانش میسنجند. این کاری که من کردم کار نوازنده 4 ساله هم نیست، چه برسه به نوازنده 14 ساله.

pantera
Tuesday 13 December 2011, 02:19 AM
باز دمت گرم که میتونی سوئیپ بزنی من همونم نمیتونم بزنم پس معلومه سرعت دست بالایی داری عالیی میدونی تو بداهه نوازی قدرت شنوایی هم خیلی مهمه اینکه سریع به آهنگ آشنا بشی و بدونی کجا چه ملودی بزنی و با چه تکنیکی این سری دوست دارم سوئیپ زدنتو بشنوم..من آخرین بار از یوتوب دانلود کردم اما انگار نمیتونم باید بیشتر تمرین کنم ..

shahram201
Tuesday 13 December 2011, 06:13 AM
به به دم همتون گرم!! یکی دو روز نبودم اومدم دیدم ترکوندید!! :41:

دست همه دوستانی که نمونه بداهه نوازی شون رو گذاشتند درد نکنه... کار همه عالی بود.

alimetallica_2
Tuesday 13 December 2011, 06:16 AM
من که به شخصه فکر میکنم گند زدم.
حالا شما هم بگذار ببنم شما چه میکنی.

Yngwie_5
Tuesday 13 December 2011, 08:06 AM
یه جاش خیلی میره تو جاده خاکی اما به این نیت گذاشتم که گذاشته باشیم
(خیلی مبتدیم 5 ماهه که دارم گیتار الکتریک میزنم)

shahram201
Tuesday 13 December 2011, 08:06 AM
من که به شخصه فکر میکنم گند زدم.
حالا شما هم بگذار ببنم شما چه میکنی.

بابا این حرفا چیه علی جان! بنظر من که خیلی هم خوب بود.

خودت بهتر میدونی که بداهه نوازی حال و هوای خودشو می طلبه و به قول معروف باید حس و حالش باشه که آدم بداهه بزنه. شاید به همین دلیل فکر میکنی خوب نشده.

چشم، منم در اولین فرصت یه چیزی ضبط میکنم. بخدا گرفتاری اجازه نمیده... حتی تمرینات خودمم نمیرسم بزنم و فکر کنم این هفته فرزاد با اردنگی از کلاس بندازتم بیرون! :s

Honey_Shababi
Tuesday 13 December 2011, 06:57 PM
آقا حميد...واقعا بهت تبريك ميگم...هم گوش قوي اي داري و هم اينكه نوازنده خوبي هستي...خلاقيتت رو هم توي بداهه نوازي بسيار مي پسندم.
Hadillica ي عزيز...آفرين...خوب بود...بايد خيلي بيشتر تمرين كني...سعي كن زياد تو بيراهه نري...با آرامش تمرين كن.
علي جان...از شما كه 14 ساله ميزني انتظار بيشتري داشتم...ولي در كل خيلي خوب بود...بازم ما در كنار شما شاگردي ميكنيم.:am
Yngwie_5 عزيز...كار شما هم خوب بود...ولي به تمرين بيشتري نياز داري و همچنين تقويت گوش.

بچه ها حتما وقتي ميخواين بداهه نوازي كنيد به گام آهنگ دقت كنيد...نميخواد حالا تو آهنگ شلوغ بازي در بيارين و كارتون بهترين باشه...همين كه نت ها رو سالم بزنين خودش خيليه...دونستن گام باعث ميشه تا فالشي ها تون خيلي خيلي كمتر بشه...در كل اجراهاي خوبي بود به نظر من...منتظر كاهاي ديگر دوستان هم هستم...موفق باشيد.

pantera
Tuesday 13 December 2011, 07:52 PM
ممنون honey عزیز واقا من نوازندگیمو مدیون همین گوشم هستم راستش من از اولشم گوشی کار کردم یعنی آهنگو یه بار گوش بدم تا آخرش رفتم نت مت هیچی حالیم نیست همون در حد اکورد میدونم او به همین طرز کارم قانع هستم اما از تجربه دوستانی مثل شما حتما استفاده تمام رو میبرم ...

Honey_Shababi
Tuesday 13 December 2011, 08:11 PM
ممنون honey عزیز واقا من نوازندگیمو مدیون همین گوشم هستم راستش من از اولشم گوشی کار کردم یعنی آهنگو یه بار گوش بدم تا آخرش رفتم نت مت هیچی حالیم نیست همون در حد اکورد میدونم او به همین طرز کارم قانع هستم اما از تجربه دوستانی مثل شما حتما استفاده تمام رو میبرم ...

قربونت حميد جان...منم مثل خودتم...يعني هر آهنگي رو بشنوم تمام نتهاشو تشخيص ميدم و ميتونم اجرا كنم...يعني از بچگي اينطوري بودم...راستشو بخواي چون ساز اصلي من پيانو هستش، اصلا گيتار كلاس نرفتم و تا حالا نشده كه سازي رو از رو نت بخوام بزنم...البته نت و تئوري موسيقي روهم تا حد قابل قبولي بلدم...ولي اينطوري بيشتر از نوازندگي لذت ميبرم و تا حالا براي نوازندگي به نت نياز پيدا نكردم و فقط براي آهنگ سازي با كامپيوتر، از نت استفاده ميكنم.

imanlotus
Tuesday 13 December 2011, 08:49 PM
عجب تاپیکی شد
دم همتون گرم...
از وقتی کاراتونو گوش میکنم روحیم برا نوازندگی دوچندان شده...
واقعا کارتون درسته...

pantera
Tuesday 13 December 2011, 10:34 PM
بابا دمت گرم پس یه نقطه مشترکایی داریم واقا درستش همینه honey جان واقا بهت تبریک میگم کارت درسته اینکه چندتا ساز رو میخای باهم یاد بگیری واقا تو این سایت بهترین الگو فکر کنم خودت باشی ..

HADILLICA
Tuesday 13 December 2011, 11:30 PM
واقا تو این سایت بهترین الگو فکر کنم خودت باشی ..

اتفاقا من هم یکی از اعضای ارزشمند نت آهنگ هستم و میتونم الگوی خیلی خوبی باشم اگه خواستین:10:...

alimetallica_2
Tuesday 13 December 2011, 11:39 PM
آقا حميد...واقعا بهت تبريك ميگم...هم گوش قوي اي داري و هم اينكه نوازنده خوبي هستي...خلاقيتت رو هم توي بداهه نوازي بسيار مي پسندم.
Hadillica ي عزيز...آفرين...خوب بود...بايد خيلي بيشتر تمرين كني...سعي كن زياد تو بيراهه نري...با آرامش تمرين كن.
علي جان...از شما كه 14 ساله ميزني انتظار بيشتري داشتم...ولي در كل خيلي خوب بود...بازم ما در كنار شما شاگردي ميكنيم.:am
Yngwie_5 عزيز...كار شما هم خوب بود...ولي به تمرين بيشتري نياز داري و همچنين تقويت گوش.

بچه ها حتما وقتي ميخواين بداهه نوازي كنيد به گام آهنگ دقت كنيد...نميخواد حالا تو آهنگ شلوغ بازي در بيارين و كارتون بهترين باشه...همين كه نت ها رو سالم بزنين خودش خيليه...دونستن گام باعث ميشه تا فالشي ها تون خيلي خيلي كمتر بشه...در كل اجراهاي خوبي بود به نظر من...منتظر كاهاي ديگر دوستان هم هستم...موفق باشيد.

من امروز این آهنگ رو زده ایمپرووایز کردم. با کروس (که تو ضبط جالب در نمیاد) و با ریورب روم. (در حالی که اینجا دیلی روشنه)
سعی کردم هیچ تکنیکی نزنم و از ویبره بازی هم پرهیز کنم، چیز خوبی در آمد، اما خوب اینجا یک جورایی نمیدونستم چه کنم. میخواستم سوئپ بزنم جرات نمیکردم، میخواستم تپنگ بزنم به آهنگ نمیخورد و خلاصه کل مرحله ضبط فکر میکردم که الان باید چه کنم و نکنم و آخرش هم همش بد در آمد. من 14 ساله میزنم اما الان 2 ساله جدی تر دارم کار میکنم. به تازگی هم که خیلی کم نوازندگی با افکت میکنم، بیشتر کلین بدون افکت و بدون آمپ فقط گیتار دستمه. همین باعث شده حسابی کثیف کار بشم.

pantera
Tuesday 13 December 2011, 11:54 PM
اینجا با پشتکاری که همتون دارین بخصوص کسایی که نمونه کاراشونو میزارن میتونن یه الگو باشن مثلا alimetallica میتونه تو سبک خودش یه الگو واسه ما باشه یا honey تو استعدادش و یا خودت میتونی شاید یه تکنیکا یا چیزایی بلد باشیا بدونی ما هم از تجربیاتت استفاده کنیم جانم همه ما اینجاییم که به هم کمک کنیم تا همه مثل هم خوب بنوازیم و نوازنده های خوبی بشیم به امید روزی که همه با هم نوازنده های حرفه ای بشیم :am..

alimetallica_2
Wednesday 14 December 2011, 12:01 AM
من خودم تو این سایت خیلی چیزها یاد گرفتم. من یک زمانی ساز اصلا نمیشناختم و الان تقریبا مشخصات یک ساز رو دقیقا میتونم شناسایی کنم که این از کرامات شرکت در پای بحث دوستان بخصوص آقای موسوی بود.
یک زمانی به خودم ایمان نداشتم و حتی یک آهنگ متالیکا رو هم نمیتونستم بزنم، با انیکه سرعتم زیاد بود، بعد آشنایی با مهیار نظری پور تمام آهنگ های متالیکا رو زدم، بخاطر اینکه بهم گفت خوب ریتم میزنی و خودم رو باور کردم و جرات کردم نت نوازی کنم.
البته من تخصص خاصی در نوازندگی ندارم.
ولی خوب تو زمینه موسیقی و ژانر شناسی تاریخ متال مطالبی میدونم که در این چندین سال متال دوستی به دست آوردم که سعی میکنم تو تاپیک ها منتقل کنم.

akerfeldt
Wednesday 14 December 2011, 10:45 AM
علي جان خيلي معذرت ميخوام كه جسارت ميكنم در مورد كارتون نظر ميدما به هر حال خودم تازه كارم و نظر دادن من در مورد دوستان كار درستي نيست اما از كار همتون بخصوص هاني خيلي لذت بردم موفق باشيد همگي اما علي آقا به نظر من آهنگسازي مهمتر از نوازندگيه شما هم با تمرين 2 سال ديگه ميتونيد اشكالاتتون رو برطرف كنيد و يه گيتاريست بسيار خوب بشيد هر چند هيچ نوازنده اي بي نقص نيست

alimetallica_2
Wednesday 14 December 2011, 11:38 AM
من خیلی وقته تو نوازندگی پیشرفت نمیکنم. ظاهرا سرعت دست من از این بالاتر دیگه نمیاد. مگر اینکه تمیز نوازیم بیشتر بشه. در مورد آهنگ سازی هرچی سنم بالاتر میره خام تر میشم. آهنگ هایی که تو سن های کمتر ساختم رو بیشتر دوست دارم و فکر کنم دیگران هم بیشتر میتونستند باهاش ارتباط برقرار کنند تا الان.

Yngwie_5
Thursday 15 December 2011, 07:55 AM
این بکینگ ترک هم برای بداهه نوازی خیلی خوبه

Yngwie_5
Thursday 15 December 2011, 08:58 AM
یکم کیفیت پایینه

Honey_Shababi
Thursday 15 December 2011, 11:28 AM
سلام...اينم از بداهه نوازي دوم من...ايندفه گيتارم رو مستقيما به لاين كامپيوتر وصل كردم و با Amplitube 2 در محيط fl studio ركورد كردم...گيتارم هم Ibanez RG370 هست...منتظر نظراتتون هستم...مرسي.

abbys
Thursday 15 December 2011, 12:31 PM
honey جان کارت زیبا بود
یه لطفی کن در باره ریکوردت یه توضیحی بده که چطور همزمان بکینگ ترک رو تو ریکورد اضافه می کنی
ممنون

pantera
Thursday 15 December 2011, 12:31 PM
آفرین honey جان خیلی خوب بود تکنیکاتم عالی از پسش بر اومدی واقا تمیز و بی نقص بود :41: فقط اگه آهنگو با یه سولو تموم میکردی خیلی عالی میشد مثل کارای gary more که حالت علامت سوالی تموم میشه نمیدونم دقیقا بهش چی میگن ..

Honey_Shababi
Thursday 15 December 2011, 12:35 PM
آفرین honey جان خیلی خوب بود تکنیکاتم عالی از پسش بر اومدی واقا تمیز و بی نقص بود :41: فقط اگه آهنگو با یه سولو تموم میکردی خیلی عالی میشد مثل کارای gary more که حالت علامت سوالی تموم میشه نمیدونم دقیقا بهش چی میگن ..

ممنون حميد جان...نظر لطفته...آره...اي كاش اين كار رو ميكردم...ولي حيف كه تو اون لحظه خلاقيتم ته كشيد...:21:

Honey_Shababi
Thursday 15 December 2011, 12:41 PM
honey جان کارت زیبا بود
یه لطفی کن در باره ریکوردت یه توضیحی بده که چطور همزمان بکینگ ترک رو تو ریکورد اضافه می کنی
ممنون

مرسي...ببين...توي اف ال استوديو...اول از توي sampler بايد فايل بكينگ ترك رو open كني...بعد حالا اين فايل رو بايد بكشي ببري توي playlist ...بعد بايد موقعيت آهنگ رو از اونجايي كه علامت play داره از PAT به SONG تغيير بدي...حالا اگه دكمه play رو بزني بايد بكينگ ترك پخش بشه...بعدش بايد بري توي ميكسر يه كانال رو انتخاب كني و ورودي رو انتخاب كني تا صداي گيتارت ازش در بياد...بعد دكمه ركورد رو ميزني و از پنجره باز شده گزينه دوم يعني Audio, into the playlist as an audio clip رو بزن.همين.

pantera
Thursday 15 December 2011, 12:49 PM
Yngwie_5 جان بد نبود اما سعی کن تو گام آهنگ بنوازی جانم آهنگ بلوز هست خیلی دقت میخاد که گامو گم نکنی ..اما دستت درد نکنه آفرین

abbys
Thursday 15 December 2011, 01:06 PM
مرسي...ببين...توي اف ال استوديو...اول از توي sampler بايد فايل بكينگ ترك رو open كني...بعد حالا اين فايل رو بايد بكشي ببري توي playlist ...بعد بايد موقعيت آهنگ رو از اونجايي كه علامت play داره از PAT به SONG تغيير بدي...حالا اگه دكمه play رو بزني بايد بكينگ ترك پخش بشه...بعدش بايد بري توي ميكسر يه كانال رو انتخاب كني و ورودي رو انتخاب كني تا صداي گيتارت ازش در بياد...بعد دكمه ركورد رو ميزني و از پنجره باز شده گزينه دوم يعني Audio, into the playlist as an audio clip رو بزن.همين.

دستت درد نکنه حالا افکت چجوری بدم به ساز

Honey_Shababi
Thursday 15 December 2011, 01:15 PM
دستت درد نکنه حالا افکت چجوری بدم به ساز

من از Amplitube 2 استفاده كردم.

abbys
Thursday 15 December 2011, 02:18 PM
من از Amplitube 2 استفاده كردم.

منطورم اینه amplitube رو چطوری به fl بشناسونم

Honey_Shababi
Thursday 15 December 2011, 02:26 PM
منطورم اینه amplitube رو چطوری به fl بشناسونم

بايد آمپليتيوبي داشته باشي كه وي اس تي پلاگينش رو هم داشته باشه...سوال ديگه اي اگه داشتي لطفا تو يه تاپيك ديگه مطرح كن...اگه تو همين نت آهنگ هم بگردي مطالب زيادي راجع به آمپلي تيوب و نحوه ركورد باهاش هست.

metal-militia
Thursday 15 December 2011, 03:07 PM
دوستان من یه پیشنهاد دارم.بهتر نیست این بکینگ ترک گذاشتن رو یکم منظمتر کنید.یعنی یه بک ترک رو بزارید.تا یک هفته.من نظرم اینه اینجوری خیلی بهتره.حالا دیگه بستگی به نظره شما دوستان داره.

