PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفری به متال

white384
Friday 6 January 2012, 11:35 AM
سلام
من به تازگی به دلیل خوندن تاپیک ها و پست هایی در این انجمن ها، علاقمند شدم که برای چندمین بار به این سبک موسیقی هم روی بیارم.
سابقا تجربه گوش دادن به این نوع موسیقی رو داشتم. اما موفقیت آمیز نبود. چندین بار دیگر ویدئو کلیپ های مختلفی دیدم که باز هم تاثیری روی من نگذاشت.
حالا دوباره مشتاق هستم که برای سفر به این سبک خودم رو آماده کنم. فکر کردم شاید باز هم بخوام با خواست خودم یک موزیک انتخاب کنم، به مشکل بربخورم.
فرض کنید شخصی مثل من، میخواد برای اولین بار این نوع موسیقی رو گوش کنه. شما چه موزیکی و در چه زیر شاخه ای رو بهش توصیه می کنید؟ اگر اسم دقیق موزیک و بند مربوطه رو ذکر کنید ممنون میشم. در صورتی که لینک آماده موزیک هم باشه، که بی نهایت سپاس گذارم...

البته با کارهایی همچون ((کویین)) که فکر می کنم جزء متال های سنتی باشه، آشنایی تقریبا زیادی دارم...

mika120
Friday 6 January 2012, 12:06 PM
سلام
من به تازگی به دلیل خوندن تاپیک ها و پست هایی در این انجمن ها، علاقمند شدم که برای چندمین بار موسیقی متال گوش کنم.
سابقا تجربه گوش دادن به این نوع موسیقی رو داشتم. اما موفقیت آمیز نبود. چندین بار دیگر ویدئو کلیپ های مختلفی دیدم که باز هم تاثیری روی من نگذاشت.
حالا دوباره مشتاق هستم که برای سفر به این سبک خودم رو آماده کنم. فکر کردم شاید باز هم بخوام با خواست خودم یک موزیک انتخاب کنم، به مشکل بربخورم.
فرض کنید شخصی مثل من، میخواد برای اولین بار این نوع موسیقی رو گوش کنه. شما چه موزیکی و در چه زیر شاخه ای رو بهش توصیه می کنید؟ اگر اسم دقیق موزیک و بند مربوطه رو ذکر کنید ممنون میشم. در صورتی که لینک آماده موزیک هم باشه، که بی نهایت سپاس گذارم...

البته من با کارهایی همچون ((کویین)) که فکر می کنم جزء متال های سنتی باشه، آشنایی زیادی دارم...

راستش تو این مواقع هرکی یه کاری رو معرفی می کنه و حتماً شما تو ایت تاپیک کارهای خیلی متنوعی رو خواهید شنید :am
من خودم این کارا رو به شما معرفی میکنم :
1. آلبوم Marrow of the Spirit (You can see links before reply)اثر گروه agalloch . آلبوم در ژانر دوم متال و dark ambient هست ...
2. آلبوم Aspera Hiems Symfonia (You can see links before reply)اثر گروه arcturus . آلبوم در ژانر دث متال هست . حتماً به شما توصیه می کنم ترک های 4 و 6 و مخصوصاً 7 این آلبوم که fall of man (You can see links before reply) نام داره رو گوش کنید .
3. آلبوم Ashes Against the Grain (You can see links before reply)اثر گروه agalloch رو حتماً گوش کنید .
4. آلبوم Black (You can see links before reply) از گروه metallica هم خوبه ... اثری هوی متال و ترش متال
5. کارای گروه opeth همه رو گوش کنین مخصوصاً آلبوم Morningrise و آلبوم orchid
7. آلبوم Terria (You can see links before reply) از Devin Townsend البته از این آلبوم من فقط ترک Earth day (You can see links before reply)رو شنیدم که یه کار واقعاً زیباست. یه کار هوی متال محسوب میشه.

white384
Friday 6 January 2012, 12:33 PM
دارم دانلود می کنم ولی نمیدونم چرا احساس می کنم اگه اینارو گوش کنم درحالت عکس زده شم! :))))))

mika120
Friday 6 January 2012, 12:41 PM
دارم دانلود می کنم ولی نمیدونم چرا احساس می کنم اگه اینارو گوش کنم درحالت عکس زده شم! :))))))

شاید در اولین گوش دادن زده شین ولی تا میتونین ترک هارو کامل گوش کنین .
شاید صدای خواننده یه کم شما رو زده کنه اونم فقط به خاطر سبک آهنگاست که اغلب دث یا بلک متالند .

white384
Friday 6 January 2012, 12:44 PM
شما از این موزیک ها دو ترک که واقعا فکر می کنید تاثیر بیشتری داره رو ذکر کنید...

mika120
Friday 6 January 2012, 12:51 PM
شما از این موزیک ها دو ترک که واقعا فکر می کنید تاثیر بیشتری داره رو ذکر کنید...

1. آهنگ fall of man اثر گروه arcturus
2. آهنگ not unlike the waves از آلبوم Ashes Against the Grain گروه agalloch
3. آهنگ to bid you farewell از opeth
4. اهنگ The Apostle in Triumph از opeth

LORD-LUCIFER
Friday 6 January 2012, 12:58 PM

سلام.

خوش حالم که اینقدر علاقه دارید به دنیای متال سفر کنید!

اگه دوست داشتید لحظاتی چند رو با این آهنگ بگذرونید!

You can see links before reply

white384
Friday 6 January 2012, 01:02 PM
توضیحی نمیدید در مورد این کار؟

LORD-LUCIFER
Friday 6 January 2012, 01:04 PM
توضیحی نمیدید در مورد این کار؟

والا من نمیتونم توضیحی بدم توضیحات رو خودش تو آهنگ داده :دی!

یه آهنگ که 5 دقیقه وقتتونو میگیره!

فکر کنم گوش کنید بهتر باشه :)

Orpheus
Friday 6 January 2012, 03:35 PM
میکا جان عجب اهنگای سنگینی معرفی کردی! یکی میخواد تازه شروع کنه به متال گوش دادن که دث و بلک معرفی نمیکنن!
خب حالا که فرصت پیش اومد میخوام یه البومی رو معرفی کنم که شاید خیلی از دوستان نشنیده باشند.
اخرین البوم هاردراک و هوی متال ریچی بلکمور به نام Stranger In Us All
شاید براتون عجیب باشه که بگم ریچی بلکمور تو این البوم متال کار کرده! ولی بهتره تک اهنگ هایی رو که میزارم گوش کنید بعد اگه خوشتون اومد کل البوم رو دانلود کنید.

Ritchie Blackmores Rainbow — Wolf To The Moon (You can see links before reply +To+The+Moon)

تو این ترک به راحتی میشه هوی متال و نئوکلاسیک متال رو حس کرد.واقعا فوق العادست.

Ritchie Blackmores Rainbow — Black Masquerade (You can see links before reply k+Masquerade)

این هم یه کار فوق العادست که موسیقی متال با موسیقی کلاسیک دوران باروک تلفیق شده.

