PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب آموزش تئوری موسیقی

hichnafar
Wednesday 27 June 2007, 09:55 AM
سلام
اگه سرسری نگاهش کنیدممکنه به نظرتون سخت بیادولی اگه دقیق بخونیدش وبعضی جاهایی روهم که مشکل داریددردرکش ازدیگران بپرسید خیلی راحت می شه ازش است?اده کردوبه نظرم کتاب تءوری کامل ترازاین کتاب نیست.

hazrate_eshgh
Saturday 30 June 2007, 09:24 PM
من به دوستان کتاب خود آموز مبانی موسیقی از مهندس محسن جوکار رو توصیه می کنم.در این کتاب به بررسی دستگاه های ایرانی و گوشه های آنها پرداخته شده است.به نظر من کتاب خیلی عالیه.

Hes_r
Saturday 30 June 2007, 10:04 PM
عزیز این کتاب در مورد تئوریه یا دستگاه ها ؟؟

Sina_Eftekhari
Sunday 1 July 2007, 01:58 PM
به نظر من کتاب آقای پورتراب به عنوان خود آموز تئوری موسیقی مناسب نیست(آلبته برای کسی که از اول اول شروع کرده)چون مطالب را زیادی خلاصه نوشته.
من هر دوی کتابها رو خوندم و کتاب آقای منصوری رو ترجیح میدم.
البته یه کتاب دیگه هم نوشته آقای حسین مهرانی هست به اسم کتاب سرایش که شامل دو بخشه یکی برای آموزش تئوری موسیقی غرب و یه بخش که شامل نظریات ایشون در مورد تئوری موسیقی ایرانیه و انصا?ا مطالب رو خیلی سلیس و با دقت بالایی نوشتن.
اما تو اینترنت هم سایتهای بسیار خوبی برای آموزش تئوری موسیقی هستن که این دو تا رو خیلی توصیه میکنم:
You can see links before reply

hazrate_eshgh
Tuesday 3 July 2007, 10:20 PM
این کتاب هم در مورد تئوری هست و هم در مورد دستگاه های ایرانی.

Hes_r
Tuesday 31 July 2007, 09:59 AM
کتاب خلاقیت موسیقی رو هم البته من توصیه میکنم

smhea38
Thursday 25 October 2007, 06:43 AM
اگه كسي كتاب منصوري رو داره (بصورت پي دي اف) لطف كنه بزاره تا ما هم بتونيم استفاده كنيم

Hes_r
Friday 26 October 2007, 11:55 AM
دوست من این کتاب بصورت کتاب الکترونیکی وجود نداره .

دو راه هست :

1- کتابش رو بخری .

2- صبر کنی و تئوری موسیقی که داره توسط سایت ما نوشته میشه رو بخونی .

kazemmir
Monday 18 January 2010, 09:18 AM
سلام لطفا اگه کسی کتاب تئوری موسیقی " الف تا ی " کیوان میرهادی رو به صورت pdf داره لطف کنه در سایت قرار بده یا بگه چجوری میشه این کتاب رو گیر آورد چون این کتاب توی بازار نیست با تشکر از شما .

peyman_musicart
Friday 2 July 2010, 11:24 AM
سلام لطفا اگه کسی کتاب تئوری موسیقی " الف تا ی " کیوان میرهادی رو به صورت pdf داره لطف کنه در سایت قرار بده یا بگه چجوری میشه این کتاب رو گیر آورد چون این کتاب توی بازار نیست با تشکر از شما .
سلام به همه بچه های نت اهنگ.اقا این کتابی که دوستمون اقای kazzemmir معرفی کردند را اگه کسی میدونه چجوری میشه تهی کرد لطفا به من میل بزنه.ممنون میشم.ایمیل من هم اینه:peyman_musicart@yahoo.com

Khashayar
Friday 2 July 2010, 12:14 PM
درود

شما به کنسرواتوار موسیقی تهران برید از خود آقای میرهادی تهیه کنید...
اما کتاب های بهتری برای تئوری هم به راحتی در بازار موجود هست..
پاینده باشید

kazemmir
Sunday 11 July 2010, 06:40 PM
سلام دوست عزیز لازم به گفتن شما نبود که من کتاب رو از آقای میرهادی بگیرم یا نه چون خود ایشون هم این کتاب روندارند برای این بود که من اینجا گفتم تا کسی کتاب رو داره تو سایت قرار بده جیگر.

midnight 1
Thursday 31 May 2012, 12:58 PM
دوستان یک نفر لطف کنه یه کتاب خوب و روان در متن در مورد مبانی هارمونی و پیوند اکورد ها به من معرفی کنه که توی بازار هم باشه.
ممنون

hdhamid
Thursday 31 May 2012, 01:27 PM
سلام ...
من "هارمونی، ملودی،آهنگسازی" از پل استورمن رو دارم .. خوبه ..