Honey_Shababi
Thursday 15 December 2011, 03:13 PM
دوستان من یه پیشنهاد دارم.بهتر نیست این بکینگ ترک گذاشتن رو یکم منظمتر کنید.یعنی یه بک ترک رو بزارید.تا یک هفته.من نظرم اینه اینجوری خیلی بهتره.حالا دیگه بستگی به نظره شما دوستان داره.

آره...منم موافقم.

Yngwie_5
Thursday 15 December 2011, 04:43 PM

آره منم موافقم
به نظرم یه نظر سنجی بزاریم بین چند تا بکینگ ترک

metal-militia
Thursday 15 December 2011, 06:29 PM
من پیشنهاد میدم پنچشنبه آهنگهای پیشنهادی رو میزاریم.نظر سنجی میکنیم.جمعه شب آهنگی که رای بیشتری آورد برای یک هفته به عنوان بک ترک ازش استفاده میکنیم.فکر میکنم اینجوری خیلی بهتره.درطول هفته هم کسی بک ترک نزاره.که تاپیک شلوغ بشه.بقیه دوستان هم اگه پیشنهادی دارن بگن.چون من به آینده این تاپیک خیلی امیدوارم.

پ.ن:دوستان من اگه خودم در این تاپیک فعالیت نداشتم چون گیتارم سیمش منفجر شده بود.امروز یه جکسون آر آر تری خریدم و انشالله روی بک ترک جدیدی که میزاریم فعالیت خودم رو شروع میکنم.

Honey_Shababi
Thursday 15 December 2011, 06:49 PM
فعلا به نظرم روي همين بكينگ ترك 6/8 بلوز بزنيم...هفته ديگه پنجشنبه طرح پوريا جان رو اجرا ميكنيم.

يه نكته براي بچه هايي كه گام اين آهنگ رو نميدونن...اين آهنگ در گام G Blues Minor هستش...اين ميتونه راهنماي خوبي براي بداهه نوازي باشه.

pantera
Thursday 15 December 2011, 10:30 PM
من بسییییییییییییییار موافقم ...

pantera
Friday 16 December 2011, 12:23 AM
سلام دوستان اینم از بداهه نوازی بکینگ تراک زیبای دوست خوبمون

Honey_Shababi
Friday 16 December 2011, 09:40 AM

ايول حميد جان...تركوندي پسر...:am

alimetallica_2
Friday 16 December 2011, 10:55 PM
سلام...اينم از بداهه نوازي دوم من...ايندفه گيتارم رو مستقيما به لاين كامپيوتر وصل كردم و با Amplitube 2 در محيط fl studio ركورد كردم...گيتارم هم Ibanez RG370 هست...منتظر نظراتتون هستم...مرسي.

خیلی عالی بود. از کار قبلی هم خیلی قوی تر بود.
از اون کارهایی که من امرا نتونم بزنم. :9:

alimetallica_2
Friday 16 December 2011, 10:59 PM
خیلی عالی بود.
تضعیف روحیه شدم، من که از این کارها با گیتار بلد نیستم بکنم. :9:

Honey_Shababi
Friday 16 December 2011, 11:08 PM
خیلی عالی بود. از کار قبلی هم خیلی قوی تر بود.
از اون کارهایی که من امرا نتونم بزنم. :9:

ممنون علی جان...به نظر خودم خیلی آماتور زدم...شما هم شکسته نفسی نکن...:redguitar:

metal-militia
Friday 16 December 2011, 11:11 PM
دوستان اینم من زدم.دیگه ببخشید اگه گند زدم به تاپیک.
Guitar:Jackson RR3
Effect:ZOOM G9.2tt
Amp:Marshal MG15CD

alimetallica_2
Friday 16 December 2011, 11:27 PM
دوستان اینم من زدم.دیگه ببخشید اگه گند زدم به تاپیک.
Guitar:Jackson RR3
Effect:ZOOM G9.2tt
Amp:Marshal MG15CD

خیلی هم خوبه، اما یکم کیفت ضبطش پایینه. ولی نوازندگیش خیلی خوبه، اولش خوب شروع نمیشه اما از وسطش خوب میشه واقعا.

pantera
Saturday 17 December 2011, 03:09 AM
مرسی honey جان :9:

pantera
Saturday 17 December 2011, 03:11 AM
metal-militia خوب بود اما کاش کیفیتش بالاتر بود ..دست خودتو گیتارت درد نکنه

HADILLICA
Saturday 17 December 2011, 01:46 PM
اینم ما...با این قضیه نظم دادن به تاپیک و هفته ای یه بکینگ ترک و اینا هم شدیدا موافقم:am.

Yngwie_5
Saturday 17 December 2011, 07:59 PM
این دفعه خیلی رفتم تو بحر این بک ترک یه چیزی روش پیاده کردم باقلوا:21:
توصیه های دوستان کمک کرد و بالاخره تو گام blues هم پیشرفت کردم:21ox66r:

shahram201
Saturday 17 December 2011, 08:40 PM
به به.... واقعا حال کردم بعد از چند روز دوباره به این تاپیک سر زدم!!!

دم همتون واقعا گرم. :41: :41: :41: جدا انتظار نداشتم انقدر از این تاپیک استقبال بشه. مطمئنم همه مون متوجه شدیم که چقدر این بداهه نوازی ها و تجربیاتی که در اختیار همدیگه میگذاریم برای پیشرفت نوازندگی مون مفید هست و این مسئله رو به وضوح میشه در کارهای ارائه شده توسط بچه ها دید.

من هم اگه فردا فرصت کنم و وقت اجازه بده، یه بداهه کوچیک ضبط میکنم میذارم تا از راهنمایی های بقیه دوستان بهره مند بشم.

قربان همگی

alimetallica_2
Saturday 17 December 2011, 11:07 PM
این دفعه خیلی رفتم تو بحر این بک ترک یه چیزی روش پیاده کردم باقلوا:21:
توصیه های دوستان کمک کرد و بالاخره تو گام blues هم پیشرفت کردم:21ox66r:
این رو شما زدی؟!
خیلی عالی بود.

Honey_Shababi
Sunday 18 December 2011, 07:56 AM
آره منم با علي جان موافقم...yngwie_5 عزيز...پيشرفت خوبي داشتي...آفرين.

alimetallica_2
Sunday 18 December 2011, 09:09 AM
ما که هر کاری کردیم تو نت آهنگ آپلود نشد این بک گراند جدیده.
حجم کار رو آوردیم پایین، دو تا فایلش کردیم و ... نشد که نشد.
تو مدیا فایر آپلود کردم:
این قسمت اولش:
این هم قسمت دوم:

pantera
Sunday 18 December 2011, 12:29 PM
خیلی خوب بود alimetallica آفرین اما کاش صدای گیتارت تریبش بالاتر بود صدای بکینگ تراک کمتر اخه معمولا صدای ملودی رو میاد دستت درد نکنه ..

Honey_Shababi
Sunday 18 December 2011, 05:42 PM
ما که هر کاری کردیم تو نت آهنگ آپلود نشد این بک گراند جدیده.
حجم کار رو آوردیم پایین، دو تا فایلش کردیم و ... نشد که نشد.
تو مدیا فایر آپلود کردم:
این قسمت اولش:
این هم قسمت دوم:

خيلي خوب بود علي جان...لگاتو هايي كه بعضي جاها زدي خيلي قشنگ بود.

Yngwie_5
Sunday 18 December 2011, 05:45 PM
این رو شما زدی؟!
خیلی عالی بود.

تو بداهه باید خیلی بری تو حس تا یه چیز درست و حسابی خلق بشه
بداهه ی شما هم فوق العاده زیبا بود

shahram201
Sunday 18 December 2011, 07:35 PM
سلام به همه

بالاخره منم موفق شدم اولین رکورد نسبتا درست حسابی (یعنی یه کم بهتر از ضبط کردن با موبایل!!) رو در عمرم انجام بدم:

ولی یه مشکل دارم که امیدوارم بچه های وارد به کار رکورد و اینها راهنماییم کنن:
من از نرم افزار Nuendo استفاده کردم. بکینگ ترک رو توش وارد کردم و مالتی افکت زوم G9 رو هم با کابل USB وصل کردم به کامپیوتر (که بعنوان کارت صدا استفاده بشه). بعد ASIO مخصوص سری G زوم رو نصب کردم. همه چی درسته و ضبط هم درست انجام میشه فقط مشکلی که هست اینه که هرکاری میکنم صدای گیتار خودم رو نمی شنوم!!! فقط صدای بکینگ ترک میاد و ضبط هم میکنه ولی من باید بدون شنیدن صدای ساز خودم ضبط کنم. توی نمونه بداهه ای هم که الان گذاشتم همین مشکل هست و احتمالا خودتون متوجه میشید که بعضی جاهاش از مرحله پرته!! یعنی همینطوری الهی به امید تو زدم چون چیزی شنیده نمیشد. کسی میدونه چطوری میشه صدای ساز رو هم موقع ضبط کردن شنید؟

دم و دستگاهمون هم که اینهاست:
گیتار PRS SE Paul Allernder
ZOOM G9 2tt
امپ مارشال MG 30 هندی (که البته اینجا استفاده نشده)

پیشاپیش ممنون

پ.ن: راستی اسم فایل اشتباه شده! این بکینگ ترک LIKE نیست!! شرمنده!

Honey_Shababi
Sunday 18 December 2011, 08:06 PM
سلام به همه

بالاخره منم موفق شدم اولین رکورد نسبتا درست حسابی (یعنی یه کم بهتر از ضبط کردن با موبایل!!) رو در عمرم انجام بدم:

من از نرم افزار Nuendo استفاده کردم. بکینگ ترک رو توش وارد کردم و مالتی افکت زوم G9 رو هم با کابل USB وصل کردم به کامپیوتر (که بعنوان کارت صدا استفاده بشه). بعد ASIO مخصوص سری G زوم رو نصب کردم. همه چی درسته و ضبط هم درست انجام میشه فقط مشکلی که هست اینه که هرکاری میکنم صدای گیتار خودم رو نمی شنوم!!! فقط صدای بکینگ ترک میاد و ضبط هم میکنه ولی من باید بدون شنیدن صدای ساز خودم ضبط کنم. توی نمونه بداهه ای هم که الان گذاشتم همین مشکل هست و احتمالا خودتون متوجه میشید که بعضی جاهاش از مرحله پرته!! یعنی همینطوری الهی به امید تو زدم چون چیزی شنیده نمیشد. کسی میدونه چطوری میشه صدای ساز رو هم موقع ضبط کردن شنید؟

ZOOM G9 2tt

پیشاپیش ممنون

شهرام جان...تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه عالييييييييييييي بود...حرف نداشت...دمت گرم.

راستي در مورد قطع شدن صداي افك چيزي نميدونم ولي يه پيشنهاد ميدم بهت شايد هم نشه نميدونم...وقتي افكت رو با usb به كامپيوتر وصل كردي اگه صداش قطع ميشه ميتوني با يه كابل ديگه افكت رو به آمپ وصل كني كه صداشو لا اقل داشته باشي...ولي با اينكه صداشو نميشنيدي فوق العاده بود...اگه صداشو بشنوي ديگه چي ميزني!!!...:am

metal-militia
Sunday 18 December 2011, 08:22 PM

سلام.من خودم مدتها این مشکل رو با برنامه کیوبیس و جی ناین داشتم.همه چیز عالیه.اما صدای ساز خودت رو نمیشنوی و به قول شما یا علی از تو مدد.باید همینجوری بزنی و بری جلو.من برای ضبط کردن یه خروجی از قسمت Phone افکت میگیرم با تبدیل وصل میکنم به پشت کامپیوتر.فیش یو اس بی افکت رو هم وصل میکنم.اونوقت افکت هم صدای بک ترک رو پخش میکنه و هم صدای ساز رو میشنوی.و دقیقا همین صداهارو برای ضبط به کامپیوتر میفرسته.البته برای اینکار میتونید فیش رو از آمپ هم به پشت کامپیوتر وصل کنید.اما وقتی اینکار رو کردم صدای آمپ قطع شد.من ترجیح میدم از افکت وصل کنم.

shahram201
Sunday 18 December 2011, 08:46 PM
شهرام جان...تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه عالييييييييييييي بود...حرف نداشت...دمت گرم.

راستي در مورد قطع شدن صداي افك چيزي نميدونم ولي يه پيشنهاد ميدم بهت شايد هم نشه نميدونم...وقتي افكت رو با usb به كامپيوتر وصل كردي اگه صداش قطع ميشه ميتوني با يه كابل ديگه افكت رو به آمپ وصل كني كه صداشو لا اقل داشته باشي...ولي با اينكه صداشو نميشنيدي فوق العاده بود...اگه صداشو بشنوي ديگه چي ميزني!!!...:am

مرسی هانی جان. شما لطف داری!

البته این بداهه از نظر جمله بندی و غیره اشکالاتی داشت که الان که خودم گوش میدم میبینم چقدر شلخته شده!
ببینید بداهه نوازی در واقع یه جور آهنگسازی «فوری» حساب میشه و کاملا هم بی حساب کتاب نیست و بنابراین صرفنظر از تکنیک هایی که هر نوازنده ای بکار میگیره، از نظر جمله های بکار رفته باید یک روند منطقی رو دنبال کنه. این اتفاق در بداهه ای که ضبط کردم نیفتاده. البته من خودم بداهه نواز آنچنانی نیستم اما این نشنیدن صدا هم اعصابمو خرد کرد واقعا.

بازم ممنون!

shahram201
Sunday 18 December 2011, 08:50 PM
سلام.من خودم مدتها این مشکل رو با برنامه کیوبیس و جی ناین داشتم.همه چیز عالیه.اما صدای ساز خودت رو نمیشنوی و به قول شما یا علی از تو مدد.باید همینجوری بزنی و بری جلو.من برای ضبط کردن یه خروجی از قسمت Phone افکت میگیرم با تبدیل وصل میکنم به پشت کامپیوتر.فیش یو اس بی افکت رو هم وصل میکنم.اونوقت افکت هم صدای بک ترک رو پخش میکنه و هم صدای ساز رو میشنوی.و دقیقا همین صداهارو برای ضبط به کامپیوتر میفرسته.البته برای اینکار میتونید فیش رو از آمپ هم به پشت کامپیوتر وصل کنید.اما وقتی اینکار رو کردم صدای آمپ قطع شد.من ترجیح میدم از افکت وصل کنم.

آقا خیلی ممنون از راهنماییت. پس ظاهرا این مشکل سابقه داره!! چون تاجایی که میدونم برنامه کیوبیس تقریبا شبیه Nuendo هست.

حالا باید سر فرصت یه گشتی تو اینترنت بزنم ببینم کسی راه حلی برای این مشکل داره یا نه.

مخلصیم

alimetallica_2
Sunday 18 December 2011, 08:51 PM
سلام به همه

ZOOM G9 2tt

پیشاپیش ممنون

خیلی عالی بود شهرام جان.
واقعا روی این آهنگ ها تکنیک زدن خیلی سخته. من دفعه اول که زدم با دیستروشن بیشتر کار کردم و سوپیپ و لگاتو تپنیگ و هرچی بلد بودم اجرا کردم، اما دیدم هیچ جمله ای نداره. برای همین کار دوم رو که ساده تر بود اجرا کردم و مثلا سوئیپ رو فقط تو قسمت رفت رفتم و دیگه برنگشتم، یا رو لگاتو مانور ندادم که جمله از بین نره. واقعا جمله خیلی مهمه تو کار و حفظ شدنش.

shahram201
Sunday 18 December 2011, 09:05 PM
خیلی عالی بود شهرام جان.
واقعا روی این آهنگ ها تکنیک زدن خیلی سخته. من دفعه اول که زدم با دیستروشن بیشتر کار کردم و سوپیپ و لگاتو تپنیگ و هرچی بلد بودم اجرا کردم، اما دیدم هیچ جمله ای نداره. برای همین کار دوم رو که ساده تر بود اجرا کردم و مثلا سوئیپ رو فقط تو قسمت رفت رفتم و دیگه برنگشتم، یا رو لگاتو مانور ندادم که جمله از بین نره. واقعا جمله خیلی مهمه تو کار و حفظ شدنش.

مخلصم علی جان!! ممنون.

