PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه نوازی

pantera
Friday 13 January 2012, 04:39 PM
سلام:

از دوستای عزیزی که ساکن تهران هستن و علاقه مندن که با گروه ما همکاری کنن دعوت به همکاری میشه.

alireza_raazban@yahoo.com:21ox66r::redguitar:

MA_Happy
Friday 13 January 2012, 04:40 PM
سلام،دوست عزیز من علاقمندم،ولی کمبود وقت مانع من است.
میتونم بپرسم سبکتان چیست؟
در کجا قصد تمرین دارید؟

coocooli
Friday 13 January 2012, 05:18 PM
چه سبكي ؟؟؟

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 11:01 PM
من هستم رفیق. البته ممکنه از چند وقت دیگه برم سر کار و نتونم خیلی وقت آزاد داشته باشم. ولی فعلا که الافیم.
نمونه کارهامم که دیدی. حالا اگر در اون حد خواستی من هستم، اگر بالاتر خواستی باز دوستان دیگه هستند.
فقط من شمال شرقی هستم ولی خوب یک کاری میکنم برای تمرین و میرسونم خودمو.

coocooli
Friday 13 January 2012, 11:08 PM
من هستم رفیق. البته ممکنه از چند وقت دیگه برم سر کار و نتونم خیلی وقت آزاد داشته باشم. ولی فعلا که الافیم.
نمونه کارهامم که دیدی. حالا اگر در اون حد خواستی من هستم، اگر بالاتر خواستی باز دوستان دیگه هستند.
فقط من شمال شرقی هستم ولی خوب یک کاری میکنم برای تمرین و میرسونم خودمو.

يعني مرسي به اين آمادگي D: علي جون نمي خواي كمي در مورد اين گروه تحقيق كني سوال بپرسي ببيني اصلا چه سبكي است شايد سبكي كه شما دوست دارين نباشه يعني متاليكا
(اينم خارج از موضوع تايپ ميگم) علي جون شما در تايپ قبل كه براي اون اخراج شدم از سايت يه جا گفتي تو هيچ چير از راك نمي داني من هر سازي كه بلد هستم رو رو پايه راك ياد گرفتم يعني استادم به من راك درس داده پس خيلي هم از راك دور نيستم من :redguitar:

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 11:11 PM
يعني مرسي به اين آمادگي D: علي جون نمي خواي كمي در مورد اين گروه تحقيق كني سوال بپرسي ببيني اصلا چه سبكي است شايد سبكي كه شما دوست دارين نباشه يعني متاليكا
(اينم خارج از موضوع تايپ ميگم) علي جون شما در تايپ قبل كه براي اون اخراج شدم از سايت يه جا گفتي تو هيچ چير از راك نمي داني من هر سازي كه بلد هستم رو رو پايه راك ياد گرفتم يعني استادم به من راك درس داده پس خيلي هم از راك دور نيستم من :redguitar:
راستش من با نوع کار این دوستمون آشنا هستم، تو تاپیک متالکیکا نوازی با هم زیاد کار ارائه دادیم و صحبت هایی هم داشتیم. لهجه نوازندگیشون هم تقریبا تو فاز منه. یکم با خشونت کمتر. درضمن من تو هر سبک متالی حاضرم کار کنم. فقط ثرش نواز نیستم که. من اصلا تخصصم روی کلین هست با اینکه خیلی ها من رو به ریف زدن میشناسند.

من با توجه به مسائل یاد شده حرفی زدم، شاید هم درست نباشه. اصلا موضوع رو دقیقا یادم نیست.

pantera
Saturday 14 January 2012, 02:07 PM
سلام به همه ی دوستان عزیز : بیس کار ما پاپ هست اما مینونه هر موسیقی ای باشه . بیشتر تلفیق تو دستور کارمون هست. و ضمن اینکه دوست داریم کارامون عام پسند باشه دوست داری پایه و اساس علمی هم داشته باشه. محل تمرینمون سمت خیابون آذرباییجان تو خیابون آزادی هست. منون از همتون.

alimetallica_2
Saturday 14 January 2012, 02:11 PM
تو هم پاپر شدی؟!!!
من چندی دیگه قراره برای یک خواننده پاپ گیتار بزنم اما شرط کردم اسمم رو روی جلد سی دی نیارند. خدا کنه یک پولی هم بدند. (چون با آهنگ ساز روی دروایسی دارم و راجب این مسائل باهاش صحبتی نکردم)