Ritchie Blackmores Rainbow — Hall Of The Mountain King (You can see links before reply l+Of+The+Mountain+King)

این اهنگ هم بر اساس Hall Of The Mountain King ادوارد گرگ نوشته شده که یه اهنگ مشهوره احتمالا اکثرا شنیدید.

البته اینا بیشتر ترک های متالش بودند و ترک های هاردراک هم داره این البوم.

دانلود کل البوم

Rainbow - Stranger In Us All (You can see links before reply)

akerfeldt
Friday 6 January 2012, 05:36 PM
dream theater-wither
dream theater-the best of time
animals as leaders- Do Not Go Gently
opeth-burden
symphony x-when all is lost
اينها فكر كنم براي شروع خوب باشه استايل مورد علاقه ي من اين هست پراگرسيو متال و نئوكلاسيك متال ....البته تو اينها فقط سيمفونيكس به نئو كلاسيك سركي ميكشه !!!! بقيه پراگرسيو هستن .......
فقط اگه گوش دادي نظرتون رو هم بگيد ببينيم چه موزيك رو ميپسنديد من به شخصه بلك متال هاي قديمي كه به raw مشهور هستن رو نميتونم 30 ثانيه رو گوش كنم !!!!!!!!!
پ.ن:احتمال ميدم آهنگ burden -wither عالي باشه براي اولين دانلود آخه چه متال هد و غير متال هد از اين دو آهنگ خوشش مياد

akerfeldt
Friday 6 January 2012, 05:37 PM
Rainbow - Stranger In Us All (You can see links before reply)

يكي از بهترين آلبومهايي كه تو عمرم شنيدم هيچوقت زده نميشم از اين آلبوم عاليه :redguitar:
راستي opeth-Mellotron Hear اين هم آهنگ خيلي باحاليه البته يكم فضاي دوم و اين چيزا داره اما ......تو آدم رو از جاش ميكنه ميبره تو يه دنياي مبهم ديگه !!!!!!!! البته روي من اين اثر رو داره كه فكر نميكنم هيچ ماده ي ديگه اي اين حس رو بهم بده !!!! كلا اپث هست و يه حضرت آكرفلد كه اين تحولات رو روي من بوجود مياره :دي

white384
Friday 6 January 2012, 10:38 PM
از پست های Orpheus (You can see links before reply) به بعد، به نظرم بهتره.
Orpheus (You can see links before reply) نبود الان کلا زده شده بودم :)))))

شما نظراتتونو بدید. من دانلود میکنم و میشنوم. و در انتها نظرمو اعلام می کنم...
این کارا بعضیاشون واقعا به دلم نشست. بعضیاشون هم حالت عکس داشت برام...

akerfeldt
Friday 6 January 2012, 10:47 PM
dream theater -finally free
اين آهنگ آخرين آهنگ آلبوم 99 دريم تئتر هست كلا به نظر من بايد آلبوم رو كامل گوش كني چون يه داستان رو روايت ميكنه كه خيلي طولانيه حال ندارم داستان رو بنويسم :ديconceptical album هست مثل آلبوم هاي پينك فلويد و.... اين آهنگ لايت هست و فوق العاده زيبا سولو گيتار پتروچي و سولو درامز پورتنوي محشره ............ و البته از همين آلبوم one last time هم شاهكاريه واسه خودش .....كلا اين آلبوم يكي از جاودانه هاي متاله

duke_nukem
Friday 6 January 2012, 11:00 PM
just one thing: dream theater 2011 album:a dramatic turn of events

alireza_jafarian
Friday 6 January 2012, 11:09 PM
یه گروهی هست به نام grizzly bear که من خودم تازه باهاشون آشنا شدم. متال نیست اما به نظرم بی ربط هم نیست. یه گروه آلترنتیو راکه. حس فولکلور هم داره و شاید مهمترین ویژگیشون استفاده از وکال های هارمنیک هستش. ویدیو های ساده و پر محتوایی دارن،مثل موزیکشون. :

Honey_Shababi
Saturday 7 January 2012, 12:03 AM
یه گروهی هست به نام grizzly bear که من خودم تازه باهاشون آشنا شدم. متال نیست اما به نظرم بی ربط هم نیست. یه گروه آلترنتیو راکه. حس فولکلور هم داره و شاید مهمترین ویژگیشون استفاده از وکال های هارمنیک هستش. ویدیو های ساده و پر محتوایی دارن،مثل موزیکشون. :
You can see links before reply آلترنتیو راک با متال تفاوت های زیادی داره...هم از نظر مضمون شعری و هم از لحاظ آهنگسازی...ولی من خودم سبک آلترنتیو راک رو بیشتر از متال میپسندم...کارهایی از گروه Paramore به نظر من تو این سبک، بسیار موفق هستن.

white384
Saturday 7 January 2012, 12:19 AM
بله به نظر من راک به جز چند مسئله فنی جزئی هیچ ارتباطی به متال نداره. با اون دسته از کسانی که متال رو زیرشاخه راک قرار میدند کاملا مخالفم!
نه از نظر تفکر، نه از نظر فنی، نه از نظر شخصیت ها، هیچ چیز...

metal-militia
Saturday 7 January 2012, 12:28 AM
از نظر من آلبوم 2011 دریم تیاثر و همینطور آلبوم 13 از گروه مگادث و چهار آهنگ آخر متالیکا منسابه.اگه روحیه شما تحمل خشونت به مقدار بیشتر رو داره آلبوم Kill'em All و Master Of Puppets از متالیکا رو توصیه میکنم.

white384
Saturday 7 January 2012, 12:34 AM
من 5 سال پیش 3 تا ویدئوموزیک از متالیکا دیدم که بعد از اون حس عجیبی دارم نسبت به این بند...
یادمه تو یکی از ویدئوها عنکبوت هم داشت :-s

metal-militia
Saturday 7 January 2012, 12:38 AM
متالیکا بندی هست که هیچوقت مغایر با ارزشهای دینی کاری نساخته.مادر جیمز هتفیلد که اکثر کارهای متالیکا تحت نظر وی ساخته میشه زن بسیار مذهبی بوده.طوری که برای درمان مریضی خودش به دکتر مراجعه نمیکنه و از خداوند طلب سلامت میکنه.اگر شما با تاریخچه این گروه آشنا بشید مطمئنا شیفته اون خواهید شد.

alimetallica_2
Saturday 7 January 2012, 07:34 AM
سلام
من به تازگی به دلیل خوندن تاپیک ها و پست هایی در این انجمن ها، علاقمند شدم که برای چندمین بار به این سبک موسیقی هم روی بیارم.