دقیقا همینطوره. روند منطقی جملات همون چیزیه که شنونده رو با خودش تا انتهای بداهه نوازی به دنبال خودش میکشونه وگرنه کاملا خسته کننده میشه.
سه چهارسال پیش یه جایی دعوت بودم که چندتا از رفقا دور هم جمع بودن و همینطوری عشق و حالی داشتن بداهه نوازی میکردن. اون موقع خودم هنوز گیتار شروع نکرده بودم و شنونده بودم. با اینکه یکی دوتا از نوازنده ها از نظر تکنیک خیلی خوب بودن و حتی لهجه تقریبا قشنگی هم داشتن، ولی باورکن بعد از نیم ساعت دیگه شنیدن نوازندگیشون قابل تحمل نبود. دلیلش هم همین بود که همه میخواستن همینطوری تکنیک ها رو پشت سرهم بزنن بدون اینکه فکر شنونده بیچاره رو بکنن!! :45:

imanlotus
Monday 19 December 2011, 11:56 AM
خیلی قشنگ بود کارت شهرام جان.
این جمله; که میگی; فهمیدنش نیاز به سواد موسیقیایی داره یا اینکه از تمرین زیاد و شنیدن کارهای مختلف به دست میاد؟
من خودم با اینکه اصلا سواد موسیقیایی ندارم ولی میفهمم کجاها رو پرت میزنن اونایی که ایمپرووایز میکنن..
یه مورد دیگه هم هست این که واقعا کارای ساده اما جون دارو حس دار و به قول شما با یه جمله بندی مناسب چقدر ارزشش از یه کاری که توش تکنیک زدن افراطی و نت نوازی سریع موج میزنه بیشتره!
من همیشه اینو به خودم میگم میگم که من باید یه نوازنده با احساس و با سواد باشم تا یه ماشین نت نواز!
اینکه من چند نت در ثانیه بزنم و چند گام در دقیقه بزنم مهم نیست که به قول شما فقط میخوام خودنمایی کنم و قدرت نوازندگیمو اثبات کنم به بقیه در حالی که نمی دونم سرکنگبین صفرا می فزاید!و نتیجه دقیقا عکس میشه!و حتی اگه نوازنده ی توانایی باشم با وجود این افراط ها کسی از نوازنده ی خوب و توانا از من یاد نمیکنه!

shahram201
Monday 19 December 2011, 12:25 PM
خیلی قشنگ بود کارت شهرام جان.
این جمله; که میگی; فهمیدنش نیاز به سواد موسیقیایی داره یا اینکه از تمرین زیاد و شنیدن کارهای مختلف به دست میاد؟
من خودم با اینکه اصلا سواد موسیقیایی ندارم ولی میفهمم کجاها رو پرت میزنن اونایی که ایمپرووایز میکنن..
یه مورد دیگه هم هست این که واقعا کارای ساده اما جون دارو حس دار و به قول شما با یه جمله بندی مناسب چقدر ارزشش از یه کاری که توش تکنیک زدن افراطی و نت نوازی سریع موج میزنه بیشتره!
من همیشه اینو به خودم میگم میگم که من باید یه نوازنده با احساس و با سواد باشم تا یه ماشین نت نواز!
اینکه من چند نت در ثانیه بزنم و چند گام در دقیقه بزنم مهم نیست که به قول شما فقط میخوام خودنمایی کنم و قدرت نوازندگیمو اثبات کنم به بقیه در حالی که نمی دونم سرکنگبین صفرا می فزاید!و نتیجه دقیقا عکس میشه!و حتی اگه نوازنده ی توانایی باشم با وجود این افراط ها کسی از نوازنده ی خوب و توانا از من یاد نمیکنه!

ممنونم عزیزجان!

درسته سلیقه شخصی منم اینه که آدم هرچه بیشتر بتونه احساسشو بیان کنه. سرعت بالا هم فقط زمانی بدرد میخوره که منطق پشتش باشه و وسیله مناسبی باشه برای بیان احساس (همون کاری که حضرت جو ستریانی ازش به حد کمال برمیاد و اصلا به همین دلیله که من عاشقشم!).

در مورد جمله بندی، باید بگم سواد موسیقایی آنچنان زیادی نمیخواد ولی کمی سلیقه و خلاقیت و البته مقادیری تئوری موسیقی لازم داره و البته به همراه تمرین و تسلط. شنیدن کارهای مختلف و قوی هم البته خیلی کمک میکنه. منظورم از جمله بندی، یک ملودی ساده یا حتی یک الگوی ریتمیک خاص هست که یک نوازنده در بداهه نوازی ازش استفاده میکنه و بعد اون رو بسط میده و بهش شاخ و برگ میده ولی در فواصل مختلف دوباره (شاید با کمی تغییر) دوباره به همون جمله یا جمله های اصلی برمیگرده که به شنونده القا کنه با اینکه داره بداهه نوازی میکنه ولی درعین حال کارش از نظم و حساب کتاب برخوردار هست. این مسئله باعث میشه بداهه نوازی به شدت زیبا و تاثیرگذار بشه. تئوری موسیقی رو هم از این نظر گفتم که بداهه نوازهای خوب، حتی ممکنه از چندین مد مختلف روی یک بکینگ ترک با گام ثابت استفاده کنن (مثلا داره مینور میزنه بعد تبدیل کنه به دورین یا فریژین). اینها ریزه کاری هایی هست که بداهه نوازها رو از همدیگه متمایز میکنه و البته فرض بر این هست که طرف همه چی رو درست و در چارچوب گام بزنه وگرنه اگه طرف فالش بزنه که دیگه تکلیف معلومه.

alimetallica_2
Monday 19 December 2011, 12:39 PM
اگر جمله رو خیلی ساده بخوای تعریف کنی میشه اون رو به شعر تشبیه کرد.
مثلا یک شعر که داری قافیه و ردیف است، حتما هم لازم نیست استاد ادب باشی تا شعر خوب را بشناسی، مثلا هر کس شعر حافظ بخواند میفهمد که این شعر ها دارای قافیه و ردیف و وزن است و در موزیک هم همچنین. مثلا:
اوست نشسته در نظر، من به کجا نظر کنم
اوست گرفته شهر دل، من به کجا سفر کنم.

حالا شعر بی جمله مثلا میگه:
بود مرا اسب سفیدی
خر در شب میامد سر بالاپاین

در مورد موسیقی هم همنطوره، کلا موسیقی بی جمله با موسیقی که جمله ای تداعی میکند همین است. تقریبا هر موزیکی که شما از دیگران و باندها میشنوید دارای یک جمله و مضمون است، اما در نوازندگی که برای خودمان میکنیم ممکن است این جمله وجود نداشته باشد. حالا یک باند این جمله رو بهتر میسازه و یک گروه بدتر، اما معمولا همیشه این جملات وجود دارند در موسیقی که خود شما هم متوجه آن میشوید فقظ شاید معنی آن را نمیدانید.

pantera
Monday 19 December 2011, 03:32 PM
shahram جان واقا عالی بود انگار داشتم یکی از کارای gary moor رو گوش میکردم و فوق العاده با احساس نواختی افکت هم مناسب بود فقط میتونم بگم صد آفرین و ممنون از این کار زیبات ..;-)

shahram201
Monday 19 December 2011, 04:08 PM
shahram جان واقا عالی بود انگار داشتم یکی از کارای gary moor رو گوش میکردم و فوق العاده با احساس نواختی افکت هم مناسب بود فقط میتونم بگم صد آفرین و ممنون از این کار زیبات ..;-)

pantera جان ممنونم از لطفت! من هم از بداهه نوازی های زیبات واقعا لذت بردم و از اینکه در این تاپیک مشارکت کردی بی نهایت ممنونم و بیصبرانه منتظر کارهای بعدی شما و بقیه بچه ها هستم.

کلاً همونطور که قبلا هم گفتم تاپیک بسیار خوبی شد چون همه دوستان لطف کردن و مشارکت کردن و واقعا خودم انتظار نداشتم انقدر استقبال بشه چون مدتی قبل تاپیک مشابهی داشتیم و بهیچوجه چنین استقبالی ازش نشد. از همه ممنونم و امیدوارم بقیه بچه هایی هم که هنوز نمونه بداهه نوازی شون رو نگذاشتن، یه همتی بکنن و زودتر دست به کار بشن.

بازهم ممنون!! :am

pantera
Monday 19 December 2011, 11:41 PM
مرسی shahram جان منم بی صبرانه منتظر بکینگ تراک بعدی هستم به نظر من چون بکینگ تراک ها بیشتر به سمت بلوز میرفت این تاپیک طرفداراش رو به افزایش شده همه دارن میفهمن بلوز چه سبکه نازیه :5:

Yngwie_5
Thursday 22 December 2011, 03:20 PM
فکر کنم دیگه بهتره گذاشتن بک ترک های جدید رو شروع کنیم

Yngwie_5
Friday 23 December 2011, 07:19 AM
خب دوستان همکاری نکردند ولی من چندتا بکینگ ترک میذارم بین اینا یه نظر سنجی را بندازیم و تا پنجشنبه روی ترک منتخب بداهه نوازی کنیم.
ترک اول. (You can see links before reply)
ترک دوم (You can see links before reply)
ترک سوم (You can see links before reply)
ترک چهارم (You can see links before reply)
ترک پنجم (قطعه ای از آهنگ sweet child o mine ) (You can see links before reply)
ترک ششم (You can see links before reply)
ترک هفتم (You can see links before reply)

Honey_Shababi
Sunday 25 December 2011, 08:01 AM
سلام دوستان...

من به ترك هاي اول و هفتم راي ميدم...

بقيه به نظرم تمپوشون زياده...

Yngwie_5
Sunday 25 December 2011, 09:58 AM
من خودم به ترک اول و پنجم و ششم رای میدم

shahram201
Sunday 25 December 2011, 10:17 AM
سلام!

مرسی بابت بکینگ ترک ها!

نظر من روی ترک اول و دوم هست. البته ترک چهارم (میکسولیدین) هم میتونه برای آشنایی با مدهای مختلف مفید باشه.

pantera
Monday 26 December 2011, 06:10 PM
منم با ترک اول و دوم و هفتم موافقم ..

metal-militia
Monday 26 December 2011, 07:58 PM
به نظر منم شماره یک بهتره.پس با نظر اکثریت شماره یک انتخاب شد.تا آخر هفته فرصت دارین روش هنرنمایی کنید.

Yngwie_5
Monday 26 December 2011, 08:49 PM
اینو چند وقت پیش زدم بد نشد ولی اگه بتونم چهارشنبه هم یه چیزی آپلود میکنم

alimetallica_2
Wednesday 28 December 2011, 01:55 PM
عجب چیز مسخره ای زدم: :23:

shahram201
Wednesday 28 December 2011, 02:32 PM
عجب چیز مسخره ای زدم: :23:

آقا دمت گرم دیگه!! این کجاش مسخره بود؟؟

من که کلی حال کردم. دستت درد نکنه علی جان :41:

alimetallica_2
Wednesday 28 December 2011, 02:44 PM
آقا دمت گرم دیگه!! این کجاش مسخره بود؟؟

من که کلی حال کردم. دستت درد نکنه علی جان :41:
خیلی سوتی داشت شهرام جان.
از ارتفیشالهایی که وسط آهنگ زدم تا جیغ بکشم و هیچ کدوم نگرفته تا ویبرههایی که زدم و اشتباهی با پدال دان واه صداش رو به گند کشیدم، تا سوئیپی که اینقدر کثیف شد که ادامش ندادم و ...
:43:

shahram201
Wednesday 28 December 2011, 03:38 PM
بابا بداهه نوازی اگه سوتی نداشته باشه که اسمش بداهه نمیشه!!

اون نکاتی هم که گفتی چون خودت میدونی چی تو ذهنت بوده انقدر بنظرت برجسته میاد. مطمئنم اگه با آرامش خاطر بیشتر میزدی رضایت خودت رو هم جلب میکرد.

بهرحال دمت گرم :41:

Yngwie_5
Wednesday 28 December 2011, 04:34 PM
اینم نمونه ی کثیف نوازی بندهYou can see links before reply

shahram201
Wednesday 28 December 2011, 05:22 PM
:43: :43: :ae :ay

آقا اسگل کردی مارو؟؟ شاگرد هم قبول میکنی؟؟

خودت یه مقایسه با بداهه قبلی ات بکن!! غلط نکنم تاحالا سرکار گذاشته بودی ملتو! :45:

دمت گرم آقا خیلی توپ بود :41: :41:

Yngwie_5
Wednesday 28 December 2011, 05:53 PM
از وقتی که اومدم تو این تاپیک حس میکنم توی بداهه نوازی دارم پیشرفت میکنم دست تمام دوستان هم درد نکنه که مارو راهنمایی میکنن

alimetallica_2
Thursday 29 December 2011, 01:40 AM
شهرام راست میگه، اگر اون نمرش از 100. 10 باشه این از 100 بالای 90 هست.

pantera
Thursday 29 December 2011, 03:22 AM
سلام به دوستای عزیز شرمنده این مدت گرفتار بودم نفهمیدم چه ها کردین ایول بابا انگاری همتون ترکوندین این روزا سرم شلوغه شاید دیر به دیر بداهه نوازیارو بزارم و این بداهه من از ترک 5 اگه اشتباه نکنم هست..

pantera
Thursday 29 December 2011, 03:29 AM
ایول بابا خوب بود که با کار اولت زمین تا آسمون فرق داشت معلومه بلوز نوازیت بهتره ;-)

pantera
Thursday 29 December 2011, 03:33 AM
ali جان خوب بود اما level افکتتو یکم پایین میوردی جانم همش داره جیغ میکشه که اما جالب شد دمت گرم ;-)

alimetallica_2
Thursday 29 December 2011, 04:02 AM
ali جان خوب بود اما level افکتتو یکم پایین میوردی جانم همش داره جیغ میکشه که اما جالب شد دمت گرم ;-)
بابا دمت گرم، اینها جیغ های واه، ویبره و آرتیفشیال هست. :23:
کار خودت هم رو این ترک خیلی عالی بود.
دیگه پیر شدیم داداش. مخمون فرمان نمیده چی بزنیم.

alimetallica_2
Thursday 29 December 2011, 04:16 AM
این هم یکی دیگه:

pantera
Thursday 29 December 2011, 11:39 AM
ali جان این کارت خیلی خوب بود آفرین افکتتم مناسب و خوب بود بازم از این کارا بکن دمت گرم ..:41:

alimetallica_2
Saturday 31 December 2011, 02:22 PM
ممنون دوست عزیز.
خودم فقط از همون یکی خوشم آمده.

میگم گیتار خوب هم سرعت چقدر تاثیر داره.
این فلویدرز اورجینال یکم جلوی دسته برای پیکینگ، حالا تو گیتار ما که اینجوریه، اما فلودیرز آیبانز خیلی پایینه و مزاحم دست نمیشه، سرعت آدم انگار خیلی بیشتر میشه تو پینگ.
مثلا من این رو همینجوری گرفتم:

Yngwie_5
Saturday 31 December 2011, 05:18 PM
ممنون دوست عزیز.

این فلویدرز اورجینال یکم جلوی دسته برای پیکینگ، حالا تو گیتار ما که اینجوریه، اما فلودیرز آیبانز خیلی پایینه و مزاحم دست نمیشه، سرعت آدم انگار خیلی بیشتر میشه تو پینگ.

واقعا خارق العاده بود علی آقا.این سوییپ پیکینگ رو هم بزن ما فیض ببریمYou can see links before reply

alimetallica_2
Saturday 31 December 2011, 11:03 PM
واقعا خارق العاده بود علی آقا.این سوییپ پیکینگ رو هم بزن ما فیض ببریمYou can see links before reply
فرمت فایلش چی بود؟! من نتونستم بازش کنم. با گیتار پرو امتحان کردم.

Yngwie_5
Sunday 1 January 2012, 06:57 AM
فرمت فایلش چی بود؟! من نتونستم بازش کنم. با گیتار پرو امتحان کردم.

.gp5

alimetallica_2
Sunday 1 January 2012, 10:03 AM
والا باز هم نتونستم بازش کنم.

راستی دوستان تو این تاپیک هم بد نیست شرکت کنید. در این تاپیک آهنگ های متالیکا رو کاور میکنیم:

HADILLICA
Sunday 1 January 2012, 10:44 AM
ممنون دوست عزیز.

بله...اینجاست که رسما پشم های بنده ریخت!:)

Yngwie_5
Sunday 1 January 2012, 01:18 PM
والا باز هم نتونستم بازش کنم.