hdhamid
Thursday 31 May 2012, 01:27 PM
راستی 2 جلدیه ها ... جلد 2ش کمیابه ولی ...

midnight 1
Sunday 10 June 2012, 09:53 AM
حمید جان این کتاب برای کدوم انتشاراته؟
ممنون

hdhamid
Sunday 10 June 2012, 10:19 AM
سلام ...
خواهش داداشششششششششش
ترجمه مهران ضیایی ... انتشارات چنگ ....
مطمئنم از خوندنش لذت میبری... به یکی از دوستام که دانشکده موسیقی درس میخونده نشونش دادم گفت فوق العاده کامل و عالیه .. اونم تاییدش کرد ... خیالم راحت شد..

mohammadshojaee
Sunday 10 June 2012, 10:26 AM
یه کتاب هست به اسم خلاقیت موسیقی که البته بیشتر برای بچه های کنکوری خوبه
ولی توش مطالب خوبی داره تقریبا در مورد اکثر ضمینه های موسیقی خلاصه توضیح داده.
تئوریش رو واقعا خوب توضیح داده.
بهتون پیشنهاد میکنم.
اسم:خلاقیت موسیقی
مولف:کیوان جعفری نژاد
انتشارات: راه اندیشه

spi
Sunday 8 July 2012, 09:28 PM
دوستان یک نفر لطف کنه یه کتاب خوب و روان در متن در مورد مبانی هارمونی و پیوند اکورد ها به من معرفی کنه که توی بازار هم باشه.
ممنون

دوستِ عزیز هارمونی اصلا مبحثِ خود آموزی نیست :)
یکی از بهترین کتبِ هارمونی که در ایران تدریس میشه کتاب هارمونی دوبفسکی هست که البته اصلا خود آموز نیست :)

za2
Wednesday 29 August 2012, 08:03 AM
به نظر من کتاب آقای پورتراب به عنوان خود آموز تئوری موسیقی مناسب نیست(آلبته برای کسی که از اول اول شروع کرده)چون مطالب را زیادی خلاصه نوشته.
من هر دوی کتابها رو خوندم و کتاب آقای منصوری رو ترجیح میدم.
البته یه کتاب دیگه هم نوشته آقای حسین مهرانی هست به اسم کتاب سرایش که شامل دو بخشه یکی برای آموزش تئوری موسیقی غرب و یه بخش که شامل نظریات ایشون در مورد تئوری موسیقی ایرانیه و انصا�?ا مطالب رو خیلی سلیس و با دقت بالایی نوشتن.
اما تو اینترنت هم سایتهای بسیار خوبی برای آموزش تئوری موسیقی هستن که این دو تا رو خیلی توصیه میکنم:

سلام سایت ها به زبان انگلیسی بود که...:27:

alimehrabiyan
Saturday 3 November 2012, 02:26 PM
سلام بر دوستان اقا من کتاب درک و دریافت موسیقی کیمی ین رو دارم هر کجا گشتم CD این کتاب گبرم نیومد کسی لینک داره واسه دانلود؟؟

faramarzlotfy
Saturday 3 November 2012, 02:44 PM
در مورد موسیقی کلاسیک ایرانی به نظر من کتاب تئوری موسیقی استاد علی نقی وزیری خیلی جامع و کامله...بعد از اون هم کتاب تئوری موسیقی روح الله خالقی خیلی مفصله
ولی اگه دنبال یه چیز جمع و جور هستید کتاب تئوری موسیقی استاد حسین علیزاده خیلی جالبه

r_a_m_i_n
Sunday 4 November 2012, 11:10 AM
سلام بر دوستان اقا من کتاب درک و دریافت موسیقی کیمی ین رو دارم هر کجا گشتم CD این کتاب گبرم نیومد کسی لینک داره واسه دانلود؟؟
درود
دوست عزیز نمیدونم از کدوم شهر هستین...اما سی دی اون در بازار موجوده....من زیاد دیدم

m_rv_2008
Sunday 4 November 2012, 11:55 AM
رامين هست منم ديدم. ولي فكر كنم دوستمون تو مايه هاي سرقت فرهنگي و ايناست.

alireza_jafarian
Sunday 4 November 2012, 12:23 PM
منم چند جا رفتم دنبال سی دیش نداشتن جایی. یه کمی اگه درک داشتن سی دی رو با خود کتاب عرضه میکردن

m_rv_2008
Sunday 4 November 2012, 01:04 PM
عليرضا هستا. آدرس پستي بدي من برات ميگيرم پست ميكنم اصلا.

r_a_m_i_n
Sunday 4 November 2012, 07:26 PM
شاید دلیل اینکه سیدی رو جدا میدن اینه که قیمت کتاب زیاده....قیمت خود سیدی هم 3...4 تومانه.....واسه همین شاید دیدن مجموعش زیاد میشه جدا جدا فروختن