البته با کارهایی همچون ((کویین)) که فکر می کنم جزء متال های سنتی باشه، آشنایی تقریبا زیادی دارم...
ما اول باید با سلیقه شما آشنا بشیم تا از باغ پر درخت متال بتونیم براتون میوه خاصی رو انتخاب کنیم.

white384
Saturday 7 January 2012, 07:39 AM
نمونه آثاری که مورد پسند واقع شد رو که مثال زدم. کویین...
نمیدونم چطور بیان کنم. اما در سبک راک، از کارهای توکیو هتل (مثال بی ربط) بدم نمیاد. تاندنشنای اکتیوی که با وقفه های لایت همراه میشه...

alimetallica_2
Saturday 7 January 2012, 07:43 AM
بله به نظر من راک به جز چند مسئله فنی جزئی هیچ ارتباطی به متال نداره. با اون دسته از کسانی که متال رو زیرشاخه راک قرار میدند کاملا مخالفم!
نه از نظر تفکر، نه از نظر فنی، نه از نظر شخصیت ها، هیچ چیز...
خود متالها هم گاهی نام راک رو بر خود میگذارند.
چطور این نظریه رو حکم فرمودید!! :23:

alimetallica_2
Saturday 7 January 2012, 07:44 AM
متالیکا بندی هست که هیچوقت مغایر با ارزشهای دینی کاری نساخته.مادر جیمز هتفیلد که اکثر کارهای متالیکا تحت نظر وی ساخته میشه زن بسیار مذهبی بوده.طوری که برای درمان مریضی خودش به دکتر مراجعه نمیکنه و از خداوند طلب سلامت میکنه.اگر شما با تاریخچه این گروه آشنا بشید مطمئنا شیفته اون خواهید شد.
چرا متالیکا هم داشته.
مستر آف پاپتس به عنوان یک اعتراض معمولی و آهنگ هایی مانند لپر مسیها و فالو در گاد دت فایلد (در جستجو خدایی برو که تنهایت گذاشته) نمونه بعدی هستند.
ولی خوب این اعتراض ها رو به هیچ وجه نمیشه با اعتراض های گروههای سیتنیک مقایسه کرد.

alimetallica_2
Saturday 7 January 2012, 07:46 AM
نمونه آثاری که مورد پسند واقع شد رو که مثال زدم. کویین...
نمیدونم چطور بیان کنم. اما در سبک راک، از کارهای توکیو هتل (مثال بی ربط) بدم نمیاد. تاندنشنای اکتیوی که با وقفه های لایت همراه میشه...
برای این کار باید بری سراغ سلکشن های مختلف.
من خودم برای یک خانم که تجربه فعالیت در زمینه موسیقی رو هم داره، برخی از کارهای دیریم ثیاتر، آناتما، پینک فلوید، الوی رو پیشنهاد میکنم.
اگر هم کمی خشونت بیشتری رو طلب میکنید سلکشن هایی از نومبرز دوم، مای داینگ براید، آیثد ارث و ...
یک کار دیگه هم میتونید بکنید. اینکه من براتون یک سی دی سلکشن از تمام بند ها که اینطور کار کردند بزنم و بفرشتم براتون.

white384
Saturday 7 January 2012, 07:49 AM
خود متالها هم گاهی نام راک رو بر خود میگذارند.
چطور این نظریه رو حکم فرمودید!! :23:

میدونم که خیلی از متال ها خودشون رو راکر مینامند، و حتی متال رو زیر شاخه راک قرار میدند. اما هم از نظر فنی و هم از نظر نوع تفکر (با توجه به توضیحات خود شما) تشابهی احساس نمیکنم...

alimetallica_2
Saturday 7 January 2012, 07:52 AM
میدونم که خیلی از متال ها خودشون رو راکر مینامند، و حتی متال رو زیر شاخه راک قرار میدند. اما هم از نظر فنی و هم از نظر نوع تفکر (با توجه به توضیحات خود شما) تشابهی احساس نمیکنم...
تفاوت که هست، برای همین هم جدا میشه و میشه مهم ترین زیر شاخه راک با بیشترین تفاوت ها.
اما مثلا کلیت راک اعتراض است.
حالا در سبک اسپیس راک مثلا اعتراضات بسیار بسیار شخصی بیشتر باب میشود، در متال اعتراضات فلسفی پرنگ تر میشود.
وافعا موسیقی راک پر تنوع ترین نوع موسیقی است هرچند که ترکیب اصلی سازهای آن تقریبا در همه جا یکسان است. تا چند سال پیش 73 سبک در موسیقی راک شناسایی شده بود که بی شک تابحال بیشتر هم شده است.

white384
Saturday 7 January 2012, 07:55 AM
برای این کار باید بری سراغ سلکشن های مختلف.
من خودم برای یک خانم که تجربه فعالیت در زمینه موسیقی رو هم داره، برخی از کارهای دیریم ثیاتر، آناتما، پینک فلوید، الوی رو پیشنهاد میکنم.
اگر هم کمی خشونت بیشتری رو طلب میکنید سلکشن هایی از نومبرز دوم، مای داینگ براید، آیثد ارث و ...
یک کار دیگه هم میتونید بکنید. اینکه من براتون یک سی دی سلکشن از تمام بند ها که اینطور کار کردند بزنم و بفرشتم براتون.

گزینه آخر درست است...
خوشحال میشم اگه نام اون موزیک هارو حتی بنویسید. خودم تهیه می کنم.
چون هر بند و خواننده کارهای مختلفی داره...
یکی از خصوصیات من هم اینه که وقتی موزیکی مورد توجهم واقع میشه، میتونم کارهای دیگر مجری رو با دید بهتری گوش بدم.

abbys
Saturday 7 January 2012, 09:04 AM
چند تا اهنگ از چند سبک مختلف میزارم تا با سبکهای مختلف هم اشنا بشی
anathema--- alternative 4 1998 ---fragile dream
death--- the sound of perseveran 1998--- story to tell
dio--- last in line 1984---evil eyes
dragonforce---inhuman rampage 2006--- operation andground pound
epica---consign to oblovion 2005---another me in lack ech&mother of light
kalmah---the black waltz 2006---with terminal intensity
meghdeth---13 2011---public enemy no.1
saturnus---veronika decides to die 2006---i long شدیدا توصیه میشه
تمام اهنگها رو بصورت تک می تونی از You can see links before reply دان کنی

ARDALAN_m
Saturday 7 January 2012, 09:16 AM
درود
الان این تاپیک رو خوندم گفتم من هم یه ترک بگم
به هیچ عنوان این ترک رو از دست ندید
قطعه ای که در عین آرامش خشونت رو همراه داره
بهتره گوش کنید اگر خوشتون اومد بگین تا بازم بگم
Ghost Brigade - A Storm Inside (You can see links before reply)

Partrix
Saturday 7 January 2012, 11:02 AM
Anathema و بس ...
Doom یه چیز دیگه ست .

white384
Saturday 7 January 2012, 11:08 AM
اوااااا! چه خشن! Anathema چیه؟ Doom چیه؟ یه توضیحی چیزی... چرا انقدر عصبانی! :-|

metal-militia
Saturday 7 January 2012, 11:19 AM
من نظرم اینه شما برای شروع آلبوم بلک از متالیکا رو گوش کنید.این دوتا آهنگ رو هم اگه گوش کنید ضرری نداره.از آلبوم 13 اثر مگادث.
The Millennium Of The Blind
13