[/URL]

پی دی افش رو هم میزارم علی آقا[url]You can see links before reply (You can see links before reply)

alimetallica_2
Sunday 1 January 2012, 01:28 PM
بله...اینجاست که رسما پشم های بنده ریخت!:)
دیگه اینجوری ها هم نبود هادی جان، چوب کاری نکن.
:23:

shahram201
Sunday 1 January 2012, 08:05 PM
پی دی افش رو هم میزارم علی آقاYou can see links before reply

علی جون رفقا برات mission impossible تدارک دیدن!! :19: بخصوص اگه آدم بخواد با تمپویی که نوشته شده بزنه!!

alimetallica_2
Sunday 1 January 2012, 11:47 PM
پی دی افش رو هم میزارم علی آقاYou can see links before reply
فایل گیتار پرو که اجرا نشد ببنم دقیقا تمپوش چیه. اما خوب نتی که تو پی دی اف دیدم سویپ 6 سیم بود که تابحال نزدم. فکر کنم یکم کار رو مشکل کنه. ولی در کل میشه زد احتمالا.

علی جون رفقا برات mission impossible تدارک دیدن!! :19: بخصوص اگه آدم بخواد با تمپویی که نوشته شده بزنه!!
من هنوز نتونستم دقیقا بفهمم تمپوش چجوریا میشه و چه سرعتی میشه. به هر حال کار نشد نداره و میشه زد، مسئله اینکه تو چند وقت! تو 5 دقیقه یا 5 روز یا 5 ماه!!!
در کل من که نوازنده نیستم، اما برخی شاید گول سرعتم رو بخورند که البته همیشگی هم نیست.

shahram201
Monday 2 January 2012, 12:21 AM
علی جان من فایل گیتار پرو رو به mp3 تبدیل کردم با همون تمپویی که نوشته بود یعنی سیاه = 131

این که گفتم mission impossible در واقع از نظر خودم بود نه اینکه نشه زد یا شما نتونی بزنی عزیزجان!

alimetallica_2
Monday 2 January 2012, 12:53 AM
علی جان من فایل گیتار پرو رو به mp3 تبدیل کردم با همون تمپویی که نوشته بود یعنی سیاه = 131

این که گفتم mission impossible در واقع از نظر خودم بود نه اینکه نشه زد یا شما نتونی بزنی عزیزجان!
خیلی سرعتش بالاست. من این رو اگر 1 رو تمرین کنم با سرعتی سه پنجم این میتونم بزنم، اما نه تمیز. سوئیپ تمیز زدن هم کار راحتی نیستی. مخصوصا 6 سیم که تجربش رو نداشتم.
البته در کل سیستم سوئپیپ رو که یاد بگیری دیگه خیلی سوئیپ با سوئیپ فرقی نداره.
شما که دیگه خودت استادی. :23:

akerfeldt
Monday 2 January 2012, 01:00 PM
جيسون بكر يه ويديو داره تو يوتيوب ببينيد اين رو ميزنه اون پنجه هاش چه حركت روانيداره رو نك ....جونم علي آقا منتظريم بزني بتركوني ....راستي من يه چيزايي ركورد گرفتم اما صداي بكينگ ترك نمياد فقط صداي سازم مياد اونم بدون افكت واه ............... چه خاكي به سرم بريزم !!! با cubase بلد نيستم كار كنم

alimetallica_2
Tuesday 3 January 2012, 01:01 PM
آقا من این رو امتحان کردم. چون 6 سیمه برای عوض کردن سیمهای 6 به تپغ زدن میافتم و نمیتونم سوئیپ رو بدون سکته و درست اجرا کنم. خلاصه شرمنده.

shahram201
Tuesday 3 January 2012, 08:00 PM
دوستان پس چرا روی بکینگ ترکی که با رای گیری انتخاب شد بداهه نوازی نمی کنین؟! منتظریم ها!

metal-militia
Tuesday 3 January 2012, 08:10 PM
استاد اون بکینگ ترک برای هفته قبل بود.هنوز بریا این هفته هیچکس حرکتی نکرده.فکر کنم دوستان دیگه این تاپیک رو از یاد بردن

Yngwie_5
Tuesday 3 January 2012, 09:14 PM
چند تا بک ترک بزارین دیگه تنبلا. بک ترکای من ته کشید(البته خوباش)

shahram201
Tuesday 3 January 2012, 09:24 PM
استاد اون بکینگ ترک برای هفته قبل بود.هنوز بریا این هفته هیچکس حرکتی نکرده.فکر کنم دوستان دیگه این تاپیک رو از یاد بردن

آخه همون هفته هم خبری نشد. اصلا روی اون ترک توافق شده کسی بداهه نوازی کرد؟؟

فکر کنم همه بجای بداهه نوازی رفتن سراغ اون تاپیک معروف (همون تاپیک سئوال و جواب) :21:

abbys
Wednesday 4 January 2012, 10:07 AM
دوستان منم یه ماهی میشه که سازم تهرانه و خودم شهرستان گیر دانشگاهم الانم که امتحانات شروع شده
ایشالا پایان ترم سعی میکنم فعالیتم رو تو این تاپیک بسیار خوب شروع کنم و در حضور شما اساتید درس پس بدیم
جا داره از اقا شهرام هم بابت ایجاد این تاپیک تشکر کنم
به امید موفقیت تک تک شما دوستان

metal-militia
Wednesday 4 January 2012, 01:35 PM
دوستان من این بکینگ ترک رو میزارم.جرات دارین روش بداهه نوازی نکنید.زمانش یکم طولانی.ممکنه خسته بشید.پس همه هنرتون رو همون اول آهنگ رو نکنید که برای آخرش مجبور به تکرار بشید.

Yngwie_5
Wednesday 4 January 2012, 03:05 PM
اینم بد نیستYou can see links before reply

Honey_Shababi
Wednesday 4 January 2012, 03:11 PM
دوستان من این بکینگ ترک رو میزارم.جرات دارین روش بداهه نوازی نکنید.زمانش یکم طولانی.ممکنه خسته بشید.پس همه هنرتون رو همون اول آهنگ رو نکنید که برای آخرش مجبور به تکرار بشید.

چقدر شبيه آهنگهاي تيلور سوييفته...:21:...(سبكش كانتريه)...ولي خيلي قشنگه...دمت گرم.

Honey_Shababi
Wednesday 4 January 2012, 03:12 PM
اینم بد نیستYou can see links before reply

اين سبك به نظرم تكراري شده و زياد تو اين سبك بداهه زديم...ولي به هر حال ممنون

Yngwie_5
Wednesday 4 January 2012, 03:55 PM
اين سبك به نظرم تكراري شده و زياد تو اين سبك بداهه زديم...ولي به هر حال ممنون

منم همینو میگم. اگه کسی بتونه یه بک ترک نئو کالسیکال راک بزاره ممنون میشم

shahram201
Wednesday 4 January 2012, 04:32 PM
منم همینو میگم. اگه کسی بتونه یه بک ترک نئو کالسیکال راک بزاره ممنون میشم

سبک نئوکلاسیکال راک برای بداهه نوازی چندان آسون نیست چون محدودیت هایی ایجاد میکنه (حداقل تا جایی که من میدونم).

من پیشنهاد میکنم اگه دوستان موافق باشند، همون ترک دوم از مجموعه هفت ترکی که هفته قبل گذاشتی رو روش بداهه بزنیم (اسمش Jam Track - Metal.mp3 بود انگار). اینطوری یه مقدار حال و هوای بداهه نوازی عوض میشه. تا نظر دوستان چی باشه.

metal-militia
Sunday 8 January 2012, 08:26 PM
دوستان این بک ترک چطوره؟؟؟؟نزارید تاپیک بخوابه.یه تکونی بخورید.

Honey_Shababi
Sunday 8 January 2012, 08:34 PM
درامش چرا اينطوريه؟آهنگشو با سمپل درست كردن ناجور شده...به نظرم بك ترك قبلي كه گذاشته بودي قشنگ تره ها...

metal-militia
Sunday 8 January 2012, 08:41 PM
خب یدونه خوبش رو شما سوا کن بچه ها روش کار کنن.

Honey_Shababi
Sunday 8 January 2012, 08:44 PM
من از اون قبليه كه گذاشته بودي كه گفتم شبيه آهنگ هاي تيلور سوييفته خيلي خوشم اومد...حالا بچه هاي ديگه هم بايد نظر بدن.

shahram201
Sunday 8 January 2012, 08:55 PM
یه بکینگ ترک از مالمستین توی اون تاپیک قدیمی ایمپرووایز بود... میخواین اونو دوباره روش کار کنیم؟

Yngwie_5
Sunday 8 January 2012, 09:57 PM
بسیار عالی... کلی سولو تو ذهنم اومد . فردا حتما کار رو شروع میکنم

Yngwie_5
Monday 9 January 2012, 12:36 PM
به گام g minor زیاد مسلط نیستم یه چیزکی زدم

این بک ترک هم خیلی توپه ها مود phrygian dominant خوراک منه

Yngwie_5
Thursday 12 January 2012, 01:09 PM
ای بابا کسی انگار نمی خواد همکاری کنه.
این بک ترک هم بسیار زیباست.تیکه ای از آهنگ stair way to heaven هستشYou can see links before reply

coocooli
Thursday 12 January 2012, 03:02 PM
ای بابا کسی انگار نمی خواد همکاری کنه.
این بک ترک هم بسیار زیباست.تیکه ای از آهنگ stair way to heaven هستشYou can see links before reply
very nice....

alimetallica_2
Thursday 12 January 2012, 11:11 PM
خوب همش بک ترک میگذاری، خودت چند تا روش بزن تا دیگران هم تشویق بشند.
من فعلا امکان ضبط ندارم. کاری هم بخوام بکنم با دربین موبایل میتونم.

Yngwie_5
Thursday 12 January 2012, 11:19 PM
خوب همش بک ترک میگذاری، خودت چند تا روش بزن تا دیگران هم تشویق بشند.
من فعلا امکان ضبط ندارم. کاری هم بخوام بکنم با دربین موبایل میتونم.

من میزنم اشتهای بقیه کور میشه احتمالا:21:
علی آقا شما هم یه حرکتی بکن
(امشب نشد فردا حتما یه چیزی میزنم)

metal-militia
Thursday 12 January 2012, 11:22 PM
منم فردا آخرین امتحانم رو میدم.دیگه تا 20-30 روز راحتم.میام مستفیضتون میکنم :D

alimetallica_2
Thursday 12 January 2012, 11:22 PM
من فعلا تو تااپیک متالیکا نوازی مشغولم و آموزش متالیکا نوازی. بیشتر دارم تو اون سبک کار میکنم.

Yngwie_5
Friday 13 January 2012, 09:26 AM
اینم کار من روی stairway to heaven(گندکاری کردم رو چه شاهکاری)

metal-militia
Friday 13 January 2012, 09:48 AM
مزخرفترین آهنگی بود که توی عمرم شنیدم.البته منظورم بکینگ ترک هست.هرچی جلوتر میریم بک ترک خوب کمتر گیر میشه

LORD-LUCIFER
Friday 13 January 2012, 12:25 PM
ما که رومون نمیشه توی این تاپیک پست بدیم!

داشتیم رد میشدیم گفتیم یه چیزی بذاریم دوستان فیض ببرند.

یه بکینگ ترک کوتاهه :4:

دو تا فایل گذاشتم یکی بکینگ ترکه یکی هم اجرای یکی از دوستان روی این بکینگ ترک با ویولن!! :4:

ببینم الکتریک نوازا چه میکنند.

alimetallica_2
Saturday 14 January 2012, 12:48 AM
این خیلی عالیه. واقعا خوبه.

Yngwie_5
Saturday 14 January 2012, 07:18 PM
شاخ ترین سایت بک ترک و جم ترک You can see links before reply

Dj_MAN
Sunday 15 January 2012, 11:32 PM
لینک قبلی دیگه کار نکرد . این مدیا فایر هم چیز خوبیه ! راحت شدیم از آپلود سنتر مزخرفمون.

آداجیوی البینونی واریانت در سل دیز مینور:

من اینو دانلود کردم .... بسیار عالی اجرا شده ... کار خودتونو کردین .. دیگه داره از گیتار الکتریک خوشم میاد .. ذهنم داره صداشو میطلبه !!
و این یعنی دیگه خلاص !!! گیتار الکتریک به جمع سازهای مورد استفاده در پروژه هام اضافه شد

بزار این سیستم لعنتی مونتاژش تموم شه ... من میدونم و اجراهای شما !! :)))
قصد دارم یه آهنگ کامل رو با شما بچه های نت آهنگ به سر انجام برسونم ... پایه این ؟

metal-militia
Sunday 15 January 2012, 11:38 PM
بنده به شخصه با اینکه هیچی حالیم نیست اما پایه ام.اگه تو تیمتون سیم جمع کن خواستین من هستم.

shahram201
Sunday 15 January 2012, 11:46 PM
لینک قبلی دیگه کار نکرد . این مدیا فایر هم چیز خوبیه ! راحت شدیم از آپلود سنتر مزخرفمون.

آداجیوی البینونی واریانت در سل دیز مینور:

خیلی ممنون! بسیار خوب بود.

اگه امکان داره بکینگ ترک آداجیوی آلبینونی (که البته فکر کنم شما روی آهنگ کاملش اجرا کردید) رو هم بذارید تا بچه های دیگه هم در صورت تمایل روش کار کنند.

پیروز باشید

shahram201
Monday 16 January 2012, 06:25 AM
اون آداجیو رو تفننی واستون اجرا کردم البته آقای دی جی یکم اجرای اونجوری با گیتار الکتریک و صدایی که شما ازش خوشتون اومده رو درآوردن راحت نیست اما خوب امیدوارم گروه موفقی داشته باشید ...
آداجیوی البینونی بک ترک نداره کامل واسه ویولین استرینگز ، ارگان (ترجیحا هموند) و هارپسیکورد نوشته شده باید حداقل یکم با تم های آداجیو در سل مینور البینونی آشنا باشید چون جای ایمپروایز ندارن میتونین موزیکال شیتسش رو دانلود کنین مال من روی کاغذ هست .

بله همونطور که گفتم شما هم روی آهنگ کاملش اجرا کردید. منظورم این بود که لطف کنید همون رو اینجا بذارید تا دیگران هم بتونند در صورت تمایل روش کار کنند چون اینجا تاپیک بداهه نوازی هست.

من مطمئنم بسیاری از دوستان با آداجیوی آلبینونی آشنا هستند چون یکی از معروف ترین موزیک های کلاسیک (دقیقتر بگیم نئو باروک) هست و اتفاقا فکر میکنم چالش خوبی برای بداهه نوازی باشه چون ذهنیت متفاوتی رو برای نوازندگی لازم داره.
در مورد سازهای بکار رفته در این آهنگ هم فکر میکنم منظور شما از ارگان، همون پایپ ارگان بود و نه هموند ارگان چون در قرن هجدهم هنوز هموند ارگان به وجود نیومده بود.

