PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی می دونه اسم این آهنگ چیه؟

noory_boy
Wednesday 4 January 2012, 10:38 AM
با سلام

مدتیه دنبال اسم و نت این آهنگ می گردم. آهنگش به نظرم بسیار زیباست و نواختنش هم فکر می کنم نباید کار خیلی سختی باشه.
البته باید بگم که قطعه ی معروفی باید باشه چون از هر کی پرسیدم می گفت قبلا جایی شنیده

فقط می دونم نوازنده ی این آهنگ مجتبی بهادر هستش.

اینم لینکش

You can see links before reply

haparut
Wednesday 11 January 2012, 03:24 PM
تا ثانیۀ 42 رو نمی شناسم،احتمالن از خود نوازنده ست (و خیلی هم زیبا اجرا شده)
از اون به بعد آهنگ لالایی از بنیامین.

mary1510
Wednesday 11 January 2012, 04:05 PM
ازخود آقا مجتبی بپرس . بهتر ازهمه مینونه برات توضیح بده .

lachiuani321
Wednesday 11 January 2012, 07:00 PM
اسم این آهنگ دیلمان هستش

ALI2323
Saturday 14 January 2012, 10:04 AM
بله اگه اشتباه نکنم دیلمان هستش

noory_boy
Sunday 15 January 2012, 12:14 PM
با تشکر از دوستان. خیلی ممنونم
نتونستم جایی نت این آهنگو پیدا کنم. کسی نتشو داره یا می تونه بنویسه؟ آهنگش دو ریتم ساده و تکراری داره که تا آخر ادامه پیدا میکنه (خودم نتشو نوشتم ولی چون مبتدی هستم خوب در نیومد)
چطوری از خود آقای بهادر بپرسم آقای بهادر از اعضای سایت هستند؟

mary1510
Sunday 15 January 2012, 12:31 PM
بله از اعضای سایت و سبزواری هم هستند . کارهای خیلی قشنگی رو دارن و اونجوری که خودشون می گفتن همه رو گوشی زدند . درهر صورت می تونی براشون پیام بذاری وجوابتو بگیری .

mojtaba_bahador
Saturday 21 January 2012, 10:37 PM
با سلام

مدتیه دنبال اسم و نت این آهنگ می گردم. آهنگش به نظرم بسیار زیباست و نواختنش هم فکر می کنم نباید کار خیلی سختی باشه.
البته باید بگم که قطعه ی معروفی باید باشه چون از هر کی پرسیدم می گفت قبلا جایی شنیده

فقط می دونم نوازنده ی این آهنگ مجتبی بهادر هستش.

اینم لینکش

You can see links before reply

سلام دوست عزیز. اگه دیر جواب دادم عذرخواهی میکنم.
اول این آهنگ بصورت بداهه زده شد و از جایی که در حال ضبط بود، تمرین کردم و بصورت ثابت درش آوردم. ادامه آهنگ هم (که خودتون میتونید تشخیص بدید منظورم از کجاست) آهنگ لالایی هست که اون قدیم ندیما خواننده ای به اسم بنیامین خونده بود!! لا.....لالایی گل شبنم........اشکت می باره نم نم......خوابت می بره کم کم.............لا.......
البته من از زوی نت خاصی نزدم ها، این آهنگ رو یه جورایی شبیه به سبک پیانویی زدم. از جایی که گوشی کار کردم، نت ندارم که بهت بدم. موفق باشی.