Bringel
Saturday 7 January 2012, 11:55 AM
اوااااا! چه خشن! Anathema چیه؟ Doom چیه؟ یه توضیحی چیزی... چرا انقدر عصبانی! :-|

خانوم آواکیان doom متال یکی از سبک های متال به حساب میاد و همون طور که داداشم آرمین جان تو پستشون نوشته بودن آناتما یکی از پیش گامان این سبکه
من مثل برادرم زیاد تو این فازا نیستم ولی یه سری اطلاعات کم دارم که به شما میگم :
دووم متال بر عکس تصور شما از تمامی سبک های متال تا اون جایی که من می دونم موزیکش آروم تر و هارمونیک تره درام و سمپلش سبک تره و بعضا از سازای کلاسیک هم توش استفاده میشه .
این لفظ ( doom ) هم که به اسم این سبک تعلق گرفته بخاطر مضمون افسرده و غمگین اشعارشه که دورنمایی از سرانجام تلخ انسان با این وضعیت زندگی ماشینیشو به ما نشون میده ولی با این تفاسیر هنوز هم عناصر متال واعتراضاش البته به نحو دیگه در این سبک دیده میشه
من اطلاعات دقیقی ندارم ولی تا اون جا که می دونم از گروه های معروف این سبک میشه anathema .... my dying braid و نوومبرز دووم رو نام برد.
اگه می خواین متال گوش کنین من به عنوان شاگردتون دووم متال رو توصیه میکنم .

Yngwie_5
Saturday 7 January 2012, 12:08 PM
این آهنگ هم زیباست و لایته زیاد سنگین نیست

alimetallica_2
Saturday 7 January 2012, 01:00 PM
خانوم آواکیان doom متال یکی از سبک های متال به حساب میاد و همون طور که داداشم آرمین جان تو پستشون نوشته بودن آناتما یکی از پیش گامان این سبکه
من مثل برادرم زیاد تو این فازا نیستم ولی یه سری اطلاعات کم دارم که به شما میگم :
دووم متال بر عکس تصور شما از تمامی سبک های متال تا اون جایی که من می دونم موزیکش آروم تر و هارمونیک تره درام و سمپلش سبک تره و بعضا از سازای کلاسیک هم توش استفاده میشه .
این لفظ ( doom ) هم که به اسم این سبک تعلق گرفته بخاطر مضمون افسرده و غمگین اشعارشه که دورنمایی از سرانجام تلخ انسان با این وضعیت زندگی ماشینیشو به ما نشون میده ولی با این تفاسیر هنوز هم عناصر متال واعتراضاش البته به نحو دیگه در این سبک دیده میشه
من اطلاعات دقیقی ندارم ولی تا اون جا که می دونم از گروه های معروف این سبک میشه anathema .... my dying braid و نوومبرز دووم رو نام برد.
اگه می خواین متال گوش کنین من به عنوان شاگردتون دووم متال رو توصیه میکنم .
نه اونی که شما میگی دوم دث متاله که تقریبا متفاوت با دومه.
دوم رو بلک ثبت درست کرده و دومین سبک رسمی متاله، و گروه بعدی که در آن فعال شده کندلمس هست. دوم نوعی هوی متال است با ریتم و آوازی اسلو تر و آرام تر و رمز و راضی.
اما دوم/دث ترکیبی از آواز دوم و ریف و ملودی دث است به علاوه مصادیق دیگر که آن را به سبکی جدا مبدل میکند که آناتما یکی از پیشگامان آن به حساب می آید. من خود به شخصه این سبک را میپرستم.

Partrix
Saturday 7 January 2012, 02:07 PM
علی جان این داداش کوچیک منه که اینا رو نوشته !
لازمه که ورودش رو به سایت تبریک بگم !
پارسا خان همون طور که گفت زیاد در مورد متال و راک اطلاعات نداره ولی آهنگ هایی رو که من گوش میدم رو دوست داره و گاهی اوقات گوش میده . اگه چیز نادرستی نوشته اساتید به بزرگی خودتون ببخشید.
لا زمه بگم پارسا یه نوازنده ی خوب ساز دهنی اه و تا حالا 2 تا کنسرت هم داشته و دوتا ساز گرون قیمت هم داره !
به همین خاطر بیشتر اطلاعاتش تو (( کلاسیک)) و (( جز )) هستش !

akerfeldt
Saturday 7 January 2012, 02:14 PM
يه گروه سيمفوني متال معرفي ميكنم گوش كن گروه خداي haggard شاهكار اين بند از كشور آلمان آهنگ اسم نميبرم چون همه ي آهنگ هاش رو دوست دارم ليدر بند هم فكر كنم اصليتش افغاني باشه
....................
و اما يه آهنگ سنگين تر trivium -dying in your arms
سبكشون metalcore -thrash metal هست
------------------
و اين شاهكار از پنتراي بزرگ ---كابوي هايي از جهنم !!!
pantera-cowboys from hell
-----------------------------------------
---------------------------------------
:redguitar::redguitar::redguitar:DIME NEVER DIE

salar1366
Saturday 7 January 2012, 02:54 PM
فکر کنم بهتره از سبک های سبک تر شروع کنند مثلا ان یو متال. کارهای کورن و سیستم آف دان تا یواش یواش گوششون برای شنیدن کارهای قوی تر آماده بشه.

akerfeldt
Saturday 7 January 2012, 03:00 PM
system of a down -lonely day
سبك سيستم هم نو متال هست گروه بسيار خوبيه من كه دوسش دارم (البته بعضي ها به اين بند انتقاداتي وارد ميكنن)

ARDALAN_m
Saturday 7 January 2012, 06:39 PM
این جوری که نمی شه خوب
صبر کنید ایشون گوش بدن نظرشون رو بگن ببینیم اصلا از کدوم سبک خوششون اومده تا راهنمایی کنیم
الان دیگه هرکی میاد 10 تا آهنگ تو سبک های مختلف به سلیقه خودش می گه

حالا شما از اون آهنگ هایی که تا الان معرفی شده اصلا از چیزی خوشتون اومده یا نه؟

demonio
Saturday 7 January 2012, 08:14 PM
خانم آواکیان چون میدونم موسیقی کلاسیک کار کردید و به این سبک علاقه مندید شاید بد نباشه آهنگ های symphony X رو گوش بدید . البته نباید انتظار تنظیمات دقیق موسیقی کلاسیک رو داشته باشید ولی خوب شاید با سلیقه شما بیشتر جور باشه. از طرفه دیگه گیتاریست توانایی داره که سولوهاش می تونه براتون جذاب باشه.( فقط یه نکته ای بگم اون هم اینه که یک ترکی این گروه داره و موومان اول سمفونی پنجم بتهوون رو اون هم با حذفیات زیاد به صورت مبتذلی اجرا کردن که اصلا گوش نکنید چون میدونم کلاسیک کارهارو بشدت عصبانی میکنه!!)