بازهم ممنون

akerfeldt
Tuesday 17 January 2012, 10:25 AM
خيلي معذرت ميخوام ايشون چيزي نگفتن كه اينجور ناراحت شدين ................
نوازنده ها و موزيسين هاي خيلي غولي رو ميشناسم تو اين مملكت اين تيپي برتري خودشون رو به رخ ديگري نميكشن ..............
البته گاهي هم آدم ها براي اينكه خودشون رو بزرگ نشون بدن ميان به يه عده گير ميدن ( قصد توهين ندارم اما تو يه بحث اومده بودين به جيسون بكر و راستي كولي و پتروچي وهندريكس.... گير داده بودين !!!!)
به هر حال زير سوال بردن اينها در واقعا زير سوال بردن خودمون هست چون يه دنيا اين ها رو قبول دارن ..............
به هر حال قد مهاي مثبتي تو موسيقي برداشتن .......
همين هندريكس اگه نبود كلا نسل راك و متال بعدش هم شايد نبود جو ستريانيي نبود و مالمستيني بوجود نميومد
يا اومده بودين به پيكينگ كولي اشكال گرفته بودين ...... من خودم استايل دست راست كولي براي پيكينگ انتخاب كردم واقعا مفيد و كار آمده دقيقا از بازوهاش تا مچ دستش كمك ميگيره و سرعت رو چند برابر ميكنه ... يا تو يه تاپيك يه دوست گفته بود من با انگشت وسط و شصت پيك ميگيرم گفته بودين اين اشتباهه و خيلي تكنيكها رو نميشه اجرا كرد در صورتي كه خود استتينا ي بزرگ ميگه هر تيپ راحتي پيك بگير همين دن مام مثل اين دوستمون پيك ميگيره ببين چه توانايي زيادي در نواختن گيتار داره
در كل با حركتت اصلا حال نكردم كه لينك ها رو پاك كردين احساس ميكنم فكر كردين ماها يه مشت گيتاريست نديده هستيم !!!!‌
خيلي از بچه هاي همين سايت همنشين نوازنده هاي بزرگي هستن .........
تا وقتي كه ما مردم خودمون رو قبول نداشته باشيم و بهشون احترام نذاريم هيچ پيشرفتي نميكنم.............
پس چي!!! الكي كه جهان سومي نشديم !!!!........

shahram201
Tuesday 17 January 2012, 10:28 AM
من اصولا آدم صبوری هستم و در مورد خیلی مسائل واکنش نشون نمیدم چون انقدر گرفتاری توی زندگی همه هست که اضافه کردنش کار عاقلانه ای نیست.
اما یکی از چیزهایی که بهیچوجه تحمل نمیکنم، اینه که یکی از موضع بالا با بقیه صحبت کنه و سواد و توانایی های دیگران رو زیر سئوال ببره (حالا خودش هرکی میخواد باشه) چون اینجا همه در هر سطحی که هستند با احترام متقابل با همدیگه صحبت میکنن. ولی با عرض معذرت از بقیه دوستان، مجبورم با لحن دیگه ای صحبت کنم:

من اولش محترمانه خواهش کردم خود آهنگ رو اینجا بذاری که بقیه هم بتونن روش کار کنن چون اینجا تاپیک بداهه نوازی هست نه گذاشتن نمونه کار مخصوص یک نفر. جواب جنابعالی این بود که «باید حداقل یکم با تم های آداجیو در سل مینور آلبیونی آشنا باشید». میشه بگی از کجا فهمیدی بقیه با این تم آشنایی ندارند؟

شما ها هم خوشتون میاد یکی الکی رو ساز بپره اینور اونور خشت بزنه سویپ مسخره نامفهوم بزنه الکی دست تکون بده باهاش حال کنین.
اینم یه اظهار فضل دیگه... تو که سهله خیلی گنده تر از تو هم حق نداره سلیقه و ذائقه موزیک بقیه رو زیر سئوال ببره! من نمی فهمم مطرح کردن قضیه پایپ ارگان یا هموند ارگان، چه ربطی به این داره که بخوای به کار دیگران دخالت کنی؟ من هیچوقت در مورد نمونه کارها یا بداهه هایی که بچه ها میذارن اظهار نظر منفی نمی کنم چون اولا خودم رو بالاتر از بقیه نمیدونم ثانیا دلیلی نداره کسی که زحمت کشیده و نمونه کار گذاشته رو دلسرد کنیم و اگر هم ایرادی هست با لحن کاملا دوستانه نقاط ضعف رو میگیم (که اون هم به ندرت پیش میاد).
اما باید بگم اتفاقا الکی رو ساز پریدن و اینور اونور خشت زدن و جملات نامفهوم زدن و نتهای نامربوط به تنالیته اصلی آهنگ رو در لفافه سرعت الکی پوشوندن، کاریه که جنابعالی در همین بداهه ای که زدی به نحو احسن انجام دادی. داستان هایی از این قبیل که لیک های من امضای خودم هستند (و در واقع نصف بیشترشون فالش صدا میدن و با سرعت زیاد هم نمیشه اونها رو لاپوشونی کرد) یا برای فلان جا پرلود نوشتم رو هم برای اونایی تعریف کن که موزیک حسابی به گوششون نخورده و از نوازندگی فقط سرعت رو فهمیدن و توجه به فیلینگ موزیک، براشون کسر شان به حساب میاد. پس بجای اینکه دیگران و سلیقه شون رو زیر سئوال ببری، خودت یه بار چیزی که زدی رو گوش کن و ببین با موزیک به اون لطافت چکار کردی.

تو همون اداجیوی تفننی و ایمپروایز الکی که گذاشته بودم لیک هایی دارم که استاد استادات هم از اجرای نصف الگوهای سه تاییش عاجزن اگه موندم تو این خرابشده دلیل داره.
متاسفانه توهم چیزیه که امروز گریبانگیر خیلی ها شده!

ضمناً استاد بزرگ که داری توی این خرابشده حروم میشی... توی همین ورژنی که خودت گذاشتی دقیقاً از پایپ ارگان استفاده شده و نه هموند. اگه فرقشونو نمیدونی دلیلی نداره گردوخاک الکی راه بندازی.

لزومی هم نداره بجای دادن جواب منطقی، پست های قبلیتو پاک کنی و زیرش جملاتی مثل «منم بیکارم ها!!!» بنویسی که کاملا نشون میده خودت رو چقدر از بقیه متفاوت میدونی. اگر هم علاقه ای نداری کسی بهت اشکال بگیره، میتونی واسه همون کسانی نوازندگی کنی که نوازنده حسابی به عمرشون ندیدن و فکر میکنن خیلی کارت درسته. ما تازه کارها، که هیچی از موسیقی سرمون نمیشه رو هم به حال خودمون بذار بی زحمت.

بازهم از دوستان عزیزم عذرخواهی میکنم که فضای تاپیک آلوده شد. اما متاسفانه محترمانه صحبت کردن به مذاق بعضی ها خوش نمیاد.

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 11:00 AM
باید بگم اتفاقا الکی رو ساز پریدن و اینور اونور خشت زدن و جملات نامفهوم زدن و نتهای نامربوط به تنالیته اصلی آهنگ رو در لفافه سرعت الکی پوشوندن، کاریه که جنابعالی در همین بداهه ای که زدی به نحو احسن انجام دادی.

امیدوارم ناراحت نشن این گیتاریست بزرگ.اما به نظر منم ایشون فقط سرعت بیخود داره.من اولین بداهه اش رو که گوش کردم برام نامفهموم بود.اصلا دنبال احساس آهنگ نبود.فقط میخواست یه چیز سرعتی بزنه بگه منم آره.یجورایی اصلا ضدضرب آهنگ اصلی بود.
درضمن داداش سرعت چیزیه که توی نهایتا یک سال تمرین مستمر بدست میاد.پس انقدر خودت رو دست بالا نگیر.سعی کن احساست رو ببری بالا.
درضمن اگه بحث تعریف از خود باشه منم افتخارات زیادی دارم که بیام و اینجا مطرح کنم.

akerfeldt
Tuesday 17 January 2012, 11:06 AM
دنیایی که بکر و جون کندن کولی یا پتروچی رو قبول داره نقطه مقابلش همون دنیاست که لیدی گاگا و جاستین بیبر رو قبول داره ، با این فرق که جاستین بیبر اینا عوض اینکه میکروفون دستش باشه گیتار کج کوله دستشه روش جون میکنه و زور میده و موهاشو بلند کرده تاتو زده هرجا میرسه میگه راک آن!؟!؟ ملت همیشه فکر اینن که از یکی اسطوره بسازن بهش بگن غول برن پشتش قایم شن.

ناراحت نشو دوست عزیز اما تو بحثی که بین من و رضا بود و شما ازش دلخور شدی از نظر تکنیکی فقط من و رضا توانایی نظر دادن داریم ... شما نوازندگی رضا رو دیده باشی نمیگی که ما میخوایم خودمون رو بزرگ نشون بدیم، ساده ترین و مسخره ترین لیک های منم که تو چند ثانیه اول آداجیو شنیدین هرچند که بعضیاشون مورد دارن اون هم دلایلی داره.

ما اگه عقده ی شهرت داشته باشیم نمیایم تو فروم مجازی به شما ها که چند صد کیلومتر با ما فاصله دارید بگیم چی به چیه . میریم یه آموزشگاه یا چارنفر رو دور خودمون جمع میکنیم و باور کنید گیتاریست های سطح پایین تری از خیلیاتون وجود دارن که ملت می پرستنشون. و بازم میگم احترام کسی که 4تا نت از شما بیشتر زده واجبه من که هیچ لیاقت احترام ندارم . اما رضا یا هرکس دیگه . شما به مرحله ای نرسیدی که بگی فلان کس میخواد خودشو بزرگ نشون بده درحالی که طرف زندگیشو تو این راه میزاره .
قول ميدم با تلاشم تا سال آينده از نظر تكنيك و سرعت محوت كنم
..................................
:21::21::21::21:
جان پتروچي رو برد زير سوال آه خداي من !!!!:21::21:
كوچولو قبل از اينكه تو وارد دنياي موسيقي بشي جان پتروچي تو بركلي جون كنده همينطور الكي كه نبوده شك نكن اونها پايه اي تر و اصولي تر موزيك رو ياد گرفتن......
:41::41::41::41:
خيلي معذرت ميخوام تو در حدي نيستي بخواي در مورد جان پتروچي و كيكو لوريرو نظر بدي ........ هر وقت يه شاهكار خلق كردي اونوقت بيا منم منم بكن :19:
به قول عادل طرف تا دو تا هارموني و اصطلاح و اين چيزا ياد ميگيره مياد قضيه رو ميپيچونه...... در صورتي كه چيز پيچيده اي نيست هدف از موزيك تاثير گذاريه يكي با سرعت و تكنيك اين تاثير رو ميزاره يكي با آهنگسازي خوبش ...... ............ حالابيا بگو عادل هم با تو صد ها كيلومتر فاصله داره :38:

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 11:09 AM
دنیایی که بکر و جون کندن کولی یا پتروچی رو قبول داره نقطه مقابلش همون دنیاست که لیدی گاگا و جاستین بیبر رو قبول داره
آره.اما آیا افرادی که این دو گروه رو قبول دارن از یه قشر هستن؟؟؟کسائیکه جاستین و گاگول و لوپز و اینارو قبول دارن بیشتر قشر جوون هستن.اما بیشتر دنیای موسیقی پتروچی و بکر و کولی رو قبول دارن.

ناراحت نشو دوست عزیز اما تو بحثی که بین من و رضا بود و شما ازش دلخور شدی از نظر تکنیکی فقط من و رضا توانایی نظر دادن داریم

نظرت چیه بهع مسئولین سایت بگیم یه بخش اختصاصی برای تو و رضا بسازن؟؟؟وقتی میای توی فاروم عمومی و یه بحثی رو باز میکنی یعنی همه اعضای فاروم اون بحث رو میبینن و میتونن در اون شرکت کنن.برای بحث های فوق تخصصیتون من یاهو مسنجر رو توصیه میکنم.

و بازم میگم احترام کسی که 4تا نت (You can see links before reply) از شما بیشتر زده واجبه من که هیچ لیاقت احترام ندارم

اصلا این رو قبول ندارم.همین الانش بچه های تازه وارد سایت از خیلیای دیگه بهتر گیتار میزنن.

شما به مرحله ای نرسیدی که بگی فلان کس میخواد خودشو بزرگ نشون بده درحالی که طرف زندگیشو تو این راه میزاره .

این مرحله ای که میگی دقیقا معیارش چیه؟؟؟از کجا میشه فهمید به این مرحله رسیدیم یا نه؟؟؟

cheltekeh
Tuesday 17 January 2012, 11:18 AM
آمپ Marshall MG30fx

(You can see links before reply)

خیلی زیبا بود ! ....
نتی از روش داری ، ؟! ..

akerfeldt
Tuesday 17 January 2012, 11:26 AM
در ضمن من همين الانشم با هزار بدبختي دارم موزيك ادامه ميدم ........
نه باباي پولداري دارم ازش پول بگيرم ....همين گيتار و تجهيزات با بدبختي دارم جمع ميكنم + پول خريد متدها و كلاس ها كه هر ماه بايد از خورد و خوراكم بزنم اون روز بعد از يك سال يه كفش خريدم .........
زحمت كشيدن به تمرين كردن نيست اين عشقه عشقه عشق من از خدامه صبح تا شب ساز بزنم از خدامه امتحانم تموم شه دوباره 14 ساعت تو روز گيتار بزنم
جون كندن موارد ماليش رو شامل ميشه
سختي هاش اين نيست كه از تفريحت و زيدت بزني. برسي به گيتارت......... لذت بخش ترين قسمتش اينه كه به گيتارت برسي چون عشقه و مفرح تر از هر تفريحي

Favilla
Tuesday 17 January 2012, 11:40 AM
نت فالش دارم تو کارم اما نه تو ليکي که ميزنم . من تو اول اداجيو از ثانيه ي 8 تا 9 نت اجرا کردم همشونم از صدا گيتار بتيو واضح ترن، انصافا هم درسته ليک ساده ايه! برين گوش کنين مثلش رو بزنين اين تبش اينم صداش رو اداجيو زميمه کردم هم صدا گيتار من هم گيتار پرو. اما اگه نوازنده نيستين نگين طرف خشت زد .
_ تو ملوديش اره زياد دارم چون کار کلاسيکه هي مد عوض ميکنه منم جمعش چندبار شنيدمشو روش بداهه زدم . شما اگه اجراي مالمستين رو ببيني مطمئنا تو يه کاري که تغيير مد و اسکيلش خيلي ساده تر از اينه و هزار بار تمرين کرده چي ميگي؟ طرف بيست ساله بلک استار ميزنه تو ويدئو فالش ميزنه . با ارکستر ژاپن اجرا کرده جاهايي که فالش زده رو بطور ضايه تو ويدئوي دي وي دي کانال صدا برداشته دوباره زده . متاسفم که اين بحثو شروع کردم آقا قبول من آشغال ترين نوازنده ي دنيا . به بداهه نوازي هاتون ادامه بديد .

_ راستي سعيد چند ماهه گيتار الکتريک ميزني؟ بهتره بگم چند هفتست؟ . تو پوريا تو هم که عقده داشتي خنک شدي سولو هاي متاليکا چطورن؟

سعيد جان کوچولو یه چیز دیگست دیگه تکرارش نکن از تو بعیده ... ثانیا درعرض يک سال سهله استاد تو درعرض يه قرن نميتونه منو محو کنه . اميدوارم پيشرفت کني اما طرز حرف زدن هم ياد بگيري و بدوني ملت واينسادن که (تو) محوشون کني . همین یه قرن عقب بودنت از من کافیه تا دهنتو ببندیو اول فکر کنی بعد بگی . تو شهرام از تو که ديگه گذشته تو چرا منفجر ميشي من اصلا نميدونم ارگان چيه تو چرا حرس ميخوري؟ کارت رو هم که شنیدم ... تعجب ميکنم همتون باهم ترکيدين عقده داشتين از قبل انگار يهو خالي کردين آقا من ناراحت نيستم خودتونو خالي کنيد جدا الان اين وقتتونه ، اما اينا فايده نداره و دفعه ي اول نيست به پست امثال شما ميخورم. يه روز شما هم بالاخره يه روز ميفهمين چي به چيه الان سرتون گرمه خیال میکنین تو فرومتون همه مثل شما پیاده هستن و هرچی بخواین راحت میشه بگین.

metal-militia
Tuesday 17 January 2012, 11:41 AM
آقا من ریشم سفید نیست.اما از همه دوستان خواهش میکنم این بحث رو تموم کنن.

Honey_Shababi
Tuesday 17 January 2012, 12:56 PM
خیلی زیبا بود ! ....
نتی از روش داری ، ؟! ..

ممنونم...نه دوست عزيز...اگه نتشو داشتم كه ديگه بهش بداهه نميگفتن...:am

alimetallica_2
Wednesday 18 January 2012, 05:06 AM
دنیایی که بکر و جون کندن کولی یا پتروچی رو قبول داره نقطه مقابلش همون دنیاست که لیدی گاگا و جاستین بیبر رو قبول داره ، با این فرق که جاستین بیبر اینا عوض اینکه میکروفون دستش باشه گیتار کج کوله دستشه روش جون میکنه و زور میده و موهاشو بلند کرده تاتو زده هرجا میرسه میگه راک آن!؟!؟ ملت همیشه فکر اینن که از یکی اسطوره بسازن بهش بگن غول برن پشتش قایم شن.

