PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انگشتان دست برای ساز زدن

AdrianH
Sunday 11 December 2011, 06:58 PM
سلام
من به مشکلی برخوردم و اون اینه که انگشتهای 3و 4 هر دو دستم کمی به طرف بقیه انگشتهام خم شدن البته این مسئله رو هنگام ساز زدن فهمیدم ................میخواستم بدونم برای درمان این مشکل باید چیکار کرد؟؟ باید به چه دکتری مراجعه کرد؟ (در ضمن من در سن رشدم شاید بشه صافشون کرد!!) چون واقعا این مسئله خیلی آدمو اذیت میکنه..........
با تشکر.

AdrianH
Thursday 15 December 2011, 07:58 PM
کسی نیست راهنمایی کنه؟!!؟!

sol_s
Thursday 15 December 2011, 11:13 PM
دوست عزیز این مشکلی که میگی توی ساز زدنت هم تاثیر داشته یا فقط به خاطر شکل ظاهریشو اینو فهمیدی؟
البته من گیتار کار نمیکنم ولی مطمئنم که این سازم مثل بقیه ساز ها تمریناتی رو برای آماده کردن انگشتا داره.
این موضوع رو به استادتم گفتی؟
اگر بتونی مشکلت رو با تمرین و نرمش رفع کنی بهتره. نرمش های خاصی برای آماده نگه داشتن دستا هست.
هر دستی طبیعت خاص خودش رو داره بهتره سعی نکنی تغییرش بدی چون ممکنه آسیب های غیرقابل جبرانی رو ببینه.

msp_1988
Friday 16 December 2011, 12:11 AM
ببخشید دوست عزیز اما منظورتون را از خم شدن انگشتان 3 و4 زیاد متوجه نشدم .اگه منظورتون اینه که وقتی روی دسته گیتار دارید سیمها را میگیرید انگشتاتون خم میشه(یعنی به صورت عمودی انگشتاتون روی دسته گیتار سیمها را نمیگیره) باید بگم که من هم همین مشکل را داشتم و فقط با تمرین و عمود گذاشتن انگشتان روی سیمها با تمرین زیاد تونستم دستم را درست کنم فقط چون به این حالت عادت کردید یکم مشکله که به حالت استاندارد برسید اما نگران نباشید حل میشه:am