hazrat
Saturday 7 January 2012, 10:02 PM
به نظر شخصیه من آلبوم Load از متالیکا رو گوش کنند

alimetallica_2
Saturday 7 January 2012, 11:07 PM
علی جان این داداش کوچیک منه که اینا رو نوشته !
لازمه که ورودش رو به سایت تبریک بگم !
پارسا خان همون طور که گفت زیاد در مورد متال و راک اطلاعات نداره ولی آهنگ هایی رو که من گوش میدم رو دوست داره و گاهی اوقات گوش میده . اگه چیز نادرستی نوشته اساتید به بزرگی خودتون ببخشید.
لا زمه بگم پارسا یه نوازنده ی خوب ساز دهنی اه و تا حالا 2 تا کنسرت هم داشته و دوتا ساز گرون قیمت هم داره !
به همین خاطر بیشتر اطلاعاتش تو (( کلاسیک)) و (( جز )) هستش !
خیلی خوش آمدند. راستش این اشتباه طبیعی هست، چون تو ایران اکثریت دوم دث متال رو به عنوان دوم متال میشناسند. در واقع دوست شما اولین کسی نیست که این مطلب رو میبنویسه و اشتباه خیلی هم فاحش نیست، فقط من لازم به ذکر دانستم که اصل مطلب را عرض کنم. :10:

akerfeldt
Sunday 8 January 2012, 12:25 PM
نظرتون چي بود؟؟؟
اين تيپي :31: كه نشدين ؟:21:

white384
Sunday 8 January 2012, 01:14 PM
Anathema - Alternative 4 1998 :X :X :X :X :X
trivium -dying in your arms :X :X :X :X
Dio - Last in Line 1984 :X :X :X

akerfeldt
Sunday 8 January 2012, 01:30 PM
جدا از trivium خوشتون اومد ؟؟؟؟؟؟ من عاشقشونم يكي از بهترينها هستن ولي خيلي خشنن اينم يه آهنگ ديگشون كه بايد شنيده بشه departure

white384
Sunday 8 January 2012, 01:43 PM
ولی فکر نمی کنم از ویدئو موزیکشون خوشم بیاد! نمیدونم چرا این احساسو دارم!

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 01:49 PM
راستش تو این مواقع هرکی یه کاری رو معرفی می کنه و حتماً شما تو ایت تاپیک کارهای خیلی متنوعی رو خواهید شنید :am
من خودم این کارا رو به شما معرفی میکنم :
1. آلبوم Marrow of the Spirit (You can see links before reply)اثر گروه agalloch . آلبوم در ژانر دوم متال و dark ambient هست ...
2. آلبوم Aspera Hiems Symfonia (You can see links before reply)اثر گروه arcturus . آلبوم در ژانر دث متال هست . حتماً به شما توصیه می کنم ترک های 4 و 6 و مخصوصاً 7 این آلبوم که fall of man (You can see links before reply) نام داره رو گوش کنید .
3. آلبوم Ashes Against the Grain (You can see links before reply)اثر گروه agalloch رو حتماً گوش کنید .
4. آلبوم Black (You can see links before reply) از گروه metallica هم خوبه ... اثری هوی متال و ترش متال
5. کارای گروه opeth همه رو گوش کنین مخصوصاً آلبوم Morningrise و آلبوم orchid
7. آلبوم Terria (You can see links before reply) از Devin Townsend البته از این آلبوم من فقط ترک Earth day (You can see links before reply)رو شنیدم که یه کار واقعاً زیباست. یه کار هوی متال محسوب میشه.

من ازت خواهش میکنم که هیچوقت کسی رو به شنیدن متال تشویق نکن:دی!
برادر من بلک و دث و دوم و اینا اصلا مناسب کسی که تازه میخواد شروع کنه نیست ...اهنگای خیلی خوبی معرفی کردی اما بدرد تازه کار نمیخوره:ad

metal-militia
Sunday 8 January 2012, 01:51 PM
این موزیک ویدئو رو ببینید تا نظرتون عوض بشه
Public Enemy No. 1 (You can see links before reply)

white384
Sunday 8 January 2012, 01:53 PM
الان نمیتونم با تمرکز ببینم. شب خبرشو میدم حتما....

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 01:54 PM
شما فکر کنم برای شروع باید کارای گروه حرفه ای اما عامه پسند متالیکا رو گوش کنید ...
البته اناتما هم به سلیقه ما ایرونی ها میخوره انگار بیشترین طرفدارای اناتما در دنیا ایرانی ان!

اما یدفه اگه برین سراغ اسلیر ، ویرجین بلک و مای دایینگ براید و نورت و بارزام و اینا کلا برای همیشه از متال فراری میشید مخصوصا این دوتای اخر (نورت و بارزام) که خدایان بلک هستند اما من تعجب کردم چی جور بچه ها برای شما بلک متال تجویز میکنن!!

white384
Sunday 8 January 2012, 01:58 PM
من مشکلی با موسیقی ندارم. از اکتیوی بیشتر خوشم میاد. از کارهایی که ذکر کردم خیلی خوشم اومد. ولی با برخی از این فریادها مشکل دارم! (تاکید میکنم با برخی)

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 02:03 PM
خوب دیگه...متالیکا ثرش متاله که دقیقا فکر کنم خوشتون بیاد...اکتیوه اکتیوه:دی

پ.ن:metal-militia (You can see links before reply) جان من عاشق امضاتم ..لیسن تو اسسلیر!

metal-militia
Sunday 8 January 2012, 02:07 PM
متالیکا بهترین گروهیه که میتونید باهاش شروع کنید.چون هم تکنیکیه.هم احساسیه.اصلا از همه نظر عالیه.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

الان نمیتونم با تمرکز ببینم. شب خبرشو میدم حتما....
اگه شما با دیدن این ویدئو نخندیدی من رگ گردنم رو میزنم.
============================================

پ.ن:metal-militia (You can see links before reply) جان من عاشق امضاتم ..لیسن تو اسسلیر!

چاکرتم داداش.

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 02:18 PM
متالیکا مثل اصول دین میمونه در متال و اگر کسی بگه متال دوستم و متالیکا گوش نمیکنم من یکی باور نمیکنم که ارادتی به متال داشته باشه.

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 02:27 PM
خزش کردن تو ایران این گروه بزرگ رو :دی

white384
Sunday 8 January 2012, 02:32 PM
آها راستی من یه ویدئوموزیک از لینکین پارک چندوقت پیش دیدم که یکی بود حالتی مثل رپ میخوند! اگه اشتباه نکنم البته! این جریانش چیه؟ ایشون رپره؟ یا متالره؟ یا چیه؟
پیرو مکتب خاصیه این جریان؟
جالب هم نبود!
4 تا از این دستگاه های دی جی هم داشتند تو کنسرتشون که مثل پارتی بود! یعنی حالت راک و متال نداشت. اصلا این لینکین پارک سبکش چیه؟
(الان دوباره دعوا میشه...)