ناراحت نشو دوست عزیز اما تو بحثی که بین من و رضا بود و شما ازش دلخور شدی از نظر تکنیکی فقط من و رضا توانایی نظر دادن داریم ... شما نوازندگی رضا رو دیده باشی نمیگی که ما میخوایم خودمون رو بزرگ نشون بدیم، ساده ترین و مسخره ترین لیک های منم که تو چند ثانیه اول آداجیو شنیدین هرچند که بعضیاشون مورد دارن اون هم دلایلی داره.

ما اگه عقده ی شهرت داشته باشیم نمیایم تو فروم مجازی به شما ها که چند صد کیلومتر با ما فاصله دارید بگیم چی به چیه . میریم یه آموزشگاه یا چارنفر رو دور خودمون جمع میکنیم و باور کنید گیتاریست های سطح پایین تری از خیلیاتون وجود دارن که ملت می پرستنشون. و بازم میگم احترام کسی که 4تا نت از شما بیشتر زده واجبه من که هیچ لیاقت احترام ندارم . اما رضا یا هرکس دیگه . شما به مرحله ای نرسیدی که بگی فلان کس میخواد خودشو بزرگ نشون بده درحالی که طرف زندگیشو تو این راه میزاره .
من از دیدن این بحث خیلی ناراحت شدم. در ابتدا از کار شما تعریف کردم بخاطر سرعتی که داشتید. اما ضعف شما رو نگفتم، بخاطر اینکه خواستم شما ناراحت نشید، اما وقتی شما دیگران رو راحت ناراحت میکنید باید ما هم کمی ملاحظه رو بگذاریم کنار. کار شما واقعا کاری بود که 0 درصد فیلنگ هم در اون نبود و متنی که نواختید فاقد جمله و احساس بود و در واقع یک متن کاملا بی سوادانه از نوازندگی خود به نمایش گذاشتید، و حالا جالبه که میاید و شهرام که در فیلنگ فرد خاصی است را زیر سوال میبرید. سرعت شما هم سرعت محشری نیست، من دیشب منزل دوستم بودم که یکی از بهترین نوازنده هاست و حالا در همین سایت چند اثر از کارهامون رو آپلود میکنم تا شما سرعت خودت رو با ایشان مقایسه کنی. تخصص بنده هم که سولو نیست هرچند که سرعت کمی ندارم، اما شاید بتوانم در ریتم نوازی از شما پیشه بگیرم. حتی از رضا عزیز که خیلی وقته باهاش دوستم.
به هر حال من در نوازندگی هم هیچ نباشم، در زمینه نظر دادن در باب موسیقی سابقه طولانی دارم و حداقل چندین نفر که خود این کاره هستند بنده را قبول دارند.
تابحال ندیده بودم کسی با این غرور در باب نوازندگی خود صحبت کند و دیگران را به سخره بگیرد که این مسئله واقعا زشت بود و بی سابقه.

alimetallica_2
Wednesday 18 January 2012, 05:11 AM
نت فالش دارم تو کارم اما نه تو ليکي که ميزنم . من تو اول اداجيو از ثانيه ي 8 تا 9 نت اجرا کردم همشونم از صدا گيتار بتيو واضح ترن، انصافا هم درسته ليک ساده ايه! برين گوش کنين مثلش رو بزنين اين تبش اينم صداش رو اداجيو زميمه کردم هم صدا گيتار من هم گيتار پرو. اما اگه نوازنده نيستين نگين طرف خشت زد .
_ تو ملوديش اره زياد دارم چون کار کلاسيکه هي مد عوض ميکنه منم جمعش چندبار شنيدمشو روش بداهه زدم . شما اگه اجراي مالمستين رو ببيني مطمئنا تو يه کاري که تغيير مد و اسکيلش خيلي ساده تر از اينه و هزار بار تمرين کرده چي ميگي؟ طرف بيست ساله بلک استار ميزنه تو ويدئو فالش ميزنه . با ارکستر ژاپن اجرا کرده جاهايي که فالش زده رو بطور ضايه تو ويدئوي دي وي دي کانال صدا برداشته دوباره زده . متاسفم که اين بحثو شروع کردم آقا قبول من آشغال ترين نوازنده ي دنيا . به بداهه نوازي هاتون ادامه بديد .

_ راستي سعيد چند ماهه گيتار الکتريک ميزني؟ بهتره بگم چند هفتست؟ . تو پوريا تو هم که عقده داشتي خنک شدي سولو هاي متاليکا چطورن؟

سعيد جان کوچولو یه چیز دیگست دیگه تکرارش نکن از تو بعیده ... ثانیا درعرض يک سال سهله استاد تو درعرض يه قرن نميتونه منو محو کنه . اميدوارم پيشرفت کني اما طرز حرف زدن هم ياد بگيري و بدوني ملت واينسادن که (تو) محوشون کني . همین یه قرن عقب بودنت از من کافیه تا دهنتو ببندیو اول فکر کنی بعد بگی . تو شهرام از تو که ديگه گذشته تو چرا منفجر ميشي من اصلا نميدونم ارگان چيه تو چرا حرس ميخوري؟ کارت رو هم که شنیدم ... تعجب ميکنم همتون باهم ترکيدين عقده داشتين از قبل انگار يهو خالي کردين آقا من ناراحت نيستم خودتونو خالي کنيد جدا الان اين وقتتونه ، اما اينا فايده نداره و دفعه ي اول نيست به پست امثال شما ميخورم. يه روز شما هم بالاخره يه روز ميفهمين چي به چيه الان سرتون گرمه خیال میکنین تو فرومتون همه مثل شما پیاده هستن و هرچی بخواین راحت میشه بگین.
این پست دیگه واقعا نارحت کننده بود. حداقل در حضور من شاید کمی خطرناک. چون در نت در جایی که من حضور دارم هر کسی دهن گشادش رو باز نمیکنه و هرچی از دهنش در آمد بگه، در فضایی که جایی نداری با بزرگتر از خودت درست صحبت کن. برخی از همین بچه ها مثل من حداقل به اندازه سن تو ساز زده ایم. من 14 سالی هست که الکتریک میزنم و فکر نمیکنم با این نگاه و ادبیاتی که داری سنت بیشتر از همین 13 . 14 سال باشه.
تو کی هستی که راجب متالیکا بخوای نظر بدی؟!!! تو به ریش خودت خندیدی اگر بتونی یک سولو بنویسی که یکی تا آخرش گوش کنه، مثل همین بداهه نوازی گوش خراشی که گذاشته بودی و معلوم نبود چی میزنی! دریغ از یک درصد ربط به بک گراند ترک.
من برای رضا که مثل برادر کوچکترمه واقعا الان ناراحت شدم که از طرف تو مورد حمایت قرار میگیره چون یک جورایی شخصیت والا و متواضع رضا رو زیر سوال میبری با تعریف کردنت.
هروقت دو تا کار درست حسابی زدی، چهار تا مقاله که ارزش خوندن داشت از خودت ارائه دادی بعد بیا و گنده گویی کن.

shahram201
Wednesday 18 January 2012, 06:49 AM

دوستان عزیزم ادامه این بحث بی فایده است چون اینطور آدمها بجای بحث منطقی، فقط فحاشی کردن رو یاد گرفته اند تا ضعف ها و عقده های خودشون رو بپوشونند. معمولا هم فکر میکنن با گنده گویی میشه طرف مقابل رو متقاعد کرد درحالیکه این حرفها فقط در بین آدمهایی مثل خودشون خریدار داره. در دنیای مجازی نمیشه بیشتر از این بحث رو کش داد هرچند در دنیای واقعی قضیه ممکنه به گونه دیگه ای پیش بره.

این دوستمون طفلک حالش خوب نیست و دچار توهم حاد و شدید هست. علتش هم شاید خیلی کمبودها و محدودیت هایی هست که همه مون داریم ولی در بعضی ها اینطوری بروز میکنه.

metal-militia
Wednesday 18 January 2012, 10:23 AM
متاسفانه یا خوشبختانه من این ویرایش پست این یارو رو ندیده بود.دوستان ببخشید.اما چاک دهن من دیگه باز شد.از همه بزرگان مخصوصا شهرام عزیز و علی متالیکا عذر میخوام.

تو پوريا تو هم که عقده داشتي خنک شدي سولو هاي متاليکا چطورن؟یک.اولا به قول علی هروقت تونستی یه آهنگ بنویسی که از ثانیه دوم به بعدش مردم دنبال پاکت تهوع نگشتن اونوقت بیا اینجا زر زر کن.
دو.چشمای کورت رو باز کن و توی نمونه کارهام تپینگ استیو وای رو که کاور کردم ببین.هروقت تونستی عین اون رو بزنی بعد بیا زر زر کن.
سه.کوچولو من توی شهر خودم انقدر نوازنده مطمئنی هستم که 19 روز قبل از اجرای کنسرت بهم خبر میدن که باید با گروه همکاری کنم.تو فعلا فکر مشکل ضدضرب بودنت باش.بعد بیا زر زر کن.

جهت اطلاع باقی دوستان عرض کنم کنسرتی که قراره برگزار بشه دومین دوره فستیوال سیم هفتم هست.در این فستیوال گروههای راک و متال به اجرای آهنگهای خودشون میپردازن.اولین دوره اون 4 خرداد 90 و در حضور رضا یزدانی برگزار شد.دومین دوره اون هم 14 بهمن برگزار میشه و بنده افتخار دارم که به عنوان نوازنده با یکی از گروهها همکاری میکنم.البته بنده کوچیک همه شما هم هستم.

akerfeldt
Wednesday 18 January 2012, 11:01 AM

اولش كه من 10 هفته هست گيتار ميزنم ............
در مورد زمان پيشرفت و اين چيزا گفتن نداره اما چون خودت اصرار داري اين شرح كامل متدهايي كه كار كردم رو ميگم
متد مارتي فرد من رو تو چند ساعت تمومش كردم هفته قبل متاسفانه تايم نگرفتم اما تو چند ساعت تموم كردم آدم سراغ دارم اين رو تو يك ماه كار ميكنه اينم لينكش
جديدا هم لگاتو هاي پتروچي رو زدم كه نت هاش رو دوست خوبم پوريا بهم داد دارم ميرم سراغ راك ديسكپلاينش
زياد رو اسپيد مكانيك تمركز نكردم ولي فصل اولش رو همون اوايل تموم كردم
Until we say goodbye از جو سترياني رو ديشب كاور كردم
++++ چند آهنگ از جوداس پريست مثل پينكلير ( لازم به ذكره خيلي ها از جمله خشايار اين حرف رو كه زدم باور نكردن آوردمش خونه براش زدم البته يه سوتي هايي تو ريفش داشتم بعد كه ديد باور كرد) و گانز ان رزز
+ يه سري كار كه بصورت نئو كلاسيك تنظيم شده
و البته بماند كه در كنار اين ها سخت روي آهنگسازي و مسائل تئوري هم كار ميكنم
پس تو 10 هفته اين كارا رو كردم تو يك سال آينده كاراي بزرگتر از اين هم ميشه انجام داد
فقط تنها نكته كه براي پيشرفت ياد گرفتم اينه كافيه *** گشاد رو بكشم به هم بشينم شب و روز تمرين كنم
...............................
...............................
ادعام نميشه كوچيك همه ي بچه هاي سايت هستم مثل هاني كه لهجه فوق العاده اي داره و علي و ساير بچه ها از جمله رضا رنجبران عزيز كه راهنماييهاي زيادي كرد بنده رو.... هيچ كار خاصي هم نكردم ... استادم يه شاگرد داره يه دختره 5 ماهه گيتار ميزنه رو تمپو 200 شرد ميكنه ............حالا ببين پسرها با توجه به فيزيكشون اگه تايم تمرينشون زياد بشه چه كارهايي ميكنن
..........................
همين جف لوميس تنها 1 سال بعد از شروع نوازندگيش به حدي پيشرفت كرد كه گروه بزرگ مگادث بهش پيشنهاد همكاري داد و حتي بعد از يك سال تو مسابقه ي گيتار آيدل آمريكا اول شد تو گيتار آيدل كه نوازنده كلنگ شركت نميكنه همه ي غولها ميان جف هم يه آدمه از مريخ نيومده
.......................
تنها راه موفقيت و پيشرفت تمرين تمرين و تمرين و استفاده از مترونوم هست :21::21::21:
ببخشيد زياد پر حرفي كردم دوستان اما كلا اين دوستمون با اينكه سالهاست ساز ميزنه تعطيله فكر ميكنه يه نوازنده بعد از چند سال ميشه يه نوازنده
پ.ن: خودم قبول دارم تازه كار ترين و مبتدي ترين نوازنده سايتم ....اما به خدا آدمهايي رو ميشناسم مثل آيدين زاهدي و ...... كه با اينكه يه غولن تو سبك خودشون اين تيپي نميان براي بزرگ نشون دادن خودشون بقيه رو بكوبن
........
درست مثل درخت هر چه پر بار تر سر به زير تر !!!!!!!!!!!!!!!!!!

akerfeldt
Wednesday 18 January 2012, 01:15 PM
آقا تو خداي موسيقي كلاسيك و بباروك و نيو باروك مدرن كلاسيك و نئو كلاسيك و اين چيزا و كلا متال هدا موسيقي سرشون نميشه همشون دلقك و شافتك .......... اصلا *** لق پتروچي و برادريك و كولي و رومئو ..........
آها راستي دوستان يه نوازنده ي دلقك هست اسمش كريس برادريك هست تو دلقك خونه مگادث گيتار ميزنه طرف مياد رو گيتار دلقك بازي انجام ميده رو بند راه ميره از حلقه آتيش ميپره اين بابا رو من جديدا ديدم موسيقي كلاسيك كار ميكنه ....عجيبه ها اين برادريك كه رو گيتار جون ميكنه و حكم جاستين بيبر رو داره با اين تفاوت كه اون ميكروفن داره اون گيتار بياد موسيقي كلاسيك كار كنه من ديدم اين برادريكه ....ويولن و گيتار كلاسيك هم ميزنه و تو گروههاي سيمفوني نوازنده ويولن هست........... چه جسارتا يه دلقك بياد موسيقي مقدس كلاسيك رو خدشه دار كنه ............
پ.ن: در اين مورد اين ديگه آخرين پستمه پس ببينيد گاهي اين نوازنده هاي متال تو سبك هاي ديگه فعال هستن پس اينها الكي به اين سبك گرايش پيدا نكردن !....... موسيقي كلاسيك خوندن و...... البته به پاي اين دوستمون كه نميرسن !!!
پ.ن2: آقا من غلط كردم من اصلا نوازنده نيستم تا حالا سختترين آهنگي كه زدم خوشكلا بايد برقصن اندي بوده ................. هر عملي عكس العملي داره......... نشستي پشت پي سي هي ميگي شما فلان شما در حدي نيستي نظر بدي من شما رو ميخورم تو نوازندگي ...اين بكينگ ترك سخته براي نوازندگي شماها نميتونيد و اين چيزا...از كجا ميتوني ما نميتونيم بداهه بزنيم روش من نميتونم نوازندگي بقيه رو ديدي كه اين حرف رو ميزني ؟.............
من كلا هدفم لذت بردن از موسيقيه نه كل كل ....... تو اين راه هم هر كي تمرين كنه پيشرفت ميكنه حالا يكي با روزي 1 ساعت تمرين تو 8 سال به اين پيشرفت ميرسه يكي هم با روزي 8 ساعت تمرين تو 3 سال واسه خودش غولي ميشه

LORD-LUCIFER
Wednesday 18 January 2012, 01:25 PM
واقعا متاسف شدم نشستم اين پستها رو خوندم

سر و ته بحث همش خنده داره...

يكي مياد عين روبوت ٤٠٠٠ تا نوت مينوازه حس خدايي داره

انگار تو يوتيوب رو نديدين دختر بچه ها سخت ترين آهنگا رو با بالاترين تمپو ميزنند؟

يه سرچ بكنيد shredder girl ببينيد فقط چند تا دختر كاراي مالمستين و.... رو كاور كردن

يكي مياد كلاس دوره هايي كه تو ده دقيقه تموم كرده رو ميذاره

يكي اين يكي اون.....

ايراني جماعت شده شاخ و شونه كشيدن و لاف زدن از رپرش تا هوي متال بازش

واقعا خجالت آوره..

حرفاي تك تكتون رو ميتونم به چالش بكشم ولي ولش كن بذار همين رفاقتي كه هست بمونه

نااميدم كردين

من گيتاريستي هستم كه جمعا سي تا كورد هم بلد نيستم يه ملودي ساده رو هم با زحمت ميزنم!!!

