PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک به مسئول جدید بخش های مرتبط با پیانو

Amir
Saturday 31 December 2011, 09:19 PM
با سلام

همانطوری که اکثر دوستان کمابیش در جریان هستند جریان همکاری در نت آهنگ شامل مراحلی خواهد بود که در نهایت به عقد قرارداد رسمی برای کاری خاص منجر خواهد شد

مدیریت در انجمن ها قدم اول این جریان هست و تیم مدیریتی نت آهنگ براساس عملکرد دوستان در یک دوره ی 3 ماهه با ایشان برای همکاری های تجاری , فرهنگی دیگر گفتگو خواهد کرد

دوست گرامی هانی شبابی با آی دی ( honey111 (You can see links before reply) ) پس از پر کردن فرم درخواست مدیریت (You can see links before reply) برای مرحله اول یعنی مدیریت 3 ماهه در انجمن های نت آهنگ مورد قبول تیم سایت واقع شدند و از این لحظه 10 دی ماه 1390 فعالیت ایشان آغاز خواهد شد

ضمن تبریکات فراوان به هانی شبابی , امیدواریم با کوشش ایشان و حمایت پیانو نوازان عزیز این بخش به سطح بالایی برسد و همچنین بتوانیم همکاری خوبی در آینده با ایشان داشته باشیم

راستی سورپرایزی که در بالا چشمک می زند این مساله نیست چیز دیگری است ;)

پیروز باشید

HamedSedighi
Saturday 31 December 2011, 09:23 PM
تبریک :41::41::41::41::41:
موفق و پیروز باشی هانی

metal-militia
Saturday 31 December 2011, 09:25 PM
تبریک میگم هانی.مطمئنم با پشتکاری که داری حتما موفق میشی.

Honey_Shababi
Saturday 31 December 2011, 09:30 PM
با سلام

همانطوری که اکثر دوستان کمابیش در جریان هستند جریان همکاری در نت (You can see links before reply) آهنگ شامل مراحلی خواهد بود که در نهایت به عقد قرارداد رسمی برای کاری خاص منجر خواهد شد

مدیریت در انجمن ها قدم اول این جریان هست و تیم مدیریتی نت (You can see links before reply) آهنگ براساس عملکرد دوستان در یک دوره ی 3 ماهه با ایشان برای همکاری های تجاری , فرهنگی دیگر گفتگو خواهد کرد

دوست گرامی هانی شبابی با آی دی ( honey111 (You can see links before reply) ) پس از پر کردن فرم درخواست مدیریت (You can see links before reply) برای مرحله اول یعنی مدیریت 3 ماهه در انجمن های نت (You can see links before reply) آهنگ مورد قبول تیم سایت واقع شدند و از این لحظه 10 دی ماه 1390 فعالیت ایشان آغاز خواهد شد

ضمن تبریکات فراوان به هانی شبابی , امیدواریم با کوشش ایشان و حمایت پیانو نوازان عزیز این بخش به سطح بالایی برسد و همچنین بتوانیم همکاری خوبی در آینده با ایشان داشته باشیم

راستی سورپرایزی که در بالا چشمک می زند این مساله نیست چیز دیگری است ;)

پیروز باشیددرود
خيلي خيلي از شما سپاسگزارم...اميدوارم بتونم در كنار شما و همه دوستان خوبم تو اين سايت به وظايفم در اين زمينه عمل كنم و اميدوارم كه لياقتشو داشته باشم.

sha_yegane
Saturday 31 December 2011, 09:32 PM
تبریک میگم دوست عزیز

موفقیت شما آرزوی ما هست .....:41::41::41::41::41:

MA_Happy
Saturday 31 December 2011, 09:36 PM
هانی جان تبریک میگویم.واقعا این انتخاب به حق بود.انشالله بخش پیانو سایت قوی تر و پر بارتر شود.

hopital
Saturday 31 December 2011, 10:08 PM
منم از طرف خودم بهت تبریک میگم ....

پیروز باشی ....

Mohammad_ngml
Saturday 31 December 2011, 10:23 PM
به به.. این هم به نوبه ی خودش سورپرایزیه.. هانی جان تبریک عرض میکنم خدمتت.. شایسته هستی.. امیدوارم همیشه و همیشه موفق باشی و به موفقیت بچه های این سایت هم کمک کنی.. بازم تبریک میگم.. :am:41:

fxarzad
Saturday 31 December 2011, 10:24 PM
تبریک میگم هانی جان
ایشالا موفق تر از قبل بشی و یه سر هم به تاپیکی که دیروز زدم بندازی و منو راهنمایی کنی که شدیدا نیاز دارم. (چشمک)

firzi
Saturday 31 December 2011, 11:09 PM
تبریک میگم هانی عزیز...
امیدوارم موفق و پیروز باشی...