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 02:33 PM
اصول که خز نمیشه. بلکه اونهایی که سست ایمان هستند گاهی فکر میکنند با خز کردن اصول میتونند اصل دیگری رو جایگزین کنند.
بگذریم، این روزها متالیکا ستزی شده است یک پرسیتژ برای کسانی که میخواهند بگویند ما از متالرهای دیگر خاص تریم و ذائقه ما از آنها بسیار کذایی تر است. در حالی که عمقی که در متالیکا وجود دارد برخلاف ظاهرش شاید در هیچ گروه دیگری وجود نداشته باشد.
از این روست که تقریبا تمام بند های متال از طرفداران این گروه به حساب می آیند.
حال برخی نسل اول کارها را، برخی نسل دوم و برخی نسل سوم را پیسندند و برخی همه را. تفاوت در این زمینه وجود دارد.

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 02:34 PM
آها راستی من یه ویدئوموزیک از لینکین پارک چندوقت پیش دیدم که یکی بود حالتی مثل رپ میخوند! اگه اشتباه نکنم البته! این جریانش چیه؟ ایشون رپره؟ یا متالره؟ یا چیه؟
جالب هم نبود!
4 تا از این دستگاه های دی جی هم داشتند تو کنسرتشون که مثل پارتی بود! یعنی حالت راک و متال نداشت. اصلا این لینکین پارک سبکش چیه؟
سبکش رو من دقیقا نمیدونم چون تو اون سبک تخصص ندارم. اما این گروه با صد من سریش هم به متال نمیچسبد، حتی به سبک رپ متال که متاسفانه به تازگی به رسمت شناخته شده است هم نمیچسبد.
شاید فانک راک باشد.

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 02:35 PM
ماکه فقط تو متال متالیکا و اسلیر!

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 02:37 PM
جالب هم نبود!

این سبک رپ متال و متالکر و نمیدونم اینا که من زیاد وارد نیستم فقط میدونم اون اصالت متال واقعی رو نداره و طرفدارای متال اکثرا با این سبک میونه خوبی ندارن حالا باز لینکین پارک کمتره رپش تا یه سری دیگه! اتفاقا لینکین هم با اینکه بین روشنفکر جماعت دشمن زیاد داره اما اهنگای دوره نومتالش خیلی راحت گوش هایی که اصلا عادت به متال ندارن رو جذب میکنه

منتها بخوای لینکین گوش کنی دیگه اسم تاپیکو عوض کن نگو سفری به متال چون متال نیست!

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 02:41 PM
اگر منظور NU METAL است باید عرض کنم این گروه هچ وقت در این سبک نبوده و من هیچ وقت در تالارهای متال هم اسم این گروه رو ندیدم.
موسس این سبک Korn بوده و گروه System Of A Down این سبک رو تقریبا زنده کرده. گروههای مشهور دیگه ای که تو این سبک هستند به مثال Slipknowt.

white384
Sunday 8 January 2012, 02:45 PM
6 7 سال پیش یادمه یه سی دی یکی از دوستام بهم داده بود که در اون 6تا ویدئو موزیک بود 2تاش از لینکین پارک بود بقیش متالیکا بود. 2تای اول که لینکین پارک بود منو کلا زده کرد و باعث شد متالیکا رو هم با همون دید ببینم...
الان از نظر من لینکین پارک مثل مهد کودک میمونه! نمیدونم چرا این حسو دارم!

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 02:48 PM
6 7 سال پیش یادمه یه سی دی یکی از دوستام بهم داده بود که در اون 6تا ویدئو موزیک بود 2تاش از لینکین پارک بود بقیش متالیکا بود. 2تای اول که لینکین پارک بود منو کلا زده کرد و باعث شد متالیکا رو هم با همون دید ببینم...
الان از نظر من لینکین پارک مثل مهد کودک میمونه! نمیدونم چرا این حسو دارم!
این دو اصلا با هم در یک سبک، در یک بند و در یک ردیف نیستند.
اگر بخاطر گیتار و درام داشتن قرار باشه این دو گروه مقایسه بشند بله لینکین پارک مثل یک خانه نقلی میماند و متالیکا مانند شهر بزرگی که همه چیز در آن هست.

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 02:49 PM
اگر منظور NU METAL است باید عرض کنم این گروه هچ وقت در این سبک نبوده و من هیچ وقت در تالارهای متال هم اسم این گروه رو ندیدم.
موسس این سبک Korn بوده و گروه System Of A Down این سبک رو تقریبا زنده کرده. گروههای مشهور دیگه ای که تو این سبک هستند به مثال Slipknowt.

لینکین پارک گفتم دوره نومتال چون یه چندین کار نومتال داره مثه مثلا One step Closer!!

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 02:51 PM
صرف داشتن یک کار از یک گروه نمیشه اون رو به یک سبک ارتباط داد. مثل متالیکا که آهنگ ماما سدش یک اثر کانتری هست و نمیشه گفت که متالیکا یک گروه کانتری هست.

white384
Sunday 8 January 2012, 02:54 PM
اتفاقا تو اون ویدئو ها، همون گیتار و درام رو هم ندیدم! فقط 4 تا دستگاه دی جی وجود داشت با موهای صورتی...
حرکاتشون هم مثل پسرای دبیرستانی لس آنجلسی بود...

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 02:54 PM
اخه فقط این یدونه نیست من الان حضور ذهن ندارم
متالیکا بازم کار کانتری داره ؟( فکر کنم داشته باشه یه اهنگ ازش شنیدم سه شنبه توش داشت:دی)

راستی البوم اولشون هایبرید تئوری غیر از رپش نومتاله دیگه!

Yngwie_5
Sunday 8 January 2012, 03:25 PM
اخه فقط این یدونه نیست من الان حضور ذهن ندارم
متالیکا بازم کار کانتری داره ؟( فکر کنم داشته باشه یه اهنگ ازش شنیدم سه شنبه توش داشت:دی)

فکر کنم منظورتون آهنگ teusday s gone کاوری از گروه lynyrd skynyrd باشه.

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 03:34 PM
فکر کنم منظورتون آهنگ teusday s gone کاوری از گروه lynyrd skynyrd باشه.

اونکه من شنیدم متالبکا بود حالا شاید کاور کرده باشن
مثل اهنگ turn the page از bob seger که متالیکا کاور کردن و بنظرم بمراتب قشنگتر!

Yngwie_5
Sunday 8 January 2012, 04:02 PM
خانم آواکیان برخلاف دوستان که میگن با سبک نو متال شروع کنید و این حرفا... به نظر من با سبک گلم متال شروع کنین.هم زیاد سنگین نیست هم خیلی آهنگ های اکتیوی داره.

white384
Sunday 8 January 2012, 04:10 PM
نه من کارایی که معرفی کردم رو دوست داشتم...
چندان از موسیقی هم بیزار نیستم...