اما با جرات ميگم اينجا به هيچكس عنوان هنرمند رو نميدم....

حالا هر كي مخالف حرفامه بگه تا بحث كنيم

metal-militia
Wednesday 18 January 2012, 01:29 PM
یه کار بداهه گذاشتم من ، چهل نفر دارین اینجا میپرین هوا همتون شدین علیه من

بحث ما اون بداهه ضدضرب و ناهماهنگ و فالش و بی حس نبود.بحث اون طرز صحبت کردنت با آقا شهرام بود.سر ارگان هموند یا پایپ ارگان بود.

علاقه ای ندارم یکی الکی بهم اشکال بگیره احترام به استاد نمیگم اما احترام به کسی که چهارتا نت (You can see links before reply) بیشتر از شما زده واجبه
توی این پست هم که خودت رو استاد و حرفه ای معرفی کردی.آقا نظرت چیه هماهنگ کنیم یه دوئل با پتروچی بزاری پوزش رو بزنی انقدر ادعا نکنه.

تو همون اداجیوی تفننی و ایمپروایز الکی که گذاشته بودم لیک هایی دارم که استاد استادات هم از اجرای نصف الگوهای سه تاییش عاجزن
ضدضرب بودن و بی احساسی و ناهماهنگی با آهنگ اصلی جزو تفننش بود یا جزو الکی بودنش؟؟

شما ها هم خوشتون میاد یکی الکی رو ساز بپره اینور اونور خشت بزنه سویپ مسخره نامفهوم بزنه الکی دست تکون بده باهاش حال کنین.
اگه اینطوری بود که تو الان شاخترین فرد سایت بودی.

عزیز دلم پوریا جان کم میاری چرا به ملت میگی زر زر نکن؟
آخه تو کی هستی که من جلوت کم بیارم؟؟؟یه ملودی ضدضرب ناهماهنگ زدی فکر کردی خبریه؟؟؟یه دلیل بیار که من بخوام جلوت کم بیارم.

اصلا من بد شما خوب.. اصلا هرچی شما میگین من هیچی بلد نیستم من هیچ .
اینکه از اولم معلوم بود.نکنه فکر کردی کسی هستی یا چیزی بارته؟؟؟

اما شما با این وضع که میرید هیچی نشدینو نمیشین.
تو کی هستی که بخوای به ما بگی چیزی شدیم یا نه؟؟؟خیلی خودت رو دست بالا گرفتیا.بابا از توهم بیا بیرون.

درضمن پست اولی که میزنی به صورت خودکار برای اعضای مشترک شده ایمیل میشه.پس فکر نکن با ویرایشش ما نمیفهمیم چه خبره.هرکس بهت گفته دیگه نیای توی این تاپیک کار بسیار خوب و ارزنده ای کرده.اصلا ما ارزش نداریم تو جوابمون رو بدی.برو به تمریناتت برس.ما هم شاید تا یکی دو سال نوری دیگه بهت رسیدیم.

metal-militia
Wednesday 18 January 2012, 01:38 PM
واقعا متاسف شدم نشستم اين پستها رو خوندم

سر و ته بحث همش خنده داره...

يكي مياد عين روبوت ٤٠٠٠ تا نوت مينوازه حس خدايي داره

انگار تو يوتيوب رو نديدين دختر بچه ها سخت ترين آهنگا رو با بالاترين تمپو ميزنند؟

يه سرچ بكنيد shredder girl ببينيد فقط چند تا دختر كاراي مالمستين و.... رو كاور كردن

يكي مياد كلاس دوره هايي كه تو ده دقيقه تموم كرده رو ميذاره

يكي اين يكي اون.....

ايراني جماعت شده شاخ و شونه كشيدن و لاف زدن از رپرش تا هوي متال بازش

واقعا خجالت آوره..

حرفاي تك تكتون رو ميتونم به چالش بكشم ولي ولش كن بذار همين رفاقتي كه هست بمونه

نااميدم كردين

من گيتاريستي هستم كه جمعا سي تا كورد هم بلد نيستم يه ملودي ساده رو هم با زحمت ميزنم!!!

اما با جرات ميگم اينجا به هيچكس عنوان هنرمند رو نميدم....

حالا هر كي مخالف حرفامه بگه تا بحث كنيم

من ازت عذر میخوام حمیدجان.واقعا شرمندتم.حرفت رو در مورد خودم قبول دارم.من هیچوقت نه ادعای هنرمندی کردم و نه ادعای دونستن و سرعت و غیره.نوازندگیم رو هم که از نزدیک دیدی.در حده لیگ دسته سه افغانستانه.
اما تو طرز حرف زدن این آقا رو ببین.احترام به بزرگتر از خود واجب نیست اما احترام به کسی که ادعا میکنه 4 تا نت بیشتر زده واجبه؟؟؟
درضمن حتی اگه آقا شهرام هم اشتباه کرده بود میتونست با لحن بهتری جوابشون رو بده.
بهرحال امیدوارم این بحث تموم بشه و برگردیم به موضوع اصلی تاپیک.

akerfeldt
Wednesday 18 January 2012, 01:41 PM
كلا اين ملت همگي دور همي باحاليم ....................
طرف گلدن گلوب ميبره ميان ميگن جايزه فرديه نماينده ايران كه نبوده ............
بعدش گلشيفته مياد اون عكس رو ميزاره ميان ميگن همون افراد ميگن نماينده ايرانه و اين چيزا....................
كلا دممون گرم ....................
والا من كه تازه واردم اما خوب اين طرز صحبت كردن ايشون باعث دلسرد شدن بقيه نوازنده ها ميشه ........!
كه بياي بگي من فلانم حالا بدو تا بهم برسي و........ هدف من از پستم خودنمايي نبود كه من فلان و بسان..... هدفم اين بود كه بگم همه چيز به تمرين بستگي داره و وقت گذاشتن روي كار با تمرين به خيلي جاها ميشه رسيد ...در ضمن گفتم كه اون دختر از نظر تكنيك و سرعت من رو ميخوره تو نوازندگي !!!!
در ضمن طرز صحبتش با آقا شهرام بد بود به هر حال اگه 100 برابر آقا شهرام موسيقي بفهمه نبايد اينجوري برخورد كنه................. راستش من اوايل كه آكوستيك شروع ميكردم تو اين تاپيك بعضي پستها واقعا ميزدن داغون و بي روحيم ميكردن جوري حرف ميزدن انگار يه نوازنده حتما بايد 10 سال عمرش خودش رو نابود كنه تا بشه يه نوازنده اما كلا هدفم اين بود به اين سختيا نيست شايد يه تازه وارد با اين پستها دلسرد بشه ........ همونطور كه يه خدا بي خبر تو سن 16 سالگي به من گفت ديره واسه شروع موسيقي !!!!!!!! و 4 سال عقب افتادم ............... جف لوميس رو مثال زدم كه تو 1 سال شد غول
پس معنيش اينه اون بيشتر از من تمرين كرده

hamedc
Wednesday 18 January 2012, 01:46 PM
من هم با استاد نوریک و هم با کامیل یغمایی هم با فرشاد رمضانی و... در ارتباط بودم اینقد ادعا نداشتن که شماها حاضرید سرش ساز مقدس گیتار الکتریک فقط واسه کل دست بگیرید

metal-militia
Wednesday 18 January 2012, 01:54 PM
من هم با استاد نوریک و هم با کامیل یغمایی هم با فرشاد رمضانی و... در ارتباط بودم اینقد ادعا نداشتن که شماها حاضرید سرش ساز مقدس گیتار الکتریک فقط واسه کل دست بگیرید

من اینهایی که شما گفتید رو نمیشناسم.البته بجز کامیل که برادر کاوه و پسر کوروش یغمائی بزرگ هست.
دوست عزیز هیچکس نمیتونه خودش بیاد بگه من بزرگم و استادم.مردم اینگونه القاب رو به فرد میدن.بحث ما هم فقط سر همین بود.

akerfeldt
Wednesday 18 January 2012, 02:02 PM
راستي اين پستم خطاب به اون عده روشنفكر هست كه ميگن خارجي ها كل ندارن و ..........البته تاييدشون نميكنم ولي خوب اين تيپي هم هستن
دنيل اوون تو يه ويديو به جان تيلور ميگه .............
hey dr.hot lick ..........mother f**** can you play this ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

metal-militia
Wednesday 18 January 2012, 02:05 PM
آقا خواهشا بحث رو همینجا تموم کنید.
برگردیم به موضوع اصلی تاپیک.

hamedc
Wednesday 18 January 2012, 02:05 PM
نوریک میساکیان سرچ کنید تو گوگل البته نمیخوام گندش کنم نه ولی آدمیه که واسش فرق نمیکنه کسی چی میگه بهش در هر صورت زحمت خودشو میکشه
فرشاد رمضانی هم پیشکسوت بیس ایران هستند

akerfeldt
Wednesday 18 January 2012, 02:06 PM
من هم با خيلي ها ارتباط داشتم از جمله آيدين زاهدي و فرزاد گلپايگاني اينها هم مثل اين رفيقمون اين تيپي ادعاشون نميشد ............ اما شك نكن اگه يكي بياد با كارهاش به اونها توهين كنه اونها هم ساكت نميمونن......... نمونش حرفهايي كه راجع به بچه ها زد و بدتر از همه پاك كردن لينك ها و پست هاش ( خداييش ديگه از اون كارش خيلي بدم اومد انگار بهم فحش داده باشن)

akerfeldt
Wednesday 18 January 2012, 02:09 PM
نوریک میساکیان سرچ کنید تو گوگل البته نمیخوام گندش کنم نه ولی آدمیه که واسش فرق نمیکنه کسی چی میگه بهش در هر صورت زحمت خودشو میکشه
فرشاد رمضانی هم پیشکسوت بیس ایران هستند
ببخشيد فرشاد رمضاني بيسيست آقاي يغمايي بودن ديگه ........كاوه رو ميگم ...تو كنسرتها ............؟؟؟؟ درست نميدونم رمضاني بود يا نه..................... اما نوريك كارش خيلي درسته into millenum كه ميشنوم پر پر ميشم

hamedc
Wednesday 18 January 2012, 02:18 PM
بله بیسیست کاوه بودن و البته دلسوزانه واسه بقیه گروه های نو پا مایه میزارن

alimetallica_2
Wednesday 18 January 2012, 11:58 PM
آقا آخرین پسته ناراحت نشید . اما یه کار بداهه گذاشتم من ، چهل نفر دارین اینجا میپرین هوا همتون شدین علیه من . من اگه اینجا واسم ارزش نداشته باشه مثل خیلیا که میشناسینشون راحت اصلا لاگین نمیکنم هم شما راحت میشین هم من، نه من حرف شما رو میشنوم نه شما نظری خلاف نظر خودتون میشنوین . اینجا هم فروم طرفدارای پتروچی نیست.

علی جان هرچی تو گفتی یه کلمشم نخوندم اما مگه من نشستم کار شما رو تحلیل کردم داداشم که میاین با این وضعتون کار ملت رو تحلیل میکنین؟ من نوشتم ترجیحا هموند داخل پرانتز معنی داره . طرف سابقه ی بدرد نخور منو زیر سوال میبره یعنی میگه تو نمیدونی هموند ارگان چیه بعد هم تازه یه چیزایی میگه ... اونجا یکی بهش برخورده گفتیم پتروچی اینجوریه اونجوریه میگه کوچولو محوت میکنم . عزیز دلم پوریا جان کم میاری چرا به ملت میگی زر زر نکن؟ اصلا من بد شما خوب.. اصلا هرچی شما میگین من هیچی بلد نیستم من هیچ . اما شما با این وضع که میرید هیچی نشدینو نمیشین.
درسته برای من ادعا نکردی اما کلا حرفهایی زدی که باید جواب میشنیدی از همه، مخصوصا کسایی که مخاطب قرار دادی. گفتی نخوندی اما من بعد 12 سال فاروم بازی و دیدن افراد زیادی مثل تو میفهمم چه وقتی کسی راست میگه و چه وقت دروغ.
ولی خوب اگر ادعا کنی خواندی و نفهمیدی متوجه میشم و خوب دیگه من دینم رو ادا کردم و نمیتونیم بیش از این حرفی بزنم در جهت نصیحت برای کار زشت تو.
شما هم بشین کار من رو گوش و بعد تحلیل کن. انتقادت سالم باشه با گوش دل خریدارشیم.

LORD-LUCIFER
Thursday 19 January 2012, 03:51 PM
من ازت عذر میخوام حمیدجان.واقعا شرمندتم.حرفت رو در مورد خودم قبول دارم.من هیچوقت نه ادعای هنرمندی کردم و نه ادعای دونستن و سرعت و غیره.نوازندگیم رو هم که از نزدیک دیدی.در حده لیگ دسته سه افغانستانه.
اما تو طرز حرف زدن این آقا رو ببین.احترام به بزرگتر از خود واجب نیست اما احترام به کسی که ادعا میکنه 4 تا نت بیشتر زده واجبه؟؟؟
درضمن حتی اگه آقا شهرام هم اشتباه کرده بود میتونست با لحن بهتری جوابشون رو بده.
بهرحال امیدوارم این بحث تموم بشه و برگردیم به موضوع اصلی تاپیک.

پوریا جان من اصلا منظورم شما یا هیچ شخص خاصی نبود...

حرف من کلی بود.

برام عجیبه وقتی یک نفر یه یک مرحله ای توی توانایی فنی (حالا توی هر زمینه ای) میرسه

خودش رو خدا میبینه! در صورتی که صدها هزار نفر اون بیرون بهتر از اون هستند!

از نظر من فقط افرادی میتونند ادعا داشته باشند که کاری کرده باشند و اون کار رو غیر از خودشون

هیچکس نکرده باشه!!!! نه اینکه کاری بکنی که ده ها هزار نفر توی یوتیوب بهترشو انجام میدن!!!

هرکسی توی دنیای بسته خودش برای خودش خداییه.

اما اون خدا رو برای خودت نگه دار چون وقتی بیاریش بیرون دیگه هیچی نیست جز باد هوا.

=============================

به هر حال چیزی که مشخصه من باید جلوی شما و علی آقا و آقا شهرام و... شاگردی کنم و بس!

چون گیتاریست نیستم.

راستي اين پستم خطاب به اون عده روشنفكر هست كه ميگن خارجي ها كل ندارن و ..........البته تاييدشون نميكنم ولي خوب اين تيپي هم هستن
دنيل اوون تو يه ويديو به جان تيلور ميگه .............
hey dr.hot lick ..........mother f**** can you play this ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه منظورت منم که باید بگم مگه تو خارج عقده ای پیدا نمیشه؟؟

تا اونجایی که من دیدم کل کل خارجی ها جنبه رفاقتی داره نه دشمنی!!

چیزی که توی ایران برعکسه.

تو خارج با همدیگه کل کل فنی دارن اما بعدش با هم رفیقن و حتی بیرون از همدیگه تعریف میکنند

نه مثل توی ایران که همه به خون همدیگه تشنه هستند.
==================================================

خب برای اینکه هوای تاپیک عوض شه:

این ویدیو خیلی قدیمیه اما گفتم شاید بعضیا ندیده باشن..

کاور آهنگ Seasons از ویوالدی توسط Alexi و Roope.

من اول فکر میکردم این Seasons یه آهنگه! اما ظاهرا چهار قسمت داره!

این کدوم قسمتشه؟؟

Yngwie_5
Thursday 19 January 2012, 04:21 PM
4seasons ----- summer
-------------------------------------------
spring رو یه قسمت تپینگ درست کردم دارم تمرین میکنم بزارم تو نمونه کارام

shahram201
Thursday 19 January 2012, 04:33 PM
این مجموعه در واقع از چهار کنسرتو Concerto تشکیل شده که هرکدوم شامل سه بخش یا موومان Movement هستند. نام کامل این مجموعه The Four Seasons یا چهارفصل هست که توسط ویوالدی نوشته شده.

ویدئویی که شما گذاشتی، موومان سوم از کنسرتوی فصل تابستان هست.

من این ویدئو رو ندیده بودم خیلی جالب بود!! دستت درد نکنه! :41:

akerfeldt
Thursday 19 January 2012, 04:41 PM
پوریا جان من اصلا منظورم شما یا هیچ شخص خاصی نبود...

حرف من کلی بود.