M_T
Sunday 1 January 2012, 09:53 AM
سلام آقا هانی

من هم به نوبه خودم به شما تبریک میگم.

احساس می کنم این سمت برازنده شماست.
اینکه همیشه مودب هستید و برای همگان احترام قائل هستید و خودتون رو درگیر مباحث بیهوده و بچگانه نمی کنید و منطقی برخورد می کنید، واقعا منو به تحسین شما وا داشته.

امیدوارم موفق باشید

ارادتمند
مجتبی

sha_yegane
Sunday 1 January 2012, 09:59 AM
سلام آقا هانی

من هم به نوبه خودم به شما تبریک میگم.

احساس می کنم این سمت برازنده شماست.
اینکه همیشه مودب هستید و برای همگان احترام قائل هستید و خودتون رو درگیر مباحث بیهوده و بچگانه نمی کنید و منطقی برخورد می کنید، واقعا منو به تحسین شما وا داشته.

امیدوارم موفق باشید

ارادتمند
مجتبی

من تا حالا ندیدم کسی اینجا بچگانه برخورد داشته باشه :10:

Acoustic
Sunday 1 January 2012, 11:22 AM
عــــــجـــــــــــــب !!!! من چرا این دیر این تاپیک رو دیدم ....

به به هانی عزیز کلی خوشحال شدم :53: . امیدوارم که موفق باشی . کمکی چیزی هم خواستی من هستم . بازم تبریک و تشکر از امیر عزیز

love_London
Sunday 1 January 2012, 03:17 PM
واقا ببهت تبريك ميگم هاني جان خوشحال شدم ...

sol_s
Sunday 1 January 2012, 05:08 PM
هانی عزیز تبریک میگم.امیدوارم موفق باشید

akerfeldt
Sunday 1 January 2012, 05:32 PM
تبريك هاني جان

kak_maki_new
Sunday 1 January 2012, 06:47 PM
درود....
به به ...مرسی امیر جان واسه این خبر و ممنون از شما واسه این انتخاب شایسته ...

هانی عزیز بهت صمیمانه تبریک میگم ...امیدوارم از این پس بیش از پیش خودت رو واسه کمک به این جامعه مجازی و دوستان گلمون آماده کنی....همچنین خوشحالم که دوست خوبی مثل تو و هنرمند عزیزی رو در جمع خودمون و نزدیک تر به خودمون داریم ...
موفق و پیروز باشی

Honey_Shababi
Sunday 1 January 2012, 08:07 PM
دوستان عزيزم

از همه شما بابت لطفي كه به بنده داريد ممنونم

اميدوارم بتونم لايق اين همه محبت باشم.

قربان همگي

Pathetique
Sunday 1 January 2012, 08:24 PM
هانی جان تبریک میگم .
آرزوی موفقیت روز افزون برات دارم .
هرجا که هستی موفق و سرزنده باشی .

lakshemi
Sunday 1 January 2012, 08:29 PM
هانی پشتتم شدیددددددددددد!!!
موفق باشی هنرمند!

rvltq
Sunday 1 January 2012, 08:32 PM
هانی جان تبریک میگم ... امیدوارم موفق باشی .

M8H
Wednesday 4 January 2012, 01:31 AM
تبریک!

mahdi1346
Wednesday 4 January 2012, 06:24 AM
با تشكر فراوان از شما جوانان با استعداد ايراني
كه بدون هيچ چشم داشتي در اين سايت زحمت مي كشيد و علاقمندان به هنر را راهنمايي مي كنيد

parsboy
Wednesday 4 January 2012, 06:39 AM
با سپاس فراوان از مدیریت محترم نت اهنگ و تموم همکاران گرامی شان
منم به هانی عزیز دوست خوب و با شخصیت م تبریک میگم
با ارزوی موفقیت برای ایشون
امید دارم در زندگی هم همواره سربلند باشه

piano4all
Sunday 8 January 2012, 06:30 AM
با سپاس فراوان از مدیریت محترم

الحق هانی عزیز بسیار کوشا و دلسوز هستند

در بیشتر تاپیکها فعال و صد البته متخصص

هر چند بصورت پیام خصوصی به ایشون تبریک گفتم