Yngwie_5
Sunday 8 January 2012, 04:43 PM
این آهنگ ها هم خیلی عالین
گلم متالmotley crue --- kickstart my heart (You can see links before reply)
Michael Romeo - - Cask Of Amontillado (You can see links before reply)این بیکلامه
هوی متالjudas priest ------ hearos end (You can see links before reply)
symphony x ----- Of Sins And Shadows (You can see links before reply)پروگرسیو پاور متال
هوی متالiron maiden ----- aces high (You can see links before reply)
novembers doom ---- Silent tomorrow (You can see links before reply)اینو حتما گوش کنید دوم دث متاله

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 04:47 PM
ولی به نظر من همون متالیکا - اناتما - دریم تیاتر برای آشنا شدن به سه سبک اصلی بهترین کاره.

akerfeldt
Sunday 8 January 2012, 05:44 PM
این سبک رپ متال و متالکر و نمیدونم اینا که من زیاد وارد نیستم فقط میدونم اون اصالت متال واقعی رو نداره و طرفدارای متال اکثرا با این سبک میونه خوبی ندارن!
رپ متال كه هيچي ...... اما متالكر يكي از ژانر هاي اصلي متال به حساب مياد و از تركيب پانك كر و هوي متال بوجود اومده من از بند هاي متالكر زيادي خوشم مياد كه بند هاي بسيار تكنيكي مدرن با ايده هاي نو تو متال هستن ........ مثل بند خداي
as i lay dying
lamb of god
trivium
killswitch engage
و از همين بند هاي ايراني خودمون
death fuse ( ليدرش وكال بند مرداب هست )
satura
.............
رپ متال رو منم خوشم نمياد اما بعضي بندها مثل انتركس و دريم تئتر تو چند آهنگشون يه قسمت هاي كوچيكي استايل وكال رپرا رو استفاده ميكنن كه خوب شده بود
`پ.ن: راستي يه آهنگ خدا از يه بند توپ ملوديك دث متال
arch enemy-no gods no masters
از آلبوم 2011 اين بند خيلي روانيه ( وكالشون هم يه خانم هست به اسم آنجلينا )

mika120
Sunday 8 January 2012, 06:09 PM
من ازت خواهش میکنم که هیچوقت کسی رو به شنیدن متال تشویق نکن:دی!
برادر من بلک و دث و دوم و اینا اصلا مناسب کسی که تازه میخواد شروع کنه نیست ...اهنگای خیلی خوبی معرفی کردی اما بدرد تازه کار نمیخوره:ad
دوستان از یه طرف عجیبه که تاپیک بیشتر داره به جای معرفی به نقد کارا میزنه !!!
و از یه طرفی متاسفم که دوستان این طور صحبت می کنن ... اصلاً از این حرفام راضی نیستم ولی باید زد و میدونم که باعث ایجاد دعوا میشه ولی خدا وکیلیش دوست عزیز چقدر از این آهنگ ها رو خودت کامل گوش دادی ؟
اگه من این آلبوما رو معرفی کردم فقط واسه این بود که دیدم ایشون دوره ای تو کنسرواتور های اروپایی بوده و و با این خیال که با موسیقی کلاسیک اروپا آشنا هستن اینا رو معرفی کردم ... دوست عزیز هرکس که یه تمرکزی رو موسیقی فولکلور کشور های اروپایی و خصوصاً موسیقی سلتیک داشته باشه موسیقی گروهی مثل agalloch رو می پسنده ... نمیدونم شما چه طور استنباط کردی که کارا بلک هست !!! آلبوم Marrow Of The Spirit یه شاهکار موسیقیایی است که حتماً باید گوش داد ... شما از این آلبوم ترک Black Lake nidstång رو گوش کن .
اون آلبوم گروه َArcturus که سزاوار ستایشه ... ببینید چه هارمونی کار داره !!!
دوستان به خدا در مقابل پست همدیگه اینقدر راحت نگذریم !!! شاید اسم این بندها هم تازگی داشته باشه براتون ولی فقط به سبک گروها و یه سزچ تو اینترنت و ویکیپدیا قانع نباشید ...
یه کار دیگه هم معرفی می کنم آالبوم Focus از گروه Cynic البته خودم دارم آلبوم Carbon-Based Anatomy این بند رو دانلود می کنم .

akerfeldt
Sunday 8 January 2012, 06:12 PM
درسته ...... و اينكه زود قضاوت نكنيم همونطور كه خيلي از متال هداي كله گنده جديدا به متالكر روي آوردن...درست نيست بدون اطلاعات بگيم متالكر يه سبكيه كه متال هدا ازشون خوشون نمياد اگه اينجور باشه مورتون و آدلر و ...ميرن زير سوال !!!!!!!!!!
Cynic

يه بند دث متال عاليه خيلي خوشم مياد از اين بند يه نكته جالب ........
يكي از دوستام گيتار پاپ كار ميكنه يه بار تو فلشم چند آلبوم متال بهش دادم به درخواست خودش ........ و اينكه قاطي كاراي لايت چند آلبوم خشن هم گذاشتم............... برام جالب بود از سمبوليك گروه دث خيلي خوشش اومده بود از ملودي هاي اون آلبوم و حس ريتميكش !!!!!!!!! برام جالب بود يكي كه پاپ سبك مورد علاقشه اينچنين از دث خوشش بياد

mika120
Sunday 8 January 2012, 06:39 PM
درسته ...... و اينكه زود قضاوت نكنيم همونطور كه خيلي از متال هداي كله گنده جديدا به متالكر روي آوردن...درست نيست بدون اطلاعات بگيم متالكر يه سبكيه كه متال هدا ازشون خوشون نمياد اگه اينجور باشه مورتون و آدلر و ...ميرن زير سوال !!!!!!!!!!
Cynic

يه بند دث متال عاليه خيلي خوشم مياد از اين بند يه نكته جالب ........
يكي از دوستام گيتار پاپ كار ميكنه يه بار تو فلشم چند آلبوم متال بهش دادم به درخواست خودش ........ و اينكه قاطي كاراي لايت چند آلبوم خشن هم گذاشتم............... برام جالب بود از سمبوليك گروه دث خيلي خوشش اومده بود از ملودي هاي اون آلبوم و حس ريتميكش !!!!!!!!! برام جالب بود يكي كه پاپ سبك مورد علاقشه اينچنين از دث خوشش بياد

اکسلنت ... آقا حتماً بعضی سبکا یه چیزی دارن دیگه ... بعدش هر انسانی یه انتظاری از موسیقی داره که شاید خودش هم ندونه ... الان تمام بندها نسبت به موقعیت زمانی خاصی یه سبکی رو ارائه میدن ... الان کار آخر گروه کورن رو گوش کنین ... این آلبوم الان یعنی چی ؟
بعدش سعی کنیم یه چیزای دم دستی رو گوش نکنیم تا کارهای زیبا و دارای خلاقیت رو از دست بدیم ...
به فرض تو ایران هر وقت بحث از موسیقی بیکلام راک میشه نظر ها میره سمت نوریک و فرزاد گلپایگانی و اینا ... در حالی که آدمای خوب دیگه با ایده های نو هم وجود دارن به فرض یکی مثل رئوف حقیقی ( نشه برین تو گوگل سرچ کنین بعد بگین طرف نقاشه !!! ) سرپرست گروه دژاوو ...
راستی آلبوم قبلی که داشتم از cynic دانلود می کردم واقعاً قشنگه ... دعوت میکنم شما هم گوش کنین !!!

Partrix
Sunday 8 January 2012, 07:11 PM
خیلی خوش آمدند. راستش این اشتباه طبیعی هست، چون تو ایران اکثریت دوم دث متال رو به عنوان دوم متال میشناسند. در واقع دوست شما اولین کسی نیست که این مطلب رو میبنویسه و اشتباه خیلی هم فاحش نیست، فقط من لازم به ذکر دانستم که اصل مطلب را عرض کنم. :10:

ممنون از تذکر به جا و خوبتون .

white384
Monday 9 January 2012, 02:39 AM
دوستان لطفا از متالیکا هرکسی یک موزیک رو ذکر کنه (خواهشا هرکس فقط یکی...)

alimetallica_2
Monday 9 January 2012, 02:45 AM
fade to black

metal-militia
Monday 9 January 2012, 08:46 AM
عجب کار سختیه.هرچی فکر میکنم میبینم همشون قشنگه.اما بالاخره یکیشو رو انتخاب کردم.این آ]نگ برای اعتراض به اعدام با صندلی الکتریکی ساخته شده.
Ride The Lightning

lonly
Monday 9 January 2012, 10:01 AM
low man's lyric
ولی واقعا یکی کمه...
آهنگای قشنگ خیلی داره متالیکا

akerfeldt
Monday 9 January 2012, 11:02 AM
metal-militia (You can see links before reply)

Yngwie_5
Monday 9 January 2012, 12:22 PM
welcome home

Amir
Monday 9 January 2012, 12:36 PM
unforgiven :)

m0hsen
Monday 9 January 2012, 01:00 PM
آهنگ خوب که زياد دارن ولي با توجه به گزينه هايي که دوستان گفتن من turn the page رو پيشنهاد ميدم...

white384
Tuesday 10 January 2012, 03:18 AM
دوستان مممنون...
خیلی به من کمک کردید...
واقعا لذت بردم...
حالا متال دقایقی از ساعات روزانمو فعال کرده...
نمی دونم چطوری از همه تشکر کنم...
اسم نمی برم. همه بدونند که ازشون بی نهایت متشکرم...

alimetallica_2
Tuesday 10 January 2012, 03:27 AM
وقتی حسابی متالر شدید باید یک تاپیک بزنید سفری به آن سوی ابرها. (زیاد متال گوش کنید باید قید زندگی رو بزنید)
ما ماندیم کی این سفر رو شروع کنیم.

Amir
Tuesday 10 January 2012, 03:33 AM
وقتی حسابی متالر شدید باید یک تاپیک بزنید سفری به آن سوی ابرها. (زیاد متال گوش کنید باید قید زندگی رو بزنید)
ما ماندیم کی این سفر رو شروع کنیم.

ببینم علی , متال سبک لایت نداره ؟ مثلا وقتی گوش می کنی به جا اینکه داغ کنی میز و از زیر بگیری پرت کنی هوا به آرامش برسی , به جاش لبخند بزنی آروم بشی

alimetallica_2
Tuesday 10 January 2012, 03:40 AM
اتفاقا سفری به ابرها موقعی آغاز میشه که بری تو کار آهنگ های لایت متال. ولی خوب لبخندت یواش یواش تبدیل میشه به قهقه زدن (اون هم به زندگی) و بعد به این نتیجه میرسی؟
SO WHAT?
ولی آهنگی تقریبا نداره متال که خوشحالت کنه.

Partrix
Tuesday 10 January 2012, 06:51 AM
چرا برای من که هر وقت آهنگ های متال گوش می دم سر خوشی میاره !!! ( نمی دونم شاید بعضی سبک هاش اصلا این جوری اه )

واقعا ( حد اقل ) جمهوری اسلامی اسم خوبی برای متال انتخاب کرده (( موسیقی روان گردان ))
در ضمن اعتیاد آور هم هست خانوم آواکیان حواستون باشه زیاده روی نکنین وگر نه مثل ما می شید !

alimetallica_2
Tuesday 10 January 2012, 01:33 PM
شاید هنوز وارد یک سری از سبک ها نشدی، شاید هنوز قرق در آناتما، نومبرز دوم، داراکنین، مرفیا و چند باند دیگه نشدی.
البته از اینها بدتر راجر واترز و کارهای شخصیشه که متال نیست.
یا مثلا اورال.
شاید هم فاز نمیگیری؟

ARDALAN_m
Tuesday 10 January 2012, 01:50 PM
واقعا علی جان راست میگه
اگر می خوایید معنایه غم رو در متال درک کنید باید اورال گوش بدید تا متوجه بشید علی چی می گه

lonly
Tuesday 10 January 2012, 03:14 PM
منم که شدیدا با علی موافقم...
متال خیلی قشنگه ولی واقعا رو مغز تاثیر میزاره...
شخصیت،رفتار،طرز تفکر حتی مدل حرف زدن...
که بعضی وقتا بد میشه...یعنی رو بعضیا تاثیرش بد میشه

akerfeldt
Tuesday 10 January 2012, 06:05 PM
دو پيشنهاد عالي كه حتما بايد شنيده بشه
dream theater-space dye vest
dimmi borgir-dimmu borgir
تو آهنگ دومي ديمو برگير با يه گرو.ه اركسترال و يه گروه كر نميدونم از كدوم شهر نروژ :دي همكاري داشته لايوش كه محشره اما آهنگش يكم خشنه اما حتما يك بار كامل گوش كنيد گروه كر عاليه

abbys
Tuesday 10 January 2012, 08:39 PM
دو پيشنهاد عالي كه حتما بايد شنيده بشه
dream theater-space dye vest
dimmi borgir-dimmu borgir
تو آهنگ دومي ديمو برگير با يه گرو.ه اركسترال و يه گروه كر نميدونم از كدوم شهر نروژ :دي همكاري داشته لايوش كه محشره اما آهنگش يكم خشنه اما حتما يك بار كامل گوش كنيد گروه كر عاليه

در مورد این لایو دیمو برگیر میشه بیشتر توضیح بدی؟

akerfeldt
Tuesday 10 January 2012, 09:43 PM
لينكش با دو كيفيت تو نت هست به حجم هاي 1 گيگ و 6 گيگ آقا صحنه سه قسمته يه قسمت گروه اركست يه قسمتم كر خودشونم وسط خيلي زيباست

salar1366
Wednesday 11 January 2012, 05:40 PM
شاید هنوز وارد یک سری از سبک ها نشدی، شاید هنوز قرق در آناتما، نومبرز دوم، داراکنین، مرفیا و چند باند دیگه نشدی.
البته از اینها بدتر راجر واترز و کارهای شخصیشه که متال نیست.
یا مثلا اورال.
شاید هم فاز نمیگیری؟

اره اینها خیلی داغون میکنند، من خودم بیشتر سبک های هیجانی متال رو دوست دارم.