برام عجیبه وقتی یک نفر یه یک مرحله ای توی توانایی فنی (حالا توی هر زمینه ای) میرسه

خودش رو خدا میبینه! در صورتی که صدها هزار نفر اون بیرون بهتر از اون هستند!

از نظر من فقط افرادی میتونند ادعا داشته باشند که کاری کرده باشند و اون کار رو غیر از خودشون

هیچکس نکرده باشه!!!! نه اینکه کاری بکنی که ده ها هزار نفر توی یوتیوب بهترشو انجام میدن!!!

هرکسی توی دنیای بسته خودش برای خودش خداییه.

اما اون خدا رو برای خودت نگه دار چون وقتی بیاریش بیرون دیگه هیچی نیست جز باد هوا.

=============================

به هر حال چیزی که مشخصه من باید جلوی شما و علی آقا و آقا شهرام و... شاگردی کنم و بس!

چون گیتاریست نیستم.

اگه منظورت منم که باید بگم مگه تو خارج عقده ای پیدا نمیشه؟؟

تا اونجایی که من دیدم کل کل خارجی ها جنبه رفاقتی داره نه دشمنی!!

چیزی که توی ایران برعکسه.

تو خارج با همدیگه کل کل فنی دارن اما بعدش با هم رفیقن و حتی بیرون از همدیگه تعریف میکنند

نه مثل توی ایران که همه به خون همدیگه تشنه هستند.
==================================================

خب برای اینکه هوای تاپیک عوض شه:

این ویدیو خیلی قدیمیه اما گفتم شاید بعضیا ندیده باشن..

کاور آهنگ Seasons از ویوالدی توسط Alexi و Roope.

من اول فکر میکردم این Seasons یه آهنگه! اما ظاهرا چهار قسمت داره!

این کدوم قسمتشه؟؟

نه داداشم منظورم شما نبودي
راستي مرسي بابت ويديو نديده بودم عالي بود دمت گرم مرسي

cheltekeh
Thursday 19 January 2012, 05:47 PM
ممنونم...نه دوست عزيز...اگه نتشو داشتم كه ديگه بهش بداهه نميگفتن...:am

ااااا ، یعنی چی ........... بدون نت رو بداهه بهش میگن ؟

Honey_Shababi
Thursday 19 January 2012, 05:55 PM
ااااا ، یعنی چی ........... بدون نت رو بداهه بهش میگن ؟

بدون نت رو بداهه نميگن...ولي بداهه كه ديگه بداهه است...از اسمش مشخصه...يعني چيزي كه از خودت ميزني بدون فكر قبلي...با نت نميزنن كه!!!

digilap
Saturday 28 January 2012, 12:05 PM
سلام دوستان یک از یک گلتر

سوالی دارم از کجا بفهمیم در چه گامی باید بزنیم و قتی یه بکینک ترک نا آشنا داریم! یعنی فقط صدا داریم!
شما چکار میکنید؟! آزمایش و خطا ! تا بالاخره درست دربیاد؟

موفق باشید

Honey_Shababi
Saturday 28 January 2012, 12:08 PM

سوالی دارم از کجا بفهمیم در چه گامی باید بزنیم و قتی یه بکینک ترک نا آشنا داریم! یعنی فقط صدا داریم!

موفق باشید

تنها راهش اينه كه گوشت رو قوي كني...چون نه نت داري و نه تبلچر...
به مرور زمان براساس آزمون و خطا اين مسئله ميتونه حل بشه...ولي بازم تضميني نيست!

shahram201
Saturday 28 January 2012, 04:51 PM

موفق باشید

سلام

اولین مرحله، پیداکردن نت تونیک یا همون نت پایه گام هست. پیداکردن نت تونیک خیلی سخت نیست چون نت محوری گام هست و خودش رو با حس پایداری و ثباتی که ایجاد میکنه کاملا نشون میده.

مرحله بعد، مشخص کردن مد (mode) موسیقی هست. یعنی مثلا بفهمیم ماژور یا مینور و یا دورین یا فریژین یا غیره است. این مرحله نیاز به گوش قویتر و تجربه بیشتری داره بخصوص برای مدهایی که کاربردشون کمتره. تشخیص بین ماژور و مینور کار خیلی سختی نیست چون تفاوت فواصل زیاده ولی مثلا تمایز قائل شدن بین مینور و فرضاً مد دورین میتونه کمی سخت بشه چون در این مثال، تفاوت فقط در یک فاصله هست (فاصله ششم).

midnight 1
Saturday 28 January 2012, 05:24 PM
ما یه رفیقی داریم شاگرد ارتاک بوده توی پروفایل فیسبوکش کارهای کاورش از جیسون بکر مخصوصا serrana هست که خیلی هم عالی زده..سرانا اهنگ خیلی دشواری هستش ولی این دوست ما با امکانات کمی که داره خیلی خوب کاورش کرده تاحالا ندیدم اینطوری واسه کسی ادعا کنه و خودشو بالاتر از همه ببینه.در اولین فرصت کاراشو اپلود میکنم اینجا تا شاید این دوستمون یکم به خودش بیاد ببینه کی به کیه!

midnight 1
Saturday 28 January 2012, 06:18 PM
اینو دانلود کنید لطفا

Honey_Shababi
Saturday 28 January 2012, 06:47 PM
البته اينطوري خيلي ديگه ماشينيه!!!...سرعت تا اين حد هم خيلي خوب نيست...شنونده رو اذيت ميكنه...
ولي كسي كه اينطوري سوييپ ميزنه كارش خيلي درسته...

همچنين اميدوارم اين تاپيك به حالت عادي خودش برگرده و از كينه و نفرت خالي بشه.

midnight 1
Saturday 28 January 2012, 07:45 PM
البته اينطوري خيلي ديگه ماشينيه!!!...سرعت تا اين حد هم خيلي خوب نيست...شنونده رو اذيت ميكنه...
ولي كسي كه اينطوري سوييپ ميزنه كارش خيلي درسته...

همچنين اميدوارم اين تاپيك به حالت عادي خودش برگرده و از كينه و نفرت خالي بشه.
کسی شاید ندونه اصلا این رفیق ما توی کرج وجود داره ولی هی همه جا پز سرعتشو نمیده! ..چه بسا خیلی بیشتر از این ها افرادی باشن که سریع تر و تمیز تر هم میزنن ولی ناشناخته موندن.
فقط خواستم دوستمون ببینه و غرور کاذب نگیرتش ...!
بنده هم امیدوارم دیگه از این جور پست ها نخونم چون واقعا موج منفی داره و ازار دهنده است.
ممنونم.

midnight 1
Saturday 28 January 2012, 08:02 PM

akerfeldt
Saturday 28 January 2012, 10:51 PM
ايشون همون ارسطو خان هستن ديگه؟چند ساله گيتار شروع كردن ؟؟؟ آخه اين ويديو ها رو قبلا داشتم يه ويديو هم بود 8 فينگر تپينگ ميكرد ..................

alimetallica_2
Saturday 28 January 2012, 11:14 PM
جریان چیه؟
بحث دقیقا متوجه نشدم سر چیه.
این کار مال میدنایت بود؟!
این کار خیلی خوبی بود به نظر من. مخصوصا از نظر سرعت.

rezaranjbaraan
Saturday 28 January 2012, 11:42 PM
من برای رضا که مثل برادر کوچکترمه واقعا الان ناراحت شدم که از طرف تو مورد حمایت قرار میگیره چون یک جورایی شخصیت والا و متواضع رضا رو زیر سوال میبری با تعریف کردنت.

حتی از رضا عزیز که خیلی وقته باهاش دوستم.

ادعام نميشه كوچيك همه ي بچه هاي سايت هستم مثل هاني كه لهجه فوق العاده اي داره و علي و ساير بچه ها از جمله رضا رنجبران عزيز كه راهنماييهاي زيادي كرد بنده رو....

درود به همه دوستان عزیزم...
اصلا اصلا اصلا نمیخام بحثو زنده کنم و امیدوارم اینجور بحثا برن و دیگه برنگردن اما حالا جریان چی بوده که منه از همه جا بی خبرو کشیدین وسط..؟
البته محض مزاح میگم و از همه کسانی که بزرگوارن و به یاد من بودن ممنونم بهم لطف دارین...
اما یه چیزی میگم یکم بهش فکر کنین..
یه نوازنده خیلی خوب و خیلی با سواد که پدرش توی ساز درومده و به هیچ عنوان هم قدرشو نمیدونن و امکان بهره برداری ازش وجود نداره تا جایی که به افسردگی حاد و جنون میرسه چکار میتونه بکنه به نظر من کمی درگیری لفظی به خاطر یه موضوع کوچیک کمترین عوارضیه که گریبانگیرش میشه پس درست یا غلط کمی سالار عزیزو درک کنین...
اما در مورد آقا شهرام و علی گرامی حرفاشون درست بود اما کمی آهسته تر هم میتونستن بگن...
البته من به نوبه خودم همه دوستان رو درین سایت قبول دارم نظراتشون برام محترمه و اگه چیزی نوشتم اولا به خاطر اینکه اسمم اومد و ثانیا اینکه دلم برای همتون خیلی تنگ شده بود...
درسته من از کولی و پتروچی خوشم نمیاد (و تا لحظه آخر زندگیم میگم که غلط ترین پیکینگ های جهان رو دارن این دوتا)اما از طرفداراشون که بدم نمیاد..!!!!

akerfeldt
Sunday 29 January 2012, 07:44 AM
جریان چیه؟
نه ديگه كار دوست ميدنايت بود ..........

randy_rhoads
Sunday 29 January 2012, 08:13 AM
چه خبر بوده اينجا.............................من فكر ميكنم كه اخلاق از همه چيز مهم تره.................هر كسي چه در جايگاه خيلي بالا يا پايين از نظر نوازندگي باشه اصلا مهم نيست من فكر ميكنم ماها اينجا كنار هم جمع شديم تا به هم كمك كنيم نه بي احترامي..................به شخصه خيلي ناراحت شدم ولي بهتر بود حداقل احترام اقا شهرام كه از نظر سن و سال از همه ما بزرگتر هستن رو نگه مي داشتيد....................مشك ان است كه خود ببويد...............بازم عذر ميخوام دخالت كردم فقط شديدا ناراحت شده بودم...............................ممنون

metal-militia
Sunday 29 January 2012, 10:23 AM
نظرتون چیه برگردیم به بحث اصلی تاپیک؟؟؟کسی نمیخواد بک ترک بذاره؟؟؟

rezaranjbaraan
Sunday 29 January 2012, 09:53 PM
نه ديگه كار دوست ميدنايت بود ..........

اگه اشتباه نکنم کاره مربوط به ارسطو حنفی عزیزه که نوازنده فوق العاده و با سوادیه ایشون هم پیکینگش هم استایلش خیلی به دلم میشینه و خودم تعداد زیادی از کلیپاشو دارم و همیشه نگاه میکنم و همیشه تحسینش میکنم....:10:
خب بزارین برای یه بارم که شده مفید باشم و به همین منظور یه بک ترک میزارم براتون توی D minor
دانلود (You can see links before reply)

Yngwie_5
Sunday 29 January 2012, 10:30 PM
دوستان اینم بک ترک های جدید(تمام سایتارو زیر و رو کردم تا یه بک ترک درست حسابی پیدا کنم)
Track 1 (You can see links before reply)

Track 2 (You can see links before reply)

Track 3 (You can see links before reply)

Track 4 (You can see links before reply)

midnight 1
Monday 30 January 2012, 08:00 AM
جریان چیه؟
کار من نه بابا ..همونطور که دوستان گفتن کار اول کاور serrana بود از نوازنده بزرگ اقای ارسطو خان حنفی.
دومی هم از کارهای خودشه

midnight 1
Monday 30 January 2012, 10:47 AM
من یه کوچولو از سوپیپ های altitudes رو زدم میزارم .اپلود سنتر سایت هی قطع میشد مجبور شدم جای دیگه اپ کنم..کیفیتشو خیلی اوردم پایین یکم نویزی شده ولی قابل شنیدن هست هنوز.شرمنده

خب توی سایت هم اپ شد اینم لینکش.

midnight 1
Monday 30 January 2012, 10:49 AM
قبلا ما یه تاپیکه نمونه کار داشتیم خیلی وقت بود نیومده بودم نمیدونم چی شده دیگه نیست!در کل اونجا میخواستم لینکشو بزارم تاپیکمو پیدا نکردم.

metal-militia
Saturday 3 March 2012, 11:28 AM
دوستان این تاپیک چرا رفته پائین؟؟؟یعنی هنوز امتحاناتون تموم نشده؟؟؟

alimetallica_2
Monday 5 March 2012, 01:24 AM
من یک فالبداحه زدم البته هر دو تا گیتار رو خودم.
خیلی هم جالب نیست:

از اونجا که تو نت آهنگ به هیچ وجه نمیتونم آپلود کنم از شارد:

Honey_Shababi
Thursday 15 March 2012, 10:47 AM
سلام دوستان

يه آهنگ بك ترك جديد آوردم.

اگه موافقيد روي اين بزنيم.

metal-militia
Thursday 15 March 2012, 12:00 PM
منم موافقم.این تاپیک خیلی وقته خوابیده.واقعا حیفه.دوستان یکم همت کنید دوباره تاپیک بیاد بالا.

Honey_Shababi
Thursday 15 March 2012, 12:47 PM
اينم از بداهه نوازي من

گيتار : Ibanez RG370

آمپ و افكت مجازي...:)) : Guitar Rig 4

DAW : FL Studio 10

نظرتون رو هم بگيد خوشحال ميشم.

metal-militia
Thursday 15 March 2012, 10:53 PM
هانی بسیار عالی بود.البته به نظرم اگه یکم دیلی رو بیشتر میکردی بهتر بود.واقعا بهت تبریک میگم پسر.نوازندگیت بسیار خوبه.ایشالله با جو ساتریانی محشور بشی.

metal-militia
Thursday 14 June 2012, 09:46 PM
دوستان تصمیم گرفتم این تاپیک رو از زیر خروارها خاک بکشم بیرون تا دوباره همه مشغول بشیم.یه نفر یه بک ترک بزاره

LORD-LUCIFER
Thursday 14 June 2012, 10:44 PM
از اونجايي كه گيتاريستاي اينجا كلاسشون بالاس و هميشه توي استوديو هستند و اينجا چيزي نميذارن :4:

ما يه بداهه نوازي آماتوري كرديم و آپ كرديم براتون.بلكه عبرتي گردد براي آنان كه بداهه نمينوازند :4:

بكينگ تركشو ميدونم همتون داريد :4:

metal-militia
Thursday 14 June 2012, 10:58 PM
حمید دهنت آسفالت در 6 باند رفت و برگشت.
زمین رو گاز گرفتم از خنده.
اما خیلی خوب بود.همین که ضدضرب نزدی خیلی عالیه.بسیاری از نوازنده ها هستن که تکنیک و قدرت دارن اما ضدضرب هستن.آفرین.سعی کن یه سولو هم روش بندازی.

Yngwie_5
Thursday 14 June 2012, 11:01 PM
از اونجايي كه گيتاريستاي اينجا كلاسشون بالاس و هميشه توي استوديو هستند و اينجا چيزي نميذارن :4:

ما يه بداهه نوازي آماتوري كرديم و آپ كرديم براتون.بلكه عبرتي گردد براي آنان كه بداهه نمينوازند :4:

OMFG!!!

جونم خلاقیت !!

alimetallica_2
Friday 15 June 2012, 02:05 AM
جالب بود. التبه من هم از این کارها کردم اما خوب حرفه ای تر روی آهنگ های انقلابی .

Untouchable
Friday 15 June 2012, 10:32 AM

وای...از خنده اشکم درومد...ولی انصافا خوب زده بودین:4:...ایشالا ما با گیتار شما ازین کارا هم بزنیم!!!:am/m\

جالب بود. التبه من هم از این کارها کردم اما خوب حرفه ای تر روی آهنگ های انقلابی .
آره مثل ای لشگر صاحب زمان که تو نمونه کاراتون هست...کلا برای سرگرمی خیلی کار باحال و جالبیه...خصوصا این آهنگ ک دیگه آخر خنده بود!

YADEGARY
Friday 15 June 2012, 11:14 AM
جالب بود:43:

midnight 1
Friday 15 June 2012, 01:34 PM

اقا خیلی جالب بود ...شاد شدیم...ایول.:41: